Нд, 25.02.2018, 19:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 67«1234566667»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.5 Обговорення програм з інформатики (нова 11-річка) » Навчальні програми (Програми профільного навчання)
Навчальні програми
KulAlex Дата: Чт, 06.12.2007, 12:31 | Повідомлення № 1
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Ваші думки відносно нових програм.

Добавлено (06.12.2007, 12:31)
---------------------------------------------
Дані програми є на сайті Міністрерства освіти і науки, але вони там не скачуються. Їх виставили на olympiada.km.ua і на форумі metodinfo.3bb.ru йде їх обговорення. Вносяться пропозиції до 11 грудня.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:46
PanPete Дата: Пт, 03.07.2009, 22:27 | Повідомлення № 46
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Запоріжжя обіцяло ознайомити форум з статистикою вибору підручника для 9-го класу для шкіл області, але щось не бачу обіцяного, чи "вибирати" будете, так як і ми в вересні?
Шестопалов Дата: Сб, 04.07.2009, 07:38 | Повідомлення № 47
Видавець посібників
Нагороди: 13
Рейтинг: 182
Quote (PanPete)
Запоріжжя обіцяло ознайомити форум з статистикою вибору підручника для 9-го класу для шкіл області, але щось не бачу обіцяного, чи "вибирати" будете, так як і ми в вересні?

Це Ви даремно! Див. http://wiki.ciit.zp.ua/wikiimg/0/0e/List_233.jpg
Як раз "Запоріжжя" багато чого робить для підготовки вчителів до викладання інформатики у новому навчальному році. На кінець серпня заплановано семінар для вчителів інформатики, які не мають стажу викладання шкільного курсу інформатики або мають стаж до 1 року і на початку вересня засідання творчої групи вчителів інформатики "Концептуальні підходи до викладання шкільного курсу інформатики". Детальніше див. http://www.ciit.zp.ua/index.html
Не сподіваючись, що їх чудовий підручник-переможець для 9-го класу (Ривкінд, Чернікова, Шакотько, Лисенко) вчасно вийде з друку державним коштом, вони замовили наш (Шестопалов, Пилипчук, Табарчук) скромний посібник (але у ньому все є!) у кількості 50 шт., щоб вчителям Запорізької області було з чим почати навчальний рік.

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 04.07.2009, 08:27
ihor_hontar Дата: Сб, 04.07.2009, 15:09 | Повідомлення № 48
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (Шестопалов)
Не сподіваючись, що їх чудовий підручник-переможець для 9-го класу (Ривкінд, Чернікова, Шакотько, Лисенко) вчасно вийде з друку державним коштом, вони замовили наш (Шестопалов, Пилипчук, Табарчук) скромний посібник (але у ньому все є!) у кількості 50 шт., щоб вчителям Запорізької області було з чим почати навчальний рік.

О, це правильний підхід! Бо ці підручники дійсно цього року не вийдуть в друк! Кошти КУ-КУ, то нема.
grebenchukov Дата: Сб, 04.07.2009, 18:39 | Повідомлення № 49
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Quote (Шестопалов)
вони замовили наш скромний посібник у кількості 50 шт.

І це на скількох вчителів???

Додано (04.07.2009, 18:39)

Quote (ihor_hontar)
Бо ці підручники дійсно цього року не вийдуть в друк!

Колись таки вийдуть. Чи таке вперше?

Маю підручник Глинського (І і ІІ ч.) -- в обох наклад 5000 екз. Цікаво який наклад підручників Шестопалова?

Шестопалов Дата: Сб, 04.07.2009, 22:14 | Повідомлення № 50
Видавець посібників
Quote (grebenchukov)
Цікаво який наклад підручників Шестопалова?

"Інформатика. Перший рік. 9 клас" - 2000 примірників. Пробний випуск для апробації в умовах реального навчального процесу. Після випробування в різних регіонах України та обробки зауважень виправлене і доповнене видання посібника буде подано на розгляд експертної комісії МОН України для одержання відповідного грифу. Посібник має 224 с., важить 210 г., коштує 24 грн. 50 коп.
Вже готується нове видання, тираж - не менше 5000 примірників. А там побачимо!

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 04.07.2009, 22:19
gromko Дата: Нд, 05.07.2009, 00:57 | Повідомлення № 51
Лінуксоїд
Нагороди: 29
Рейтинг: 357
Знайшов цікаву інформацію
- новий збірник програм з інформатики (збірник 2003 року вважається таким, що втратив чинність). Вартість - 30 грн., замовляти в БХВ
http://www.bhv.kiev.ua/books/book.php?id=8&book_id=302
Збірник програм містить 14 різних програм. З них:
Для профільного навчання з інформатики дві програми (рівень стандарту і академічний рівень).
Курси за вибором для профільного навчання. Є 10 різних програм.
Одна програма для поглибленого вивчення інформатики.
Одна програма для допрофільної підготовки.

Щодо годин інформатики від 2 до 8 класу, то це є варіативний компонент. Програми слід підбирати з числа дозволених листом про викладання інформатики у 2009-2010 н.р., погоджувати з методистом РМК (це з сайту ХОІППО)

Методисти вже отримали проект листа про викладання інформатики, можна завантажити -
http://hoippo.km.ua/engine/download.php?id=222
Про математику -
http://hoippo.km.ua/engine/download.php?id=223

Додано (05.07.2009, 00:57)
Вимоги до специфікації навчального комп'ютерного комплексу кабінетів інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання для навчальних закладів системи середньої освіти.
Наказ МОН України № 507 від 12 червня 2009 року

http://hoippo.km.ua/engine/download.php?id=225

GarryPotter Дата: Нд, 05.07.2009, 14:52 | Повідомлення № 52
Прописаний назавжди
Рейтинг: 20
Quote (gromko)
новий збірник програм з інформатики (збірник 2003 року вважається таким, що втратив чинність). Вартість - 30 грн., замовляти в БХВ

Хто його тримав у руках - який його зміст (конкретніше)
IhorT Дата: Нд, 05.07.2009, 16:07 | Повідомлення № 53
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (Шестопалов)
До нового навчального року, коли вивчення інформатики почнеться з 9-го класу, лише видавництво "Аспект" надрукувало новий посібник за власні кошти

Quote (Шестопалов)
Ярослав Глинський тут на форумі заявив,
що у серпні випустить з друку свій новий посібник для 9-го класу.

Мене цікавило давно одне питання. Чи у цих нових підручниках, знімки екрану - будуть з російськомовної версії Windows, чи нарешті хтось удостоїться поставити український мовний пакет та знімки робити з українізованими вікнами. Це я кажу тому, що цей ефект присутній вже досить довго в незалежній Україні у книгах з інформатики.

Одна річ читати російськомовну книгу із російськомовними знімками екрану, а інша - україномовну - з російськомовними.

Змушений вставити це повідомлення сюди, адже визначаюсь з підручником який можна буде використати під програму 9 класу.

Дякую

Шестопалов Дата: Нд, 05.07.2009, 16:51 | Повідомлення № 54
Видавець посібників
Quote (IhorT)
Мене цікавило давно одне питання. Чи у цих нових підручниках, знімки екрану - будуть з російськомовної версії Windows, чи нарешті хтось удостоїться поставити український мовний пакет та знімки робити з українізованими вікнами.

Видавництво "Аспект" в умовах ринку і конкуренції розраховує на найбільш масового покупця. Оскільки в школах навіть на Заході більше всього використовувався російськомовний інтерфейс, ми на нього і орієнтувалися. Але при цьому команди писали двомовними, наприклад так: Зберегти (Сохранить). Зараз починає поступати в школи україномовні програми і ми у нових виданнях посібників переходимо на україномовні вікна. Хоча, переклад скоріше зроблено не україномовний, а англо-російсько-український.
А вибір у Вас поки що невеликий: або Глинський, або Шестопалов. І ЗА ВЛАСНІ ГРОШІ!

Відредаговано: Шестопалов - Нд, 05.07.2009, 16:54
IhorT Дата: Пн, 06.07.2009, 10:40 | Повідомлення № 55
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (Шестопалов)
Видавництво "Аспект" в умовах ринку і конкуренції розраховує на найбільш масового покупця. Оскільки в школах навіть на Заході більше всього використовувався російськомовний інтерфейс, ми на нього і орієнтувалися.

Скажу Вам декілька слів. Ситуація, як на мене жахлива, але змінна. Ми залежимо від компанії Майкрософт, офіс якої для Східної Європи, розміщенно у Росії. Відповідно з Росії, відбувається розповсюдження на Україну. Ми отримуємо за 300 грн. продукт Windows XP Home RU, на приклад. І коли хочемо мати українську версію, повинні стягнути з сайту компанії Ukrainian Language Pack. Але тут дуже цікаво. За життя цей пак, ніколи не було добре перекладено. Спочатку був, якись суржик, потім щось краще. Словом, для такої великої та багатої компанії Майкрософт, зробити якісний переклад - становить якусь проблему?

Я у цьому бачу певну політику руйнації. Те, що у цьому питанні ми на 100% залежимо від Росії - це факт.

Я не з тих людей, які цю залежність підтримує. Я абсолютно толерантно ставлюсь до усіх росіян, але я є патріотом своєї країни.

Цього року, я більшість уроків проводив під ОС Ubuntu. Ця операційна система має хороший український переклад (спасибі усім хто його робив!). Причому вона не має нав'язливий мовний інтерфейс. Хочеш користуватися іншими 25 мовами (англійська, російська, ...) - є меню вибору.

Я брав навчальну програму з інформатики та згідно неї на цьому лінуксі виходили класні уроки.

Але, одна річ жити у залежній державі (я тут про інформатику), а інша - в незалежній.

В України, поки що ж не має своєї ОС? Хай там і з російською мовою, але своєї??!!

Скажіть будь-ласка хто-як не вчитель інформатики та книговидавці (себто Ви) буде орієнтувати учнів на українське програмне забезпечення? (тут питання українське - досить широке та включає мовні питання).

Я не тільки зачіпаю питання Операційних систем та програмних продуктів. Навіть UcoZ - ай-пі його реєстровано в Москві. А так багато рекомендують його використовувати. Погоджуюсь! Але не для освіти. Тому, що себе робимо залежними. Разом, ці маленькі залежності виростають у одну велику.

Давайте разом, будувати та розбудовувати український незалежний сектор.

Quote (Шестопалов)
А вибір у Вас поки що невеликий: або Глинський, або Шестопалов. І ЗА ВЛАСНІ ГРОШІ!

Нажаль, це так
Шестопалов Дата: Пн, 06.07.2009, 11:41 | Повідомлення № 56
Видавець посібників
Quote (IhorT)
Давайте разом, будувати та розбудовувати український незалежний сектор.

Не заперечую, займайтесь! У мене інша ніша - комерційна. Я шукаю для своїх книг таке мовне оформлення, щоб був найбільший попит в усіх регіонах України. Бути патріотом всупереч "державної політики" і з голою с... - не про мене!
ihor_hontar Дата: Пн, 06.07.2009, 12:22 | Повідомлення № 57
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Шестопалов)

п. Євген Анатолійович! Я часто використовую ваші книжки.
Чи є у Вас демонстраційні нові версії книжок і нової програми? Якщо так, то де можна переглянути.
grebenchukov Дата: Пн, 06.07.2009, 12:45 | Повідомлення № 58
Прописаний назавжди
Рейтинг: 31
Знайшов таке: http://winxp.org.ua/ -- УКРАЇНСЬКИЙ WINDOWS та OFFICE 2003 та 2007
Шестопалов Дата: Пн, 06.07.2009, 13:51 | Повідомлення № 59
Видавець посібників
Quote (ihor_hontar)
Чи є у Вас демонстраційні нові версії книжок і нової програми? Якщо так, то де можна переглянути.

У мене є книги "вживую", відомості про книги див. сайт видавництва "Аспект" або тут є гілка "Видавництво "Аспект" пропонує". Нові програми я ВИКОНУЮ, демонструє їх МОНУ і Завадський.
Andrey123q Дата: Ср, 07.10.2009, 20:51 | Повідомлення № 60
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Доброго дня!
Чи то я шукаю так, чи то так "заховали", але не можу знайти навчальну програму з інформатики для вищих навч. закладів І-ІІ рівня акредитації (на базі 9 та 11-12 класів); на сайті МОНУ дивився . Допоможіть.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.5 Обговорення програм з інформатики (нова 11-річка) » Навчальні програми (Програми профільного навчання)
Сторінка 4 з 67«1234566667»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.