Пт, 22.09.2017, 00:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 9«123456789»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.5 Обговорення програм з інформатики (нова 11-річка) » Інформаційно-технологічний профіль
Інформаційно-технологічний профіль
Newbie Дата: Чт, 26.08.2010, 23:02 | Повідомлення № 1
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
За з'ясуванням стосунків стандарт-академічний рівень якось непомітно пройшов профільний рівень вивчення інформатики. У кого є класи інформаційно-технологічного профілю?

Наразі пропонується вивчати академічний рівень+курси за вибором. По суті там від саме академічного рівня мало що залишається, курс перетворюється на просту суму курсів за вибором (Основи створення комп’ютерних презентацій + Сучасні офісні інформаційні технології+ MS Excel у профільному навчанні + Основи Інтернету + Інформаційні технології у навчанні). При цьому відсутнє програмування. В академічному рівні програмування буде в 11 класі, тоді ж, я так розумію, передбачатиметься і в профільному.
Зовсім не будучи фанатом програмування як такого, я думаю, що такий перекос несправедливий, принаймні по відношенню до учнів, які власне обирали інформаційно-технологічний профіль. Тим більше, якщо врахувати, що 8-9 клас вони йшли за програмою поглибленого вивчення інформатики (хоча учні в 10 класі добряче перемішались, тому далеко не всі у 8-9 мали такий обсяг інформатики). Чи продовжити саме за цією поглибленою програмою, доповнивши її якимсь курсом за вибором, щоб вийшло 5 год/тиждень? Чи може академічним рівнем, а програму для поглибленого вивчення "вважати" курсом за вибором, який доповнює цей академічний? Як вирішити ситуацію?

І ще, думаю, що тема дуже близька - поглиблене вивчення інформатики у 8-9 класах. Воно є, чи нема, а то з листа неясно? Цьогоріч дали не 3+3 години у цих класах, а 3+2,5. Що я маю зробити з програмою (і з якою), щоб скроїти планування - наразі не уявляю.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Чт, 23.06.2011, 13:43 | Повідомлення № 61
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Є у Ігоря Завадського!
swetikccc Дата: Чт, 23.06.2011, 14:12 | Повідомлення № 62
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (skif)
візуальному програмуванні?

Quote (Bandalak)
Є у Ігоря Завадського!

Передраний МЕлкософтофський з художніми вставками.
Основы программирования на примере Visual Basic.NET
http://www.ozon.ru/context/detail/id/2623070/
http://depositfiles.com/ru/files/3hlw9s8c6

Порівняйте в кого є.))))
russo Дата: Чт, 23.06.2011, 23:28 | Повідомлення № 63
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 35
Quote (skif)
чи є вже у природі підручники по курсах за вибором по базах даних, веб-дизайну, візуальному програмуванні

Підручник по базам даних можна придбати у інтернет-магазині Богдан, коштує біля 7 грн. Навчальні посібники "Основи веб-дизайну", "Основи візуального програмування", "Основи Інтернету" та інші можна знайти, погуглив. Не знайдете - звертайтесь - deev@dergachi.net .
skif Дата: Пт, 24.06.2011, 11:16 | Повідомлення № 64
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 32
Quote (russo)
Підручник по базам даних можна придбати у інтернет-магазині Богдан, коштує біля 7 грн. Навчальні посібники "Основи веб-дизайну", "Основи візуального програмування", "Основи Інтернету" та інші можна знайти, погуглив. Не знайдете - звертайтесь - deev@dergachi.net .

дякую, але ж не всі підручники мають гриф міністерства, де взагалі взнати, які підручники-посібники я можу використовувати (рекомендовані МОН) у профільному класі?
в мене тільки є Excel у профільному навчанні, а решта?

Відредаговано: skif - Пт, 24.06.2011, 11:25
larisa2007 Дата: Пт, 24.06.2011, 11:28 | Повідомлення № 65
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Календарно-тематическое планирование данного профиля строится таким образом: академический профиль+ спецкурсы, рекомендованные программой для расширения тем академ профиля. Отсюда вывод- мы используем учебник академ уровня+ учебники по спецкурсам. Завадский для всех своих спецкурсов данные учебники написал, зайдите на сайт посмотрите. Лично меня поражает факт - неужели министр думает, что дети купят все эти учебники? Разве нельзя было написать программу и выпустить под нее учебник, а не устраивать весь этот бардак! Лично я от этого профиля отказалась.
serbor Дата: Пт, 24.06.2011, 12:58 | Повідомлення № 66
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (skif)
в мене тільки є Excel у профільному навчанні, а решта?

Все они выпущены в BHV:
http://www.bhv.kiev.ua/books/series.php?id=20&start=2
skif Дата: Пн, 27.06.2011, 20:50 | Повідомлення № 67
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (serbor)
Все они выпущены в BHV:

О, спасибі!
Quote (larisa2007)
Лично я от этого профиля отказалась.

я також про це думав
працюю з інформатикою 3-тій рік, проте такого бардаку точно немає у жодному предметі :'(

Відредаговано: skif - Пн, 27.06.2011, 20:57
serbor Дата: Пн, 27.06.2011, 22:21 | Повідомлення № 68
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (skif)
такого бардаку точно немає у жодному предметі

Это точно! Но если хотеть, знать, что к чему и не "думать о Родине", то учить детей можно.
dpi Дата: Вт, 28.06.2011, 08:03 | Повідомлення № 69
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Сережа, что за высокопарность?
При чем здесь Родина, если каждый на своем месте не хочет добросовестно пахать?
У тебя дети знают информатику, у меня дети знают информатику - это все что от нас требуется.
А вот у кго не знают, те ищут причину. (Ну например, "виновата партия регионов" или еще что ни будь в этом роде)
BBC Дата: Вт, 28.06.2011, 12:01 | Повідомлення № 70
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (dpi)
У тебя дети знают информатику, у меня дети знают информатику - это все что от нас требуется.
А вот у кго не знают, те ищут причину. (Ну например, "виновата партия регионов" или еще что ни будь в этом роде)

Й все ж такої "профільної" програми нема в жодному предметі. Програма поглибленого вивчення інформатики й мала б бути основою профільного рівня, а не компіляція спецкурсів. Навчити дітей інформаційним технологіям за "профільною" програмою можливо, а от інформатиці (в основі якої, як науки, алгоритмізація та програмування)?
Вчитель-з-Києва Дата: Вт, 28.06.2011, 13:16 | Повідомлення № 71
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Систематизировать основные направления изучения информатики трудно ввиду того, что каждый учитель идёт своей "верной дорогой", а от МОНУ внятных и логичных директив нет. Тем не менее, как попытку хоть какой-то систематизации см. "Методичний лист про вивчення інформатики у 2011-2012 навчальному році у школах Хмельницької області"
Скачать: http://info.hoippo.km.ua/do_novogo_navchalnogo_roku.html
Bandalak Дата: Вт, 28.06.2011, 16:30 | Повідомлення № 72
Лідер форуму
Quote (BBC)
в основі якої, як науки, алгоритмізація та програмування

Є спецкурс "Основи візуального програмування", але звичайно це не те.
Жодна з існуючих шкільних програм не охоплює Інформатику більше ніж на 5%, залишились одні ІКТ.
А шановний пан dpi стверджує, що його діти знають Інформатику. ;)
Ну це хіба що, коли він з учнями займається додатково за рахунок власного часу!
Адже виконуючи програму, інформатики неможливо навчити, можливо навчити тільки тій суміші ІКТ, яка чомусь називається "Інформатикою"! :*
mouse Дата: Вт, 28.06.2011, 18:26 | Повідомлення № 73
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Bandalak, кажете 5%? Наведіть ті теми та розділи, що не увійшли :)
Bandalak Дата: Ср, 29.06.2011, 01:14 | Повідомлення № 74
Лідер форуму
1. Алгоритмізація та процедурне програмування повністю.
2. Фізичні принципи роботи обчислювальних систем. Інформаційні обчислення. Системи числення.
Це все і є основами інформатики, решта - ІКТ.
swetikccc Дата: Ср, 29.06.2011, 09:59 | Повідомлення № 75
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Bandalak)
1. Алгоритмізація та процедурне програмування повністю.

7.2. Основи структурного програмування (19 год.)
АКАДЕМІЧНИЙ РІВЕНЬ
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.5 Обговорення програм з інформатики (нова 11-річка) » Інформаційно-технологічний профіль
Сторінка 5 з 9«123456789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.