Пт, 15.12.2017, 08:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 9«123489»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.5 Обговорення програм з інформатики (нова 11-річка) » Інформаційно-технологічний профіль
Інформаційно-технологічний профіль
Newbie Дата: Чт, 26.08.2010, 22:02 | Повідомлення № 1
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
За з'ясуванням стосунків стандарт-академічний рівень якось непомітно пройшов профільний рівень вивчення інформатики. У кого є класи інформаційно-технологічного профілю?

Наразі пропонується вивчати академічний рівень+курси за вибором. По суті там від саме академічного рівня мало що залишається, курс перетворюється на просту суму курсів за вибором (Основи створення комп’ютерних презентацій + Сучасні офісні інформаційні технології+ MS Excel у профільному навчанні + Основи Інтернету + Інформаційні технології у навчанні). При цьому відсутнє програмування. В академічному рівні програмування буде в 11 класі, тоді ж, я так розумію, передбачатиметься і в профільному.
Зовсім не будучи фанатом програмування як такого, я думаю, що такий перекос несправедливий, принаймні по відношенню до учнів, які власне обирали інформаційно-технологічний профіль. Тим більше, якщо врахувати, що 8-9 клас вони йшли за програмою поглибленого вивчення інформатики (хоча учні в 10 класі добряче перемішались, тому далеко не всі у 8-9 мали такий обсяг інформатики). Чи продовжити саме за цією поглибленою програмою, доповнивши її якимсь курсом за вибором, щоб вийшло 5 год/тиждень? Чи може академічним рівнем, а програму для поглибленого вивчення "вважати" курсом за вибором, який доповнює цей академічний? Як вирішити ситуацію?

І ще, думаю, що тема дуже близька - поглиблене вивчення інформатики у 8-9 класах. Воно є, чи нема, а то з листа неясно? Цьогоріч дали не 3+3 години у цих класах, а 3+2,5. Що я маю зробити з програмою (і з якою), щоб скроїти планування - наразі не уявляю.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

volevikt Дата: Сб, 28.08.2010, 13:07 | Повідомлення № 16
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 225
Quote (svbor)
курс за вибором комп презентацій містить 17 год. Це в тій версіїї що в іненті.

Quote (Newbie)
в збірнику 33 години

Давно звернула увагу на цю розбіжність. І чесно кажучи, не розумію, для чого цей цирк.
svbor Дата: Сб, 28.08.2010, 13:08 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
Newbie, Дякую-дякую-дякую
Newbie Дата: Сб, 28.08.2010, 13:13 | Повідомлення № 18
Хелпер
Quote (volevikt)
Давно звернула увагу на цю розбіжність. І чесно кажучи, не розумію, для чого цей цирк.

думаю, що просто це різні версії програм (типу проект і затверджена програми відрізняються)

svbor, будь-ласка!
тільки враховуйте, що це просто мій варіант розпису тих програм, тобто можна змінювати практично усе :) я й сама не впевнена, що залишу саме такий варіант

svbor Дата: Сб, 28.08.2010, 13:16 | Повідомлення № 19
Прописаний назавжди
Quote (volevikt)

І навіть на офіційних обласних сайтах управління освіти виставленні не повні версії. Тобто виявляється, що не можна довіряти сайтам а довіряти тільки бумажкам.

Додано (28.08.2010, 13:14)
---------------------------------------------
В мене не має самих програм, а є електронні варіанти. І виявляється що вони не потрібні. Тому хоча би те що є візьму за основу. Зрозуміло, що буду підлаштовувати під себе.

Додано (28.08.2010, 13:16)
---------------------------------------------
А що ми будемо робити з книжками? навряд чи учень зможе купити собі 4 підручника.

swetikccc Дата: Сб, 28.08.2010, 13:21 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (svbor)
А що ми будемо робити з книжками? навряд чи учень зможе купити собі 4 підручника.

4 чоловіка, 4 сканера, кожному годин 4 роботи, а потім обмінялися файлами і все. )))))
Домовляйтеся .)))
Newbie Дата: Сб, 28.08.2010, 13:34 | Повідомлення № 21
Хелпер
Quote (swetikccc)
4 чоловіка, 4 сканера, кожному годин 4 роботи, а потім обмінялися файлами і все. )))))
Домовляйтеся .))

ще б 4 підручника :) просто є тільки 3 :)
ну але для мене то все-одно не варіант.

варіантом може бути покупка посібників для курсів за вибором на кабінет. тобто прикинути скільки учнів буде вивчати курс у всіх класах, які потрібні посібники на кожну парту/робоче місце, поділити їх вартість і вийде, що треба здати не таку вже й велику суму. принаймні точно меншу, ніж повна вартість книжки. хто хоче - купує книжки в індивідуальне користування.
ми так минулого року з графікою зробили. дехто купив книжку для себе, покористувались вдома, а після завершення курсу подарували кабінету
плюс до того - практикум і робочий зошит академічного рівня ( ) кожному учневі, і вийде непогано :)

svbor Дата: Сб, 28.08.2010, 13:44 | Повідомлення № 22
Прописаний назавжди
Quote (swetikccc)
Домовляйтеся .)))

Один із варіантів.
Але я сама не люблю користуватись електронним варіантом. Завжди роздруковую.
Quote (Newbie)
варіантом може бути покупка посібників для курсів за вибором на кабінет.

це все одно буде накладно для учнів. Враховувати що кожний підручник кошує 40 грн. Їм як не крути треба купувати по 2 підручника. тобто 80 грн. Та ще те, що цими підручниками вони будуть користуватись декілька уроків, і ще і то не зовсім їх підручники (на кабінет).
Newbie Дата: Сб, 28.08.2010, 13:58 | Повідомлення № 23
Хелпер
Quote (svbor)
Враховувати що кожний підручник кошує 40 грн. Їм як не крути треба купувати по 2 підручника. тобто 80 грн

це якщо тільки 1 клас вивчає цей курс. у мене буде кілька класів, тому виходить менше, ніж за 1 повну книгу. але то справді більше бухгалтерії, ніж навчання :(
svbor Дата: Сб, 28.08.2010, 14:04 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Quote (Newbie)
більше бухгалтерії, ніж навчання

не люблю я цих збирань коштів також.
Newbie Дата: Сб, 28.08.2010, 14:13 | Повідомлення № 25
Хелпер
але ж це профільний клас, думаю батьки морально готові до купівлі профільних підручників з профільних предметів
svbor Дата: Сб, 28.08.2010, 14:18 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
Quote (Newbie)
але ж це профільний клас, думаю батьки морально готові до купівлі профільних підручників з профільних предметів

Частина батьків зацікавлена. Але не всі... Звичайно я запропоную і всі бажаючі куплять собі книжки...
vinohodov Дата: Пт, 03.09.2010, 09:34 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
А зробив ще хтось планування? Може поділитесь?
svbor Дата: Пт, 03.09.2010, 10:05 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Quote (vinohodov)
А зробив ще хтось планування? Може поділитесь?

так. подивіться уважніше тут вже поділились своїми наробками

Відредаговано: svbor - Пт, 03.09.2010, 10:06
skif Дата: Пт, 03.09.2010, 10:38 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 49
Quote (Newbie)
в збірнику 33 години
в принципі я для себе вже розписала оте профільне планування згідно із листом
Прикріплення: __10_.zip(11Kb)

з якого посібника берете умови практичних завдань?
Newbie Дата: Пт, 03.09.2010, 10:51 | Повідомлення № 30
Хелпер
Quote (skif)
з якого посібника берете умови практичних завдань?

Основи Інтернету і Основи створення комп.презентацій є відповідні посібники. Курс по Екселю досить детально розписаний у програмі, надрукованій у зібрнику http://www.bhv.kiev.ua/books/book.php?id=8&book_id=302 .
А от курс Сучасні офісні інформаційні технології я, напевне, буду якось міняти на вивчення програмування... Він і так дублює більшість вивченого матеріалу
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.5 Обговорення програм з інформатики (нова 11-річка) » Інформаційно-технологічний профіль
Сторінка 2 з 9«123489»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.