Вт, 26.09.2017, 10:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » "ІНФОРМАТИКА. 10-11 клас. Частина 1", Глинський Я.М. (Пропозиції і зауваження по даному посібнику.)
"ІНФОРМАТИКА. 10-11 клас. Частина 1", Глинський Я.М.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 09.09.2008, 23:33 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Шановні колеги, які придбали собі книгу "ІНФОРМАТИКА. 10-11 клас. Частина 1. Основи алгоритмізації та програмування", Глинський Я.М.
Прохання залишати в цій темі відгкуки (як позитивні так і негативні) виключно по цьому посібнику.
Будь-ласка, залишайте свої пропозиції та зауваження щодо покращення змісту книги.

Посібник можна замовити на сайті: http://hlynsky.lviv.ua/

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

CommaxC Дата: Ср, 23.09.2009, 00:17 | Повідомлення № 2
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Всем доброго времени суток.
Решил немного отписать по этой книге.
Копировал сие творение и волей почитывал. Сам не преподаю, но занимаюсь программированием с 1988 года.
Знаю ассемблер, Си, Ява ну и конечно Бейсик. Преподавание этого творчества в школах я считаю полным бредом.
Задайте себе вопрос - кому из учеников нужен Паскаль ?????
Я отвечу .
НИКОМУ !!!!!!
Самым лучшим вариантов было бы изучение Екселя, который установлен практически на каждом компьютере.
Интересно, Паскаль у многих установлен ??????? Только у программистов.
К примеру я с Екселем не очень знаком. Поэтому массу задач которые можно решить в Екселе я реализовываю на языках программирования .
Некоторый народ просто в шоке от этого.
Поэтому мое мнение таково - нужно учить то, что пригодится в жизни хотя бы половине учеником, а не единицам.

Всем удачи.

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 23.09.2009, 00:37 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Quote (CommaxC)
Преподавание этого творчества в школах я считаю полным бредом.

В 10-11 класі є розділ "Алгоритмізація і програмування", що вивчається майже рік (три чверті), це міністерська програма, яку всі вчителі інформатики повинні виконувати. Паскаль в житті учням не пригодиться, але даний розділ має на меті не скільки вивчення конкретної мови, скільки привиття учням навичок програмування, логічного (алгоритмічного) мислення, підвищення інформаційної компетентності та інформаційної культури. Просто Паскаль дуже добре підходить для школи, оскільки є мовою програмування, створеною для навчання. А взагалі 11-річна школа відходить в минуле і в програмі 12-річної школи є як процедурне програмування так і візуальне (об’єктно-орієнтовне).
Quote (CommaxC)
Самым лучшим вариантов было бы изучение Екселя, который установлен практически на каждом компьютере.

Ексель вивчається в обсязі 12 годин. Особисто я на цю тему виділяю 14 годин і цього цілком достатньо для освоєння електронних таблиць на шкільному рівні.
Quote (CommaxC)
Поэтому мое мнение таково - нужно учить то, что пригодится в жизни хотя бы половине учеником, а не единицам.

Погоджуюсь. Наші програми м’яко кажучи не досконалі, особливо бентежить нинішня програма для 9-го класу. При такій насиченості і в 2 години на тиждень важко вкластися.
Quote (CommaxC)
Напоследок для тех у кого нет этого чуда, даю ссылку на скачивание книги "Глинський Я.М Інформатика. Частина 1. Алгоритмізація і програмування."

Це посилання я мушу видалити, оскільки воно порушує авторське право. Поважаймо авторське право вітчизняних авторів.
Quote (CommaxC)
Качество среднее так как книга напечатана на "туалетной бумаге"

Я думаю тут автор сам зможе відповісти, а я пригадую щось про облегшений фінський папір...
alex Дата: Ср, 23.09.2009, 08:49 | Повідомлення № 4
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Ковальчук_Олександр)
Паскаль в житті учням не пригодиться

А от похідна та інтеграл дуже навіть пригодяться. ;)
CommaxC Дата: Ср, 23.09.2009, 11:37 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (Ковальчук_Олександр)
Це посилання я мушу видалити, оскільки воно порушує авторське право. Поважаймо авторське право вітчизняних авторів.

Наше право в этой стране кто то уважает ????
А ихнее право построено на тендерных откатах. Я ничего не нарушаю. Я не требую ни копейки в отличии от этих бездарей.
Просто хотелось помочь людям сэкономить гривен 25-35.

Відредаговано: CommaxC - Ср, 23.09.2009, 12:27
Вчитель-з-Києва Дата: Ср, 23.09.2009, 12:29 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Quote (CommaxC)
Наше право в этой стране кто то уважает ????

Фабрики - рабочим, землю - крестьянам! Экспроприируй экспроприаторов!!! Пролетарии всех стран соединяйтесь?

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Ср, 23.09.2009, 12:30
НІКОЛЯ Дата: Ср, 23.09.2009, 12:42 | Повідомлення № 7
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (Вчитель-з-Києва)
Экспроприируй экспроприаторов!!! Пролетарии всех стран соединяйтесь?

Пане Олексію в 28 років можна і стриманіш реагувати на подібні пропозиції.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » "ІНФОРМАТИКА. 10-11 клас. Частина 1", Глинський Я.М. (Пропозиції і зауваження по даному посібнику.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.