Сб, 03.12.2016, 00:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 12 з 19«1210111213141819»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручник з інформатики для 8 класу (Обговорення підручників з інформатики для 8 класу)
Підручник з інформатики для 8 класу
volevikt Дата: Чт, 21.04.2016, 19:37 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 23
Рейтинг: 160
Дана тема призначена для обговорення підручників з інформатики для 8 класу, за якими навчатимуться учні у 2016/2017 навчальному році.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст, будуть видалятись без попередження!!!
Шестопалов Дата: Пт, 13.05.2016, 08:57 | Повідомлення № 166
Видавець посібників
Нагороди: 9
Рейтинг: 142
Цитата ALEKS ()
Але ж в новій програмі, якщо я не помиляюся, поняття ПРАКТИЧНА РОБОТА взагалі відсутнє...
Дійсно так! Нова програма діє для 2-5 класів, через рік для 2-6 класів... Підручники для 8 класу пишуться за "старою" програмою.
beregok Дата: Пт, 13.05.2016, 09:32 | Повідомлення № 167
Тут живе...
Нагороди: 3
Рейтинг: 14
Для вчителя підручник при замовленні буде, чи можна самому ввести +1 екземпляр навпроти підручника, а в поле: Кількість учнів у 7-х класах - залишити так-як є?
novichok Дата: Пт, 13.05.2016, 09:45 | Повідомлення № 168
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 50
Все одно не дадуть, підручник для вчителя - справа рук самого вчителя....
swetikccc Дата: Пт, 13.05.2016, 10:09 | Повідомлення № 169
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Цитата Ktara ()
Я думала, что времена, когда мыслить иначе, чем большинство запрещено.
Хто загнав інформатику в такий кут?
Ви і я і такі як ми, бо не читаємо по шаблону.
Майже всі учні, заявляють що вони найкращі в Вишах на своєму курсі по інформатиці.
А я то знаю їх рівень, а який у інших?
А перелякані очі вчителів коли тільки згадується програмування.  ;)
От їм і потрібні ті зошити, а тут можеш зі стелі взяти щось і почати розбирати, шукати, вчитися разом з дітьми і вчити їх як потрібновирішувати поставлену проблему.

Таня, робіть для своїх учнів все що вважаєте за потрібне, інших хай навчають інші.
Все під одне, це зло.
Делай то что должен, и пусть будет то что будет.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 13.05.2016, 10:12 | Повідомлення № 170
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата Ktara ()
Это был мой последний пост на форуме.

І на кого Ви нас залишаєте! Нам корисна ваша компетентність і свіжа точка зору на кожну проблему. Прошу скасувати це рішення. :)
Цитата ALEKS ()
в новій програмі, якщо я не помиляюся, поняття ПРАКТИЧНА РОБОТА взагалі відсутнє...

Відсутні теми обов'язкових практичних робіт у програмі, за якою починатиме вчитися цього року 5 клас. Сказано, що цим займається вчитель. Не думаю, що багато вчителів вважають, що при вивченні інформатики не потрібно проводити практичних робіт ;)
Цитата beregok ()
Для вчителя підручник при замовленні буде, чи можна самому ввести +1 екземпляр навпроти підручника

Я спробував. Подивимось, що вийде.

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Пт, 13.05.2016, 10:13
Bandalak Дата: Пт, 13.05.2016, 10:40 | Повідомлення № 171
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Цитата Ktara ()
Это был мой последний пост на форуме.

Треба всім форумчанам вміти не тільки писати, а й деколи читати.
Наприклад, я правильно зрозумів і Ктару і Шестопалова, а вони чомусь між собою не порозумілися!
swetikccc Дата: Пт, 13.05.2016, 10:54 | Повідомлення № 172
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Цитата Шестопалов ()
Меня всегда удивлял такой подход! По эКtaro...логике" не покупайте готовое платье, обувь, бельё - всё делайте сами! Каждый год меняйте холодильник, мебель, кухонную утварь ... мужа. детей, семью. Да ещё гордиться этим!?
Свїми словами, для чого модернізувати віз...він і так рухається, а їм подавай автомобіль, та ще з кожним роком сучасніший.
А ще й самі його модернізують. ;)
Однимм словом... Ні, можуть не так зрозуміти.

Принцип один.
Подобається товар, купуй його, якщо ні то не купуй.
Подобається, агітуй за товар, ні - агітуй проти.

Пані, Кtaro, прописна істина ж..

Точка зрения, зависит от места сидения. B)

Відредаговано: swetikccc - Пт, 13.05.2016, 11:23
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 13.05.2016, 11:19 | Повідомлення № 173
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата Bandalak ()
Наприклад, я правильно зрозумів і Ктару і Шестопалова, а вони чомусь між собою не порозумілися!

Час такий напружений - кінець навчального року: нерви, стреси... Але є люди, які ставляться до всього філософськи. Наприклад, на сайті репозитарію написано: "З 6 по 11 травня включно загальноосвітні навчальні заклади мають заповнити форму вибору на Репозитарії". Я вважаю, що тут слово "мають" означає "повинні". З іншого боку, кажуть, що третина (!) шкіл ще цього не зробила. Філософи... :)
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 13:22 | Повідомлення № 174
Перспективна вчителька
Нагороди: 29
Рейтинг: 212
Цитата swetikccc ()
Таня, робіть для своїх учнів все що вважаєте за потрібне, інших хай навчають інші.Все під одне, це зло.
Делай то что должен, и пусть будет то что будет.
Так я и делаю то, что считаю нужным :) И считаю, что своими деньгами вправе распоряжаться я сама, а вот к деньгам родителей своих учеников я не имею ни малейшего отношения :) (и согласно мною же написано приказа не имею права собирать деньги) И по сему я не буду искать аргументацию, почему они должны купить эту тетрадь.
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 13:26 | Повідомлення № 175
Перспективна вчителька
Цитата Шестопалов ()
Меня всегда удивлял такой подход! По этой "логике" не покупайте готовое платье, обувь, бельё - всё делайте сами! Каждый год меняйте холодильник, мебель, кухонную утварь ... мужа. детей, семью. Да ещё гордиться этим!?
ну я думаю когда мне пишут прямым текстом, что я нашла чем гордится (дествительно, от редиска, сама пишет практические), тут тяжело трактовать двояко :)
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 13:28 | Повідомлення № 176
Перспективна вчителька
Цитата Пилипчук_О_П ()
І на кого Ви нас залишаєте! Нам корисна ваша компетентність і свіжа точка зору на кожну проблему. Прошу скасувати це рішення. :)
ну вот только как для Вас :)
Ага, вечно в драку встряну - нет, чтоб тихонько в уголочке сидеть и со всем соглашаться.

Я, как мудрая женщина, знаю, что надо промолчать........... но НЕ МОГУ :)
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 13:29 | Повідомлення № 177
Перспективна вчителька
Цитата beregok ()
Для вчителя підручник при замовленні буде, чи можна самому ввести +1 екземпляр навпроти підручника, а в поле: Кількість учнів у 7-х класах - залишити так-як є?
Я всегда добавляю, потом аргументирую, что заказано больше для того, что вдруг к нам еще дети придут в клас. Проходило. Никто сильно не докапывается почему столько. Все равно пришло только 50%
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 13:31 | Повідомлення № 178
Перспективна вчителька
Цитата Bandalak ()
Треба всім форумчанам вміти не тільки писати, а й деколи читати.Наприклад, я правильно зрозумів і Ктару і Шестопалова, а вони чомусь між собою не порозумілися!
Толик, счас как стукну чем-то тяжелым (ты меня знаешь, могу) :) Таня - девочка хорошая, куда послали - туда и пошла, еще и магнитики оттуда привезу :)
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 13:33 | Повідомлення № 179
Перспективна вчителька
Цитата novichok ()
Все одно не дадуть, підручник для вчителя - справа рук самого вчителя....
вы заполняеяте - так поставьте на одну цифру больше, всего 75, пишем 76 и появляется учебник для учителя (по всем предметам). Когда поедут получать учебник, то поедут только с формой заказа а не "з мережею класів"

А если что - выше есть аргументация, почему на 1 больше :)
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 13:36 | Повідомлення № 180
Перспективна вчителька
Цитата Пилипчук_О_П ()
Час такий напружений - кінець навчального року: нерви, стреси... Але є люди, які ставляться до всього філософськи.
От не надо о времени, мне еще в таком напряге до 23 июня еще работать (объезд школы)  и пока сижу смотрю на список документов, которые мне надо приготовить :) И думаю, какая прелесть - закончились уроки 27 мая и ты счастливый чкловек :) А тут - с 16 отпуск, но реально только с 24-го :) А у меня что в прошлом году "зависло" 2 недели отпуска, что в этом - не лучше будет. А меня еще и построить пытаются :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручник з інформатики для 8 класу (Обговорення підручників з інформатики для 8 класу)
Сторінка 12 з 19«1210111213141819»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.