Сб, 03.12.2016, 00:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 11 з 19«129101112131819»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручник з інформатики для 8 класу (Обговорення підручників з інформатики для 8 класу)
Підручник з інформатики для 8 класу
volevikt Дата: Чт, 21.04.2016, 19:37 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 23
Рейтинг: 160
Дана тема призначена для обговорення підручників з інформатики для 8 класу, за якими навчатимуться учні у 2016/2017 навчальному році.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст, будуть видалятись без попередження!!!
novichok Дата: Чт, 12.05.2016, 16:56 | Повідомлення № 151
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 50
Цитата Шестопалов ()
Там же готуються до друку наші Зошити для практичних робіт і вправ, розробка уроків для вчителя, комплект тестів під Test-W2...
Замовив Ваш підручник, як купити зошити?
Шестопалов Дата: Чт, 12.05.2016, 18:12 | Повідомлення № 152
Видавець посібників
Нагороди: 9
Рейтинг: 142
Цитата novichok ()
Замовив Ваш підручник, як купити зошити?
Зошити вже нами пишуться і будуть друкуватися в кінці травня - на початку червня. За вимогою видавництва "Ранок" готуємо два Зошити: один для практичних робіт, другий - робочий із вправами після кожного уроку. Я пропонував для здешевлення створити єдиний зошит, з практичними роботами і вправами. Такі зошити багато років випускає видавництво "Аспект" для 5-11 класів, вони мають від 40 до 48 с., коштують від 13 до 15 грн. Але видавництво "Ранок" бажає створити зошити, "як у всіх". Чи є у цьому сенс?

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 12.05.2016, 18:16
Bandalak Дата: Чт, 12.05.2016, 22:03 | Повідомлення № 153
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Не розумію змісту, для чого видавництвам ділити зошити на два? Який сенс у цьому?
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 12.05.2016, 22:11 | Повідомлення № 154
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Це може бути зручніше для вчителів і дешевше для учнів. Наприклад, вчитель, який має напрацьовані свої практичні роботи, може обмежитись зошитом з вправами. Знайдуться, очевидно, й інші варіанти.
Bandalak Дата: Чт, 12.05.2016, 23:02 | Повідомлення № 155
Ветеран спілкування
Звідки можуть взятися напрацьовані свої практичні роботи, якщо це перший рік викладатиметься даний розділ?
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 12.05.2016, 23:20 | Повідомлення № 156
Ветеран спілкування
Перший рік за інваріантною частиною навчального плану. Для варіативної частини існує, наприклад наша програма для 7-9 класів, яка містить частину подібних тем. Крім того, є вчителі, які звикли все робити власноруч, тому розробляють власні інструкції для практичних робіт до уроків (з часом з цього матеріалу може з'явитись альтернативний зошит :) )
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 05:59 | Повідомлення № 157
Перспективна вчителька
Нагороди: 29
Рейтинг: 212
Согласна. я сама разрабатываю практические работы. Меняю их каждый год (нахожу, что надо былоизменить). Еще ни разу не воспользовалась другой разработкой на 100%. Могу взять за основу. но все равно буду менять :) Я не говорю, что другие практические плохие - просто я так привыкла :) Ну не могу я работать по чужим практическим :)
Bandalak Дата: Пт, 13.05.2016, 05:59 | Повідомлення № 158
Ветеран спілкування
Цитата Пилипчук_О_П ()
є вчителі, які звикли все робити власноруч

Так, є такі. Але їх кількість не перевищує 1%.
Цитата Ktara ()
Ну не могу я работать по чужим практическим

Таня, ти входиш в цей 1%.

--------------------------------------------
Але такі прогресивні вчителі не тільки практичні самі розробляють, а й задачі та вправи. Тому знову ж таки не бачу сенсу в поділі на два зошити!
Шестопалов Дата: Пт, 13.05.2016, 06:58 | Повідомлення № 159
Видавець посібників
Цитата
я сама разрабатываю практические работы. Меняю их каждый год (нахожу, что надо было изменить). Еще ни разу не воспользовалась другой разработкой на 100%. Могу взять за основу. но все равно буду менять  Я не говорю, что другие практические плохие - просто я так привыкла  Ну не могу я работать по чужим практическим

Меня всегда удивлял такой подход! По этой "логике" не покупайте готовое платье, обувь, бельё - всё делайте сами! Каждый год меняйте холодильник, мебель, кухонную утварь ... мужа. детей, семью. Да ещё гордиться этим!?

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 13.05.2016, 06:59
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 07:40 | Повідомлення № 160
Перспективна вчителька
Цитата Шестопалов ()
Меня всегда удивлял такой подход! По этой "логике" не покупайте готовое платье, обувь, бельё - всё делайте сами! Каждый год меняйте холодильник, мебель, кухонную утварь ... мужа. детей, семью. Да ещё гордиться этим!?
Я думала, что времена, когда мыслить иначе, чем большинство запрещено. Ан, нет, ошибалась :) Только меня воспитали иначе - и у меня всегда есть собственное мнение, а не мнение большинства :) И да, я горжусь собой, я многого добилась в жизни сама. Так что - да, мне есть чем гордиться. И в первую очередь тем, что я - человек. А значит, я могу и дожна думать :) ..... самостоятельно. Это не дает стоять на месте :)

Умела бы шить - шила бы себе самостоятельно, так как к одежде у меня тоже есть определенные требования :) И при моем росте и длине ног брюки мне купить - ой как сложно :)

Задача холодильника - сохранять продукты, любой из них справляется с этой функцией - остальное - просто выбор цена/качество :)

И мужа да, я сама выбирала. Мне его не предложили купить, потому что решили, что муж поступать в продажу должен именно таким, и не каким иначе :) И зачем мне менять то, что я выбрала самостоятельно. У меня хороший вкус :)

Аналогия проведена некорректно. После такого выпада только из-за того, что я не буду покупать тетради, потому что люблю работать самостоятельно - захотелось сменить учебник (еще форму не отправила).

Когда меня упрекают в том, что я не сделала свою работу - согласна, стратила, но когда меня упрекают в том, что я как раз собираюсь сделать свою работу - то сразу ткнуть носом как паршивого кутенка?Не стоит  

Правильно - надо воспитывать и приучать молодых учителей - не надо думать, не надо творить - надо купить готовое и не парится :) А че? Удобно. И главное время остается свободное на того же мужа, семью, прогулки, поездки, смену кухонной утвари и .т.д. :) Главное - указать нужную мотивацию зачем купить :) (ключевое слово- указать) :)
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 13.05.2016, 07:45 | Повідомлення № 161
Ветеран спілкування
Цитата Шестопалов ()
Меня всегда удивлял такой подход! По этой "логике" не покупайте готовое платье, обувь, бельё - всё делайте сами! .... Да ещё гордиться этим!?

Тут можна дискутувати! :)
Один раз розробивши власний матеріал, далі залишається його коригувати, а це вже вимагає менше часу. З іншого боку, в цілому інформатика зараз "розростається", тому й обсяг подібної роботи збільшується. В масштабі країни набігає значна кількість людино-годин, що затрачаються на роботу, яку можна було виконати з меншими затратами... Я в такі моменти, перелиставши зошит/збірник/тощо, оцінюю, чи готовий я за такі гроші розробити такий обсяг завдань самостійно.
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 07:48 | Повідомлення № 162
Перспективна вчителька
Я знаю лично нескольких авторов учебников и общаемся :) Но впервые от автора (я всегда повторяла, что уважаю всех авторов учебников, потому что создать учебник - это труд и немалый)  я получила пилюлей и упрек в том, что я выполняю совю работу. И вопрос то в чем - только в покупке тетради :) Как написал Толик, я вхожу в 1%, так что не много будет потеряно денег :) Остальные 99% купят :) (а может и нет)

Это был мой последний пост на форуме. Я много дня него сделала. Но раз на нас смотрят только как на средство - думаю мне лучше уйти :)
Шестопалов Дата: Пт, 13.05.2016, 08:02 | Повідомлення № 163
Видавець посібників
Таня, а может быть поделитесь своими знаниями и опытом с другими? Тут нет другого способа, как объединиться творческим учителям и создать совместные эффективные средства обучения. Приглашаю всех желающих принять участие в разработке и совершенствовании Робочого зошита в формате "Аспект" (практические работы и упражнения). Обращайтесь на мою почту aspekt@aspekt.in.ua и я Вам вышлю наш учебник для 8 класса в формате PDF и очередную редакцию Зошита, в которую вносите свои правки и возвращайте его файл мне. Таким образом Вы сможете сохранить все свои принципы и создать учебный продукт ДЛЯ СЕБЯ И ДЛЯ ДРУГИХ. Этот Зошит в количестве, соответствующим вложенным усилиям, получите в качестве гонорара после его печати перед началом нового учебного года.
Bandalak Дата: Пт, 13.05.2016, 08:20 | Повідомлення № 164
Ветеран спілкування
100%
ALEKS Дата: Пт, 13.05.2016, 08:26 | Повідомлення № 165
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Цитата Шестопалов ()
За вимогою видавництва "Ранок" готуємо два Зошити: один для практичних робіт, другий - робочий із вправами після кожного уроку.
Але ж в новій програмі, якщо я не помиляюся, поняття ПРАКТИЧНА РОБОТА взагалі відсутнє...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручник з інформатики для 8 класу (Обговорення підручників з інформатики для 8 класу)
Сторінка 11 з 19«129101112131819»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.