Чт, 21.09.2017, 13:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 9«123456789»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручник з інформатики для 7 класу (продовження) (Опитування)
Підручник з інформатики для 7 класу (продовження)
Який підручник з інформатики для 7 класу, замовлятиме (замовив) Ваш навчальний заклад?
1.Казанцева О. П., Стеценко І. В., Фурик Л. В.;[ 7 ][16.28%]
2.Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.;[ 17 ][39.53%]
3.Морзе Н. В., Барна О. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г.;[ 6 ][13.95%]
4.Пилипчук О. П., Ріпко Н. А., Шестопалов Є. А.;[ 9 ][20.93%]
5.Гуржій А. М., Карташова Л. А., Лапінський В. В., Руденко В. Д.;[ 1 ][2.33%]
6.Замовляти - не замовляти, мені все паралельно, хай батьки думають;[ 1 ][2.33%]
7.Скачаю піратську копію і розповсюджу учням.[ 2 ][4.65%]
Усього відповідей: 43
gry Дата: Пн, 27.04.2015, 14:34 | Повідомлення № 61
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105

Відправили отаку форму у форматі pdf. Додатком 3 на "репозитарії" і не пахне, може я так шукав...
Цитата mul44 ()
Дико извиняюсь а где форма?
Прикріплення: 7489654.jpg(175Kb)
volevikt Дата: Пн, 27.04.2015, 14:44 | Повідомлення № 62
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Цитата mul44 ()
Дико извиняюсь а где форма?

На репозитарії навчального контенту.
Вам потрібно у відповідні поля ввести логін Вашого навчального закладу та пароль.
Знайти посилання Конкурс підручників та активізувати його.
На сторінці, що відкриється, будуть посилання на форми:
ФОРМА «Результати відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 класу»
ФОРМА «Результати відбору оригінал-макетів підручників для учнів 7 класу»
mio Дата: Пн, 27.04.2015, 15:28 | Повідомлення № 63
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Колеги, кількість підручників має дорівнювати кількості учнів у класах, чи можна "економити"? І в якому це документі вказано?

Відредаговано: mio - Пн, 27.04.2015, 15:29
volevikt Дата: Пн, 27.04.2015, 15:44 | Повідомлення № 64
Перспективна вчителька
Цитата mio ()
кількість підручників має дорівнювати кількості учнів у класах

Думаю, що ні.
Наприклад,
в одному класі навчаються рідні брат та сестра і батьки не в змозі придбати 2 комплекти підручників;
дитина завершує цей навчальний рік і виїздить з батьками в інше місто (село) на постійне проживання;
батьки навідріз відмовляються купувати деякі "неважливі", на їх погляд, підручники.
Таких ньюансів може бути безліч.

У мене теж питання: як Ви, шановні колеги, вказуєте у формі кількість підручників для малозабезпечених сімей?
Якщо вказувати у загальній кількості, то всі підручники прийдуть на школу і хто тоді за них платитиме?
Newbie Дата: Пн, 27.04.2015, 16:28 | Повідомлення № 65
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Цитата volevikt ()
вказуєте у формі кількість підручників
Нам сказали вказувати кількість учнів у 6 та 3 класах, так і вказали. Вже після того, як відправили - сьогодні надійшла нова рекомендація: у супровідному листі вказати, що дана форма є замовленням лише в тому разі, якщо підручники надаватимуться за державний кошт.
nolk-v Дата: Пн, 27.04.2015, 16:39 | Повідомлення № 66
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Цитата Newbie ()
що дана форма є замовленням лише в тому разі, якщо підручники надаватимуться за державний кошт
Вибачте, а в якому документі вказано, що обрані підручники повинні викупити батьки, вчителі тощо... Мова йде про конкурс - відбір підручників, а хто за це платитиме - про це ніхто не каже. Хай друкують, а чи викуплять їх чи ні - це справа третя. Пам'ятаєте, скільки збірників на моніторинг 2014 було надруковано? І що ? Я особисто ні одного не купляв, діти також, ніхто насильно не заставляв... Тому - не наші це проблеми. Хай вирішують ті хто перетворив це на балаган...
Newbie Дата: Пн, 27.04.2015, 16:47 | Повідомлення № 67
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Цитата nolk-v ()
Вибачте, а в якому документі вказано, що обрані підручники повинні викупити батьки, вчителі тощо
Вибачаю :) Та ні в якому - зрештою те, що директор підписує і штампує печаткою називається "Інформація про результати відбору електронних версій оригінал-макетів підручників" а ніяке не замовлення. Просто ж треба побільше інструкцій та вказівок роздати, а потім ще проконтролювати ... Ну і бажано ще все це заплутати так, щоб можна було сказати "А от ви знову зробили все неправильно" :)
ну і Ви добре порівняли з моніторингом :)
zava Дата: Пн, 27.04.2015, 18:53 | Повідомлення № 68
Тут живе...
Рейтинг: 23
Який анахронізм  :) Я не лише про сканування папірців, а і про паперові підручники взагалі. Їх не читають учні - будьмо відверті. Вони схожі на сліпоглухонімих лекторів-перестарків, які ніколи не відповідають на твої запитання, яким байдуже, чи ти щось зрозумів, яких неможливо ні на міліметр ні в чому змінити чи переконати, однак беруть за "навчання" будь здоров.
Ні, ну з інших предметів я ще можу зрозуміти - немає на кожного учня девайса. Але з інформатики нащо таке чудо?!
Пропоную забути про артефакти минулих епох і перейти до обговорення сучасного онлайнового інтерактивного підручника "Інформатика 7": http://informatic.org.ua/forum/50-2119-1
mul44 Дата: Пн, 27.04.2015, 20:40 | Повідомлення № 69
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
volevikt спасибо, уже все сделал и отправил.
ALEKS Дата: Ср, 29.04.2015, 12:50 | Повідомлення № 70
Прописаний назавжди
Рейтинг: 44
Цитата mio ()
кількість підручників має дорівнювати кількості учнів у класах
А чому не враховують кількість вчителів? Хто їх буде забезпечувати підручниками? Чи може вони нам непотрібні...
gry Дата: Ср, 29.04.2015, 20:53 | Повідомлення № 71
Досвідчений учасник
"Заседание продолжаеться...." http://life.pravda.com.ua/columns/2015/04/29/193257/
volevikt Дата: Ср, 29.04.2015, 21:44 | Повідомлення № 72
Перспективна вчителька
Цитата ALEKS ()
А чому не враховують кількість вчителів?

А хто Вам заважає це зробити?
Сьогодні заповнювала форми. Вказали кількість підручників з урахуванням екземпляру для вчителя. Звісно, по бажанню.
Залишилося відкритим питання про оплату...
Ktara Дата: Ср, 29.04.2015, 21:50 | Повідомлення № 73
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я тоже добавила еще для учителя :) Вопрос с оплатой тоже никто прояснить не может
DPV Дата: Пт, 01.05.2015, 10:36 | Повідомлення № 74
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 42
Цитата mio ()
кількість підручників має дорівнювати кількості учнів у класах,

У нас взагалі лише основні предмети замовляли по кількості учнів, десь добавляли підручник для вчителя, а музику, обр.мистецтво в половину менше, і так робили не лише в нашій школі, як скеровано так було і зроблено, свої функції - заповнити, розпечатати, відскануванити, відправити - зробив, а все інше - це керівництва.
gry Дата: Пт, 01.05.2015, 12:36 | Повідомлення № 75
Досвідчений учасник
Цитата DPV ()
основні предмети замовляли по кількості учнів
А десь на сайті я читав , що кількість замовлень повинна відповідати кількості учнів у 3,6 класах. Виходячи з логіки  вчитель повинен купувати сам ?
 І знову продовжили.
http://osvita.ua/school/46872/
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручник з інформатики для 7 класу (продовження) (Опитування)
Сторінка 5 з 9«123456789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.