Чт, 17.08.2017, 02:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 11«12456781011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники з інформатики для 11 класу (Обговорення нових підручників, які одержали гриф МОНУ)
Підручники з інформатики для 11 класу
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 16.09.2011, 17:20 | Повідомлення № 76
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 294
Quote (novachok)
У більшості. З 2004 року цей програмний засіб був серед переліку в офіційних поставках

Комплект Borland Developer Studio - 4 диски - у нашу школу теж привезли. А ліцензійний номер (чи щось подібне - вже призабув) я так і не зміг знайти... :'(
Глинський__Ярослав Дата: Пт, 16.09.2011, 18:48 | Повідомлення № 77
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Quote (novachok)
Ось і закінчились дебати "Делфі проти Візуал Бейсика" - за допомоги підручника 11 класу Візуал Бейсик "низвергнут".

Ця теза хибна.
Недавно був підручник Зарецької. Коли він виходив- вважали що це шедевр, коли прочитали і рік з ним попрацювали - сховали на поличку.

Додано (16.09.2011, 17:48)
---------------------------------------------

Quote (serbor)
Для меня тоже главный аргумент, что в учебнике. Был бы VB, я бы его преподавал

Дочекайтесь виходу з друку підручника Володіних - там Visual Basic і навіть дуже непогано написано.

Я ні в якому разі не кажу, що Паскаль і Delphi - це погано. В мене на складі декілька тисяч книжок на цю тему. Але треба бути реалістом, VB для школи - це дуже добрий вихід з ситуації, коли більшість вчителів інформатики просто не втемі.
swetikccc Дата: Пт, 16.09.2011, 19:16 | Повідомлення № 78
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Quote (Глинський__Ярослав)
VB для школи - це дуже добрий вихід з ситуації, коли більшість вчителів інформатики просто не втемі.

Якщо не в темі то хоть Фортран. ))
novachok Дата: Пт, 16.09.2011, 19:27 | Повідомлення № 79
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Пилипчук_О_П)
Комплект Borland Developer Studio - 4 диски - у нашу школу теж привезли.

У нас є "папірець" - ліцензійна угода.

Дочекайтесь виходу з друку підручника Володіних - там Visual Basic і навіть дуже непогано написано.

У 8 класі ми вивчали "по Володіних" Турбо Паскаль

VB для школи - це дуже добрий вихід з ситуації, коли більшість вчителів інформатики просто не втемі.

Пане Ярославе - більшість вчителів "конкретно не в темі" - першого вересня відкрили програму (дехто не зміг, оскільки в електронному вигляді), побачили що там (11 клас) "візуальне програмування" і від того впав у ступор. Вже два тижні в 11-тих класах (у багатьох школах) діти просто граються - немає відповідного програмного забезпечення+вчителі просто не знають що їм робити. А Інтернет у сільських школах більше на папері.
volodschool2 Дата: Пт, 16.09.2011, 19:33 | Повідомлення № 80
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 247
Quote (Пилипчук_О_П)
А ліцензійний номер (чи щось подібне - вже призабув) я так і не зміг знайти...

А мені хлопці, які все це добро встановлювали, дали дискету, на котрій був ключ для DrWeb, файл ліценції для Делфі і ще щось, зараз не пам'ятаю, дискета в школі. Ось цей файл треба було підкинути у відповідну папку. Пояснили так: ліцензія надана на величезну кількість шкільних компів і цей файл для всіх однаковий. В кабінеті зберігається папірець від Borland з тисненою печаткою, це головне.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 16.09.2011, 22:01 | Повідомлення № 81
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 294
Quote (novachok)
У нас є "папірець" - ліцензійна угода.

У нас в районі теж був, але при першому запуску знадобився код активації (якщо не помиляюсь), якого на цьому папірці не було. Після того, як я терпляче проінсталював всі 4 CD через мережу на одну з учнівських машин це був для мене цікавий сюрприз :) Я після того пробував щось про це з'ясувати в районі, але не дуже наполегливо - видно були важливіші справи. Може спробувати ще раз розібратись...

Додано (16.09.2011, 21:01)
---------------------------------------------

Quote (volodschool2)
А мені хлопці, які все це добро встановлювали

У нас другий "транш" комп'ютерів "хлопці" встановлювали біль-шменш халтурно: мережеві кабелі просто так-сяк прибили до стіни, замість нормальних патч-кордів - обрізки звичайної витої пари, на кожне робоче місце - диск з дистрибутивом MS Visual Basic 2005 Express Edition з такою поверхнею, що зразу видно: валявся під столом і т.д. Інсталяцією ПЗ вони, звичайно, не заморочувались.

В межах шкільної програми MS VB, Delphi, MS C#, Lazarus освоюються практично однаково. Середовище Visual Studio мало б серйозну перевагу, якби дядьки з Мікрософту подбали про український переклад (включно з MSDN). На фоні планомірного вимирання України, погодьтесь, така перспектива досить примарна :'(

Згоден з:
Quote (swetikccc)
Якщо не в темі то хоть Фортран. ))
volodschool2 Дата: Пт, 16.09.2011, 22:26 | Повідомлення № 82
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Quote (Пилипчук_О_П)
але при першому запуску знадобився код активації

Вірно, такий запит з’являється за відсутності файла ліцензії у папці ..\License поряд з файлом bds2006.slip, котрий Ви мали отримати від "хлопців".

Відредаговано: volodschool2 - Пт, 16.09.2011, 22:28
swetikccc Дата: Пт, 16.09.2011, 23:16 | Повідомлення № 83
Ветеран спілкування
Проблему створили.))

volodschool2 подивіться на кого проліцензовано.
Аж цікаво, скоріше як завжди якийсь лівак.
Та і вишліть цей файлик Пилипчук_О_П :)
Anetta Дата: Пт, 16.09.2011, 23:58 | Повідомлення № 84
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Доступно тільки для користувачів
Прикріплення: TD_reg.rar(4Kb)
Bandalak Дата: Сб, 17.09.2011, 00:32 | Повідомлення № 85
Лідер форуму
Нагороди: 35
Anetta, ще би саме делфі яке підходить до цього ключа виставили!!!
У мене диска нема.
Bandalak Дата: Сб, 17.09.2011, 01:00 | Повідомлення № 86
Лідер форуму
Quote (serbor)
Но для уровня стандарта можно обойтись и двумя учебниками 10 и 11 класса академического уровня

А 10 клас де лежить?
swetikccc Дата: Сб, 17.09.2011, 08:11 | Повідомлення № 87
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Anetta, ще би саме делфі яке підходить до цього ключа виставили!!!
У мене диска нема.

А для чоо воно Вам якщо немає лійензії?
скачайте краще Delphi 10 Lite, а ще краще 7.
Bandalak Дата: Сб, 17.09.2011, 11:10 | Повідомлення № 88
Лідер форуму
Quote (swetikccc)
Delphi 10 Lite

На нього не треба ліцензії?
swetikccc Дата: Сб, 17.09.2011, 21:13 | Повідомлення № 89
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
На нього не треба ліцензії?

Треба, як і на інші, але друзі китайці над ним попрацювали і у Вас менше мороки при встановленні.
grol Дата: Сб, 17.09.2011, 22:18 | Повідомлення № 90
Часто заходить...
Рейтинг: 4
Так что же поставить бедному учителю, чтобы его потом же не наказали? Мне директор строго-настрого приказала убрать все не лицензионное ПО, мол скоро будут проверки. Денег у школы нет, а в учебниках все на лицензионные программы написано. А у меня только Windows sp1 и office 2003 лицензионные. Выходит получили учебники для 10 класса, а они нам как бы и ни к чему.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники з інформатики для 11 класу (Обговорення нових підручників, які одержали гриф МОНУ)
Сторінка 6 з 11«12456781011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.