Пт, 15.12.2017, 08:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 10«1234567910»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручник з інформатики для 10 класу. Яким йому бути? (Методичні та економічні вимоги до якісного підручника)
Підручник з інформатики для 10 класу. Яким йому бути?
Ktara Дата: Вт, 20.07.2010, 19:36 | Повідомлення № 61
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
Шестопалов, так я ж на украинском преподаю. Это serbor на русском :)
Шестопалов Дата: Вт, 20.07.2010, 19:39 | Повідомлення № 62
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Ktara)
Шестопалов, так я ж на украинском преподаю. Это serbor на русском

Я уже женщин не обманываю! Давайте адрес - пришлю. Только обещайте вести себя прилично.
Ktara Дата: Вт, 20.07.2010, 19:48 | Повідомлення № 63
Перспективна вчителька
Шестопалов, я всегда веду себя прилично :) Адрес отправила в ОП (хотя он у Вас есть) :)
serbor Дата: Вт, 20.07.2010, 20:34 | Повідомлення № 64
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Ktara)
так я ж на украинском преподаю. Это serbor на русском

Шестопалов, я тоже очень хочу качественные электронные варианты ваших книг.
Ktara Дата: Вт, 20.07.2010, 20:47 | Повідомлення № 65
Перспективна вчителька
Шестопалов, спасибо книгу получила
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 20.07.2010, 21:31 | Повідомлення № 66
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (serbor)

Они в MS Word напечатаны, так что по качеству там все ок. Или вы имеете ввиду содержание?
Шестопалов Дата: Вт, 20.07.2010, 21:34 | Повідомлення № 67
Видавець посібників
Quote (serbor)

Назвался груздём - полезай в кузов.
Только объясните мне, молодёжь, на кой фиг вам нужны електронные тексты книг? Что вы с ними собираетесь делать? Мне эту загадку самому не отгадать. Вот уже несколько лет пытаюсь и ничего вразумительного не нахожу.
Ktara Дата: Вт, 20.07.2010, 21:36 | Повідомлення № 68
Перспективна вчителька
у меня в шкафу места нету - заказывать новый шкаф дорого :) На на ел-буке еще примерно 500 Мбайт свободно, хватит для книг, которые всегда могут быть со мной
Ірина_Сьомачок Дата: Чт, 22.07.2010, 22:22 | Повідомлення № 69
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Ось сиджу і думаю: буде дуже великою наглістю попросити електронний варіант і мені? Бо Ktara, має рацію - електронна версія зручніше.
serbor Дата: Чт, 22.07.2010, 22:58 | Повідомлення № 70
Наполегливий учасник
Quote (Шестопалов)
Только объясните мне, молодёжь, на кой фиг вам нужны електронные тексты книг?

Quote (Ktara)
500 Мбайт свободно, хватит для книг, которые всегда могут быть со мной

Всё, что я сейчас читаю или использую, только в электронном виде и всегда с собой.
А бумажные книги я сканирую, затем в ящик и на чердак - зачем они будут мешаться.
Что годится, отношу в школу, в кабинете же должны быть бумажные книги.
Шестопалов Дата: Пт, 23.07.2010, 07:50 | Повідомлення № 71
Видавець посібників
Quote (Ірина_Сьомачок)
Ось сиджу і думаю: буде дуже великою наглістю попросити електронний варіант і мені?

Все дуже просто! Тетяна Михайлівна (Ktara) для своїх учнів з 2005 року замовляє наші друковані посібники. Для нас вона vip-персона. Чому б не подарувати "если женщина просит" файл книги, яка вже друкуватися не буде?
Ну а що ви робите з електронними книгами, як ви їх використовуєте у навчальному процесі - я так і не зрозумів.

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 23.07.2010, 08:54
Ktara Дата: Пт, 23.07.2010, 13:41 | Повідомлення № 72
Перспективна вчителька
Я - vip-персона? Приятно удивлена
serbor Дата: Пт, 23.07.2010, 15:00 | Повідомлення № 73
Наполегливий учасник
Quote (Шестопалов)
Цитата (Ірина_Сьомачок )
Ось сиджу і думаю: буде дуже великою наглістю попросити електронний варіант і мені?

Это не моя цитата!
Quote (Шестопалов)
Ну а що ви робите з електронними книгами

Да я и не прошу. Сами дадите - спасибо. А нет - у меня все базовые книги, в том числе и ваши отсканированны лично мною. Заметьте! Я отсканированные книги никому не даю, уважаю ваше авторское право.
Недавно здесь промелькнула ссылка на отсканированный учебник Завадского "Основы веб-дизайна". Я его скачал, качество скана лучше моего оказалось. Спасибо тому кто разместил.

И всё-таки жадный на электронный вариант автор или нет, большое спасибо всем авторам за их труд. И лично вам, Шестопалов!

LVV Дата: Нд, 25.07.2010, 08:26 | Повідомлення № 74
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 112
Электронные варианты книг всё равно будут появляться в инете независимо от желания автора (к счастью, или к сожалению - вопрос субьективный и спорный)
Но, если господин Шестопалов ( как и болшинство авторов учебников) считает, что размещать на своём сайте качественную электронную версию нельзя, то это его право. Возможно в договоре с издательствами у автора есть какие-то пунктики...
Но, пока не появятся образцы в Инете, мы будем вынуждены самостоятельно сканировать нужные материалы для удобства пользования, а значит в масштабе страны какая нибудь сотня другая учебников будет закуплена нами, учителями информатики. Какой-никакой доход для издательства :) .

Quote (Шестопалов)
Ну а що ви робите з електронними книгами, як ви їх використовуєте у навчальному процесі - я так і не зрозумів.

Відповідаю (якщо Вам це дійсно цікаво)
Ніякий підручник не може задовольнити мене повністю.
В підручнику, скажімо, описується робота у Office 2003, а я використовую Office 2010, у підручнику йдеться про антивірус Касперського, а я прихильник Avira AntiVir, в підручнику описується Wіndows XP, а я використовую Windows 7. В підручнику алгоритмізація викладається з прикладами на Паскалі, я ми вивчаємо С++. І таке інше... І навіть, якщо розбіжності несуттєві, та вони все одно є.
А отже я роблю усе на свій лад. Що мені не потрібно - відкидаю. Чого, на мою думку, не вистачає - додаю. Що викладено невдало - перероблюю. Що не відповідає встановленому у класі програмному забезпеченню - ставлю у відповідність. Як правило, використовую матеріали декількох авторів. В результаті з'являється мій власний конспект уроку, чи розробка теми, де немає відхилень, наприклад, у термінології, немає розходжень у використанні софту і т.д, До того ж, часто є необхідність створювати власні пезентації, відеоролики і електронні тестові завдання... що набагато швидше робиться при наявності електронних версій посібників.

Отже, якщо в мене немає електронної версі ппідручника, то я скоріше усього скористаюсь тими електронними посібниками, які умене є, які я знайду в Інеті... ну і, можливо, дещо відсканую чи передрукую з паперових носіїв.

Намагаюсь, щоб на кожен урок учні отримали роздруківку з теоретичним матеріалом і детальним описом практичної роботи (повністю узгодженим з використовуваним у кабінеті софтом)
Роздруківка на урок, з моїх принципових міркучвань, не повинна займати більше одного аркушу формату А4 розміром шрифту не менше 10, з різноваріантними практичними завданнями і Д.З.

Я не вихваляюсь тут, тим більше, що з причини елементарної людської ліні і браку часу роблю так не завжди. Але намагаюсь так робити. І в 70-80% випадків у мене вистачає на це сил і терпіння, навіть з урахуванням того, що ці роздруківки приходиться часто переробляти і передруковувати (створюю тематичні сайти, щоб зекономити на бумазі).
В інших 20-30% діти на уроках користуються підручниками (якщо вони є), або записами в зошитах (якщо підручників немає і роздруківки, чи сторінки тематичного сайту не готові)
Ось для чого особисто мені потрібні електронні версії підручників і посібників.

Відредаговано: LVV - Нд, 25.07.2010, 09:28
Шестопалов Дата: Нд, 25.07.2010, 09:57 | Повідомлення № 75
Видавець посібників
Quote (LVV)
А отже я роблю усе на свій лад.

Quote (LVV)
Намагаюсь, щоб на кожен урок учні отримали роздруківку з теоретичним матеріалом і детальним описом практичної роботи

Вызывает уважение Ваша титаническая работа во имя ... (чего?) Нужно ли каждый раз делать всё самому "от козы до сапог из её шкуры"? Во все времена лень была двигателем прогресса! Каждый старается упростить и облегчить свой труд. У Вас же получается какой-то ежедневный "педагогический мазохизм". Почему бы Вам не принять участие в качестве редактора или даже соавтора в отработке наиболее понравившихся учебных средств? С тем, чтобы предложить их потом своим же школярам, а самому "пить кофе и читать газету". Не знаю, как другие издательства, у меня таких действующих учителей в качестве авторов-соавторов-редакторов много. И они на этом зарабатывают неплохие деньги. Нужно ли лепить что-то своё "под одеялом", таков ли удел учителей?
Обратите внимание, на нашем уважаемом форуме, собравшем лучших учителей Украины, за много лет не создано ни одного учебного средства для всеобщего пользования! "Тенденция, однако!"

Відредаговано: Шестопалов - Нд, 25.07.2010, 10:10
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручник з інформатики для 10 класу. Яким йому бути? (Методичні та економічні вимоги до якісного підручника)
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.