Пн, 20.11.2017, 11:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 10«12345910»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручник з інформатики для 10 класу. Яким йому бути? (Методичні та економічні вимоги до якісного підручника)
Підручник з інформатики для 10 класу. Яким йому бути?
LVV Дата: Вт, 16.03.2010, 04:19 | Повідомлення № 31
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 107
swetikccc, согласен. Я имел ввиду электронные учебники в памяти специального устройства, прошедшего все санитарно-гигиенические исследования, и соответствующего всем необходимым нормам и критериям. Это даже не ноут (нэт) бук, а планшет-монитор исключительно для чтения литературы...
Bandalak Дата: Вт, 16.03.2010, 11:17 | Повідомлення № 32
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ktara)
LVV, тут можно посмотреть какие учебники предлагается купить в электронном виде

Пройде трошки часу і всеодно хтось розповсюдить куплений підручник! ;)
Ktara Дата: Вт, 16.03.2010, 12:34 | Повідомлення № 33
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (LVV)
swetikccc, согласен. Я имел ввиду электронные учебники в памяти специального устройства, прошедшего все санитарно-гигиенические исследования, и соответствующего всем необходимым нормам и критериям. Это даже не ноут (нэт) бук, а планшет-монитор исключительно для чтения литературы...

ну предлагают же Покетбук - специальное устройство. Только прочитав отзывы о нем в странах, где он уже давно есть, узнаеш что он неудобен в пользовании. Например, расположение управляющих клавиш
У меня уже 3 года есть другое устройство для чтения електронных книг (уже не раз о нем писала). Называется - Lbook (кстати придуман в Украине), да черно-белый экран, но он называется електронныя бумага - не бликует, под разными углами изображение не искажается. И даже 16 градаций серого достаточно для передачи рисунка. мы ж не картинную галерею рассматриваем. Моя мама взяла на один день почитать, вот уже 2 года я его не вижу, пришлось покупать второй. :)
Память такого устройства от 1 гига до 4 - туда можно столько книг записать, что как раз хватит с 1-го по 12 класс и еще место останется. И вес устройства около 300 грн, это не 5 учебников в сумке. По формату - А5. толщина 1 см (ну или 1,5)
Екран 6 дюймов. Правда сейчас уже будут выпускать 9 дюймов экран и сенсорный екран :) Так что думаю все же такие устройства и електронные версии книг лучше. чем тягание в сумке тяжелых учебников
Ktara Дата: Вт, 16.03.2010, 12:36 | Повідомлення № 34
Перспективна вчителька
Bandalak, осталось только дождаться когда поделятся копиями. Вот например некоторые издательства тоже начинают продавать книги в электронном виде. Например, "Основа". Только книга стоит около 17 грн, в ПДФ формате. Я себе приобрела "Укроки информатики. 9 класс". Удобно :)
LVV Дата: Вт, 16.03.2010, 15:35 | Повідомлення № 35
Прописаний назавжди
Quote (Ktara)
Называется - Lbook (кстати придуман в Украине),

И я о том же !!!

Книжные издательства не должны пользоваться нерадивостью МОН Украины.

В идеале: МОН спонсируети разработку электронных учебников и совершенствование этого Lbook. Затем проводит конкурс и выкупает все права у создателя лучшего учебника. А затем пускает его в "свободное плавание", копируй кто хочет и сколько хочет.

А вот если кто создал учебник, который больше нравится кому-то там, то пусть и покупают у издателя альтернативные продукты.

Шестопалов Дата: Пт, 21.05.2010, 09:31 | Повідомлення № 36
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Навчальні засоби для 10-го класу до нового 2010-2011 навчального року у складі:
- навчальний посібник;
- робочий зошит;
- банк тестів до кожного уроку;
- поурочне та календарне планування (можна скачати).
див.:
http://teachlab.ucoz.ua/publ/17-1-0-69
http://teachlab.ucoz.ua/load/2-1-0-20

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 21.05.2010, 09:34
Ковшун Дата: Вт, 25.05.2010, 09:55 | Повідомлення № 37
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Шестопалов)
Навчальні засоби для 10-го класу до нового 2010-2011 навчального року у складі:
- навчальний посібник;
- робочий зошит;
- банк тестів до кожного уроку;
- поурочне та календарне планування (можна скачати).
див.:
http://teachlab.ucoz.ua/publ/17-1-0-69
http://teachlab.ucoz.ua/load/2-1-0-20

А чому не з сайту "Аспекту"?
Шестопалов Дата: Вт, 25.05.2010, 10:19 | Повідомлення № 38
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Ковшун)
А чому не з сайту "Аспекту"?

Можна і з сайту "Аспект" http://aspekt-edu.kiev.ua після того, як його буде оновлено в липні-серпні ц.р.
Додаткова інформація:
Особливість ЄДИНОГО посібника - відповідність програмам МОН України (автори Завадський, Дорошенко, Потапова) обох рівнів: стандарту та академічного. Автори посібника поставили на меті створити єдиний курс, який дозволить реалізувати програми як стандартного так і академічного рівнів. Подібні багатьма елементами програми стандартного та академічного рівнів були об'єднані, після чого з'явилась можливість вивчати інформатику у 9-11 класах за єдиною програмою, а в 12 класі на академічному рівні учням буде запропоновано матеріал, що не увійшов до програми стандартного рівня. Такий перерозподіл передбачений навіть у самих програмах, оскільки не спричиняє порушення логічних зв'язків між темами.
Вивчення інформатики у 10-му класі за єдиним курсом позволить спростити поурочне планування, об’єм і вартість методичного і навчального забезпечення.
Вартість: Посібник - 24 грн., Зошит - 6 грн. Вихід з друку: Посібника - на початку червня, Зошита - в кінці липня.

Відредаговано: Шестопалов - Вт, 25.05.2010, 10:29
dpi Дата: Вт, 25.05.2010, 20:40 | Повідомлення № 39
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Ну если с академ и стандартом все понятно, то кто скажет, информационно-технологический профиль - это только Караванова или будет, что ни будь более приемлемое?
alex Дата: Вт, 25.05.2010, 23:31 | Повідомлення № 40
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (dpi)
или будет, что ни будь более приемлемое?

Не обольщайтесь. Если хотите что нибудь приемлемое создаете свою программу,
утверждаете и работаете. А судя по результату у Вас это весьма не дурно получается.
Был бы благодарен, если ознакомите с программой своей работы. Можно через ОП.
gon-natalka Дата: Нд, 18.07.2010, 23:23 | Повідомлення № 41
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Кто уже знает что делать с планированием в свете 11-летнего образования?
Маргарита Дата: Вт, 20.07.2010, 02:22 | Повідомлення № 42
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Знає один Господь Бог!
:)
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 20.07.2010, 02:53 | Повідомлення № 43
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Детальніше узнаємо на серпневих конференціях. На мою думку в 11 класі ситуація буде не змінна, в 9-10 також (все згідно 12 річної програми).
LVV Дата: Вт, 20.07.2010, 09:28 | Повідомлення № 44
Прописаний назавжди
Quote (Шестопалов)
Навчальні засоби для 10-го класу до нового 2010-2011 навчального року у складі: - навчальний посібник; - робочий зошит; - банк тестів до кожного уроку; - поурочне та календарне планування (можна скачати). див.: http://teachlab.ucoz.ua/publ/17-1-0-69 http://teachlab.ucoz.ua/load/2-1-0-20

Риторичне питання. Розумію - комерційні інтереси, право інтелектуальної власності і таке інше. Чому нема електронних версій?

Якщо ці навчальні засоби того варті, то обов'язково знайдеться хтось (якщо уже не знайшовся) хто, в порушення закону, таки викладе на якомусь сайті чи файлообміннику електронні версії цих навчальних засобів. А я з задоволенням скачаю ці матеріали і, згідно зі таттею 23 того ж закону http://www.medialaw.kiev.ua/laws/local/12/ з чистою совістю буду використовувати їх у своїй викладацькій діяльності в обсязі, як сказано в законі, який "відповідає зазначеній меті", тобто навчальній меті.
Я далекий від комерції, але, чи не варто було б, дати можливість освітянам за символічну платню (а краще безкощтовно) скачати електронні версії усіх наробок?
Навряд чи знайдеться дуже багато таких, хто стане роздруковувати на принтері 60-90 копій Ваших підручників для учнів (ну хіба що для себе, для ознайомлення і власного використання) А отже замовлення (знову ж таки, якщо вони цього варті) підручників у видавництв будуть.
Мені здається що своїм "Увага! Електронні версії посібників не тиражуються! Шестопалов Євген Анатолійович" http://aspekt-edu.kiev.ua/ Ви більше втрачаєте аніж отримуєте.

Питання, хоть і риторичне, але стосується усіх авторів підручникув.

Відредаговано: LVV - Вт, 20.07.2010, 10:02
Ktara Дата: Вт, 20.07.2010, 09:56 | Повідомлення № 45
Перспективна вчителька
LVV,сомневаюсь что официально будет электронная версия. Хотя я учебники для ВУЗов покупала в электронном виде. И там издательство открыто продает - хотите бумажные вариант, хотите - электронный формат. Мне удобнее электронный, так как я читаю с ел-бука
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручник з інформатики для 10 класу. Яким йому бути? (Методичні та економічні вимоги до якісного підручника)
Сторінка 3 з 10«12345910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.