Ср, 20.09.2017, 03:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 32«12567893132»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню
Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 01:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Нарешті дочекалися.....
Ось і настав той день, коли бібліотекар з радісним виразом обличчя запропонував забрати підручники з інформатики для 9-го класу. Учні з вигуками "Ура" помчалися в шкільну бібліотеку, попрямував туди і я... Але радість тривала не довго! Після поверхневого знайомства з підручником ми зразу зрозуміли, що цим книгам одна дорога - під вазони!
А дістались нашому району підручники авторів Морзе. Слава професорам!
Ми ще можемо зрозуміти низьку якість типографського друку, коли майже всі малюнки повністю розмазані і фарба перейшла наскрізь аркуша - це вина типографії.
Ми ще можемо зрозуміти подекуди розірваний стиль викладання з окремими мало зв'язаними фразами - це ми не вміємо читати.
Ми також розуміємо відсутність компакт диска, посилання на який використовується чи не на кожній сторінці - це свого роду бізнес.
А ось той факт, що в даному підручнику відсутні більшість розділів, запропонованих у програмі Завадського, яка затверджена МОН як базова у 9 класі - тут вже вибачте, цей факт ніякій логіці не підлягає!!!
А був такий гучний конкурс підручників, так всі метушилися, так всі "оцінювали", що аж ми пересічні вчителі повірили у його справедливість!!!
Як не вмер Данило, то болячка задавила! Може вже досить дурити народ!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

mouse Дата: Ср, 11.11.2009, 00:39 | Повідомлення № 91
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
А я чув від заступника міністра, що до 14 жовтня в усі школи підручники будуть.
Повірив.
Хіба можна вірити чиновникам? Вони сидять в кріслах, на яке мені працювати потрібно півроку...
МОжна і брехати в такому кріслі, потім не згадають.
GаrDArik Дата: Ср, 11.11.2009, 02:01 | Повідомлення № 92
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Ніяких. Підручників з інформатики для 9 кл ще немає. Київ.
Bandalak Дата: Ср, 11.11.2009, 02:07 | Повідомлення № 93
Лідер форуму
Quote (ppima)
Звичайно, якщо після Нового року школи дійсно почнуть розпоряджатися коштами на свій вибір

ppima, Ви що фантастики начиталися?
Ковшун Дата: Ср, 11.11.2009, 12:31 | Повідомлення № 94
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (ppima)
Учень бере в кабінеті підручник на один рік в простійне користування (користується і вдома, поверне в кінці року). І ПЛАТИТЬ лише ОДИН РАЗ ЗА ВСІ РОКИ НАВЧАННЯ. Не хоче учень вкладати свої кровні - жди державних і користуйся виключно ними. Але ж і на пільги кабінету рота не ...(від і-го до 11 чи 12 класу). Здати гроші запропонуйте всім учням, де викладається інформатика. Після попереднього опитування вималюється сума збору коштів. Приплюсуйте % за поштовий переказ та посилку. Кількість замовлених підручників = mах к-ті "вкладчиків" i-го класу(ів). Головне - не збирати кошти самим, для цього є батьківський комітет. Адресу видавництва та перелік потрібних школі підручників вкажете. Це найменше потрійна економія батьківських коштів.

Ми давно це робимо, і ніяких проблем не відчуваємо!
Quote (ppima)
Звичайно, якщо після Нового року школи дійсно почнуть розпоряджатися коштами на свій вибір - ця схема відпаде автоматично.

А звідки візьмуться кошти на отих шкільних рахунках? ;)
Звичайно великі міські школи можуть виграти.
Скажімо, школа має "крутого" спонсора, який покладе на шкільний рахунок кругленьку сума.
А решта шкіл? Особливо сільських?

Quote (mouse)
А я чув від заступника міністра, що до 14 жовтня в усі школи підручники будуть.

А цей заступник міністра не уточнив, в якому році це відбудеться? ;)
Scorpion Дата: Ср, 11.11.2009, 14:03 | Повідомлення № 95
Часто заходить...
Рейтинг: 16
Рівненська область, місто Дубно, Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 підручники отримали у вересні 2009 року (Морзе, Вембер, Кузьмінська).Підручниками забезпечені всі учні 9 класів.
mouse Дата: Ср, 11.11.2009, 20:19 | Повідомлення № 96
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
А цей заступник міністра не уточнив, в якому році це відбудеться?

Мабуть, йшлося про цей рік.
А можливо і ні.
ihor_hontar Дата: Ср, 11.11.2009, 20:31 | Повідомлення № 97
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (GаrDArik)
Ніяких. Підручників з інформатики для 9 кл ще немає. Київ.

І в нас також. :'(
mouse Дата: Ср, 11.11.2009, 21:38 | Повідомлення № 98
Ветеран спілкування
Київ... до Вас їх дуже довго певно привозити, тому й нема. Або мають для Вас особливі важилі.
В своєму місті навіть не знаю, що прийшло і скільки.
Newbie Дата: Ср, 11.11.2009, 21:54 | Повідомлення № 99
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
станом на сьогодні до Львова поступили підручники двох авторів (я маю на увазі офіційно в шкільні бібліотеки) - №3 і №4 даного опитування. чекаємо далі...
ihor_hontar Дата: Ср, 11.11.2009, 22:11 | Повідомлення № 100
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Newbie)
до Львова поступили підручники двох авторів (я маю на увазі офіційно в шкільні бібліотеки) - №3 і №4 даного опитування. чекаємо далі...

А в багатьох школах ще жодного примірника будь-якого автора немає. І доки чекати?
Newbie Дата: Ср, 11.11.2009, 22:13 | Повідомлення № 101
Хелпер
Quote (ihor_hontar)
А в багатьох школах ще жодного примірника будь-якого автора немає. І доки чекати?

ну коли я уточнювала - мене перепитали "а кому вони ЗАРАЗ потрібні? всі на карантині!" (і взагалі, дівчинко, не заважай нам працювати :) )
Ktara Дата: Ср, 11.11.2009, 22:24 | Повідомлення № 102
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Newbie)
ну коли я уточнювала - мене перепитали "а кому вони ЗАРАЗ потрібні? всі на карантині!" (і взагалі, дівчинко, не заважай нам працювати :) )

ну вот чего своими вопросами мешаеш работать, тут карантин - а ты про учебники :)
filnick Дата: Ср, 11.11.2009, 23:12 | Повідомлення № 103
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Міністерство розіслало по закладах Б Л А Н К замовлення підручників і навчальних посібників на 2010/2011 навчальний рік за рахунок коштів Державного бюджету України. Для 10 класу пропонується два підручники з інформатики (1. Рівень стандарту 2. Академічний та профільний рівень). Цілком ймовірно, що наступного року проблем з підручниками стане вдвічі більше.
Зразок бланку в прикріпленні.
Прикріплення: blank_zamovlenn.zip(61Kb)

Відредаговано: filnick - Ср, 11.11.2009, 23:13
Bandalak Дата: Ср, 11.11.2009, 23:25 | Повідомлення № 104
Лідер форуму
Newbie, як Ви думаєте, хто розподіляє які саме підручники у які школи і у які регіони завозити?
Newbie Дата: Чт, 12.11.2009, 11:30 | Повідомлення № 105
Хелпер
Quote (Bandalak)
Newbie, як Ви думаєте, хто розподіляє які саме підручники у які школи і у які регіони завозити?

чесно кажучи - самій цікаво :) скажу як було в моєму районі: методист, який відповідає за підручники (з усіх предметів) завіз підручники в кінці серпня зі складу, будучи там просто напросто першим, і забрав те, що там було у свій район. і страшенно собою задоволений розіслав ті підручники по школах. ну так склалось, що мені той підручник не підходить (не суть важливо якого автора, але мені не підходить ;) ). при цьому було і є розпорядження міського управління про розподіл підручників (підписане ще в середині серпня, причому я так і не змогла дізнатись хто його готував!!!), де картинка інша (така, як мені підходить ;) ). але з практичної ситуації бачу, що такі розпорядження - до одного місця, бо по факту - хто перший встав, того і тапки... бардак - це не те слово, щоб схарактеризувати цей процес...

свої підручники я ще чекаю...

а по регіонах - я без поняття. по ідеї було прийняте загальне рішення, що в кожен регіон надійде по 25% підручників кожного із авторів, що отримали держзамовлення. так би воно мало бути - середня температура по лікарні 36,6...

Quote (filnick)
Для 10 класу пропонується два підручники з інформатики (1. Рівень стандарту 2. Академічний та профільний рівень). Цілком ймовірно, що наступного року проблем з підручниками стане вдвічі більше

проблем стане більше - бо ЗАРАЗ треба визначити
1) кількість і профілі майбутніх 10х класів
2) уважно порахувати які предмети за яким рівнем (стандарт/академ/профіль) потрібні для даних класів
ну а потім - процес знайомий: чекати підручників, які будуть розподілятись за принципом - хто перший встав, того і тапки (і чи не доведеться підлаштовувати профіль класу під ті підручники, які отримає школа...)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Сторінка 7 з 32«12567893132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.