Сб, 21.10.2017, 09:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 32«1234563132»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню
Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 01:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Нарешті дочекалися.....
Ось і настав той день, коли бібліотекар з радісним виразом обличчя запропонував забрати підручники з інформатики для 9-го класу. Учні з вигуками "Ура" помчалися в шкільну бібліотеку, попрямував туди і я... Але радість тривала не довго! Після поверхневого знайомства з підручником ми зразу зрозуміли, що цим книгам одна дорога - під вазони!
А дістались нашому району підручники авторів Морзе. Слава професорам!
Ми ще можемо зрозуміти низьку якість типографського друку, коли майже всі малюнки повністю розмазані і фарба перейшла наскрізь аркуша - це вина типографії.
Ми ще можемо зрозуміти подекуди розірваний стиль викладання з окремими мало зв'язаними фразами - це ми не вміємо читати.
Ми також розуміємо відсутність компакт диска, посилання на який використовується чи не на кожній сторінці - це свого роду бізнес.
А ось той факт, що в даному підручнику відсутні більшість розділів, запропонованих у програмі Завадського, яка затверджена МОН як базова у 9 класі - тут вже вибачте, цей факт ніякій логіці не підлягає!!!
А був такий гучний конкурс підручників, так всі метушилися, так всі "оцінювали", що аж ми пересічні вчителі повірили у його справедливість!!!
Як не вмер Данило, то болячка задавила! Може вже досить дурити народ!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 02.11.2009, 13:25 | Повідомлення № 46
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (Ковшун)
Але ті підручники/посібники (і не лише з інформатики), які необхідно використовувати в навчальному процесі, учні купують за власні кошти.

Яркий пример реально действующей системы обеспечения школы качественными учебниками благодаря выбору лучшего и дешёвого пусть за собственные деньги. Остаётся "пустяк": передать школам и учителям деньги госзаказа, которые так бездарно пускают на ветер чиновники МОН Украины.
Так просто и на Украине можно получить европейское решение проблемы обеспечения школ качественными учебниками! Без коррупции, чесно, прозрачно и справедливо!
Как же долго и мучительно нам до него идти!

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Пн, 02.11.2009, 13:31
filnick Дата: Пн, 02.11.2009, 13:51 | Повідомлення № 47
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Вчитель-з-Києва)
передать школам и учителям деньги госзаказа, которые так бездарно пускают на ветер чиновники МОН Украины. Так просто и на Украине можно получить европейское решение проблемы обеспечения школ

Цю ідею Шестопалов відстоює кілька років, але до її реалізації при нашій системі освіти, напевне, кілька десятиліть
Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 02.11.2009, 14:21 | Повідомлення № 48
Прописаний назавжди
Quote (filnick)
Цю ідею Шестопалов відстоює кілька років, але до її реалізації при нашій системі освіти, напевне, кілька десятиліть

На нашем форуме Шестопалов действительно один из немногих. Но в масштабах Украины проблема катастрофического состояния нашего образования и отдельно создания и обеспечения школ качественными учебниками обсуждается с первых лет "незалежности". Последние примеры здесь приводились (ссылки см. моё сообщение №19): две "Белые книги", которые создали независимо друг от друга АПН Украины и учителя. Последние о проблеме учебников говорят на с.57 своей книги.
А что Шестопалов? Он лишь говорит о том, что очевидно для многих, но они молчат.

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Пн, 02.11.2009, 14:27
filnick Дата: Пн, 02.11.2009, 14:47 | Повідомлення № 49
Мудрий вчитель
Quote (Вчитель-з-Києва)
обсуждается с первых лет "незалежности"

Ця теза стосується не питання підручників, а троллінгу.
pasichov Дата: Пн, 02.11.2009, 18:28 | Повідомлення № 50
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (filnick)
Цитата (Вчитель-з-Києва )
обсуждается с первых лет "незалежности"

Ця теза стосується не питання підручників, а троллінгу.

будь-яка теза, яку не подяляє хтось з "активістів" на форумі отримує ярлик ("троллінг", "флуд". етс...). Дуже характерний прийом бротьби з "інакоміислієм"...

Я не є прибічником "комерціолізації" питання підручників, але щиро переконаний, що дійсно, з перших років незалежності нашої України стоїть питання. що т.з. "безкоштовне" забезпечення шкіл підручниками - механізм збагачення окремих близьких до "тіла" влади (незалежної, хочу підкреслити, в Москві це питання не вирішується...) видавництв та авторів. Я думаю, що заперечити це важко, а хто хоче - кроком руш в бібліотеку і почитайте підучник. Якщо мало з інформатики - додайте фізику чи біологію....Всіх моїх дипломів не вистачає, щоб зрозуміти 30% слів з цих "безсмертних" творінь...
Тому ідеї п. Шаповалова (і не лише його) - ПІДТРИМУЮ!!!! Конституцією передбачено забезпечення підручниками безкоштовно - батькам компенсацію за придбані підручники в грошовій формі, і все! Гриф - будь-якому підручнику, який відповідає стандату освіти і не порушує законодатство України. Видавництва видають, а учителі, методисти, батьки самі розберуться що купувати. Підручники будуть КРАЩІ і дешевші!!!!І х буде ВАЛОМ - є дві причини - справа прибуткова і ще одна причина -"всі вміють лікувати, навчати та керувати державою" - дифіциту "пісателів" не передбачається...
Але життя розтавить все по своїм місцям - а учителі і учні отримають дійсно КРАЩІ підручники....
І до чого ж тут "троллінг"? Критика влади? Чи те, що вона "незалежна"? Вона ЗАЛЕЖНА! Від грошей...

swetikccc Дата: Пн, 02.11.2009, 19:10 | Повідомлення № 51
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Скоро збираються школам гроші віддати, але залишиться гриф МОНу.
Гроші віддадуть не вчителеві, а дирекції, і знову можливі....
Шестопалов Дата: Пн, 02.11.2009, 19:15 | Повідомлення № 52
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Quote (pasichov)
Видавництва видають, а учителі, методисти, батьки самі розберуться що купувати. Підручники будуть КРАЩІ і дешевші!!!!

Дякую! Саме так! Проста, очевидна і справедлива схема постачання шкіл якісними підручниками, що давно впроваджена в Європі! І саме подібну схему вже 18 років працівники освіти від вчителів до академіків різноманітною аргументацією (статті, конференції, "Білі книги") намагаються пояснити чиновникам МОН України. Але все залишається без змін! Чиновники вперто тримаються за існуючу схему, яка принципово не може створювати якісні підручники, оскільки із неї виключені школи, вчителі та учні.
А головне - гроші не в руках тих, хто користується підручниками. Для розуміння абсурдності такої ситуації уявіть, що турботливі дядечки і тіточки з Києва за державні гроші купують і поставляють для вашої сім’ї одяг, їжу, техніку тощо без вашого відома і згоди.

Відредаговано: Шестопалов - Пн, 02.11.2009, 20:18
filnick Дата: Пн, 02.11.2009, 21:05 | Повідомлення № 53
Мудрий вчитель
Quote (pasichov)
будь-яка теза, яку не подяляє хтось з "активістів" на форумі отримує ярлик ("троллінг", "флуд". етс...). Дуже характерний прийом бротьби з "інакоміислієм"...

Ви шановний, пане pasichov, не вірно зрозуміли на ЩО саме я звернув увагу в цитаті Вчителя-з-Києва. Ні про яке "інакомисліє" чи боротьбу з ним мова не йде. Тим більше у наболілому питанні підручників
Тролінгом, у згаданій тезі є форма запису обсуждается с первых лет "незалежности". Якщо автор писав російською і написав би обсуждается с первых лет независимости, то жодних претензій. А так можна написати в лапках чи добавити "так званої" і т.д. (приблизно як Ви написали хтось з "активістів")
W-w-W Дата: Пн, 02.11.2009, 22:54 | Повідомлення № 54

Quote (Ковшун)
Але ті підручники/посібники (і не лише з інформатики), які необхідно використовувати в навчальному процесі, учні купують за власні кошти. І ніяких нарікань з боку батьків небуло ніколи і зараз немає!

Це чудово, що у вас така ситуація, в нас все по іншому, батьки цього не розуміють і ще й перекрутять все під себе! А шкода! Я теж для себе замовляв підручники Є.Шестопалова і по них працюю, але ж інших скільки не переконував, то марно.
НІКОЛЯ Дата: Пн, 02.11.2009, 23:43 | Повідомлення № 55
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (pasichov)

Шановний Юрію Яковичу поясніть будь ласка, що в вашому розумінні є боротьба з "інакоміислієм"..??
Бо я шось не можу догнати стан речей ;)
Власне я бачу рівноцінний діалог Висококваліфікованих авторів, а також відгуки та оцінку навчальних засобів ними створених.
А що до активістів, то перепрошую, назвіть хоч основних, бо щось так все невизначено в ваших постах що до них ;)
gromko Дата: Вт, 03.11.2009, 10:11 | Повідомлення № 56
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Quote (pasichov)
Я не є прибічником "комерціолізації" питання підручників, але щиро переконаний, що дійсно, з перших років незалежності нашої України стоїть питання. що т.з. "безкоштовне" забезпечення шкіл підручниками - механізм збагачення окремих близьких до "тіла" влади (незалежної, хочу підкреслити, в Москві це питання не вирішується...) видавництв та авторів. Я думаю, що заперечити це важко, а хто хоче - кроком руш в бібліотеку і почитайте підучник. Якщо мало з інформатики - додайте фізику чи біологію....Всіх моїх дипломів не вистачає, щоб зрозуміти 30% слів з цих "безсмертних" творінь... Тому ідеї п. Шаповалова (і не лише його) - ПІДТРИМУЮ!!!! Конституцією передбачено забезпечення підручниками безкоштовно - батькам компенсацію за придбані підручники в грошовій формі, і все! Гриф - будь-якому підручнику, який відповідає стандату освіти і не порушує законодатство України. Видавництва видають, а учителі, методисти, батьки самі розберуться що купувати. Підручники будуть КРАЩІ і дешевші!!!!І х буде ВАЛОМ - є дві причини - справа прибуткова і ще одна причина -"всі вміють лікувати, навчати та керувати державою" - дифіциту "пісателів" не передбачається... Але життя розтавить все по своїм місцям - а учителі і учні отримають дійсно КРАЩІ підручники.... І до чого ж тут "троллінг"? Критика влади? Чи те, що вона "незалежна"? Вона ЗАЛЕЖНА! Від грошей...

У найближчому майбутньому нічого не зміниться. Погляньте на наклад (тираж) підручника, перемножте на його вартість, і ще на чотири (їх же чотири) - отримаємо приблизну вартість випуску підручників. Що, великі суми? Звичайно. Тож ніхто "грошовий потік" ("річку") не випустить із своїх рук,а ви - віддати в школи, батькам, громадськості.
pasichov Дата: Вт, 03.11.2009, 11:48 | Повідомлення № 57
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
Шановний Юрію Яковичу поясніть будь ласка, що в вашому розумінні є боротьба з "інакоміислієм"..??
Бо я шось не можу догнати стан речей
Власне я бачу рівноцінний діалог Висококваліфікованих авторів, а також відгуки та оцінку навчальних засобів ними створених.
А що до активістів, то перепрошую, назвіть хоч основних, бо щось так все невизначено в ваших постах що до них

Поясню, хоча це буде "не в тему" (прошу не звинувачувати - це ваше питання)

Дійсно, йде цікавий і користний діалог. То при чому тут троллінг, коли автор пише однією мовою, а використане слово з іншої (правда, з помилкою) взяв в лапки? Ось я і відреагував на це. Дуже болісно сприймаю незаслужені звинувачення на будь-чию адресу. Це звинувачення схоже на "полювання на відьом" чи боротьбу з "інакоміслієм". А далі висловився по суті. Приємно те, що поважні учасники дискусії розділяють мою позицію щодо механізму забезпечення школярів підручниками.

Що ж стосується поняття "активіст форуму" - це людина, яка багато пише і користується повагою на форумі. Тут, здається, все зрозуміло.

Відредаговано: pasichov - Вт, 03.11.2009, 12:03
Ковшун Дата: Вт, 03.11.2009, 11:51 | Повідомлення № 58
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (pasichov)

Це, на жаль, є ще у нас!

Quote (pasichov)
Тому ідеї п. Шаповалова (і не лише його) - ПІДТРИМУЮ!!!!

Я теж цю ідею підтримую!

Quote (filnick)
Тролінгом, у згаданій тезі є форма запису обсуждается с первых лет "незалежности". Якщо автор писав російською і написав би обсуждается с первых лет независимости, то жодних претензій. А так можна написати в лапках чи добавити "так званої" і т.д. (приблизно як Ви написали хтось з "активістів")

Ну, форма є форма.
Але ж там і зміст є. Думаю, що головну роль грає зміст.

Вчитель-з-Києва Дата: Вт, 03.11.2009, 12:53 | Повідомлення № 59
Прописаний назавжди
Уважаемые коллеги! Вся эта пикировка "кто что сказал" - мелочи. Раз уж мы приходим к единому мнению, что существующая централизованная коммунистическая система устарела и принципиально создать и обеспечить школы качественными учебниками не в состоянии, давайте попробуем ОБЪЕДИНЁННЫМИ УСИЛИЯМИ хоть что-то исправить. Какие будут предложения?
PanPete Дата: Вт, 03.11.2009, 13:14 | Повідомлення № 60
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Вчитель-з-Києва)
давайте попробуем ОБЪЕДИНЁННЫМИ УСИЛИЯМИ хоть что-то исправить. Какие будут предложения?

І який механізм ви пронуєте для реалізації отих "УСИЛИЙ"? Ще одна "біла книга"?

Відредаговано: PanPete - Вт, 03.11.2009, 13:16
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Сторінка 4 з 32«1234563132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.