Нд, 19.11.2017, 10:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 32«123453132»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню
Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 00:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Нарешті дочекалися.....
Ось і настав той день, коли бібліотекар з радісним виразом обличчя запропонував забрати підручники з інформатики для 9-го класу. Учні з вигуками "Ура" помчалися в шкільну бібліотеку, попрямував туди і я... Але радість тривала не довго! Після поверхневого знайомства з підручником ми зразу зрозуміли, що цим книгам одна дорога - під вазони!
А дістались нашому району підручники авторів Морзе. Слава професорам!
Ми ще можемо зрозуміти низьку якість типографського друку, коли майже всі малюнки повністю розмазані і фарба перейшла наскрізь аркуша - це вина типографії.
Ми ще можемо зрозуміти подекуди розірваний стиль викладання з окремими мало зв'язаними фразами - це ми не вміємо читати.
Ми також розуміємо відсутність компакт диска, посилання на який використовується чи не на кожній сторінці - це свого роду бізнес.
А ось той факт, що в даному підручнику відсутні більшість розділів, запропонованих у програмі Завадського, яка затверджена МОН як базова у 9 класі - тут вже вибачте, цей факт ніякій логіці не підлягає!!!
А був такий гучний конкурс підручників, так всі метушилися, так всі "оцінювали", що аж ми пересічні вчителі повірили у його справедливість!!!
Як не вмер Данило, то болячка задавила! Може вже досить дурити народ!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Пт, 30.10.2009, 10:12 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Quote (Ktara)
можете бросать тапочками

Ловите сапог! :)
Quote (alex)
А хто повинен визначити цю послідовність?

Звісно хто - автор програми!
Quote (alex)
А послідовність тем визначає учитель.

Для чого міняти послідовність викладання тем, що це дає? Від перестановки доданків сума не міняється. (Маю на увазі не зв'язані логічно теми).
Перестановка тем тільки вносить путанину вцілому у викладанні інформатики. Ось, наприклад, вчитель з 9-річки де вперше інформатика хоче перейняти досвід у більш досвідченого вчителя, приїзжає до нього - а там зовсім інші теми та розділи!
От я вже другий тиждень мучуся і ніяк не можу скласти пристойний календарний план по книжці Морзе, може нехай пані Наталя запропонує свій варіант?
mio Дата: Пт, 30.10.2009, 16:45 | Повідомлення № 32
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 19
Quote (Ktara)
Мне этот учебник был бы удобный

так розумію, Ви користуєтесь, пані Ktara, підручником іншого автора?
Ви
Quote (Ktara)
программу подкорректировала так, чтоб было мне удобнее давать материал а не руководствуясь как он написан в учебнике

Для себе хотілось дізнатись, який підручник отримав навчальний заклад, в якому Ви працюєте?

Відредаговано: mio - Пт, 30.10.2009, 16:46
Ktara Дата: Пт, 30.10.2009, 16:51 | Повідомлення № 33
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я же написала "был бы удобен". Я не пользуюсь ни одним из перечисленных учебников. Ни один из учебников мы не получали. Я работаю в ВУЗе.
mio Дата: Пт, 30.10.2009, 16:56 | Повідомлення № 34
Тут живе...
Рейтинг: 19
Quote (Ktara)
Я же написала "был бы удобен". Я не пользуюсь ни одним из перечисленных учебников. Ни один из учебников мы не получали. Я работаю в ВУЗе.

:) Тепер все зрозуміло.
Ktara Дата: Пт, 30.10.2009, 16:57 | Повідомлення № 35
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Ага. В школе хоть какие-то учебники есть. А у нас - спасение утопающих - дело рук самих утопающих:)
alex Дата: Пт, 30.10.2009, 23:28 | Повідомлення № 36
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Bandalak)
Від перестановки доданків сума не міняється.

Для літерних величин твердження не правильне.
Quote (Bandalak)
Ось, наприклад, вчитель з 9-річки де вперше інформатика хоче перейняти досвід у більш досвідченого вчителя, приїзжає до нього - а там зовсім інші теми та розділи!

Вчителі приїзжають не за послідовністю тем та розділів а за тим як їх пояснити.

От я вже другий тиждень мучуся і ніяк не можу скласти пристойний календарний план по книжці Морзе, може нехай пані Наталя запропонує свій варіант?

Так в чому ж проблема в підручнику чи в календарному плануванні.

Bandalak Дата: Сб, 31.10.2009, 00:43 | Повідомлення № 37
Лідер форуму
Quote (alex)
Так в чому ж проблема в підручнику чи в календарному плануванні.

Проблема в підручнику, а як наслідок і в календарному плануванні!
Шестопалов Дата: Сб, 31.10.2009, 08:19 | Повідомлення № 38
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Bandalak)
Проблема в підручнику, а як наслідок і в календарному плануванні!

Шановний Анатолій Миколайович!
Ми співпрацюємо з Вами більше 5 років і мені хочеться Вам допомогти!
Якщо не заперечуєте, від видавництва "Аспект" у понеділок вишлю безкоштовно Вашим учням 10 примірників нашого посібника, 10 зошитів з практичними і тематичними роботами, повний комплект комп’ютерних тестів до кожного уроку і календарне планування (два останні засоби можна скачати з http://aspekt-edu.kiev.ua ). Звичайно, за всім цим стоїть певна методика, дотримання якої дозволяє виконати програму МОН України для 9-го класу найкращим чином у відведені 45 хв. уроку. Від Вас потрібно лише одне, у процесі використання наданих засобів виявити, що в них "поганого" і, можливо, дати добрі поради діючого вчителя по їх вдосконаленню.
PanPete Дата: Сб, 31.10.2009, 10:41 | Повідомлення № 39
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Шестопалов)
Ми співпрацюємо з Вами більше 5 років і мені хочеться Вам допомогти! ....

Ось в цьому вже відчуваються конкретні кроки видавця до апрабації свого продуктуза вланий кошт, а не прагнення пройти цей процес за кошт того, хто проводить процес апробації.
Шестопалов Дата: Сб, 31.10.2009, 12:13 | Повідомлення № 40
Видавець посібників
Quote (PanPete)
Ось в цьому вже відчуваються конкретні кроки видавця до апрабації свого продуктуза вланий кошт

Апробація посібників видавництва "Аспект" проводиться і за кошти учнів та шкіл, які віддали перевагу нашим навчальним засобам у складі посібника, зошита, тренажерів, тестуючої системи з комплектом тестів, календарного планування та методики навчання і оцінювання знань та навичок учнів.
Лише кілька замовників за схемою "Посібник" + "Зошит"
Нюкало, Новоград-Волинський, Житомирська: 7 + 380;
Кейда, Маріуполь, Донецька: 5 + 844;
Мандриков, Донецьк: 70 + 600;
Горюхіна, Біляївка, Одеська: 10 + 48;
Бобровська, Одеса: 37 + 136;
Лєхан, Білгород-Дністровський, Одеська: 110 + 110;
Харченко, Дніпродзержинськ, Дніпропетровська: 2 + 210;
Гудима, Городок, Хмельницька: 60 + 500;
Слуцька, Шостка, Сумська: 6 + 441;
Мельничук, Фастів, Київська: 2 + 108;
Герасимчук, Рівне: 47 + 47;
Черній, Ланівці, Тернопільська: 56 + 400;
Толматова, Балабине, Запорізька: 155 + 173;
Винаходов, Нікополь, Запорізька: 0 + 200;
Ксенофонтова, Іллічівськ, Одеська: 2 + 220;
Харківець, Харків: 10 + 105;
Сирбов, Путила, Чернівецька: 35 + 59.

Беруть більше "Зошитів", сподіваючись, що він підійде для будь-якого підручника, аби тільки він відповідав програмі, рекомендованій МОН України.
До відома вчителів, шкіл та "контролерів" з відділів та управлінь освіти! Після проведення випробування "Посібник + Зошит" у 2-му виданні виправлений і доповнений за пропозиціями діючих вчителів подано на одержання грифу у МОНУ.

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 31.10.2009, 12:19
PanPete Дата: Сб, 31.10.2009, 12:33 | Повідомлення № 41
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Шестопалов)
Беруть більше "Зошитів", сподіваючись, що він підійде для будь-якого підручника

І ці сподівання підтверджуються?
Шестопалов Дата: Сб, 31.10.2009, 13:01 | Повідомлення № 42
Видавець посібників
Quote (PanPete)
ці сподівання підтверджуються?

Це питання не до мене, а до вчителів! Я можу лише підтвердити, що "Посібник" і "Зошит" якомога повно відповідають вимогам програми Завадського для 9-го класу. Було б добре, аби вчителі, які користуються нашими засобами, відповіли на питання, задані "Вчителем-з-Києва" (див. тут повідомлення 11):

"Опишіть, будь-ласка, як викладаєте інформатику в 9-му класі навчальними засобами, що є у вашому розпорядженні. Чи дозування навчального матеріалу підручника вписується в один урок? Чи весь програмний матеріал вдається "з’їсти" і засвоїти учням за 45 хв. уроку? Чи допомогає "Зошит" оцінити знання та навички учнів з найменшими затратами часу вчителя? Як використовуються тренажери і тестування на кожному уроці? Як проводяться практичні роботи та оцінювання теоретичних і практичних навичок учнів? Які оцінки в середньому одержують Ваші учні? Чи встигає вчитель виставити оцінки всім або більшості учнів? Які зауваження і поради можете надати для вдосконалення існуючих навчальних засобів? Було б добре, якби Вашими повідомленням був відкритий обмін думками про використовувані підручники у "Незалежному конкурсі" http://informatics.at.ua/forum/76-1060-1, тим самим його оживити враженнями діючих вчителів інформатики".

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 31.10.2009, 13:05
Bandalak Дата: Пн, 02.11.2009, 09:29 | Повідомлення № 43
Лідер форуму
Quote (Шестопалов)
Якщо не заперечуєте, від видавництва "Аспект" у понеділок вишлю безкоштовно Вашим учням 10 примірників нашого посібника, 10 зошитів з практичними і тематичними роботами,

Звичайно не заперечую, по можливості будемо писати відгуки усім класом після кожного уроку!

Quote (Шестопалов)
До відома вчителів, шкіл та "контролерів" з відділів та управлінь освіти! Після проведення випробування "Посібник + Зошит" у 2-му виданні виправлений і доповнений за пропозиціями діючих вчителів подано на одержання грифу у МОНУ.

Це єдине видавництво, що враховує думки вчителів...
Irina_Mix007 Дата: Пн, 02.11.2009, 10:34 | Повідомлення № 44
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Вирішила не чекати безкоштовних підручників, тому ще з вересня місяця користуюсь підручниками видавництва "Аспект". Матеріал подано чітко за міністерською програмою: коротко та ясно. Діти придбали підручники за власні кошти, звичайно не всі. Але кому не потрібно
було, той і безкоштовного не відкриє. А ще дуже зручним підспір'ям став зошит "Аспекта". Вартість всього 6 грн., купили всі діти. Там до кожного уроку є тести для перевірки теоретичних знань і практичні завдання. Зручно вчителю, для перевіряючих і батьків є документ. Тиждень хворіла, так мене легко було замінити, параграф наступний, до нього відповідні тест і практична робота із зошита. Спробуйте, мені подобається! Нещодавно прийшли в школу підручники Завадського, матеріал цікавий, але погано дозований, і без зошита не обійтись. Не бачила зошит Завадського, але 6 грн. проти 25 грн. ...!
Ковшун Дата: Пн, 02.11.2009, 11:55 | Повідомлення № 45
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Махновець_Ігор)
Значить у вас досить престижна школа і туди такі діти не потрапляють,

Сама звичайна ЗОШ.
Любеч - це селище міського типу. Навіть не райцентр.
Школа не дуже велика.
У нашій школі навчаються всякі діти: і ті хто хоче вчитись, і ті хто не хоче вчитись.
"Багатих" сімей в Любечі дуже і дуже мало.
Але ті підручники/посібники (і не лише з інформатики), які необхідно використовувати в навчальному процесі, учні купують за власні кошти.
І ніяких нарікань з боку батьків небуло ніколи і зараз немає!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Сторінка 3 з 32«123453132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.