Сб, 23.09.2017, 13:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 28 з 32«1226272829303132»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню
Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 01:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Нарешті дочекалися.....
Ось і настав той день, коли бібліотекар з радісним виразом обличчя запропонував забрати підручники з інформатики для 9-го класу. Учні з вигуками "Ура" помчалися в шкільну бібліотеку, попрямував туди і я... Але радість тривала не довго! Після поверхневого знайомства з підручником ми зразу зрозуміли, що цим книгам одна дорога - під вазони!
А дістались нашому району підручники авторів Морзе. Слава професорам!
Ми ще можемо зрозуміти низьку якість типографського друку, коли майже всі малюнки повністю розмазані і фарба перейшла наскрізь аркуша - це вина типографії.
Ми ще можемо зрозуміти подекуди розірваний стиль викладання з окремими мало зв'язаними фразами - це ми не вміємо читати.
Ми також розуміємо відсутність компакт диска, посилання на який використовується чи не на кожній сторінці - це свого роду бізнес.
А ось той факт, що в даному підручнику відсутні більшість розділів, запропонованих у програмі Завадського, яка затверджена МОН як базова у 9 класі - тут вже вибачте, цей факт ніякій логіці не підлягає!!!
А був такий гучний конкурс підручників, так всі метушилися, так всі "оцінювали", що аж ми пересічні вчителі повірили у його справедливість!!!
Як не вмер Данило, то болячка задавила! Може вже досить дурити народ!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

W-w-W Дата: Пт, 25.12.2009, 02:51 | Повідомлення № 406
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Нарешті вчора ми отримали 16 підручників з інформатики для 9 класу, автор Ривкінд та Шакотько!

Тепер можна використати на практиці дані підручники!

Шакотько Дата: Пт, 25.12.2009, 14:49 | Повідомлення № 407
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Bandalak)
А ось сам матеріал містить багато різних помилок та недоречностей, які дуже кидаються в очі. Особливо їх багато в темах де згадуються "Комп'ютерні мережі" та "Інтернет".

Quote (Bandalak)
як би автори прислухалися до критики і повиправляли деякі недоречності та помилки (чого тільки варте там означення ІР адреси).

Доброго дня!
Шановний пане Bandalak!
Будемо дуже вдячні за наведення, якщо можна, то всіх недоречностей і помилок які Ви помітили в нашому підручнику або хоча б найбільш суттєвих на Вашу думку. Також просимо пояснити що не так в поясненні (бо означення ми не давали) ІР адреси.
З повагою В.Шакотько

Відредаговано: Шакотько - Пт, 25.12.2009, 21:32
Bandalak Дата: Пт, 25.12.2009, 15:04 | Повідомлення № 408
Лідер форуму
Quote (Шакотько)
Будемо дуже вдячні за наведення якщо можна то всіх недорочнгостей і помилок які Ви помітили в нашому підручнику або хоча б найбільш суттєвих на Вашу думку.

Це вже конструктивна розмова.
На вихідних виставлю все що виявив на обговорення!
swetikccc Дата: Пт, 25.12.2009, 21:23 | Повідомлення № 409
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Bandalak)
Це вже конструктивна розмова.
На вихідних виставлю все що виявив на обговорення!

Створіть тільки тему окремо для цього підручника
Bandalak Дата: Сб, 26.12.2009, 01:20 | Повідомлення № 410
Лідер форуму
Quote (swetikccc)
Створіть тільки тему окремо для цього підручника

Вже створив, тільки для всіх підручників разом.
http://informatic.org.ua/forum/13-1172-1#30675

Щоб були теми для кожного підручника окремо, потрібно спочатку створити новий розділ, а це вже питання до адміністраторів!

novichok Дата: Ср, 06.01.2010, 12:19 | Повідомлення № 411
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 106
Невже ні в кого нема диска до Морзе?
Ось тільки придбаю - обовязково заллю на файло...
Ktara Дата: Ср, 06.01.2010, 19:48 | Повідомлення № 412
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Наверняка есть. Но все остальные,как и я, уважают авторское право
И я Вам уже объяснила диск для 9-го класса необходимо активировать для полноценной работы :)
ALEKS Дата: Чт, 21.01.2010, 17:37 | Повідомлення № 413
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Нам на школи дали чотири підручники Володіних. А в дев’ятому класі 21 учень.
Крім того до підручника повинен додаватись диск. Інформацію правда можна скачати з сайту. Але з нашим інтернетом далеко не забіжишь. Але, знову ж таки, частину інформації не дають. Купуйте диск. За чий рахунок? Та й за викладенням матеріалу підручник не дуже подобається.
Шестопалов Дата: Чт, 21.01.2010, 17:51 | Повідомлення № 414
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Quote (ALEKS)
Нам на школи дали чотири підручники Володіних. А в дев’ятому класі 21 учень.
Крім того до підручника повинен додаватись диск.

Зверніться до мене, повідомте свої ПІБ та адресу і я Вам на пробу вишлю Підручник + Зошит + СД видавництва "Аспект".
ptv_tanya Дата: Пт, 22.01.2010, 15:18 | Повідомлення № 415
Новий користувач
Рейтинг: 0
А я отримала Шакотько Ривкінд Лисенко Черонікова....вистачило всім учням...і хочу сказати що у порівнянні з Гуржій Зарецька підручник досить непоганий...якщо звичайно не звертати увагу на папір і якість друку...зміст викладений доступною мовою

Відредаговано: ptv_tanya - Пт, 22.01.2010, 15:21
zdorjeva Дата: Пт, 22.01.2010, 20:30 | Повідомлення № 416
Я тут недавно...
уважают авторское право
И я Вам уже объяснила диск для 9-го класса необходимо активировать для полноценной работы

Я тоже уважаю авторское право, диск выписала официально, вместе с почтовыми расходами обошлось в два раза дороже, но активировать так еще и не активироквала, код получила, но програма активации его не принимает, обратилась к производчикам, предложили все проблемы описать и отправить по емейл, а потом по телефону обещали помочь установить на необходимый компьютер, пришлось отложить, т.к. в школу поступил новый компьютер с интерактивной доской , решила активировать уже на новом компьютере, но его еще не установили. Решила написать об этом, чтобы были готовы к всяким сюрпризам все, кто "уважает авторское право". Но наверное все это происходит только с учителями... :Q
Ktara Дата: Пт, 22.01.2010, 21:06 | Повідомлення № 417
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Не знаю, у меня активация прошла без проблем
zdorjeva Дата: Пт, 22.01.2010, 21:23 | Повідомлення № 418
Я тут недавно...
За Вас очень рада, имею надежду, что когда то и я буду пользоваться диском полноценно, а не просто вытаскивать из него материалы, которые предлагаются для работы с учебником.
novichok Дата: Пт, 22.01.2010, 23:27 | Повідомлення № 419
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 106
Quote (zdorjeva)
Я тоже уважаю авторское право, диск выписала официально, вместе с почтовыми расходами обошлось в два раза дороже

Та же песня. При стоимости 16 грн. пришлось заплатить 31 грн!!!!! Активировать пока не буду. Пробный период можно продлить...
Ковшун Дата: Сб, 23.01.2010, 10:01 | Повідомлення № 420
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (ptv_tanya)
хочу сказати що у порівнянні з Гуржій Зарецька

Порівнювати з тими підручниками, які вже застаріли, мабуть не варто. ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Сторінка 28 з 32«1226272829303132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.