Нд, 19.11.2017, 10:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 26 з 32«1224252627283132»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню
Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 00:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Нарешті дочекалися.....
Ось і настав той день, коли бібліотекар з радісним виразом обличчя запропонував забрати підручники з інформатики для 9-го класу. Учні з вигуками "Ура" помчалися в шкільну бібліотеку, попрямував туди і я... Але радість тривала не довго! Після поверхневого знайомства з підручником ми зразу зрозуміли, що цим книгам одна дорога - під вазони!
А дістались нашому району підручники авторів Морзе. Слава професорам!
Ми ще можемо зрозуміти низьку якість типографського друку, коли майже всі малюнки повністю розмазані і фарба перейшла наскрізь аркуша - це вина типографії.
Ми ще можемо зрозуміти подекуди розірваний стиль викладання з окремими мало зв'язаними фразами - це ми не вміємо читати.
Ми також розуміємо відсутність компакт диска, посилання на який використовується чи не на кожній сторінці - це свого роду бізнес.
А ось той факт, що в даному підручнику відсутні більшість розділів, запропонованих у програмі Завадського, яка затверджена МОН як базова у 9 класі - тут вже вибачте, цей факт ніякій логіці не підлягає!!!
А був такий гучний конкурс підручників, так всі метушилися, так всі "оцінювали", що аж ми пересічні вчителі повірили у його справедливість!!!
Як не вмер Данило, то болячка задавила! Може вже досить дурити народ!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

filnick Дата: Ср, 09.12.2009, 10:26 | Повідомлення № 376
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (volevikt)
Поставили перед фактом: по всім предметам замовлені підручники рівень Стандарт, а з укр. мови, історії та англ. мови - половина від кількості - по академічному рівню (плануються профільні класи).

Близько місяця тому я згадував про підручники на наступний рік. Саме тоді довелося робити т.з. "замовлення". Це при тому, що достеменно невідомо ні кількість учнів, які підуть до 10 класу, ні кількість відповідних профілів. І фактично маємо повну рулетку з самими майбутніми підручниками.
Щоб розібратися з рівнями, можливо допоможе цей наказ МОНУ №66 від 5.02.2009 р.
Прикріплення: NMO_66.rar(10Kb)
Bandalak Дата: Ср, 09.12.2009, 13:15 | Повідомлення № 377
Лідер форуму
NMK, Ви бачили яка якість типографського друку Ваших підручників?
Ви не пробували подати до суду на типографію? Адже діти можуть втратити зір, читаючи таку книжку.
Шакотько Дата: Чт, 10.12.2009, 22:38 | Повідомлення № 378
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (filnick)
Щоб розібратися з рівнями, можливо допоможе цей наказ МОНУ №66 від 5.02.2009 р.

Можливо більш цікавими будуть додатки до цього наказу

Думаю, що всім школам слід активно включитись в замовлення - бо можна на найближчі 6-7 років отримати не ті підручники - я маю на увазі за рівнями.

І нагадую, що є універсальний профіль на противагу екзотичним, про які вже йшла мова

З повагою В.Шакотько

Прикріплення: 1-22.rar(56Kb)

Відредаговано: Шакотько - Чт, 10.12.2009, 22:39
Bandalak Дата: Пт, 11.12.2009, 16:36 | Повідомлення № 379
Лідер форуму
Я детально проаналізував якість малюнків у підручнику Морзе і зробив сенсаційний висновок!
Типографія у розмазні не винна!
По перше, типографія друкувала із готових діапозитивів, як відзначено на першій сторінці даного підручника.
Не винна і контора, що створювала діапозитиви. Точніше частково винна, адже "куди очі дивилися"!
По друге, якщо уважно подивитися на всі малюнки, то можна зробити висновок, що розмазані не всі малюнки, а лише копії екрана!

Придивіться уважно на нижній малюнок. Вказівники, які намальовані вручну (1, 2, 3, 4, 5, 6) чіткі, як має бути. А СкреенШот - повністю не різкий! Я це добре бачу, адже добре розуміюся у комп'ютерній графіці!
Помилилися люди котрі витягували копії з екрану та вставляли у текст підручника! Щось не правильно змінили розміри, чи розтягнули і т.д. ті т.п.. Цей факт підтверджує те, що всі копії екрана не чіткі по-різному. Значить похибка ресемблерування зображень була різна!
А хто займався цією роботою при наборі підручника і хто повинен був перевірити, чи все гаразд?
Здогадайтеся із трьох раз!
Oxana_cher Дата: Пт, 11.12.2009, 17:50 | Повідомлення № 380
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Да, уж!
И чего может научить учебник, авторы которого не умеют элементарного, вытащить изображение с экрана и вставить в докемент?
Да у меня это без проблем делают ученики в 6-м классе! :o
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 11.12.2009, 21:36 | Повідомлення № 381
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Просто стандартні методи копіювання Print Screen або Alt+Print Screen не дають хорошого результату, якщо їх масштабувати (збільшувати або зменшувати). Це пов’язано з низькою роздільною здатністю копійованих фрагментів. Щоб цього не сталося, потрібно використовувати спеціалізовані програми для захвату зображень з екрану, той же SnagIT чи подібні. А є й програми, які захвачують область ще гірше ніж Print Screen, зразу в JPEG з високим ступенем стиснення, може й такими автори скористались.
Bandalak Дата: Пт, 11.12.2009, 22:35 | Повідомлення № 382
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Просто стандартні методи копіювання Print Screen або Alt+Print Screen не дають хорошого результату

Простий Print Screen дає відмінний результат, якщо те що у появиться буфері вставити у новий файл фотошопу і правильно зберегти! Буде якість 1 до 1.
Я, особисто користуюся ABBYY Screenshot Reader, він набагато зручніший. Може і текст розпізнати і зображення зберегти і таблицю і т.д..

А є й програми, які захвачують область ще гірше

Напевне такими і користувалися! ;)
alex Дата: Пт, 11.12.2009, 23:40 | Повідомлення № 383
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Bandalak)
Напевне такими і користувалися!

Не знаю чим користувались, але цьогорічний відрукований екземпляр я отримав
відмінної якості. Ваша позиція зрозуміла. Підручник Морзе дуже поганий.
Пропоную Вам, оскільки Ви маєте майже всі підручники, розмістити
розробку декількох уроків на сайті Disted.edu.vn.ua. Нехай Морзе і весь їх
авторський колектив повчиться. ;)
Bandalak Дата: Пт, 11.12.2009, 23:53 | Повідомлення № 384
Лідер форуму
Quote (alex)
цьогорічний відрукований екземпляр я отримав відмінної якості.

Відскануйте сторінку 229, розмістіть тут і ми побачимо яка якість! ;)

Quote (alex)
Ви маєте майже всі підручники, розмістити
розробку декількох уроків на сайті Disted.edu.vn.ua. Нехай Морзе і весь їх
авторський колектив повчиться.

Я цього року атестуюся, розробок буде багато. Пізніше щось там розміщу, правда не для того щоб вчити Морзе. Кожен повинен займатися своєю справою, один писати підручники, інший вчити дітей!
А коли я щось критикую, то не тому що я вважаю що можу зробити це краще від автора, це зовсім не так, а тому що автор не прислухається до порад та не прагне виправити становище!
Oxana_cher Дата: Пт, 11.12.2009, 23:58 | Повідомлення № 385
Місцева кадра
Quote (alex)
відрукований екземпляр я отримав
відмінної якості.

Хочу увидеть!

Quote (Bandalak)
Відскануйте сторінку 229, розмістіть тут і ми побачимо яка якість!

Да, там Андрей Шевченко искажённый до не узнаваемости! B)

Вообще-то я извиняюсь перед Морзе! Это наверное не она делала копии экрана. Может это лаборант или ещё кто-то!
Но нельзя сидеть сложа руки! Я написала акт о невозможности пользования даными учебниками, но библиотекарь и директор отказываются подписывать! Натравлю на них санстанцию!!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 12.12.2009, 00:05 | Повідомлення № 386
Ветеран спілкування
Quote (alex)
але цьогорічний відрукований екземпляр я отримав відмінної якості.

Якщо це так, тоді далой поліграфію.
Quote (Bandalak)
Простий Print Screen дає відмінний результат, якщо те що у появиться буфері вставити у новий файл фотошопу і правильно зберегти!

Не спорю, але це ж багато роботи ще й Фотошоп задіювати. Окрім того результат відмінний знову ж таки, якщо не масштабувати. Всі ми знаємо, що відбувається з пікселями при їх збільшенні (зменшенні). Ще й коли копія має низьку роздільну здатність. А може розмір єкрану, на якому робилися копії був 800х600? Тоді на вікно припадає зовсім не багато.
Oxana_cher Дата: Сб, 12.12.2009, 00:22 | Повідомлення № 387
Місцева кадра
Якщо це так, тоді далой поліграфію.

Да шо не так?
Ковальчук_Олександр, Вам лень внимательно посмотреть на страницу? Причём здесь полиграфия. Мой муж экспертом работает в СБУ, он сказал 120% это ляп при вставке изображения в документ!
У меня целый стос таких книжек. На всех 1 в 1. Вчера специально посмотрела на базаре, там тоже самое!
А вот для 10-го класса у меня есть книга Морзе с тетрадью и диском - там качество отличное!
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 12.12.2009, 00:27 | Повідомлення № 388
Ветеран спілкування
Oxana_cher, звичайно я дивився уважно і також схиляюся до думки, що неправильно виконані скріншоти. Але відсканованої сторінки для мене не достатньо щоб зробити остаточні стверджувальні висновки. alex сказав, що отримав підручник відмінної якості і якщо він це підтвердить, то наші припущення розвіються і залишиться тільки варіант з поганою типографією.

До речі, досить дивний вигляд скріншотів. Зображення наче роздвоюється, присутній кольоровий шум. Таке враження, що ці скріни сильно стискали після копіювання.

Bandalak Дата: Сб, 12.12.2009, 00:35 | Повідомлення № 389
Лідер форуму
то наші припущення розвіються і залишиться тільки варіант з поганою типографією.

Ні, можливий ще інший варіант. Надрукували велику партію книжок, аж потім помітили ляп з малюнками. Призупинили друк, переробили всі скріншоти заново і дали додрукувати решту підручників. Ящо порівняти книги двох таких (можливих) партій, то можна буде знайти відмінності між точністю підрізання скріншотів!
Тоді питання вже буде до МОНу, чому не викинули у брак першу партію? Але це все лише фантастика, вінсканує Алекс сторінку - побачимо! ;)
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 12.12.2009, 00:46 | Повідомлення № 390
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Тоді питання вже буде до МОНу, чому не викинули у брак першу партію? Але це все лише фантастика

Подібні варіанти не фантастика, а реалії сьогодення. Будемо вважати, що Вам просто не пощастило. Точніше нам всім не пощастило проживати в країні безладу і несправедливості.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Сторінка 26 з 32«1224252627283132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.