Нд, 24.09.2017, 15:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 25 з 32«1223242526273132»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню
Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 01:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Нарешті дочекалися.....
Ось і настав той день, коли бібліотекар з радісним виразом обличчя запропонував забрати підручники з інформатики для 9-го класу. Учні з вигуками "Ура" помчалися в шкільну бібліотеку, попрямував туди і я... Але радість тривала не довго! Після поверхневого знайомства з підручником ми зразу зрозуміли, що цим книгам одна дорога - під вазони!
А дістались нашому району підручники авторів Морзе. Слава професорам!
Ми ще можемо зрозуміти низьку якість типографського друку, коли майже всі малюнки повністю розмазані і фарба перейшла наскрізь аркуша - це вина типографії.
Ми ще можемо зрозуміти подекуди розірваний стиль викладання з окремими мало зв'язаними фразами - це ми не вміємо читати.
Ми також розуміємо відсутність компакт диска, посилання на який використовується чи не на кожній сторінці - це свого роду бізнес.
А ось той факт, що в даному підручнику відсутні більшість розділів, запропонованих у програмі Завадського, яка затверджена МОН як базова у 9 класі - тут вже вибачте, цей факт ніякій логіці не підлягає!!!
А був такий гучний конкурс підручників, так всі метушилися, так всі "оцінювали", що аж ми пересічні вчителі повірили у його справедливість!!!
Як не вмер Данило, то болячка задавила! Може вже досить дурити народ!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 08.12.2009, 15:18 | Повідомлення № 361
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Bandalak)
Як я не мучився, а більш-менш людського календарного плану скласти не можу.

А хіба календарний план складається під підручник? Я календарні плани склав ще далеко до того, як нам надійшов підручник Володіних.
Bandalak Дата: Вт, 08.12.2009, 15:34 | Повідомлення № 362
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
А хіба календарний план складається під підручник? Я календарні плани склав ще далеко до того, як нам надійшов підручник Володіних.

Я теж склав. Але такий план важко використовувати до підручника Морзе, у якому сильно порушена структура та порядок тем. Морзе сказала, що так оптимально на її думку. Тому я хотів його переробити хоча би вже на наступний рік.
Я вважаю, що календарний план бажано складати саме під підручник із вказанням параграфів та домашнього завдання (як у Шестопалова). Тоді буде легше в підручнику орієнтуватися!
А такий варіант, що до теми № n, потрібно читати сторінки від b до d і від k до p і від y до z, мене не влаштовує!
Тоді не буде послідовності і учні взагалі заплутаються у підручнику!
Для чого тоді писалася програма, щоб допускати такий не виправданий плюралізм порядку викладення матеріалу?
NMK Дата: Вт, 08.12.2009, 15:48 | Повідомлення № 363
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Обґрунтування зміни послідовності тем та орієнтовне календарно-тематичне планування до підручника "Інформатика-9" Морзе Н.В. буде надруковано в грудні в газеті "Інтформатика".
На сайті видавництва shkolyar.com.ua найближчим часом буде відкрита рубрика "Методичні поради вчителям", де також можна буде скачати орієнтовне календарно-тематичне планування.
Файли-заготовки, які необхідні для виконання деяких базових вправ і практичних робіт, запропонованих у підручнику, можна скачати за адресою http://shkolyar.com.ua/o/22/.
Прикріплення: i-i-9-.rar(20Kb)
Bandalak Дата: Вт, 08.12.2009, 15:59 | Повідомлення № 364
Лідер форуму
NMK, дякую за календарний план. Там номери тем відповідають номерам параграфів?
NMK Дата: Вт, 08.12.2009, 16:08 | Повідомлення № 365
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (NMK)
NMK, дякую за календарний план. Там номери тем відповідають номерам параграфів?

Так
sergey1979 Дата: Вт, 08.12.2009, 16:33 | Повідомлення № 366
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Чи не пробували шановні вчителі інформатики мультимедійні уроки до підручника Володіних по 8 грн зі Світінфо. Чи є сенс відправляти СМС?
Взагалі, чи не можна зробити так що якщо держава видала за свій кошт (вірніше за наш) підручники то і всі права на супроводжуючі матеріали вона також мала право. Вибачте але такий альтруїзм напевне потрібно наложити на авторів щоб вони недолугими підручниками не змушували ще й купувати в них диски тощо. Якщо видали диск, киньте один на район, а ми вже вчителі інформатики , якщо потрібно буде, знаємо що з ним робити :) .

P.S.

Quote (NMK)
буде надруковано

Quote (NMK)
Файли-заготовки, які необхідні для виконання деяких базових вправ і практичних робіт

Так і хочеться вставити перший з другого ряду смайлик, але побажаю авторам підручників робити все вчасно і в належному об'ємі на наступний рік... й піду читати лекції їх підручників, бо ніхто, крім мене, з девятикласників їх не читає.
До речі бібліотекар приніс нам бланки замовлення на наступний рік (без авторів звичайно:( )... І який його підручник замовити???

Відредаговано: sergey1979 - Вт, 08.12.2009, 16:37
Bandalak Дата: Вт, 08.12.2009, 17:11 | Повідомлення № 367
Лідер форуму
Quote (sergey1979)
До речі бібліотекар приніс нам бланки замовлення на наступний рік (без авторів звичайно:( )... І який його підручник замовити???

Замовляйте найкращий! Щоб вибрати найкращий, купіть усі по одному і проаналізуйте!

Нам бланки приходили тільки із вказуванням кількості підручників і ніякої графи про авторів там не було! ;)

swetikccc Дата: Вт, 08.12.2009, 17:27 | Повідомлення № 368
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (sergey1979)
Чи не пробували шановні вчителі інформатики мультимедійні уроки до підручника Володіних по 8 грн зі Світінфо. Чи є сенс відправляти СМС?

А можливо варто їх в складчину :)
sergey1979 Дата: Вт, 08.12.2009, 18:36 | Повідомлення № 369
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Quote (Bandalak)
Замовляйте найкращий!

Так як раз проблема і в тому, що ні підручника, ні автора на 10 клас не знаю
filnick Дата: Вт, 08.12.2009, 19:27 | Повідомлення № 370
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (sergey1979)
Так як раз проблема і в тому, що ні підручника, ні автора на 10 клас не знаю

Взнаємо обов'язково, але весною після завершення конкурсу.
Newbie Дата: Вт, 08.12.2009, 21:48 | Повідомлення № 371
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
а нам підручники, може, Миколай принесе :? більш того, на місто поступила тільки половина від необхідної кількості. тепер знову хто перший встав, той і матиме і шо б я без онлайнових зошитів робила? :o

про 10й клас - окрема епопея. спершу сказано подати кількість майбутніх (що в даних умовах велика фікція) класів за профілями, а профілі в переліку - з 11-річної школи. незважаючи на мої намагання пояснити, що то "ліві" профілі, подали.
звісно ж не пройшло. так районо на свій розсуд перекинуло "старі" профілі на "нові" (у мене справді такі очі були, коли побачила технологічний профіль, замість інформаційно-технологічного). сьогодні прийшов мейл - з "новими" профілями. типу "а тепер подивіться як ви будете працювати".
нагадує гру в фанти: "а тепер цей лот буде вивчати поглиблено математику, а цей - технології (автосправу)", і неважно що ви там у звіті подали - це ж неправильні профілі були ... з того всього нам для філологічного (чи як там його) профілю замовили академічний рівень підручника. то, що на нього годин не буде, і взагалі програми різні - схоже хвилює тільки мене. (і знову я усім заважаю працювати)

volevikt Дата: Вт, 08.12.2009, 22:11 | Повідомлення № 372
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 188
В нас замовлення зробили без нас!
Поставили перед фактом: по всім предметам замовлені підручники рівень Стандарт, а з укр. мови, історії та англ. мови - половина від кількості - по академічному рівню (плануються профільні класи).
PanPete Дата: Вт, 08.12.2009, 22:16 | Повідомлення № 373
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
З профілями - то взагалі окрема тема. Хтось вибрав (заявлено, що колектив школи) природничо - екологічний. Що тепер робити дітям, в плани яких входило отримати технічну освіту (за багаторічними дослідженнями із всіх тих, хто опісля школи йшов отримувати вищу освіту, 55% здобували її в технічних вузах). Їхати в сусідню школу - проблема в відстані. То що, під одну мірку, - родився в цьому селі, то й бути тобі агрономом, біологом, географом, тощо. В іншому - інженером, механіком, фізиком? Як же тоді з правом рівного доступу до освіти та вільного вибору професії, чи це вже пережитки "совецьких" часів?
Newbie Дата: Вт, 08.12.2009, 22:25 | Повідомлення № 374
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
PanPete, мабуть в такому разі (коли добирання становить невирішувану проблему), повинен бути універсальний профіль (до речі, інформатика там академічного рівня :) )
хоча моя думка - має бути доступним добирання до школи з бажаним профілем. але це мабуть не для цієї країни...
PanPete Дата: Вт, 08.12.2009, 22:36 | Повідомлення № 375
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Newbie)
хоча моя думка - має бути доступним добирання до школи з бажаним профілем.

Так, якби реформи йшли продумано, з попереднім створенням передумов для реформування. В нас же - все реформується для "галочки" і з пустого місця.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Сторінка 25 з 32«1223242526273132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.