Сб, 18.11.2017, 15:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 24 з 32«1222232425263132»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню
Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 00:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Нарешті дочекалися.....
Ось і настав той день, коли бібліотекар з радісним виразом обличчя запропонував забрати підручники з інформатики для 9-го класу. Учні з вигуками "Ура" помчалися в шкільну бібліотеку, попрямував туди і я... Але радість тривала не довго! Після поверхневого знайомства з підручником ми зразу зрозуміли, що цим книгам одна дорога - під вазони!
А дістались нашому району підручники авторів Морзе. Слава професорам!
Ми ще можемо зрозуміти низьку якість типографського друку, коли майже всі малюнки повністю розмазані і фарба перейшла наскрізь аркуша - це вина типографії.
Ми ще можемо зрозуміти подекуди розірваний стиль викладання з окремими мало зв'язаними фразами - це ми не вміємо читати.
Ми також розуміємо відсутність компакт диска, посилання на який використовується чи не на кожній сторінці - це свого роду бізнес.
А ось той факт, що в даному підручнику відсутні більшість розділів, запропонованих у програмі Завадського, яка затверджена МОН як базова у 9 класі - тут вже вибачте, цей факт ніякій логіці не підлягає!!!
А був такий гучний конкурс підручників, так всі метушилися, так всі "оцінювали", що аж ми пересічні вчителі повірили у його справедливість!!!
Як не вмер Данило, то болячка задавила! Може вже досить дурити народ!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Сб, 05.12.2009, 20:15 | Повідомлення № 346
Лідер форуму
Quote (PanPete)
Яких?

Головна обставина та що підручники по держзамовленню надруковані на 5 років, за них вже Держава заплатила гроші, якщо достроково ці підручники визнають не придатними, то доведеться повертати гроші. А незалежні видання, що не друкуються по держзамовленню, самі відповідають за свої тиражі.
filnick Дата: Сб, 05.12.2009, 20:27 | Повідомлення № 347
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (alex)
надіюсь, що після зміни президента прийдуть і нові люди в керівництво освіти.

Чомусь мало віриться, що зміна політичної влади призведе до стрімкого покращення ситуації з підручниками зокрема та у освіті загалом. Скоріше результат призведе до зворотнього.
alex Дата: Сб, 05.12.2009, 21:37 | Повідомлення № 348
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (filnick)
Скоріше результат призведе до зворотнього

Хочеться вірити в краще.
Ktara Дата: Сб, 05.12.2009, 21:37 | Повідомлення № 349
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
И мне кажется, что смена власти ничего не изменит. Изменится фамилия под всеми законами и все. :)
Ковшун Дата: Сб, 05.12.2009, 22:26 | Повідомлення № 350
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (alex)
Не потрібно видавати бажане за дійсне. Ваша позиція по питанню програми мені зрозуміла.

Так я бажаного за дійсне не видаю! ;)
Я кажу про реалії сьогодення!
Програма для 9 класу не така, як хотілось би. Проте, вона затверджена, і навряд чи зміниться найближчим часом!
А виконувати її нам з Вами. І Ви про це добре знаєте!
Quote (alex)
Але надіюсь, що після зміни президента прийдуть і нові люди в керівництво освіти.

На Бога надейся, а сам не плошай!
Уже кожного разу при виборах президента, приходили нові люди у керівництво освітою і що з того?
Ну, прийде новий міністр освіти і все.
Вже таке було.
Так хто з нас видає бажане за дійсне? ;)
Не тіштесь ілюзіями...

Quote (Ktara)
И мне кажется, что смена власти ничего не изменит. Изменится фамилия под всеми законами и все.

Оце Ви правильно сказали!

Quote (Bandalak)
Для 9-го класу мабуть таки не буде, особливо коли ми займемо мовчазну позицію.

Я вважаю, що небуде, хоч любу позицію займемо.
Quote (Bandalak)
Але ми ще можемо вплинути на програми 10-12 класів. Чи я помиляюся?

Не вплинути, а підказати авторам програми, і вони, думаю, дещо змінять.
А тоді, можливо внесуть деякі поправки до програми 9 класу.
Але це моя особиста думка, і чомусь вона так боляче сприймається деякими учасниками форуму. ;)
Quote (Bandalak)
Хоча все це сентименти, потрібно міняти концепцію вкорені. Косметичним прибиранням тут не обійдешся. І не потрібно цього боятися.

Так в тому то і суть проблеми!
Quote (Bandalak)
Мені здається, що видавництва "Аспект" та "Діол" здатні найшвидже пристосуватися до будь-яких змін концепції, адже вони незалежні від багатьох обставин, які обтяжують інші видавництва.

Тут повністю Ви праві.
Адже "Аспект" і "Деол" свої гроші вміють рахувати!
Bandalak Дата: Нд, 06.12.2009, 10:24 | Повідомлення № 351
Лідер форуму
Quote (Ktara)
И мне кажется, что смена власти ничего не изменит. Изменится фамилия под всеми законами и все.

Quote (Ковшун)
Ну, прийде новий міністр освіти і все.

Зміна влади може привести тільки до зміни міністра освіти. Оснанній в кращому разі зможе поміняти ще пару заступників. А всі інші працівники МОНу як були, так і залишаться на своїх місцях, їх змінити не так просто як міністра. Вони вже не одну владу пережили і не відомо ще скільки влад переживуть.
А в програмах та концепціях копається не міністр, а рядові працівники МОНу. Тому я особосто не вірю, що зміна влади в Державі хоч якость вплине на концепцію викладання інформатики в школі!
Потрібно всіма можливими і не можливими шляхами спонукати на зміни знизу, виступаючи на конференціях та семінарах, пишучи статті у фахові ґазети та журнали, висловлюючи свою думку на форумах, то-що!
Ktara Дата: Нд, 06.12.2009, 10:47 | Повідомлення № 352
Перспективна вчителька
у нас в городе президент был. транслировали не сколько компаний эту встречу со студентами БДАУ (Аграрный университет). Я в восторге от людей, которые пишут выступления для высокопоставленных лиц. Вдумайтесь в фразу "Я в дитинстві пас свиней і зараз займаюся цим же" :)
Ktara Дата: Нд, 06.12.2009, 10:48 | Повідомлення № 353
Перспективна вчителька
А вы говорите что-то изменится. По-моему какбы власть не менялась, отношение к нам, обычным людям, останется прежним :(
filnick Дата: Нд, 06.12.2009, 11:06 | Повідомлення № 354
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ktara)
Вдумайтесь в фразу "Я в дитинстві пас свиней і зараз займаюся цим же"

В такому разі доречно було б поміняти посаду Президента на посаду Свинопаса. :)
swetikccc Дата: Нд, 06.12.2009, 17:19 | Повідомлення № 355
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Ktara)
Я в дитинстві пас свиней і зараз займаюся цим же

та народ завжди був для них свиньми.
Тільки зараз дуже велика різниця. Раніше свинопаси не ховалися за стадо свиней, а захищали його ))))
Bandalak Дата: Вт, 08.12.2009, 12:36 | Повідомлення № 356
Лідер форуму
В нашій школі два дев'ятих класи по 22 учні.
У мене є 4 групи 9 класу. Групи диференціовані. Дві із сильних 10 учнів і дві із слабших тих, що залишилося.
Сильним групам я дав нормальні книжечки. Одній групі - підручники Шестопалова, які люб'язно подарував автор для апробації. Другій сильній групі - підручники Завадського, які теж люб'язно відпустив автор за пів-ціни. З календарними планами та зошитими там і там все ок! У Шестопалова є ще розроблені тести, а у Завадського онлайн зошити. Так що працюємо по повній програмі. Порівняльну характеристику підручників викладатиму по мірі користування.
А дві слабші групи залишилися із "підручниками" Морзе, що надійшли по держзамовленню.
У мене на столі лежить затверджена програма Завадського і цей горе-підручник Морзе. Як я не мучився, а більш-менш людського календарного плану скласти не можу. Може це все через мою тупість?
Якщо таки комусь вдалося скласти людський календарний план по Морзе, який би задовільняв діючу програму, прошу поділитися! Тоді писатиму порівняльну характеристику 3-х книжок!
alex Дата: Вт, 08.12.2009, 12:42 | Повідомлення № 357
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Bandalak)
Якщо таки комусь вдалося скласти людський календарний план по Морзе, який би задовільняв діючу програму, прошу поділитися!

Напишіть особисте повідомлення Наталії Вікторівні з таким проханням. Може відгукнеться.
Вона зареєстрована на форумі.
Bandalak Дата: Вт, 08.12.2009, 12:57 | Повідомлення № 358
Лідер форуму
Quote (alex)
Напишіть особисте повідомлення Наталії Вікторівні з таким проханням. Може відгукнеться.

Quote (Bandalak)
не можу скласти пристойний календарний план по книжці Морзе, може нехай пані Наталя запропонує свій варіант?

Це було у повідомленні №31 на цій гілці.
vinohodov Дата: Вт, 08.12.2009, 13:38 | Повідомлення № 359
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
Нарешті отримали підручники і в місті Нікополь! Автори Ривкінд, Лисенко, Чернікова, Шакотько. І Знову ненависний мені Віндовс, Ворд и тп :(((
Bandalak Дата: Вт, 08.12.2009, 13:44 | Повідомлення № 360
Лідер форуму
Quote (vinohodov)
Автори Ривкінд, Лисенко, Чернікова, Шакотько.

Вам ще повезло, це не найгірший варіант!
Тут вже нічого не подіяти. Така концепція.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Сторінка 24 з 32«1222232425263132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.