Вт, 12.12.2017, 15:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 15 з 32«1213141516173132»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню
Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 00:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Нарешті дочекалися.....
Ось і настав той день, коли бібліотекар з радісним виразом обличчя запропонував забрати підручники з інформатики для 9-го класу. Учні з вигуками "Ура" помчалися в шкільну бібліотеку, попрямував туди і я... Але радість тривала не довго! Після поверхневого знайомства з підручником ми зразу зрозуміли, що цим книгам одна дорога - під вазони!
А дістались нашому району підручники авторів Морзе. Слава професорам!
Ми ще можемо зрозуміти низьку якість типографського друку, коли майже всі малюнки повністю розмазані і фарба перейшла наскрізь аркуша - це вина типографії.
Ми ще можемо зрозуміти подекуди розірваний стиль викладання з окремими мало зв'язаними фразами - це ми не вміємо читати.
Ми також розуміємо відсутність компакт диска, посилання на який використовується чи не на кожній сторінці - це свого роду бізнес.
А ось той факт, що в даному підручнику відсутні більшість розділів, запропонованих у програмі Завадського, яка затверджена МОН як базова у 9 класі - тут вже вибачте, цей факт ніякій логіці не підлягає!!!
А був такий гучний конкурс підручників, так всі метушилися, так всі "оцінювали", що аж ми пересічні вчителі повірили у його справедливість!!!
Як не вмер Данило, то болячка задавила! Може вже досить дурити народ!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

swetikccc Дата: Вт, 24.11.2009, 13:36 | Повідомлення № 211
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Я був в захваті від підручників Володіних для 7 і 8 класу.
Там був зародок ідеї моделювання
А можливо я сам її там побачив і видумав )))))
alex Дата: Вт, 24.11.2009, 15:32 | Повідомлення № 212
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Nevirkovets)
а можна зсилку?

http://www.eduwiki.uran.net.ua розробки уроків

http://itosvita.ucoz.ua/ приклад тестових завданнь

можна по різному до них відноситись , але ж вони є.

Quote (Bandalak)
У Шестопалова та Глинського матеріали теж безкоштовні.

за підручника потрібно платити, а вимагати це від учнів я не можу.

Quote (Bandalak)
окрім розрекламованої раніше обрізки диска

а диск достатньо хороший, як один з помічників в викладанні

Глинський__Ярослав Дата: Вт, 24.11.2009, 16:31 | Повідомлення № 213
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Quote (Ktara)
Конкурс завершен.

На жаль конкурс для мене не завершився. Ну гаразд, не попав я на розподіл держзамовлення. Але згідно положення про конкурс мав право подати виправлений рукопис на отримання грифа (без фінансування), що я і зробив. І тут я зіштовхнувся з відвертим намаганням декількох осіб відрізати мене від освітнього простору, в якому я вже працюю достатньо довго і написав більше 20 підручників і посібників (без перевидань), з якими багато форумчан знайомі. Мені почали доводити, що біле, то є чорне, що мій підручник написаний на місцевому діалекті і я маю привести вислови (такі як світлина, головно тощо до загальновживаної української мови. І прикро, що один з авторів взяв у цьому активну участь. У виданій мною книжці "Інформатика. 9 клас" враховані всі зауваження і внесені всі можливі зміни, однак віз не зрушився. Мову я зберіг, адже погодьтеся, не можна спокійно читати те, що часто-густо пропонується у локалізованій версії Windows XP. Багато термінів там перекладено неправильно, їх не варто вводити у навчальний процес або, якщо є необхідність вводити, то треба учнів попереджати, що деякі мовні винаходи від Мікрософту є неправильними . Про це я писав у журналі "Комп'ютер у школі і сім'ї" два роки тому. Між іншим, хто не бачив, прошу переглянути онлайн відеододаток до мого підручника на hlynsky.inf.ua і висловитись.
Bandalak Дата: Вт, 24.11.2009, 16:55 | Повідомлення № 214
Лідер форуму
Quote (Глинський__Ярослав)
І тут я зіштовхнувся з відвертим намаганням декількох осіб відрізати мене від освітнього простору,

Країна хоче знати своїх героїв! Чого їх боятися? Назвіть імена, нам усім цікаво, а не тільки декотрим форумчанам.
Romek Дата: Вт, 24.11.2009, 19:34 | Повідомлення № 215
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Може хтось має лінк на CD до підручника Морзе, бо на їх сайті його можна тільки купити за 16 грн. ((

Відредаговано: Romek - Вт, 24.11.2009, 22:05
Bandalak Дата: Вт, 24.11.2009, 23:43 | Повідомлення № 216
Лідер форуму
Quote (Romek)
Може хтось має лінк на CD до підручника Морзе, бо на їх сайті його можна тільки купити за 16 грн.

А Ви хочете цей диск вкрасти і кричите тут про це на весь світ?
Anetta Дата: Ср, 25.11.2009, 13:50 | Повідомлення № 217
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (Romek)
"До пристроїв виведення належать монітор, принтер, гучномовці,
навушники, лазерні дисководи DVDRW, CDRW та дисководи для
магнітних дисків, модем тощо."

мені здається шо шось тут не те.

А почему не то? Эти устройства выполняют функцию вывода, пусть даже это не главное их предназначение.
swetikccc Дата: Ср, 25.11.2009, 15:54 | Повідомлення № 218
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (Anetta)
А почему не то? Эти устройства выполняют функцию вывода, пусть даже это не главное их предназначение.

Передача , збереження і вивід зовсім різні речі.
Ну можливо ми можете напряму отримувати інформацію з CDR ))))
Romek Дата: Ср, 25.11.2009, 19:00 | Повідомлення № 219
Тут живе...
Quote (Anetta)

цікаво що вони ще роблять крім запису/читання?

Додано (25.11.2009, 19:00)
---------------------------------------------

Quote (Bandalak)
А Ви хочете цей диск вкрасти і кричите тут про це на весь світ?

Так, автор підручника міб би не бути таким зажерливим, і так он скільки тих книжок по школах.

Не варто ображати учасників форуму! Ще одне попередження - і підете вивчати правила

Ktara Дата: Ср, 25.11.2009, 19:06 | Повідомлення № 220
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
Диск идет с кодом для установки. Поэтому скачать его нельзя. Но код нужен для установки конструктора уроков. Если нужен просто материал, то можно скопировать содержимое. А так для полной функциональности - активация диска. Если есть диск для 10 класса, то там есть материала и по 9-му классу. Сейчас нет обоих дисков под рукой чтоб сравнить содержимое
Romek Дата: Ср, 25.11.2009, 19:16 | Повідомлення № 221
Тут живе...
Quote (Bandalak)
диск вкрасти і кри

чому зразу красти, можна хоча б олгядову версію, а то як кота в мішку ))

правила роздрукував і перечитав)

Відредаговано: Romek - Ср, 25.11.2009, 19:22
Bandalak Дата: Ср, 25.11.2009, 19:57 | Повідомлення № 222
Лідер форуму
Quote (Anetta)

Ніякої функції вводу-виводу у них немає. Диски - це лише засіб збереження інформації.
А під поняттями введення-виведення потрібно розуміти обмін інформацією між людиною та комп'ютером!
Romek у цьому питанні правий.
Quote (Romek)
чому зразу красти, можна хоча б олгядову версію, а то як кота в мішку

Я теж думаю, що автори повинні були комплектувати кожен підручник диском, хоча би оглядовим. А ліцензію для повної функціональності вже можна було б і продавати, якщо середовище того варте.
Але якщо автор вважає інакше, ми повинні поважати його авторське право!
Ktara Дата: Ср, 25.11.2009, 20:13 | Повідомлення № 223
Перспективна вчителька
Quote (Bandalak)
Але якщо автор вважає інакше, ми повинні поважати його авторське право!

Вот диск для 10 класса с тем же конструктором уроков не просит активации. ну там материала чуть больше, так что можно подкорректировать под 9-й :)
Romek Дата: Ср, 25.11.2009, 20:18 | Повідомлення № 224
Тут живе...
Quote (Ktara)
Диск идет с кодом для установки. Поэтому скачать его нельзя.

мені не треба конструктору уроків, просто не хотілось самому заготовки робити для лабораторних/практичних ((

Ktara Дата: Ср, 25.11.2009, 20:32 | Повідомлення № 225
Перспективна вчителька
Так это на диске есть для 10-го класса
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Сторінка 15 з 32«1213141516173132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.