Пн, 20.11.2017, 07:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 14 з 32«1212131415163132»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню
Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 00:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Нарешті дочекалися.....
Ось і настав той день, коли бібліотекар з радісним виразом обличчя запропонував забрати підручники з інформатики для 9-го класу. Учні з вигуками "Ура" помчалися в шкільну бібліотеку, попрямував туди і я... Але радість тривала не довго! Після поверхневого знайомства з підручником ми зразу зрозуміли, що цим книгам одна дорога - під вазони!
А дістались нашому району підручники авторів Морзе. Слава професорам!
Ми ще можемо зрозуміти низьку якість типографського друку, коли майже всі малюнки повністю розмазані і фарба перейшла наскрізь аркуша - це вина типографії.
Ми ще можемо зрозуміти подекуди розірваний стиль викладання з окремими мало зв'язаними фразами - це ми не вміємо читати.
Ми також розуміємо відсутність компакт диска, посилання на який використовується чи не на кожній сторінці - це свого роду бізнес.
А ось той факт, що в даному підручнику відсутні більшість розділів, запропонованих у програмі Завадського, яка затверджена МОН як базова у 9 класі - тут вже вибачте, цей факт ніякій логіці не підлягає!!!
А був такий гучний конкурс підручників, так всі метушилися, так всі "оцінювали", що аж ми пересічні вчителі повірили у його справедливість!!!
Як не вмер Данило, то болячка задавила! Може вже досить дурити народ!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

gromko Дата: Пн, 23.11.2009, 16:15 | Повідомлення № 196
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (dpi)
Не участвую в этом споре по одной причине.

І я теж не хочу встрягати в цю дискусію - так ми тільки перегриземося. Який підручник є, то такий і буде - хороший він чи поганий, то вже інше питання. Кожен може особисто відправити авторам підручників свої зауваження та пропозиції, а у нас тут скоро до бійок, як у парламенті дійде. Зрозумійте, що "поїзд пішов" (на років із п’ять), і ніхто завтра підручники нам не поміняє. Підручник значно полегшує вивчення, але основним залишається майстерність вчителя.
Ковшун Дата: Пн, 23.11.2009, 16:37 | Повідомлення № 197
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (gromko)
Зрозумійте, що "поїзд пішов" (на років із п’ять), і ніхто завтра підручники нам не поміняє. Підручник значно полегшує вивчення, але основним залишається майстерність вчителя.

Повністю з Вами погоджуюсь Григорію Юрійовичу!
swetikccc Дата: Пн, 23.11.2009, 16:45 | Повідомлення № 198
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Глинський__Ярослав)
Дивіться перший фільм онлайн "Знайомство з робочим столом ОС" на вузлі hlynsky.inf.ua і застосовуйте його на першому році вивчення розділу 3 в 9 класі не залежно від того, який підручник Ви маєте.

Якесь двояке враження від фільму, чекаю наступних, бо по одному судити дуже важко.
Але Ви молодець.
Я б тільки змінив мотивацію викладання фільмів-який же вчитель буде опускатися до того щоб транслювати їх на клас.
Я транслюю, але тільки власного виробництва.
ПРАВДА МОЖЛИВИЙ КОМПРОМІСНИЙ ВАРІАНТ ОБГОВОРЕННЯ

Додано (23.11.2009, 16:45)
---------------------------------------------

Quote (gromko)
Який підручник є, то такий і буде - хороший він чи поганий, то вже інше питання. Кожен може особисто відправити авторам підручників свої зауваження та пропозиції, а у нас тут скоро до бійок, як у парламенті дійде. Зрозумійте, що "поїзд пішов" (на років із п’ять), і ніхто завтра підручники нам не поміняє. Підручник значно полегшує вивчення, але основним залишається майстерність вчителя..

А ЩЕ МОЖНА ВЧИТИ НА ПОМИЛКАХ ІНШИХ. )))
А ГОЛОВНЕ ЯКИЙ ЕФЕКТ ))))

Відредаговано: swetikccc - Пн, 23.11.2009, 16:50
Глинський__Ярослав Дата: Пн, 23.11.2009, 18:16 | Повідомлення № 199
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Quote (dpi)
Просмотрел два учебника, понял, что ждал их зря и продолжаю преподавать как и раньше.

І Ви згідні це робити усі наступні п'ять років, потім ще п'ять і т. д.?
Quote (zava)
комісія витратила на розгляд цього рукопису значний час

З усього видно, що на інші підручники комісія свій час не витрачала.
Romek Дата: Пн, 23.11.2009, 19:40 | Повідомлення № 200
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
До нас сьогодні нарешті привезли підручники з інформатики Морзе. переглядав підручник і шось про cd-rw, dvd-rw - пристрої вивдення інформації

"До пристроїв виведення належать монітор, принтер, гучномовці,
навушники, лазерні дисководи DVDRW, CDRW та дисководи для
магнітних дисків, модем тощо."

мені здається шо шось тут не те.

Відредаговано: Romek - Пн, 23.11.2009, 19:47
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 23.11.2009, 19:57 | Повідомлення № 201
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Це все цікаво, наїзди одне на одного, прихована зневага, гнів, вражість... Але ми всі прекрасно знаємо, що конкурс підручників не пройшов без корупції, як і все інше в нашій державі. Комусь пощастило більше (мав більше грошей, зв’язки, однодумців), тому його підручники потрапили в школи, комусь менше, але в будь-якому разі ситуація важка і змінити її на найближчі 5 років буде не реально. Щось мені підказує, що в майбутньому нас чекають важчі часи, адже по суті, країна стає все біднішою, виснаженішою, пригнобленішою, а її доять і доять, всіляко обкрадаючи і закінчення цього процесу нам не бачити. Не змінять ситуацію і вибори президента, бо на цій посаді найпорядніша людина за годину-другу спаскудиться і працюватиме на благо законів жорстокості, криміналу і всесвітньої ваги грошей.
Я раніше думав, що підручники Володіних вкрай невдалі і перенасичені інформацією, а зараз моя думка змінилася і я вважаю, що це підручник, з яким можна працювати, і при бажанні отримати знання. У порівнянні з підручником Зарецької, Гуржія, і к. цей підручник претендує лише на часткове осідання на полках бібліотек (при наявності в учня кращого), що рідко буває. Кращим я вважаю без сумніву підручник Глинського (з перших двох розділів я зрозумів, що з таким підручником працював би залюбки і я і мої учні). Також досить непоганий підручник Шестопалова (за умови суттєвих доробок).
А от відгуки про підручник Морзе щось не дуже гарні на нашому форумі та й взагалі в Інтернеті. Сам з ним не знайомий, тому нічого сказати не можу. Мене просто добиває той факт, що в школи надійшли підручники аж 4-х авторів, звідси і нерівноправність знать учнів в різних регіонах, бо кожен автор має свою методику, стиль викладу і одні й ті ж терміни тлумачить по-різному.
Bandalak Дата: Пн, 23.11.2009, 20:48 | Повідомлення № 202
Лідер форуму
Quote (Глинський__Ярослав)
Такої кількості помилок і неточностей на одниницю площі сторінки немає в жодному іншому підручнику.

Пане Ярославе, я Вас дуже поважаю, але раджу переглянути підручник Морзе, Ви там побачите на порядок більше помилок та неточностей, чим у Завадського. Але це ще не біда, страшно те що найближчих 5 років ці помилки не матитуть шанс бути виправленими.
swetikccc Дата: Пн, 23.11.2009, 21:17 | Повідомлення № 203
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Пане Ярославе, я Вас дуже поважаю, але раджу переглянути підручник Морзе, Ви там побачите на порядок більше помилок та неточностей, чим у Завадського. Але це ще не біда, страшно те що найближчих 5 років ці помилки не матитуть шанс бути виправленими.

Навіть з цього моливо найти позитив.
Вказуйте діткам на ці помилки, а потім побачите що діти найкраще запам'ятають
А ще б я мабуть віддав підручник з такою поліграфією в сан-станцію на експертизу
filnick Дата: Пн, 23.11.2009, 22:43 | Повідомлення № 204
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
страшно те що найближчих 5 років ці помилки не матитуть шанс бути виправленими.

На мою думку термін 5 років для підручника інформатики завеликий. Якщо вивчення інформатики розраховане за нинішньою програмою на 9-12 класи, то це 4 роки. А враховуючи швидкі зміни у програмному забезпеченні і того багато...
З іншої сторони. Запровадження нового конкурсу підручників кожного року призведе до того, що учні в 9 класі вчаться за підручником одного автора, в 10 класі - другого, в 11 - третього, 12 - четвертого. Втрачається наступність.
Ktara Дата: Пн, 23.11.2009, 22:49 | Повідомлення № 205
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я тоже не принимаю участие в споре (хоть и хочется). Ну книжек нам не привозили и поэтому чтоб оценить каждый учебник - мне пришлось их купить. да, вы правильно поняли, я купила все перечисленные учебники в списке. Есть "плюсы" и "минусы" в каждом. Но хотелось бы, чтобы форумчане воздержались от "наездов" и оскорблений других. Нас много, каждый из нас имеет собственную точку зрения. мы можем обмениваться этим (для того и форум), но скоро точно до драки дойдет. Хочу еще раз повторить - критиковать значительно легче, чем создать что-либо самим. Поэтому давайте с уважением относится ко всем авторам - они все (без исключения) на это заслуживают. И часто в том, каким мы увидели учебник виноваты не авторы этого учебника. Преподаватель найдет способ дать знания ученику (если у него самого есть эти знания) несмотря на тот учебник, который есть. ну обходились же предыдущим двухтомником и ничего. Неужели от этого те, кого мы учили плохо знают информатику? Или мы просто ищем причину, чтоб оправдать кого-то (или что-то)? Конкурс завершен.
как кто-то удачно сказал на форуме, "Кто хочет - ищет возможности, кто не хочет - ищет причину"
Это мое ИМХО.

P.S. а теперь можете бросать тапочками (мне не в первой)

swetikccc Дата: Вт, 24.11.2009, 00:13 | Повідомлення № 206
Ветеран спілкування
Quote (Ktara)
как кто-то удачно сказал на форуме, "Кто хочет - ищет возможности, кто не хочет - ищет причину"

А так
Надо найти причину, что бы была новая возможность ;)

Відредаговано: swetikccc - Вт, 24.11.2009, 00:30
Ktara Дата: Вт, 24.11.2009, 10:56 | Повідомлення № 207
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
swetikccc, тоже неплохо. Вот как раз это у нас, кажись, и происходит на форуме. Находим причину, что иметь возможность поругаться друг с другом :)
alex Дата: Вт, 24.11.2009, 11:28 | Повідомлення № 208
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
На мою думку позитивний результат обговорення є. Можна отримати, порівняти, взнати відповіді на ті
питання, які виникли. І саме головне (як для мене) взнати думку авторів, їх бачення шляхів та методів
розвязання проблеми.
На сайтах п. Завадського і Володіних уже розміщено тести, додаткові матеріали. Думаю в недалекому
майбутньому таких розробок буде багато. І кожен зможе для себе зробити "отривки із обривков".
Жальа Володіних уйма реклами та потрібно за розробки платити. Хоча десь я їх і розумію, але
чомусь згадуються слова персонажа із "Весілля в Малинівці" СВОИХ НЕ ГРАБИМ.
У п. Завадського слава богу поки-що всі матеріали безкоштовні.
Bandalak Дата: Вт, 24.11.2009, 13:10 | Повідомлення № 209
Лідер форуму
Quote (alex)
У п. Завадського слава богу поки-що всі матеріали безкоштовні.

У Шестопалова та Глинського матеріали теж безкоштовні.
А от у Морзе ніяких матеріалів, окрім розрекламованої раніше обрізки диска, який по ідеї мав би бути разом з підручником, я не знайшов.
Nevirkovets Дата: Вт, 24.11.2009, 13:16 | Повідомлення № 210
Написав MifTests
Нагороди: 0
Рейтинг: 12
Quote (alex)
На сайтах п. Завадського і Володіних уже розміщено тести, додаткові матеріали.

а можна зсилку?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Сторінка 14 з 32«1212131415163132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.