Сб, 23.09.2017, 22:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 10 з 32«12891011123132»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню
Bandalak Дата: Ср, 28.10.2009, 01:31 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Нарешті дочекалися.....
Ось і настав той день, коли бібліотекар з радісним виразом обличчя запропонував забрати підручники з інформатики для 9-го класу. Учні з вигуками "Ура" помчалися в шкільну бібліотеку, попрямував туди і я... Але радість тривала не довго! Після поверхневого знайомства з підручником ми зразу зрозуміли, що цим книгам одна дорога - під вазони!
А дістались нашому району підручники авторів Морзе. Слава професорам!
Ми ще можемо зрозуміти низьку якість типографського друку, коли майже всі малюнки повністю розмазані і фарба перейшла наскрізь аркуша - це вина типографії.
Ми ще можемо зрозуміти подекуди розірваний стиль викладання з окремими мало зв'язаними фразами - це ми не вміємо читати.
Ми також розуміємо відсутність компакт диска, посилання на який використовується чи не на кожній сторінці - це свого роду бізнес.
А ось той факт, що в даному підручнику відсутні більшість розділів, запропонованих у програмі Завадського, яка затверджена МОН як базова у 9 класі - тут вже вибачте, цей факт ніякій логіці не підлягає!!!
А був такий гучний конкурс підручників, так всі метушилися, так всі "оцінювали", що аж ми пересічні вчителі повірили у його справедливість!!!
Як не вмер Данило, то болячка задавила! Може вже досить дурити народ!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ktara Дата: Сб, 14.11.2009, 16:09 | Повідомлення № 136
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я не працюю в школі, і ці проблеми мене оминули (ну у всякому випадку поки що). Але, судячи з дописів. кому що прийшло, той за тими підручниками і працює. Тобто права вибору не було.
Ковшун Дата: Сб, 14.11.2009, 17:41 | Повідомлення № 137
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ktara)
Тобто права вибору не було.

Ніякого права вибору.
Інакше не могло і бути.
Якщо взяти загальний тираж тих підручників, то все рівно на всі школи не вистачить.
У нашому районі....лише окремі школи отримали підручники.
Ну, а ми йдемо вже протореним шляхом: замовляємо посібники в "Аспекті" http://www.aspekt-edu.kiev.ua
PanPete Дата: Сб, 14.11.2009, 18:07 | Повідомлення № 138
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Ковшун)
Ну і що це за "самостійний" вибір? ;)
В чому він полягає?

Я говорю не про державну поставку, а альтернативний спосіб забезпечення підручниками, тобто вибір підручника для рекомендації закупівлі батьками. І що ж ми мали в цьому "чисто ринковому сегменті". Сюди вже "совдеповські розприділення", як дехто називає держпоставки, не приплетеш. На 1 вересня окрім "пілотних тиражів" та анонсів до майбутніх підручників практично не було. Навіть Вами гарячо любимий Аспект встиг видати тільки 1 видання, яке цілком можна назвати пілотним. То з чого ж було вибирати?

Відредаговано: PanPete - Сб, 14.11.2009, 18:08
Ковшун Дата: Сб, 14.11.2009, 18:45 | Повідомлення № 139
Досвідчений учасник
Quote (PanPete)
..Навіть Вами гарячо любимий Аспект встиг видати тільки 1 видання, яке цілком можна назвати пілотним. То з чого ж було вибирати?

Ви помиляєтесь!
Вже у видавництві "Аспект" вийшло друге видання. І тираж його збільшено!
Як хочете називайте "пілотним" не "пілотним" (це вже Ваша справа), але посібники є.
Їх розкуповують і по них працюють!
До речі, за що Ви так не любите "Аспект"?
PanPete Дата: Сб, 14.11.2009, 19:09 | Повідомлення № 140
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Ковшун)
Вже у видавництві "Аспект" вийшло друге видання

Я говорю за стан на 1 вересня, чи вибирати для цьгорічних учнів маємо рік?
Quote (Ковшун)
До речі, за що Ви так не любите "Аспект"?

Для мене воно особливо не відрізняється від інших, проте дістали деякі рекламні агенти від цього видавництва, що вперто навязують свою думку.

Відредаговано: PanPete - Сб, 14.11.2009, 19:21
Bandalak Дата: Сб, 14.11.2009, 23:38 | Повідомлення № 141
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Вчитель-з-Києва)
23-річний досвід нас не навчив, що існуюча система, де лише чиновники вирішують і розподіляють, системно не спроможна забеспечити школи якісними підручниками?!

Це вірно на 100%. Але якщо вирішуватимуть не чиновники, а ми вчителі, то дійсно можливим буде обрати єдиний найкращий підручник, а не 4 чи 5.
Quote (volevikt)
Потім надати право діючим вчителям України проголосувати за один підручник.

Проголосувати було би не погано. Але я боюся, що більшість сільських вчителів інформатики, котрі є сумісниками і інформатикою лише довантажені, не розберуться реально в якості підручників, а проголосують на шару, або ще гірше - по чіїсь підказці. Тут треба добре подумати як врахувати думку народу. Хоча мабуть наша думка реально нікому і не потрібна. Ми скільки вже говоримо, а віз і нині там.
mouse Дата: Сб, 14.11.2009, 23:58 | Повідомлення № 142
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Bandalak)
Ми скільки вже говоримо, а віз і нині там.

Це точно. Вже заговорили ці проблеми. Бо для того щоб це рішати, потрібно варитися в цій справі - написання підручників, провідні ролі на конференціях. Тоді до таких нас будуть прислухатися.

Quote (Bandalak)
ільшість сільських вчителів інформатики, котрі є сумісниками і інформатикою лише довантажені, не розберуться реально в якості підручників

І таке може бути. Але вчитель, який пропрацює за підручником хоча б рік - розбереться. Вчитель не той, хто вивчив інформатику, а той - хто вміє навчаити дітей інформатиці
Oxana_cher Дата: Нд, 15.11.2009, 01:13 | Повідомлення № 143
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Сегодня я не поленилась и пошла в школу взять учебник Морзе, что нашим деткам в библиотеку привезли. За одно прихватила Завадьского, Шестопалова, Володиных и Глинского, которые я купила на Калиновском базаре в прошлом месяце. Буду делать анализ Морзе, остальне учебники я уже успела слегка изучить, по цвету различаю. ;)
С первого взгляда заметила, что книжка Морзе печаталась в сыром подпольном подвале. Она начала плесенью покрываться, все рисунки испачканы, страницы слиплись. :o
Но может это вина не Натальи Морзе, а древней типографии. Ладно не будем об этом!
Открываем змiст, смотрим... И тут всё началось. У меня не без основания сложилось мнение, что авторы учебника позавидовали автору программы, Завадскому. Что именно его программу утвердили, а не их. И Морзе решили переделать всё по своему. Темы поменяли по непонятному алгоритму. Как будто разобрали их на элементарные частици и рандомом собрали обратно. Я открыла программу и начала искати первые темы, за час с трудом нашла 3, и то разбросанные частями по всей книжке.
Спрашивается, нафига козе седло?

Відредаговано: Oxana_cher - Нд, 15.11.2009, 01:16
Вчитель-з-Києва Дата: Нд, 15.11.2009, 09:28 | Повідомлення № 144
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (Oxana_cher)
Я открыла программу и начала искати первые темы, за час с трудом нашла 3, и то разбросанные частями по всей книжке.

Наконец-то! "Лёд тронулся, господа присяжные заседатели!" Умный, деловой подход!
Почему бы нам учителям не провести "научно-исследовательскую работу"? В таблице в 8 столбцов разместить в левом столбце поурочно требования программы, далее в 6 столбцах указать учебный материал для каждого учебника (победители + Глинский с Шестопаловым) и, наконец, в 8-й колонке комментарий о качестве учебного материала. Это будет лучше, чем бесконечно тут копья ломать!
Ковшун Дата: Нд, 15.11.2009, 11:08 | Повідомлення № 145
Досвідчений учасник
Quote (PanPete)
Я говорю за стан на 1 вересня, чи вибирати для цьгорічних учнів маємо рік?

Зрозуміло.
Значить Ви вже визначились.
Quote (PanPete)
Для мене воно особливо не відрізняється від інших, проте дістали деякі рекламні агенти від цього видавництва, що вперто навязують свою думку.

Та ніхто Вам ніяких думок не нав’язує!
Кожен вислолвлює свою думку, своє бачення!
Вам же ніхто не сказав пане PanPete Ви повинні діяти лише так, а не інакше?
Якби було так сказано, оце було б навязування своєї думки!

До речі, а кого Ви вважаєте рекламним агентом від видавництва "Аспект"?

Oxana_cher Дата: Нд, 15.11.2009, 11:18 | Повідомлення № 146
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Quote (Ковшун)
Та ніхто Вам ніяких думок не нав’язує!

Да и правда, зачем навязывать? Здесь люди умные, сами способны козу от лошади отличить!

Quote (Вчитель-з-Києва)
В таблице в 8 столбцов разместить в левом столбце поурочно требования

Идея хорошая. Создайте такую таблицу-пустышку, и разместите тут, что-бы был стандарт. А мы будем заполнять по-тихоньку. Или может лучше создайть для этого интерактивную группу у GOOGLE ?

Відредаговано: Oxana_cher - Нд, 15.11.2009, 11:19
alex Дата: Нд, 15.11.2009, 12:24 | Повідомлення № 147
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (PanPete)
дістали деякі рекламні агенти від цього видавництва, що вперто навязують свою думку.

І не тільки Вас
Шестопалов Дата: Нд, 15.11.2009, 13:44 | Повідомлення № 148
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Quote (Oxana_cher)
Идея хорошая. Создайте такую таблицу-пустышку, и разместите тут, что-бы был стандарт. А мы будем заполнять по-тихоньку.

Успеха! Вот Вам информация по нашему учебнику. Жду от Вас и от всех желающих конструктивных замечаний и предложений по его соответствию программе Завадского, качеству, дозированию и содержанию учебного материала.
Прикріплення: -9-.doc(73Kb)

Відредаговано: Шестопалов - Нд, 15.11.2009, 13:52
Ковшун Дата: Нд, 15.11.2009, 14:26 | Повідомлення № 149
Досвідчений учасник
Quote (alex)
І не тільки Вас

Форум для того і існує, щоб кожен учасник форуму міг висловити свої думки, своє бачення проблеми!
Якщо вам не подобаються висловлювання когось з форумчан, не читайте їх.
Треба вміти поважати думку кожного!
alex Дата: Нд, 15.11.2009, 15:29 | Повідомлення № 150
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Ковшун)
Треба вміти поважати думку кожного!

Так мова ж не про думку, а по рекламу. Одну забрали, то інша появилась.
А от ви дійсно, я к в старі добрі часи, зводите рахунки. За таке ж саме повідомлення як у PanPete
мені є зауваження, а йому ні.

Ви вмієте поважати думку інших. Прочитавши моє повідомлення, про негативне відношення до реклами
ви тут же зробили мені зауваження, що є прикладом терпимості і поділяння інших точок зору.

Міг би привести і ще не один приклад вибіркового підходу, але не хочеться опускатися до такого рівня.

Думаю, що цей поступок є відповіддю Ніколя на питання про те, кого мали на увазі, говорячи про багато
пишущих учасників форуму.

Відредаговано: alex - Нд, 15.11.2009, 15:41
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.3 Підручники і посібники у відгуках вчителів » Підручники для 9-го класу, що надходять по держзамовленню ("Хвалимо" отримані в бібліотеку підручники!)
Сторінка 10 з 32«12891011123132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.