Сб, 18.08.2018, 13:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання
Alex-millitary Дата: Пн, 29.10.2007, 15:28 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
З 1 листопада цього року буде проводитись реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008.
Прошу поділитися інформацією про те, хто у Вас в школі реєструє учасників і яку отримує за це винагороду?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 14.06.2008, 06:40
filnick Дата: Пн, 05.05.2008, 21:59 | Повідомлення № 106
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковальчук_Олександр)
Буває часто, що користувачі виділяють текст для цитування певного учасника, а натискають кнопку "Quote" біля іншого користувача.

Можливо і так. Це не смертельно.
Отак добре інформовані наші учні (точніше так уважно слухали, коли їм говорили це правило). Тому здається мені, що таких "розтяп" є багато.

Минулого року, коли возив на ЗНО своїх учнів - один забув паспорт, інший запрошення. Цього року - за день до тестування всі паспорти, запрошення та по дві гелеві ручки на кожного, були принесені в школу і ночували в моєму кабінеті. А ранком, вчитель який супроводжував дітей взяв весь пакунок з собою і вручив учням перед початком тестування.
Newbie Дата: Пн, 05.05.2008, 22:47 | Повідомлення № 107
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
здається мені, що таких "розтяп" є багато

я вважаю, що власне на таких випадках і треба відшліфовувати систему - в перший рік наприклад необхідно зробити зауваження, але все-таки оцінити роботи. а вже надалі можна з повним правом строго впроваджувати ці правила!
правило, але воно не прозвучало жорстко

мало того, ці правила ще й мали погану тенденцію постійно змінюватись! чому б учні мали сприймати правила як істину в останній інстанції, адже вони стільки разів мінялись...

а у нас ввечері перед тестуванням з української діти обдзвонювати класних керівників, а ті завучів, а ті й мене, щоб з*ясувати чи потрібно брати реєстраційні картки, які зберігались в школі!! - бо спочатку казали, що з тими картками будуть пускати на тестування, то ж і вирішили не роздавати їх на руки дітям, а залишити в класних керівників, а роздати перед тестуванням. а коли прийшли запрошення в них не було ані слова про реєстраційні картки, тому про них успішно забули. аж тут ввечері з*ясувалось, що учні з інших шкіл мають ті картки і беруть їх з собою. теж неувязочка з правилами, які були оприлюдені...

argun Дата: Вт, 06.05.2008, 08:17 | Повідомлення № 108
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 37
Тестування корисна штука.
Але, не зважаючі на відсутність результатів, у нас двоє учнів(зірок з неба не хватали) уже є учнями ВНЗ(зі слів класного керівника, якій про це сказали батьки цих учнів). Один навіть уже заплатив за перший рік навчання. Тобто ВНЗ зроблять все, щоб показати що тестування(знання учнів) не вирішальний аргумент - а гроші для вузів основний аргумент.
І доки в уряді не працюватимуть, а скубтимуть чуби один-одному - освіта як була для них на останьому місці так і буде(на жаль).

Відредаговано: argun - Вт, 06.05.2008, 12:42
filnick Дата: Вт, 06.05.2008, 18:18 | Повідомлення № 109
Мудрий вчитель
Quote (argun)
у нас двоє учнів уже є учнями ВНЗ(зі слів класного керівника, якій про це сказали батьки цих учнів). Один навіть уже заплатив за перший рік навчання. Тобто ВНЗ зроблять все, щоб показати що тестування(знання учнів) не вирішальний аргумент - а гроші для вузів основний аргумент.

Минулого року вже у березні-квітні (за два місяці до випускних іспитів!?) 50% одиннадцятикласників були вже студентами ВНЗ. Договори і передоплати робились навіть тоді, коли на руках ще не мали АТЕСТАТІВ.
ihor_hontar Дата: Вт, 06.05.2008, 19:29 | Повідомлення № 110
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
за день до тестування всі паспорти, запрошення та по дві гелеві ручки на кожного, були принесені в школу і ночували в моєму кабінеті. А ранком, вчитель який супроводжував дітей взяв весь пакунок з собою і вручив учням перед початком тестування.

Ми вже другий рік так робимо, але не за день, а за тиждень класні керівники збирають усі документи (паспорти чи світоцтва) запрошення, по дві гелові ручки з чорним чорнилом у файликах зберігаються у тих керівниках, які ведуть по різних ПТ.
Quote (filnick)
Минулого року вже у березні-квітні (за два місяці до випускних іспитів!?) 50% одиннадцятикласників були вже студентами ВНЗ. Договори і передоплати робились навіть тоді, коли на руках ще не мали АТЕСТАТІВ.

Минулого року так було і в нас. А цього року ще нечути було, але є вже інші лазєйки. І це все залежить від ВНЗ.
Newbie Дата: Чт, 08.05.2008, 18:36 | Повідомлення № 111
Хелпер
цікава інструкція про порядок визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, яка реалізує нормальний закон розподілу при визначенні оцінок. це значить, що середня температура по лікарні буде 36,6 як не крути smile і реальної картини ми не побачимо sad

інструкція на сайті

filnick Дата: Чт, 08.05.2008, 19:51 | Повідомлення № 112
Мудрий вчитель
Дійсно, досить дивна позиція з точки зору здорового глузду. Виходить рівень знань понижується, а оціночні результати - незмінні.
Питання до знавців: така шкала стимулює розвиток освіти чи її занепад?
valkiria Дата: Пн, 12.05.2008, 17:34 | Повідомлення № 113
Новий користувач
Рейтинг: 0
Уважаемые коллеги, вы что-же, действительно приветствуете этот маразм ЗНО???????
А результаты падения уровня образования той же России, где такая же система преподавания?
filnick Дата: Пн, 12.05.2008, 18:59 | Повідомлення № 114
Мудрий вчитель
З моєї точки зору маразмом є не ситема оцінювання, а система освіти. Точніше, те, що у нас називають освітою.
ihor_hontar Дата: Пн, 12.05.2008, 19:00 | Повідомлення № 115
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (valkiria)
Уважаемые коллеги, вы что-же, действительно приветствуете этот маразм ЗНО???????

Я так! Цілком згідний з правилами ЗНО. Маючи свій особистий приклад, моя дочка за попердній рік по ЗНО поступила без копія в університет на державне навчання, має стипендію і, навіть, повишену. Враховуючи, що ми двої батьків -вчителі, я б фінансово не потягнув таких сум і навіть платне навчання.
Lviza Дата: Пн, 12.05.2008, 19:13 | Повідомлення № 116
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (valkiria)
такая же система преподавания

Не система преподавания, а система оценки знаний. Преподавать можна по-разному... А оценивать можно и так. Только как любая система - эта тоже требует шлифовки временем... Мои личные дети уже школу закончили, но я надеюсь, что ЗНО хоть как-то заставит детей учиться. Ведь перестали учиться совсем!

Додано (12.05.2008, 18:13)
---------------------------------------------
Вообще идея того, что обучают одни, а проверяют другие сама по себе неплохая. Претендующая на объективность... А ошибки есть, не ошибается тот, кто ничего не делает!

Anatoli Дата: Пн, 12.05.2008, 19:44 | Повідомлення № 117
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Quote (valkiria)
А результаты падения уровня образования той же России, где такая же система преподавания?

Маразм - це випускні екзамени в школі. Щодо Росії - то там маразм ВЗАГАЛІ: два президенти, три війни, і Запад хоче поставить її на коліна (але вона не хоче підводитися, все ще лежить).
Увесь нормальний світ проводить незалежне тестування. Я впевнений, що Україна, через неминучі помилки, зробить все, як у людей.

Newbie Дата: Чт, 15.05.2008, 11:26 | Повідомлення № 118
Хелпер
нові висоти винахідливості УЦОЯО - пообіцяти результати на сайті 15 травня... і не дати їх!
більш того,
Quote (УЦОЯО)
Сьогодні, 15 травня, після 19-00, на сайті буде подана інформація про загальні (не персоніфіковані) результати зовнішнього оцінювання з української мови та літератури.

смисл в узагальнених результатах, якщо оцінювання згідно з тією інструкцією означає, що таке узагальнення можна було зробити і ДО написання тестів!?!?
ну і що можна думати про професійність такої установи?

Quote (argun)
у нас двоє учнів(зірок з неба не хватали) уже є учнями ВНЗ(зі слів класного керівника, якій про це сказали батьки цих учнів). Один навіть уже заплатив за перший рік навчання.

це можливо за результатами іспитів після підготовчих курсів. за умови, що в тих учнів буде мінімум 4 бали за сертифікатами. такі умови вступу є в дуже багатьох закладах!
filnick Дата: Чт, 15.05.2008, 20:03 | Повідомлення № 119
Мудрий вчитель
Quote (Newbie)
нові висоти винахідливості УЦОЯО - пообіцяти результати на сайті 15 травня... і не дати їх!більш того,

Чим далі - тим гірше. На форумі цього сайту дітвора майже почала бунт. Але саме страшне те, як мотивували керівники УЦОЯО рішення не публікувати в Інтернеті результати.
Цитата:
95% респондентів висловилися за те, щоб такі дані були оприлюднені. Однак, 5% опитаних вважають, що розміщення таких даних на сайті порушує їхні права, а ця інформація може бути використана всупереч їхнім інтересам.
Поважаючи права кожного учасника зовнішнього оцінювання, Український центр оцінювання якості освіти не буде розміщувати на сайті інформацію про персональні результати оцінювання

Ви представляєте, які рішення і результати можна організувати при такій мотивації wacko

Nevirkovets Дата: Чт, 15.05.2008, 20:20 | Повідомлення № 120
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (filnick)
Ви представляєте, які рішення і результати можна організувати при такій мотивації
Вони ж чиновники, їм і вирішувати... Незнаю як вони взяли 95%? В мене в школі вже замахали щоб я їм показав результати. Але чогось я заходжу на http://www.testportal.com.ua/ а в мене він не тяне? cry
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.