Чт, 21.02.2019, 15:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання
Alex-millitary Дата: Пн, 29.10.2007, 14:28 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
З 1 листопада цього року буде проводитись реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008.
Прошу поділитися інформацією про те, хто у Вас в школі реєструє учасників і яку отримує за це винагороду?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 14.06.2008, 05:40
ihor_hontar Дата: Ср, 23.04.2008, 20:53 | Повідомлення № 76
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
Чи будуть платити реально, поки не відомо, але у школі за цей день не заплатять точно.

Ми за 22.04 відпрацювали оремим днем. Особливо ці школи, які були задіяні ПТ і вчителі-інструктори з інших шкіл. Принаймі, нам так КРУ порекумендувало, яке цього місяця перевіряло відділ освіти.
Відносно оплати, то слухи різні йдуть, особливо від завісті інших. Така наша українська натура. Але ми здали копії: паспортів, ідентифікаційних номерів, книжки ощадбанку або особистого рахунку в ощадбанку. А також склали договір і підписали АКТ виконаних робіт. Завірили це все в представника з області, у якого була печатка, а також у відповідального за пункт тестування (Директора). Обіцяли оплатити, че бвльше чим в торік. А в торік усі інструктури та перевіряючі гроші отримали. НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ!
iruna_gnatuk Дата: Ср, 23.04.2008, 21:43 | Повідомлення № 77
Я тут недавно...
Quote (curly-u)
Сьогодні в школі нам сказали що оплати інструкторам ЗНО не буде!

то ви потратили на тестування 1 день, а багато вчителів інформатики при реєстрації потратили в загальній кількості днів 10, і все це безкоштовно. Про ніяку оплату мова і не йшла
filnick Дата: Ср, 23.04.2008, 22:57 | Повідомлення № 78
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (ihor_hontar)
НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ!

Це досить корисна і актуальна порада!
argun Дата: Чт, 24.04.2008, 07:33 | Повідомлення № 79
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (iruna_gnatuk)
багато вчителів інформатики при реєстрації потратили в загальній кількості днів 10, і все це безкоштовно. Про ніяку оплату мова і не йшла

Це залежить від керівників школи. Я вже писав, наш директор надав мені вільні дні за реєстрацію учнів. Порахували затрачений час згідно графіка реєстрації, згідно мого навантаження вийшло 5 днів.

Sasha Дата: Чт, 24.04.2008, 21:52 | Повідомлення № 80
Новий користувач
Quote (filnick)
у школі за цей день не заплатять точно.
і в добавок не входить цей день до відпускних, оздоровлювальних і т.д. Прогул виходить для вчителів-інструкторів. А в декого з учителів зі стажем і категорією за день виходить більше ніж 60 грн. Це вам не держслубовці, де є доплати за роботу в особливих умовах, за секретність і т.д.
W-w-W Дата: Чт, 24.04.2008, 23:28 | Повідомлення № 81

різні думки і різні погляди на ЗНО, але особисто я розчарувався в такій сирій і малопродуманій системі оцінювання, хтось просунув цю систему і заробив купу грошей, а як проходитиме ЗНО і його особливості нікого не цікавили. Уряду припекло, то за день до ЗНО екстренне засідання зробили про важливість ЗНО, а толку????????????
filnick Дата: Пт, 25.04.2008, 16:49 | Повідомлення № 82
Мудрий вчитель
Quote (WWW)
Уряду припекло, то за день до ЗНО екстренне засідання зробили про важливість ЗНО, а толку????????????

Уряду пече не освіта, а зовсім інше.
NataliyG Дата: Ср, 30.04.2008, 19:24 | Повідомлення № 83
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (WWW)
але особисто я розчарувався в такій сирій і малопродуманій системі оцінювання

Можливо ця система і не продумана, але як на мене це є єдиний вихід з болота в якому ми зарас сидимо. А про гроші, а скажіть на чому у нас не заробляють? Просто зарас учні не хочуть вчитися взагалі. знання не мають цінності. Нашо вчитися коли мама і тато мають гроші. Подивіться хто сьогодні стає студентом ВУЗУ інколи, аж смішон ми йому заледво чотири поставили а він в університеті... Так шо якшо нічого не міняти то за років чотири не буде кого вчити
Newbie Дата: Ср, 30.04.2008, 21:50 | Повідомлення № 84
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (NataliyG)
Так шо якшо нічого не міняти то за років чотири не буде кого вчити

ів це жахлива перспектива, і не лише з точки зору рівня інтелекту студентів. є й інша сторона медалі - річ в тому, що викладачі в вузах теж жити хочуть, а якщо не буде студентів (хоч яких-небудь!!), то не буде і вузів.... а кількість населення (учні, майбутні студенти) невпринно падає, а ще ними перебирати (за результатами тестування), то який сенс в ньому??? вузи все-рівно хочуть (мусять! щоб вижити) набрати студентів, бо інакше їх розженуть. от і получається, що система ніби й хороша, ідея взагалі чудова, але не для нашої ситуації... я взагалі вражаюсь коли чую розміри хабарів на вступ !!! вже минулого року міністр казав, що на 400 тисяч випускників є 600 тисяч місць у вузах!!! ясно, що не всі ці місця у престижних закладах на крутих спеціальностях, але ж багатьом неважливо де вчитись - треба тільки "корочка"... от би і йшли на лазерну техніку (наприклад), на якій недобір вже добрий десяток років... і звідти б не вигнали, бо викладачі собі не вороги - не буде студентів, не буде й роботи... але то я трохи в сторону від ЗНО smile
так от система незалежного загалом хороша, але на даний момент справді не враховує ВСІХ нюансів, які виникають у різних людей. навіть варіант з нетверезими учнями, яких не пустили на тестування - у них МАЄ бути ще шанс, і не один, поступити цьогоріч у вузи... або учні, які передумали, хочуть змінити спеціальність - не може бути таких строгих обмежень, які є прописані зараз. я вважаю, що це треба змінити в сторону "назустріч молодим людям"
filnick Дата: Чт, 01.05.2008, 00:24 | Повідомлення № 85
Мудрий вчитель
Саме для ВНЗ проблема ЗНО найбільш актуальна. Ректори практично всіх вишів (за виключенням хіба що п. Брюховецького з Києво-Могилянської академії та ряду інших), відразу виступили проти. Однак, чи варто так піднімати бучу? Повальне зростання кількості університетів та академій за останніх 15 років та невпинне зниження народжуваності створило різке зростання відсотка людей з вищою освітою. Але, на жаль, якість такої вищої освіти м'яко кажучи, не вражає. Нещодавно переглядав анкети молодих спеціалістів, що прийшли в район і був вражений, коли в графі про освіту одна написала - "ВИШЧА", а інша на питання про улюбленого письменника записала - "Хемін Гуей". Показовим є також факт, що багато фірм, які через обласні газети шукають молодих спеціалістів прямим текстом пишуть - "выпускников (назва вузу) просьба не беспокоиться". А подивіться скільки юридичних та економічних факультетів у нас розвелося - практично в кожному місті. Прямо країна процвітаючого права та економіки. Раніше я вже згадував, що офіційні результати ЗНО з мови та математики можуть привести країну в шок. Не тому, що тестування - це погано, а тому, що всі (а не лише вчителі) дізнаються істинний рівень нашої освіти, а отже, і інтелектуальний потенціал найближчого майбутнього.
Lviza Дата: Чт, 01.05.2008, 09:40 | Повідомлення № 86
Тут живе...
Рейтинг: 3
З розмов з одинадцятикласниками, які вже здали тести з укр.мови і математики, я зрозуміла, що дуже незадоволених не було. В основному ті, що вчилися всі роки сказали, що з багатьма питаннями справилися (правда оцінок ще немає), коли переглянули правильні відповіді на http://www.testportal.com.ua/index.php/text/vidp/. Так, може цей метод перевірки дійсно поверне наших дітей до думки про навчання. Раніше ж вступали у вузи за знаннями. Да, був блат, були взятки (чи як там українською), але більшість на іспитах показувала знання. А Вузи пристосуються і до такої системи. Я також була відповідальною за реєстрацію учасників ЗНО, тому вболіваю за випускників так само як і класні керівники. Але чому в переліку предметів ЗНО немає інформатики? Тому що у Вузах вона ніде не здається? А чи не прийшов час переглянути це питання?
filnick Дата: Чт, 01.05.2008, 12:18 | Повідомлення № 87
Мудрий вчитель
Стосовно опублікованих відповідей на офсайті ЦОЯО.
Математика.
13. Завдання: Укажіть, скільки можна скласти різних правильних дробів, чисельниками і знаменниками яких є числа 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Відповідь: 28.

Шановні форумчани, а мені здається вірна відповідь: 22. (Дроби 2/4, 3/6 та 4/8 - це зовсім не різні, а один і той же дріб. Аналогічно 2/3=4/6=6/9, 3/4=6/8, 3/9=2/6.) Чи може я не правий?

Nicola Дата: Чт, 01.05.2008, 23:22 | Повідомлення № 88
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (Lviza)
А Вузи пристосуються і до такої системи.
Так і не інакше, вже пристосувались - ввели свої профільні екзамени. Так що ідея ,,побороти корупцію" лопне на багато-багато відсотків. Ось вам приклад як ми вміємо виходити з будь якої ситуації!!!
ssh Дата: Чт, 01.05.2008, 23:51 | Повідомлення № 89
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (filnick)
13. Завдання: Укажіть, скільки можна скласти різних правильних дробів, чисельниками і знаменниками яких є числа 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Відповідь: 28.
Шановні форумчани, а мені здається вірна відповідь: 22. (Дроби 2/4, 3/6 та 4/8 - це зовсім не різні, а один і той же дріб. Аналогічно 2/3=4/6=6/9, 3/4=6/8, 3/9=2/6.) Чи може я не правий?

Наша вчителька математики теж не в захваті від завдань ЗНО. Каже, що помилок купа. Є завдання які взагалі не розв'язуються, тому що невірно складені. Був представник з Міністерства. На запитання, як таке може бути - каже, що ці завдання вони не будуть брати до уваги або зарахують якісь бали. Короче кажучи вони самі не знають як будуть оцінювати. Невже не можна було нормально перевірити ці завдання до друку? Розв'язати їх.
Newbie Дата: Сб, 03.05.2008, 14:20 | Повідомлення № 90
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91

У процесі перевірки робіт учасників тестування з української мови і літератури, математики працівниками Українського центру оцінювання якості освіти виявлено факти грубого порушення вимог щодо заповнення бланків відповідей. Зокрема, багато учасників зовнішнього оцінювання використовували ручки з чорнилом не чорного, а синього або фіолетового кольору. Такі записи комп′ютер розпізнає з великими труднощами. Багато учасників тестування записували цифри, що не відповідали поданому в бланках відповідей зразку. Це також викликає труднощі в розпізнаванні відповідей.

Український центр оцінювання якості освіти попереджає, що бланки відповідей, заповнені чорнилом інших, крім чорного, кольорів розпізнаватися не будуть. Також не будуть перевірятися бланки відповідей, у яких не дотримано вимог щодо написання цифр, букв та інших позначень.
УЦОЯО, ЗО квітня 2008 р.

яка Ваша думка про це?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.