Нд, 17.02.2019, 15:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання
Alex-millitary Дата: Пн, 29.10.2007, 14:28 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
З 1 листопада цього року буде проводитись реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008.
Прошу поділитися інформацією про те, хто у Вас в школі реєструє учасників і яку отримує за це винагороду?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 14.06.2008, 05:40
Ktara Дата: Вт, 15.04.2008, 23:02 | Повідомлення № 61
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Quote (Newbie)
я чула протилежне - що будуть скорочувати кількість предметів, що виносяться на ЗНО. Оскільки тестування потрібне лише з тих предметів, з яких є вступні іспити у вузі, і крім того у більшості країн таких предметів 4-5 штук, а не всі, що вивчаються в школі. Робити тестування з 10-15 предметів - надто дорого, тож я чула, що будут робити комплексні тести, які поєднуватимуть кілька предметів. Але це на рівні чуток і дуже неконкретних планів

Сьогодні по ТВ виступав Лікарчук і підтвердив, що кількість буде скорочуватись. Цей рік така велика кількість тестів, щоб допомогти і учням і вузам адаптуватися до ЗНО
Ogorodets Дата: Пт, 18.04.2008, 19:31 | Повідомлення № 62
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Сегодня наша директрисса ездила на совет директоров школ города, посвященный ВНО (ЗНО). Приехав в школу, затащила меня настроить комп в ее кабинете и, пока я настраивал, в общих чертах обмолвилась о совещании. Кто-то из директоров просветил ее, что сертификаты ВНО (ЗНО) уже есть в продаже по цене от 300 до 400$ и даже предложил свои услуги. Вот вам и адекватная оценка знаний.
По-ходу это сразу кем-то задумывалось, чтобы бабки не в школах оседали в малом количестве, а ложились аккуратными стопками в дипломаты...
al-kov Дата: Сб, 19.04.2008, 11:27 | Повідомлення № 63
Часто заходить...
Рейтинг: 18
Скажіть будь ласка, а як повинна здійснюватись оплата праці інструкторам ? Зарплата за той день, коли інструктор був на зовнішньому оцінюванні вираховується з загальної зарплати вчителя? Якщо так, то який сенс вчителю брати на себе додаткову відповідальність за ті ж самі ( а в деяких випадках і менші ! ) гроші ?
filnick Дата: Сб, 19.04.2008, 14:40 | Повідомлення № 64
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ogorodets)
что сертификаты ВНО (ЗНО) уже есть в продаже по цене от 300 до 400$

Інформація не відповідає дійсності. Я бачив особисто ці "сертифікати" - вони зроблені за зразком минулого року. Цьогорічні сертифікати ще не друкувалися.
Quote (al-kov)
Скажіть будь ласка, а як повинна здійснюватись оплата праці інструкторам ? Зарплата за той день, коли інструктор був на зовнішньому оцінюванні вираховується з загальної зарплати вчителя? Якщо так, то який сенс вчителю брати на себе додаткову відповідальність за ті ж самі ( а в деяких випадках і менші ! ) гроші ?

Питання досить актуальне. З моєї школи майже 30% вчителів відправляють інструкторами - про оплату ні слова. У відділі освіти відповісти не змогли, посилалися на наказ облуправління. На пряме питання, а якщо люди відмовляться, була кортотка відповідь - знайдемо інших.
Ogorodets Дата: Сб, 19.04.2008, 23:32 | Повідомлення № 65
Назавжди з нами
Quote (filnick)
Інформація не відповідає дійсності

Я и не утверждал, что это супер проверенная информация, но в нашей стране и не такое возможно: что нельзя купить за деньги - можно купить за большие деньги...
argun Дата: Нд, 20.04.2008, 08:43 | Повідомлення № 66
Прописаний назавжди
Quote (filnick)
Питання досить актуальне. З моєї школи майже 30% вчителів відправляють інструкторами - про оплату ні слова. У відділі освіти відповісти не змогли, посилалися на наказ облуправління. На пряме питання, а якщо люди відмовляться, була кортотка відповідь - знайдемо інших.

У нас також близько 30% вчителів будуть зайняті, але їм пообіцяли заплатити: інструкторам приблизно 60 грн, старшим інструкторам приблизно 80 грн.
Якщо треба, можу уточнити і назвати точні цифри. А 22.04, при відсутності 30% вчителів у школі, буде "весело".

filnick Дата: Нд, 20.04.2008, 09:45 | Повідомлення № 67
Мудрий вчитель
Quote (argun)
А 22.04, при відсутності 30% вчителів у школі, буде "весело".

В деяких містах області (Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, а також, у школах , де проходять тестування) заняття взагалі відмінені.
Quote (argun)
ообіцяли заплатити: інструкторам приблизно 60 грн, старшим інструкторам приблизно 80 грн.Якщо треба, можу уточнити і назвати точні цифри

Існують спеціальні розцінки, відповідно до наказів Мінфіну та Міносвіти, але кошти на це пропонують взяти з місцевих бюджетів, а не централізовано. Тому питання вирішуватимуть по-різному в різних регіонах.
Newbie Дата: Нд, 20.04.2008, 09:47 | Повідомлення № 68
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (filnick)
Цьогорічні сертифікати ще не друкувалися.

а що заважатиме "надрукувати" сертифікати нового зразка у червні, за ті самі гроші smile

Quote (argun)
А 22.04, при відсутності 30% вчителів у школі, буде "весело".

у нас в школі - пункт тестування, то цього дня скасовані всі уроки. цікаво я буде відбуватись відпрацювання...

на сайті УЦОЯО цікаві обговорення на форумі (переважно 11-класниками) - дехто мусить в понеділок перед тестуванням ще в школі писати якісь контрольні з інших предметів, дехто відпрацьовуватиме той вівторок, дехто взагалі після тестування ще йде якусь контроьну писати... чи адміністрація тих шкіл геть з глузду з*їхала?!?! процес тестування серед року не відпрацьований, то навіщо вводити і так знервованих дітей до стресу!

я вже мовчу про такі конфліктні ситуації, які вже є! наприклад, дитина вчилась на підготовчих курсах, показала 3й результат за рейтингом, а заяву на тестування з того предмету не написала (думав, що не треба). в результаті - не поступить на цю спеціальність. якби не ЗНО - поступив-би! так, звісно, раніше треба було думати, але я вважаю, що в таких ситуаціях треба йти назустріч абітурієнту і дозволити писати заяву на тестування з цього предмету. а скільки таких ситуацій ще буде...

filnick Дата: Нд, 20.04.2008, 10:39 | Повідомлення № 69
Мудрий вчитель
Quote (Newbie)
а що заважатиме "надрукувати" сертифікати нового зразка у червні, за ті самі гроші

Для цього потрібно змінити оцінки тестування у протоколах, а також у базі даних.
NataliyG Дата: Ср, 23.04.2008, 08:42 | Повідомлення № 70
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Сьогодні середа, вчора було тестувння, хочу сказати, що я вважаю що ЗНО це шлях до подолання корупції в Україні. Принаймі не кожен "бовдур з грошима" зможе стати студентом. А також діти у яких немає грошей а є знання зможуть надіятися на свої сили! Можливо і в школі буде бульше бажаючих чогось навчитися! happy
Ogorodets Дата: Ср, 23.04.2008, 09:26 | Повідомлення № 71
Назавжди з нами
Quote (NataliyG)
Можливо і в школі буде бульше бажаючих чогось навчитися!

Вряд ли. На всякое ядие есть противоядие. И на это дело найдется. Я больше чем уверен, что первоначально это тестирование задумывалось не как средство борьбы с коррупцией, а как средство "срубить капусту".
ihor_hontar Дата: Ср, 23.04.2008, 09:56 | Повідомлення № 72
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
Сьогодні середа, вчора було тестувння, хочу сказати, що я вважаю що ЗНО це шлях до подолання корупції в Україні. Принаймі не кожен "бовдур з грошима" зможе стати студентом. А також діти у яких немає грошей а є знання зможуть надіятися на свої сили! Можливо і в школі буде бульше бажаючих чогось навчитися!

Я вчора був інструктором на ЗНО. Після тестування ми учасникам ЗНО давали анонімні анкекти, проаналізувавши їх, ми помітили, що багато двтей не схвалюють ЗНО, хотіли б здавати вступні екзамени в ВУЗІ, тяжкі завдання ЗНО, але приблизно 1/3 учасників звалювали ЗНО. Це мабуть ті діти, які мали знання.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 23.04.2008, 13:20 | Повідомлення № 73
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
ihor_hontar, вчора двоє моїх племінників проходили ЗНО.
Обоє говорять, що трошки від хвилювання розгубилися і протокол заповняли в останній момент, тому і наробили там помилок. А поскільки все це діло по моїм чуткам перевіряє комп’ютер, то результати можуть бути не дуже схвальні.
curly-u Дата: Ср, 23.04.2008, 14:25 | Повідомлення № 74
Новий користувач
Рейтинг: 0
Сьогодні в школі нам сказали що оплати інструкторам ЗНО не буде! В мене повний шок! До тестування казали що оплата буде. Невже й справді наша держава не продумала те що це велика наглість забрати у людини її власний час та ще й не заплатити за це ні копійки. Мені наприклад тепер зовсім не зрозуміло навіщо я ставила свій підпис на протоколі та брала на себе відповідальність за це все???? От і шукай справедливості.
filnick Дата: Ср, 23.04.2008, 17:40 | Повідомлення № 75
Мудрий вчитель
Освітню проблему занадто заполітизували. Тому й виник певний ажіотаж.
Що стосується самого тестування (сьогодні розмовляв з одинадцятикласниками) - то результати їх самооцінки різні. Анкети, про які згадував ihor_hontar, проглядав теж. Десь відсотків 40 - "за", решта - "проти".
Стосовно оплати - у всіх інструкторів взяли паспортні дані, ідентифікаційний номер і заяви про зняття оплати за 22.04 по основному місцю роботи та отриманні з/п за цей день від центру оцінювання. Чи будуть платити реально, поки не відомо, але у школі за цей день не заплатять точно.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.