Чт, 22.08.2019, 13:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання
Alex-millitary Дата: Пн, 29.10.2007, 14:28 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
З 1 листопада цього року буде проводитись реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008.
Прошу поділитися інформацією про те, хто у Вас в школі реєструє учасників і яку отримує за це винагороду?


[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: WWW - Сб, 14.06.2008, 05:40
gry Дата: Ср, 16.12.2009, 19:07 | Повідомлення № 646
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1133
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Шановні колеги. Чи читали ви http://www.mon.gov.ua/main.php?query=newstmp/2009_1/15_12/1/
Хоча це тільки і проект, але мабуть воно так і буде. І випускний вечір в 11 класі буде разом із останнім дзвінком.
Мабуть це і правильно


Відредаговано: gry - Ср, 16.12.2009, 19:08
Andrey123q Дата: Нд, 20.12.2009, 18:23 | Повідомлення № 647
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1236
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Знаете, я к тестам отношусь крайне позитивно. Сам я математик, не раз просматривал и консультировал по тестам по математике, - мне тесты понравились.
Если б 10 лет назад были такие тесты, я бы поступил туда куда хотел, а так нам тогда сказали 500 долларов за поступление, и некоторых неверивших с абсолютными знаниями завалили. При сдаче эказменов на вождение тоже нужно сдавать тесты: 20 вопросов из 2000 в базе, минимум 2е ошибки - попробуйте без основательных знаний сдать эти тесты, настрой на угадывание никак не поможет.
Насчет теории тестирования, это не такая уж и простая теория, ей уже много десятков лет. Во многих странах мира такая практика выпускных тестов уже очень давно введена.

Валидность теста не столько определяет количество вариантов ответов, сколько именно: содержательная валидность, подбор оптимальной сложности, включение заданий с высокой дискриминативностью, более точный расчет времени выполнения теста, статистическое обоснование качества теста и т.п. - что конечно включает элемент случайного выбора правильного варианта.

vita Дата: Нд, 20.12.2009, 21:32 | Повідомлення № 648
Часто заходить...
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Взагалі не зрозуміло, що будуть робити 11 класники в травні. З 10 - 17 травня вони пишуть три контрольні роботи. В цей час вони вчитись будуть, чи ні? Якщо так, до якого числа ми повинні їм виставити семестрові, надати можливість коригування оцінки і видрукувати додатки до атестатів, щоб їх вчасно видати та й ще вивчити весь програмовий матеріал?
whinstler Дата: Пн, 28.12.2009, 18:53 | Повідомлення № 649
Новий користувач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Багато речей (інколи космічних, зокрема про якусь-там корупцію в ЗНО) ви тут понаписували. Пора "пролити світло" на процедуру обробки бланків відповідей в регіональному центрі.

1. Первинна реєстрація. Бланки приїхали з пункту тестування (ПТ) в Регіональний центр(РЦ).Вони потрапляють в перше приміщення на первинну реєстрацію. Там бланки кожної аудиторії пункту тестування перераховують (вручну!). Відбувається прив’язка учня до ПТ, в якому він проходив тестування.

2. Сканування. Бланки потрапляють в друге приміщення, де їх сканують на промисловому сканері Fujitsu fi-5900C Сканер один на РЦ, відповідно в більшості випадків сканує всі бланки відповідей з усіх предметів з трьох областей. Окремо про Ч/Б сканування. При кольоровому скануванні ми не встигнемо навіть засканити всі бланки. В Ч/Б режимі сканер "хаває" 120 листів на хвилину в дуплексному режимі (дві сторони одночасно). Непогано,
чи не так?. Отожбо.
Про програмне забезпечення. На останніх трьох етапах (сканування,розпізнавання, верифікація) використовується ABBYY FormReader Enterprice Edition 6.5 (FREE 6.5). Сканування відбувається у програмі FREE "станция сканирования". Драйвери сканера і ПЗ при потребі автоматично визначають рівень перекосу бланку (в певних межах звичайно ж) і відповідно повертають заскановане зображення так щоб його можна було розпізнати,
автоматично накладається "шаблон" для подальшого розпізнавання "хрестиків" у потрібних місцях. (для кожного предмету на бланки йде свій шаблон, окремий для бланків А і окремий для бланків Б. Після завершення сканування всіх робіт з даного предмету цього ПТ формується "пакет" з власне зображень і великої кількості службової інформації (в яких конкретно позиціях можна щось розпізнати) для кожно зображення (бланку) з пакету.
Пакет відправляється на сервер для розпізнавання хрестиків і т.д. Розпізнає FREE "станция разпознавания"

3. Верифікація. Практично в кожному пакеті (контейнері) з пункту тестування є щось, що сервер не зміг розпізнати. Всі такі пакети відправляються на верифікацію (корекцію) до операторів корекції. Завдання оператора - підтвердити, що хрестик(значення поля для бланків Б) розпізнаний правильно, або виправити значення на те, що написане учасником. ПЗ - FREE "станция корректировки" .І так для всіх полів, всіх хрестиків для всіх сторінок пакету (бланків) у яких сервер "не ручається за себе".

Під час верифікації (коректування як і на всіх інших етапах оператори бачуть на зображенні лише штрих-код учасника, жодного іншого елемента ідентифікації нема. Отож не замазуйте штрих-коди на бланках. Якщо таке трапиться, штрих-код буде розпізнаний програмою неправильно, в результаті ваші хрестики будуть присвоєні зовсім іншій людині. А оператори ніколи не дізнаються, що таке сталось (код розпізнаний на 100%, жодних попереджень не буде.Якщо він зовсім розмазаний (або явно пошкоджений) то це виявлять на первинній реєстрації і на обидвох бланках коди будуть переклеєні резервними (16,17). Ті хто хоча б раз використовував OCR приблизно знають про що йде мова. Після завершення верифікації пакет знову відправляється на сервер. З сервера пакет з "хрестиками" відправляється на сервер з БД.

4. Ще інший сервер в Києві рахує цих "папугаїв" (хрестики), чи в тих місцях вони виставлені на обох бланках і виставляє оцінку.

Відредаговано: whinstler - Пн, 28.12.2009, 18:56
PanPete Дата: Пн, 28.12.2009, 19:43 | Повідомлення № 650
Наполегливий учасник
Повідомлень: 797
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (whinstler)
Багато речей (інколи космічних, зокрема про якусь-там корупцію в ЗНО) ви тут понаписували

Космічними технологіями є не корупція в технології оцінювання, а корупція визначенні вартості наданих послуг (враховуючи явну шару минулих років на проведенні деяких операцій, наприклад - реєстрації)
Минулі роки роки показали явну невідповідність затрат на проведення до якісного ефекту. Наприклад позаминулий рік показав явну недоробку в самих завданнях, минулий рік пільгові вступи явно звели до мінімуму результати ЗНО. А згадайте, який куш з бюжету пішов на проведення минулорічної компанії. Цікаво, що чікає нас цьго року.


Відредаговано: PanPete - Пн, 28.12.2009, 20:00
koljada Дата: Пн, 28.12.2009, 22:41 | Повідомлення № 651
Часто заходить...
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
На скільки я знаю, одна з технологій така: домовляються з комісією заздалегідь, потім здають пустий бланк відповідей, а потрібні люди вписують туди відповіті і результат гарантований.
vitali4 Дата: Пн, 28.12.2009, 23:55 | Повідомлення № 652
Часто заходить...
Повідомлень: 92
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Quote (gry)
І випускний вечір в 11 класі буде разом із останнім дзвінком.

Та вже як буде так і буде. Але мені теж більш подобається варіант, коли останній дзвоник плавно перетече у випускний. Після урочистого концерту випускники будуть готуватися до випускного балу, а не вештатися містом у напівтверезому стані.
vinohodov Дата: Чт, 21.01.2010, 17:42 | Повідомлення № 653
Прописаний назавжди
Повідомлень: 337
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Quote (koljada)
На скільки я знаю, одна з технологій така: домовляються з комісією заздалегідь, потім здають пустий бланк відповідей, а потрібні люди вписують туди відповіті і результат гарантований.

Бланки вкладаються в секьюр-пак (ну і назва), разом з протоколом, пакет закривають при трьох останніх учнях і потім здають. Пакет потім відкрити неможливо.
gry Дата: Чт, 21.01.2010, 19:38 | Повідомлення № 654
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1133
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Ситуація. Учень планував здати ДПА з інформатики у формі захисту творчої роботи. Готувався. Створював програми. Писав МАН. Як бути тепер з отими підсумковими контрольними, чи вибирати інформатику (йому) як предмет за вибором, і чи буде альтернатива контрольній робот - захист творчої роботи?
zdorjeva Дата: Чт, 21.01.2010, 23:09 | Повідомлення № 655
Я тут недавно...
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote
Учень планував здати ДПА з інформатики у формі захисту творчої роботи. Готувався. Створював програми. Писав МАН. Як бути тепер з отими підсумковими контрольними, чи вибирати інформатику (йому) як предмет за вибором, і чи буде альтернатива контрольній робот - захист творчої роботи?

Аналогічна ситуація, але відповідь на це питання ніде не знайшла. Можливо хтось знає.
filnick Дата: Чт, 21.01.2010, 23:52 | Повідомлення № 656
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (zdorjeva)
відповідь на це питання ніде не знайшла. Можливо хтось знає.

Відповідь буде відома після оприлюднення Міністерством порядку проведення підсумкових контрольних робіт, які замінили ПДА в 11 класі.
gry Дата: Пт, 22.01.2010, 19:06 | Повідомлення № 657
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1133
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Quote (filnick)
після оприлюднення Міністерством

А коли оприлюднять, у квітні, чи в травні може?
zdorjeva Дата: Пт, 22.01.2010, 20:17 | Повідомлення № 658
Я тут недавно...
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote
А коли оприлюднять, у квітні, чи в травні може?

Отож бо і воно, а учні сьогодні розвинені, навіть ті хто працює потребує мотивації, а на даному етапі, яку маємо мотивацію: "а чи потрібно мені це?!" В цій ситуації хочеться тільки сказати "за ДЕРЖАВУ обидно".
Ktara Дата: Пт, 22.01.2010, 20:37 | Повідомлення № 659
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4135
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
http://www.mon.gov.ua/newstmp/2010_1/22_01/2/nakaz_mon_1151.doc

Про внесення змін до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти

Зарєєстровано 18,01.2010

zdorjeva Дата: Пт, 22.01.2010, 21:01 | Повідомлення № 660
Я тут недавно...
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Дякую за посилання, але питань не стало менше. Крім цієї інформації: "...одного предмета з інваріантної складової навчального плану за вибором учнів...
У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з профільним навчанням проводяться підсумкові контрольні роботи з предмета за вибором відповідно до профільної підготовки. У навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин предметом за вибором може бути мова навчання.", більше нічого. Виникають питання, а якщо немає профільної підготовки?...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.