Вт, 23.04.2019, 12:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання
Alex-millitary Дата: Пн, 29.10.2007, 14:28 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
З 1 листопада цього року буде проводитись реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008.
Прошу поділитися інформацією про те, хто у Вас в школі реєструє учасників і яку отримує за це винагороду?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 14.06.2008, 05:40
filnick Дата: Нд, 07.06.2009, 14:22 | Повідомлення № 436
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (mouse)
Але якщо був престижний факультет (ВУЗ) то там - це було не основне

Не зрозумів. А що ж було основним?
mouse Дата: Нд, 07.06.2009, 14:39 | Повідомлення № 437
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (filnick)
Не зрозумів. А що ж було основним?

Короткий список основного:
1. Достатня сумма для адміністрації факультету.
2. Можна бути сином, дочкою, племінником (список продовжити та доповнити) керівництва великих впливових індустріальних гігантів, цього ж ВУЗу і т.д.
Ось основне.
filnick Дата: Нд, 07.06.2009, 14:55 | Повідомлення № 438
Мудрий вчитель
Quote (mouse)
Короткий список основного:

Невже такий серйозний ВУЗ, а особливо факультет?
mouse Дата: Нд, 07.06.2009, 16:24 | Повідомлення № 439
Ветеран спілкування
Вуз пов'яанний з промисловістью. Факультет економічний. Місце бюджетне - безкоштовне. Їх було 25, місць. Але реально для вступу лишалось 2-3. А решта так би мовити, місця забронювала. Це було більше 10 років назад. Але факт є факт.
bambuchia Дата: Пн, 08.06.2009, 23:12 | Повідомлення № 440
Тут живе...
Рейтинг: 1
Quote (mouse)
Можна бути сином, дочкою, племінником

в наш час це залишилось, просто тепер трохи складніше прокрутити діло
pasichov Дата: Вт, 09.06.2009, 11:53 | Повідомлення № 441
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (bambuchia)
в наш час це залишилось, просто тепер трохи складніше прокрутити діло

Ви праві. На жаль. Але прокрутити складніше, то менше хто з цим упорається. Це вже позитив. Хотсь писав про зломаний хребет - вірно. А залишатися по суті явище буде, поки не зміниться НАША З ВАМИ суспільна ментальність, а це роки. І надважливим чинником в цьому процесі є позиція освітян. Я вже писав не раз, що формування суспільної свідомості відбувається на 90% в школі.
filnick Дата: Вт, 09.06.2009, 15:23 | Повідомлення № 442
Мудрий вчитель
А що там говорили про 40-літні мандри біблійного Моїсея?
mouse Дата: Вт, 09.06.2009, 16:52 | Повідомлення № 443
Ветеран спілкування
pasichov, згоден про
Quote (pasichov)
формування суспільної свідомості відбувається на 90% в школі

Помітив, що моя позиція в навчальних закладах сприймається: здивування, посмішкою ...
Завжди починав, а давайте зробимо... а мені - а що нам за це буде?
pasichov Дата: Чт, 11.06.2009, 12:26 | Повідомлення № 444
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (mouse)
Помітив, що моя позиція в навчальних закладах сприймається: здивування, посмішкою ...
Завжди починав, а давайте зробимо... а мені - а що нам за це буде?

А ви ігноруйте (мяке слово...) це здивування і робіть! Побачите, що залишитеся в кінці кінців в виграші...

ihor_hontar Дата: Чт, 11.06.2009, 15:34 | Повідомлення № 445
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Шанолвні колеги! А я приводжу Вам ось такий приклад для обговорення:
Ключ від тестів
■ Школярі за гроші наймають фахівців, які з чужими документами складають за них тести...Ще два роки тому Міністерство освіти вустами Івана Вакарчука переконувало, що обдурити нову систему оцінки знань неможливо: списати не дадуть громадські спостерігачі, на дахах шкіл стоятимуть "глушилки" для мобільного зв'язку, а процедуру складання тестів записуватимуть на відео.
На технічні засоби, звичайно ж, банально не вистачило коштів. А все решта... Виявилося, що й систему незалежного оцінювання знань українці навчилися без проблем дурити. Свідчення цього — ця історія.

"До нас на факультет зателефонувала жінка, яка представилася працівницею фірми. їм начебто потрібні були здібні студенти для дистанційної роботи редакторами, — розповідає "Експресові" Іван Бондар,
бакалавр філологічного факультету Національного університету імені І. Франка. — їй порекомендували мене, дали номер мобільного і ми домовилися про зустріч".
Виявилося, що пані Неля приїхала до Львова аж із... Дніпропетровська і мета в неї була інша.
"Вона розказала, що невдовзі її син Антон, здібний художник, має складати тести, але на Дніпропетровщині вони майже не знають української мови, не спілкуються нею, не читають книжок, — говорить Іван.
— Тож написати твір на високі бали Антон не зможе. Вона хотіла найняти для нього репетитора, але виявилось, що фахових українських філологів також бракує".
Пані Неля запропонувала студентові оплатити дорогу до Дніпропетровська та щедру винагороду: сто доларів до проходження тесту і чотириста — опісля.
"За двісті українських слів мені заплатили п'ятсот "баксів". По два з половиною долари за слово!"
"Мене це дуже втішило, — не приховує задоволення філолог. — За двісті українських слів мені обіцяли заплатити п'ятсот "баксів". По два з половиною долари за слово!"

▲ Івану Бондару довелося перед екзаменом лише змінити зачіску...
Іван дописує до університетського студентського видання, тож відчув і журналістський інтерес. "Мене зацікавило, чи справді можна обдурити систему, — каже хлопець.
— Виявилося, зробити це досить просто".
Задля більшої подібності до Антона в Дніпропетровську Івана підстригли так само. До якихось інших змін зовнішності комбінатори не вдавалися.
"Перед початком тестування перевірили тіль¬ки ім'я та прізвище в паспорті Антона, який я взяв зі собою, — каже Іван. — Ви не повірите, на фото навіть не глянули! Тож я спокійно написав роботу і вийшов з аудиторії". До речі, на додаток до грошей філологу влаштували гарну екскурсію, після чого він задоволений вирушив додому...
До речі, це не поодинокий випадок. Володимир Мамченко з того ж Дніпропетровська теж зізнався, що торік складав іспит з математики замість іншого "хорошого чоловіка".
"На фото у паспорті я зовсім на нього не подібний, але... Тож я не можу всерйоз сприймати заяв наших чиновників від освіти, що тестування су-перзахищене від корупції!"
Петро ЯЦЕНКО газета «ЕКСПРЕС» 4—11 ЧЕРВНЯ 2009 РОКУ
filnick Дата: Чт, 11.06.2009, 16:58 | Повідомлення № 446
Мудрий вчитель
Подібні статті з'являлися в багатьох інтернет-ресурсах ще минулого року, а також в наших місцевих дніпропетровських виданнях. Особисто знайомий з двома журналістами, які призналися, що отримали замовлення(!?) на такі статті. Мету таких замовлень, думаю, пояснювати не варто.
Хоча реально зміцнити контроль за проведенням ЗНО потрібно.
Nevirkovets Дата: Чт, 11.06.2009, 17:10 | Повідомлення № 447
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (ihor_hontar)
Ключ від тестів

http://lvtest.org.ua/index.php/index.html - про це йде мова

ihor_hontar Дата: Чт, 11.06.2009, 17:13 | Повідомлення № 448
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
Мету таких замовлень, думаю, пояснювати не варто.

А якщо ці статті не на замовлення, а реальність. Наша українська кмітливість всякі дірки знайде. Але що казати...
Хабарництво потрібно контролювати в ВНЗ при прийомі. Зробити відкритий реєстр абітурієнтів з їхніми вступними балами в Інтернеті. А кінцевий результат завірений МОН.
Bandalak Дата: Чт, 11.06.2009, 17:31 | Повідомлення № 449
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (filnick)
Мету таких замовлень, думаю, пояснювати не варто.

Звичайно це реальність. Але, як правило так далеко ніхто не їде, а шукають двійників серед своїх друзів.
Я сам знаю добру сотню таких випадків, коли студеннти 1-го курсу матфаку та фізфаку масово здавали ЗНО за своїх молодших друзів!!!
filnick Дата: Чт, 11.06.2009, 17:44 | Повідомлення № 450
Мудрий вчитель
Quote (ihor_hontar)
Зробити відкритий реєстр абітурієнтів з їхніми вступними балами в Інтернеті.

А про це я писав трохи вище http://informatic.org.ua/forum/5-92-22430-16-1244282018
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.