Сб, 17.08.2019, 17:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання
Alex-millitary Дата: Пн, 29.10.2007, 14:28 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
З 1 листопада цього року буде проводитись реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008.
Прошу поділитися інформацією про те, хто у Вас в школі реєструє учасників і яку отримує за це винагороду?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 14.06.2008, 05:40
Newbie Дата: Чт, 07.02.2008, 09:44 | Повідомлення № 16
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
ОГО! думаю слід одразу писати на електронну адресу відповідного центру. судячи з Вашого профілю -Львівського http://lvtest.org.ua/index.php/index.html там досить оперативно дають відповіді.
коли я перший раз здавала інформацію - вони наполегливо перепитували чи все відбувалось на одному комп*ютері, бо інакше можливі помилки.
Sasyk Дата: Чт, 07.02.2008, 10:07 | Повідомлення № 17
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Yura_Shrol)
Хто реєструє учасників СПРУТом? В мене виникла проблема. Вносив зміни, - добавляв учасників тестування. В результаті програма видала для нових учасників і тих, що реєструвалися раніше однакові номери реєстраційної картки??? Код в нижній частині різний. Може причина в тому, що реєстрував на одному комп'ютері, а добавляв на іншому??? Хто стикнувся з подібною проблемою? Відгукніться!

Чув про такі недоліки, але в мене не було... biggrin
Проблема з тим, що саме зараз учні дізналися про свої екзамени і почали бігати... переписувати...
А вже завтра треба здавати остаточні дані... cry
Newbie Дата: Чт, 07.02.2008, 10:31 | Повідомлення № 18
Хелпер
Quote (Sasyk)
А вже завтра треба здавати остаточні дані...

а чому завтра?!
W-w-W Дата: Пт, 08.02.2008, 03:23 | Повідомлення № 19

Quote (Newbie)
а чому завтра?!

в нас до 20 лютого повинні бути списки вже в районі, а як завжди трохи раніше їх треба віддати, тож 7.02. я їх передав на вимогу відділу освіти
Newbie Дата: Пт, 08.02.2008, 09:29 | Повідомлення № 20
Хелпер
давайте я скажу пошепки, щоб ніхто не чув smile

річ у тім, що учні МАЮТЬ ПРАВО реєструватись і вносити зміни до 20.02.2008... і це їхнє право гарантоване указами міністерства. а обмеження районного відділу про те, що вони не встигають щось там подати - то проблеми районного відділу. 20 лютого закінчується термін реєстрації учасників, а не подавання інформації від пунктів реєстрації. я розумію, що то формальність, але dura lex sed lex (закон суворий, але закон)
Стифа Дата: Сб, 16.02.2008, 12:26 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Quote (Yura_Shrol)
Хто реєструє учасників СПРУТом?
В мене виникла проблема. Вносив зміни, - добавляв учасників тестування. В результаті програма видала для нових учасників і тих, що реєструвалися раніше однакові номери реєстраційної картки???
Код в нижній частині різний.
Може причина в тому, що реєстрував на одному комп'ютері, а добавляв на іншому???
Хто стикнувся з подібною проблемою? Відгукніться!

Таке є. В мене була таж сама проблема. Дійсно, вся справа в тому що добавляли на іншому комп'ютері. Краще всьго переєстровувати тих, чії номери пішли по другому колу. Якщо тих, що додали, і чії номери співпали вже передали далі по інстанціям, то прийдеться складати акт про знищення заяв, і все одно реєструвати по новій. Нам було сказано так, так ми і зробили (благо що дітей було небагато).
ssh Дата: Сб, 16.02.2008, 13:25 | Повідомлення № 22
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Yura_Shrol)
Може причина в тому, що реєстрував на одному комп'ютері, а добавляв на іншому???
Хто стикнувся з подібною проблемою? Відгукніться!

не дуаю, що проблема в цьому. я знайомому переробляв дані (він відповідальний аж у двох школах, там нема інтернету) і створив 1 файл, а потрібно було 2(на кожну школу окремо). Робили ми все це в райцентрі на першому попвшому під руки компі ще при першій реєстрації. Ніяких проблем не було і досі немає. Скоріш за все потрібно звернутися в регіональний центр за допомогою, або якщо ще не відправили транспортний файл, то переробити на своєму. Можливо помилка виправиться.

Добавлено (16.02.2008, 13:25)
---------------------------------------------

Quote (Newbie)
давайте я скажу пошепки, щоб ніхто не чув

чому пошибки? В нас всі діти знають, що до 20.02 вони мають право робити зміни які завгодно, а також реєструватися і відмовлятися від ЗНО
mudrak Дата: Чт, 21.02.2008, 19:57 | Повідомлення № 23
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Quote (Yura_Shrol)
В результаті програма видала для нових учасників і тих, що реєструвалися раніше однакові номери реєстраційної картки???

Було таке і вмене, причому все робив на одному комп'ютері. В регіональному центрі сказали - недолік програми.
W-w-W Дата: Чт, 21.02.2008, 20:02 | Повідомлення № 24

Я вже розрахувався з відділом освіти за незалежне тестування, більше обузи на свої плечі брати не буду, бескоштовно реєстрував, а подяка одна й та сама
Ogorodets Дата: Чт, 21.02.2008, 20:46 | Повідомлення № 25
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (WWW)
більше обузи на свої плечі брати не буду

Ее (обузу) брать и не надо. Вам ее даром дадут.
filnick Дата: Чт, 21.02.2008, 23:12 | Повідомлення № 26
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Коли набрав половину для реєстрації - злетів віндовс. Після перевстановлення нумерувати почав Спрут з початку. Для того, щоб не дублювалися номери набив до потрібного номера "картки з "липовими" учнями, а потім їх вилучив.

Quote (WWW)
Я вже розрахувався з відділом освіти за незалежне тестування, більше обузи на свої плечі брати не буду

Після реєстрації ще доведеться отримувати і роздавати запрошення на тестування.

Добавлено (21.02.2008, 23:12)
---------------------------------------------
МОН України інформує, що до 21 лютого 2008 р. для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень зареєструвалося понад 400 тисяч із 432 тисяч випускників ЗНЗ поточного та близько 30 тисяч - минулих років.
Враховуючи те, що в 2008 р. вступ до ВНЗ вперше здійснюватиметься виключно за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, та прагнучи забезпечити всім абітурієнтам рівні умови доступу до вищої освіти, МОН продовжує термін реєстрації бажаючих взяти участь у зовнішньому тестуванні до 1 березня 2008 року.
Реєстрація проходитиме лише в регіональних центрах оцінювання якості освіти. Про місця розташування регіональних центрів можна дізнатися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти www.testportal.com.ua або за телефоном 8-800-502-43-30 (дзвінки зі стаціонарних телефонів із усіх регіонів безплатні).

amprig Дата: Чт, 21.02.2008, 23:23 | Повідомлення № 27
Часто заходить...
Рейтинг: 0
Будет очень жаль, если пострадают опять дети которые сейчас учатся за себя и за багатеньких оборзевших сынков, которым уже все купили - так или иначе.
А по результатам тестирования накажут всё равно нас - мол не научили. А как это можно сделать в таком бардаке не понятно. Главное чтоб всё было записано, чтоб всё совпадало в журнале и плане, а если дети не поняли, а если опять карантин, а эти пересдачи - какой "нехороший человек их придумал"...
W-w-W Дата: Пт, 22.02.2008, 00:14 | Повідомлення № 28

Quote (Ogorodets)
Ее (обузу) брать и не надо. Вам ее даром дадут.

Quote (filnick)
Після реєстрації ще доведеться отримувати і роздавати запрошення на тестування

Ну я так поняв вчителям інформатики майбутнє гарантоване, роботу шукати не треба вона сама тебе найде
filnick Дата: Сб, 23.02.2008, 14:47 | Повідомлення № 29
Мудрий вчитель
Рейтинг: 124
Quote (WWW)
Ну я так поняв вчителям інформатики майбутнє гарантоване, роботу шукати не треба вона сама тебе найде

Мало того. Саме на вчителів інформатики будуть спиратися при формуванні районних чи міських комісій з проведення НЗО.
Yura_Shrol Дата: Нд, 24.02.2008, 01:41 | Повідомлення № 30
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Так за таке спирання і оплата повинна бути, а не на чистому ентузіазмі.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.