Пн, 19.11.2018, 09:00
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання
Alex-millitary Дата: Пн, 29.10.2007, 14:28 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
З 1 листопада цього року буде проводитись реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008.
Прошу поділитися інформацією про те, хто у Вас в школі реєструє учасників і яку отримує за це винагороду?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 14.06.2008, 05:40
gry Дата: Чт, 22.01.2009, 19:09 | Повідомлення № 241
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Quote (Romek)
цікаво чому не було зробити одну для всіх? програма спрут одна і та сама ж

Та в кожному регіональному центрі сидять люди, яким треба отримувати хоча б за щось заробітну плату.
Bandalak Дата: Чт, 22.01.2009, 22:06 | Повідомлення № 242
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
Quote (filnick)
З чого Ви взяли, що задурно?

З того, що в нашому районі ще ніхто за це не отримав ні копійки!
Romek Дата: Вт, 27.01.2009, 10:04 | Повідомлення № 243
Тут живе...
Рейтинг: 8
На сайті Львівського РЦОЯО можна побачити хто уже зареєстрований, хто ще ні:
http://www.lvtest.org.ua/tl_files/html/20_01.htm
W-w-W Дата: Вт, 27.01.2009, 17:37 | Повідомлення № 244

хто чув про те як на обл.конференціях заступники міністра освіти виступали про ЗНО????
Наш дирекетор на нараді в школі після конференції обл. сказав так, що по їх словах на цей час мало, а в східних обл. зовсім нема зареєстрованих!! Що це все робиться спеціально, щоб зірвати ЗНО у цьому році, що буде примінятись кримінальна відповідальність до керівників навчальних закладів, але я тільки посміхнувся тихо і все!!!!

Справа в тому, що я не спішу реєструвати зарання, дав дітям час для того, щоб вони розвідали у які вузи вони йтимуть та остаточно визначаться!!!!

Планую реєструвати на 2 тижні лютого!!!

А вони там таку бучу підняли нізачого, в нас термін з 1 грудня по 4 березня, ясно що в останній день ніхто не буде реєструвати, але для чого насильно заставляти реєструватись зарання??????????

ssh Дата: Вт, 27.01.2009, 18:29 | Повідомлення № 245
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Махновець_Ігор)
Наш дирекетор на нараді в школі після конференції обл. сказав так, що по їх словах на цей час мало, а в східних обл. зовсім нема зареєстрованих!! Що це все робиться спеціально, щоб зірвати ЗНО у цьому році,

Це напевно всім так повідомили. директорам дали наганяй. Сьодні теж зареєстрував перших двох учасників. Сказали до 10.02 щоб були всі зарєєстровані.
W-w-W Дата: Вт, 27.01.2009, 18:52 | Повідомлення № 246

Quote (ssh)
Це напевно всім так повідомили. директорам дали наганяй. Сьодні теж зареєстрував перших двох учасників. Сказали до 10.02 щоб були всі зарєєстровані.

І чим це не авторитарний режим ???? А при нашій демократії - це добровільно примусово!!!!

Ну для чого ЗНО??? Та бабла намили кому треба було, а ми будем париться та безкоштовно реєструвати!!!!!!!!!!!

filnick Дата: Вт, 27.01.2009, 22:27 | Повідомлення № 247
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Махновець_Ігор)
це все робиться спеціально, щоб зірвати ЗНО у цьому році, що буде примінятись кримінальна відповідальність до керівників навчальних закладів

В цьому році ЗНО проходитиме у Росії ("Учительская газета").
Quote (Махновець_Ігор)
заступники міністра освіти виступали про ЗНО?

Освіта знову стає заручником політики. З наступного тижня планується зміна міністра освіти Вакарчука (поряд з рядом інших міністрів від президентської партії та можливо міністра транспорту). А якщо згадати заяву голови ВР Литвина при всупі на посаду "про необхідність повернення до попередніх форм іспитів", то стане зрозумілою тривога теперішніх чиновників.
Особисто я почав реєструвати дітей лише тоді, коли вони самі цього захотіли (десь з 15 січня).
Photo Дата: Ср, 28.01.2009, 00:00 | Повідомлення № 248
Часто заходить...
Рейтинг: 3
У нас тоже сегодня нагоняй дали за 0-ю регистрацию ЗНО. ^_^
Кроме этого самая умная выпускница догадалась поехать в областной пункт регистрации и потребовала её зарегистрировать, т.к. ей сказали, что в школе не будут регистрировать. B) Как потом выяснилось, - это "продвинутая кАллега" по истории басню такую рассказала в 11 классе.
Так сегодня весь 11 кл. пустился регистрироваться в лице 2-х учеников из 10.
А пока до этого детки думали(ют) и паспорта получали(ют), я скопировал куда-то в комп прогу и забыл куда.
Где можно скачать прогу для регистрации ЗНО в сети? ;)

Відредаговано: Photo - Ср, 28.01.2009, 00:10
gry Дата: Ср, 28.01.2009, 05:44 | Повідомлення № 249
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Quote (Махновець_Ігор)
Планую реєструвати на 2 тижні лютого!!!

Планую те саме. На апаратній нараді сказали, що тільки з 02.02.09 в інформаційній системі "Конкурс" http://www.vstup.info/i2008.html будуть вивішені предмети , які потрібні для вступу у ВНЗ. Хоча "строять" також. Давай...давай...
bochik Дата: Ср, 28.01.2009, 08:54 | Повідомлення № 250
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Можливо серед 17 сторінок це питання вже піднімалось, однак, оперативно допоможіть:
(я щойно дізнався, що я ніби-то відповідальний за реєстрацію ЗНО)
- чи є наказ, що саме вчитилі інформатики мають бути відповідальними за реєстрацію ЗНО
- чи означає те, що нас призначили відповідальними, що ми маємо самі набирати анкети??? /// можливо ми просто маємо підготувати для директора наказ по школі, де секретар - набирає, класні керівники - готують і просто контролювати організований процес???
- якщо ви погоджуєтеся на відповідальність, які ви вибиваєте собі за це права, нагороди, премії, можливості тощо?

Щиро дякую за відповіді і прошу пробачення, якщо ці питання вже підіймались :p

Newbie Дата: Ср, 28.01.2009, 09:50 | Повідомлення № 251
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (bochik)
чи є наказ, що саме вчитилі інформатики мають бути відповідальними за реєстрацію ЗНО

саме інформатики - немає, теоретично по школах може бути по-різному, практично ж - реєструють інформатики переважно
Quote (bochik)
чи означає те, що нас призначили відповідальними, що ми маємо самі набирати анкети???

набирати анкети - мається на увазі розробити форми? ні, є готові паперові, в матеріалах на реєстрацію, які мала отримати школа. а от комп*ютерна реєстрація - так, власне її і треба виконати (з паперових анкет внести інфу в комп.програму), відіслати транспортний файл. у нас ще й завуч відсилає паперові варіанти, замість дітей (хоча це вже власна ініціатива).
Quote (bochik)
якщо ви погоджуєтеся на відповідальність, які ви вибиваєте собі за це права, нагороди, премії, можливості тощо?

премію дали 300 грн в грудні (реєструвати теж почали в грудні, у нас адміністрація не переживе якщо наганяй отримає, тому спішимо поперед батька в пекло...); спеціально не обумовлювали питання винагороди за реєстрацію, але у нас такі взаємостосунки, що вчителів інформатики намагаються не ображати
bochik Дата: Ср, 28.01.2009, 13:23 | Повідомлення № 252
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Дякую Newbie,
мені показали наказ від 6 жовтня тільки зараз, але я не підписався, що ознайомлений
У минулі роки набирала секретар, я інколи допомагав. Тому або буду домагатись щоб секретар продовжувала набирати або пільги вибивати якісь...
Мене також поважає адміністрація, інформатики кращі ;)
sergey1979 Дата: Пт, 30.01.2009, 10:24 | Повідомлення № 253
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Наш завуч вчора тільки взнала що реєстратору потрібно вести якісь щоденні журнали обліку.
Прохання, якщо в кого є зразки таких журналів, дайте посилання або киньте на hladkivka@yandex.ru
argun Дата: Пт, 30.01.2009, 16:51 | Повідомлення № 254
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 37
Quote (sergey1979)
Наш завуч вчора тільки взнала що реєстратору потрібно вести якісь щоденні журнали обліку.
Прохання, якщо в кого є зразки таких журналів

У нас журнал не щоденний, а загальної реєстрації. І, як сказали, довільної форми.
Я веду такий облік:
№ з/п, ПІБ учня, дата отримання бюлетеня, підпис, дата реєстрації 1-ї заяви, підпис, дата отримання реєстраційних карток, підпис, дата реєстрації 2-ї заяви, підпис, дата отримання реєстраційних карток, підпис, дата відмови від реєстрації(сказали, що заяву про відмову повинні написати батьки), підпис.
Здавати нікуди не треба, хай лежить на всяк випадок :$
filnick Дата: Пт, 30.01.2009, 17:17 | Повідомлення № 255
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Сьогодні зареєстрував останнього з числа 11-класників учасників ЗНО. Протягом двох тижнів (з 15 по 30 січня) у школі зареєструвалися 100% випускників. Всі документи діти вже відправили, слідом за ними я відправив транспортний файл. Більше відправляти нічого не буду (за виключенням випадку, якщо хтось з зареєстрованих надумає щось змінити)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.