Сб, 18.11.2017, 12:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 481234748»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання
Alex-millitary Дата: Пн, 29.10.2007, 14:28 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
З 1 листопада цього року буде проводитись реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008.
Прошу поділитися інформацією про те, хто у Вас в школі реєструє учасників і яку отримує за це винагороду?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 14.06.2008, 05:40
Sasyk Дата: Пн, 29.10.2007, 14:59 | Повідомлення № 2
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Сьогодні був на зібранні, де обговорювали зовнішнє незалежне тестування (говорили про всі нюанси).
Було сказано, що для тренування можна використовувати зразки тестів минулого року.
Сьогодні ж в Інтернеті зустрічався зі статтями, в яких люди дійсно переживають про здачу їхніх учнів.
Виходить, що їх треба готувати, тому що самі вони навряд чи будуть нормально готуватися.
Є можливість на кожному уроці приділяти 5-10 хв. цій підготовці. зручно було б користуватися комп. тестами.
Є цікава програма для реалізації багатьох типів запитань.
Цікава пропозиція!!!
На сайті www.inforoom.h.com.ua завантажено зікавий тестуючий комплекс MIFTests. MIFTests можна використовувати не лише на уроках інформатики, він є універсальним і дуже легко використовується на більшості предметів шкільного курсу!
Даний комплекс має дуже широкі можливості щодо створення типів запитань (їх аж 7), виставлення ваги кожного запитання, а також перегляд поточних оцінок тестування та автоматичне створення журналу (статистики здачі тестів)!!!
Шановні модератори, ми не являємося Вашими конкурентами, а також дбаємо про розвиток освіти України!!!
Всім дякую...
Newbie Дата: Пт, 09.11.2007, 17:15 | Повідомлення № 3
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Alex-millitary)
З 1 листопада цього року буде проводитись реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008.
Прошу поділитися інформацією про те, хто у Вас в школі реєструє учасників і яку отримує за це винагороду?

є тема http://informatics.at.ua/forum/12-85-1 smile

винагороди - нуль. обіцяли штраф, якщо будуть помилки happy

ihor_hontar Дата: Нд, 16.12.2007, 17:11 | Повідомлення № 4
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Alex-millitary)

В нашій школі всю документацію і реєстрацію учасників ЗНО-2008 веде секретар-діловод. Вона за це відповідає, отримує заробітню платню. В інших школах в основному це роблять вчителі інформатики і нічого за це не отримують. Я колись також був молодий і так робив. То я вирішив краще навчити молоду секретарочку, а вона основу роботи з комп'ютером мала і хотіла, бо розуміла, краще на комп'ютері тексти набрати і потім копіювати, чим на друкарській машинці "Ласточка". Я можу їй щось підказати, показати і допогти. Але тоді по ночах не сиджу. Бо так зір вже поганий.
Доречі, знайомі працюють в професійних ліцеях і ВПУ нашого міста, вчителями інформатики, частково документацію ведуть: (оформлення учнівських, дипломів, звітій і т. д.), то їм доплачують від 30% до 50% до зарплати, хоч є багато секретарок.
LAM85 Дата: Нд, 20.01.2008, 18:21 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
В нашій школі всю документацію веде секретарка, а лаборанти допомагають.
W-w-W Дата: Нд, 20.01.2008, 21:14 | Повідомлення № 6

в школі реєструю учасників сам бо більше нікому. в зв'язку з тим, що всі вчителі переважно старшого віку і з пк не хочуть мати справи. винагороди ніякої небуде, працюю на громадських засадах.
ihor_hontar Дата: Ср, 23.01.2008, 20:19 | Повідомлення № 7
Досвідчений вчитель
Quote (LAM85)
В нашій школі всю документацію веде секретарка, а лаборанти допомагають.

А скільки у Вас є лаборантів в кабінеті інформатики? Яка ставка? Скільки кабінетів інформатики в школі? Скільки учнів в школі?

Добавлено (23.01.2008, 20:19)
---------------------------------------------

Quote (WWW)
в школі реєструю учасників сам бо більше нікому. в зв'язку з тим, що всі вчителі переважно старшого віку і з пк не хочуть мати справи. винагороди ніякої небуде, працюю на громадських засадах.

Якщо керівникам і консульнантам ЗНО оплачують за два дні роботи, то чому не доплатити відповідальному за зовнішнє оцінювання в школі, який веде цілий рік документацію, хоч 30-50% від ставки.
Я враховую те, що в моїй школі дану реєстрацію веде секретар, яка отримує зарплату на рівні техпрацівника.
Newbie Дата: Ср, 23.01.2008, 22:35 | Повідомлення № 8
Хелпер
Quote (ihor_hontar)
то чому не доплатити

відповідаю цитатою "то Ваші учні, і це у Ваших інтересах допомогти їм здійснити реєстрацію" smile це мені відповіли у регіональному центрі оцінювання якості освіти, коли я до них дзвонила у листопаді. те саме відповіли щодо паперу і картріджу (мене турбувало те, що інформацію слід подавати у друкованому вигляді щомісяця, а не раз в лютому як це було обіцяно на самому початку реєстрації. а щомісяця - багато змін, їх досить би було давати в електронному вигляді... але ж ні - паперу та вільного часу у нас в країні досить :))
ihor_hontar Дата: Чт, 24.01.2008, 09:48 | Повідомлення № 9
Досвідчений вчитель
Quote (Newbie)
то Ваші учні, і це у Ваших інтересах допомогти їм здійснити реєстрацію

Але за реєстрацію відповідає і організовує регіональний центр оцінювання, а не вчитель інформатики. Згідно з Положенням про кабінет інформатики в обов'язках вчителя не входить реєстрація учасників ЗНО. Відносно паперу, то це дійсно ганьба!!! Це дійсно, і ще хоч би папір і заправку видали, як на будь-які вибори, то всю канцелярщину дають і оплачують. А це практично те саме, що підготовка до виборі.
Newbie Дата: Пн, 28.01.2008, 23:11 | Повідомлення № 10
Хелпер
я думаю, що проблема полягає у тому, що немає системного підходу до проблеми освіти. дуже сподіваюсь, що незалежне оцінювання відкриє очі на весь трагізм ситуації - коли кожна програма окремо ніби й непогана, але їх поєднання, а ще й за відсутності підручників і інших підтримуючих матеріалів - отримуємо "непереводимую игру слов с использованием местных идиоматических выражений"... cry і це не лише інформатика, чи фізика, на це жаліються всі - без винятку - предметники!!!

Добавлено (28.01.2008, 23:11)
---------------------------------------------
от скажімо з Проекту навчальної програми для 10-12 класів, який виставлявся на обговорення МОНом записано, що

Автори програми виходили з того, що у 9 класі основної школи учні вже вивчали інформатику в обсязі, передбаченому програмою курсу інформатики для основної школи, розрахованою на 12-річне навчання (автори — М.І. Жалдак, Н.В. Морзе, [1]).

при цьому номер [1] списку літератури - загальновідомий Запорізький збірник. Програма для 9 класу зазначених авторів у ньому одна - Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Інформатика. 7-9 класи. Є ще для спец.шкіл, але я так розумію в даному контексті вона не підлягає розгляду.
Так от - ВЖЕ прийшли до непорозуміння!! Згідно із даним Проектом навчальної програми для 10-12 класів НЕОБХІДНО БУЛО вивчати інформатику вже із НИНІШНІМИ 7-класниками у ВСІХ школах. інакше, коли вони дійдуть до "законного" 10 класу виявиться (і так буде!!!), що вони не вивчили інформатику в обсязі, необхідному для опанування програми!!! і це вже упущений рік!!! і не схоже, що хтось особливо це помітив!!! (крім самих 7-класників, які наприклад у моїй школі мали інформатику в 5-6 класах, а тепер не мають)
W-w-W Дата: Сб, 02.02.2008, 01:58 | Повідомлення № 11

Quote (Newbie)
дуже сподіваюсь, що незалежне оцінювання відкриє очі на весь трагізм ситуації

Мабудь ви помиляєтесь? Зараз корупція і до незалежного тестування добралась. Це менталітет нашого народу, який хоче все на халяву і нічого не робити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W-w-W Дата: Сб, 02.02.2008, 02:06 | Повідомлення № 12

Quote (ihor_hontar)
Але за реєстрацію відповідає і організовує регіональний центр оцінювання, а не вчитель інформатики. Згідно з Положенням про кабінет інформатики в обов'язках вчителя не входить реєстрація учасників ЗНО. Відносно паперу, то це дійсно ганьба!!! Це дійсно, і ще хоч би папір і заправку видали, як на будь-які вибори, то всю канцелярщину дають і оплачують. А це практично те саме, що підготовка до виборі.

Повністю з вами згоден, таке враження, що вчитель інформатики "цап відбувайло", якому що не загадай, а він все зробить і все готове подасть. На громадських засадах попросили примусово-добровільно і мусиш робити реєстрацію
Newbie Дата: Сб, 02.02.2008, 10:04 | Повідомлення № 13
Хелпер
Quote (WWW)
Зараз корупція і до незалежного тестування добралась.

що Ви маєте на увазі? я собі слабо уявляю як це можна організувати.
інша справа, що результатами незалежного оцінювання будуть маніпулювати - в тому я не сумніваюсь. і процес проведення - теж можливі різні нюанси у таких масштабах у нашій країні. але самі цифри оцінок, мені здається, повинні бути об*єктивними - на що написав, на те написав.

хоча, до речі, я здивована, що останнім часом дуже активно говорять про необхідність введення кримінальної відповідальності за розголошення змісту тестів, посилаючись на якийсь випадок у Литві (здається) - можливо є передчуття того, що справді таке може статись...

Ktara Дата: Ср, 06.02.2008, 09:00 | Повідомлення № 14
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Newbie)
хоча, до речі, я здивована, що останнім часом дуже активно говорять про необхідність введення кримінальної відповідальності за розголошення змісту тестів, посилаючись на якийсь випадок у Литві (здається) - можливо є передчуття того, що справді таке може статись...

Українці - народ талановитий. Тому зроблять набагато краще ніж в Литві smile (і винних теж будуть шукати довше) smile

Yura_Shrol Дата: Ср, 06.02.2008, 22:52 | Повідомлення № 15
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Хто реєструє учасників СПРУТом?
В мене виникла проблема. Вносив зміни, - добавляв учасників тестування. В результаті програма видала для нових учасників і тих, що реєструвалися раніше однакові номери реєстраційної картки???
Код в нижній частині різний.
Може причина в тому, що реєстрував на одному комп'ютері, а добавляв на іншому???
Хто стикнувся з подібною проблемою? Відгукніться!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Зовнішнє незалежне оцінювання
Сторінка 1 з 481234748»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.