Нд, 22.10.2017, 05:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Наукові конференції (Інформація про конференції та семінари в Україні)
Наукові конференції
mouse Дата: Пт, 17.04.2009, 10:34 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Для підвищення свого професійного рівня вчителю потрібно приймати участь у наукових конференціях та семінарах. Але інформація про них як правило надається за 1-2 тижні до проведення і прийняти участь не є можливим.
Прохання поділитись інформацією.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 03:21
ISV Дата: Вт, 28.04.2009, 15:57 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (gromko)
Науковці теж потрібні, і не завжди потрібно сидіти тихо.

Пане Григорію, в даному випадку- треба було! Я ж фахівець з питань післядипломної освіти педагогічних працівників, так що спостереження на даному етапі було важливішим за заяви про особистий статус! Вітання з Олександрії!

Відредаговано: ISV - Вт, 28.04.2009, 15:58
Шестопалов Дата: Вт, 28.04.2009, 16:33 | Повідомлення № 17
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Шановний Григорій Громко! Наш з Вами "круглий стіл" відбувся у автобусі, поки чекали інших. Дещо обговорили у колі 3-5 співрозмовників. От якби так можна було б поговорити у більшому колі!
mouse Дата: Вт, 28.04.2009, 18:32 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
ISV, Шестопалов, gromko , наступний раз хочу їхати з вами. Це для того, щоб розширити діапазон круглого столу.
Я так зрозумів, що наступний раз це буде восени?
Можна дізнатися точно?
gromko Дата: Вт, 28.04.2009, 20:53 | Повідомлення № 19
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Quote (mouse)
ISV, Шестопалов, gromko , наступний раз хочу їхати з вами. Це для того, щоб розширити діапазон круглого столу. Я так зрозумів, що наступний раз це буде восени? Можна дізнатися точно?

Це буде кінець вересня - початок жовтня.
ISV Дата: Ср, 29.04.2009, 15:24 | Повідомлення № 20
Я тут недавно...
Я особисто поставленої перед собою задачі не виконала. Тому спробую зробити це за допомогою форуму. Планую запустити дослідницький Інтернет-проект. Орієнтовна назва "Слухаючи картини Кандінського". Основні запитання - чи можна почути колір або побачити звук? В основі - теорія співвідношення кольору та звуку Кандінського (кожному кольору відповіжає звук певного музичного інструменту). В музиці його теорію підтримав Скрябін ("Прометей" і сьогодні виконується). В принципі основний план є, однак я не фахівець в біології і фізиці, тому є питання від мене особисто: світло (колір) і звук мають хвильову природу. Діапазон сприямання кольору і звуку у різних біологічних об"єктів різний. Чи є істота, яка може сприймати колір, видимий для людини, як звук і навпаки?
І головне - ШУКАЄМО партнерів для роботи над цим проектом (бажано в WEb2.0), але я в такому режимі не працювала поки що, тому буду вдячна всім, хто приєднається. Дату запуску проекту визначимо разом. Всім, хто зацікавиться, надішлю плани (їх можна буде скоригувати)
ЗІ. Вибачте за офф-топ, може варто зробити окрему тему?

В жовтні спробую приїхати, якщо складеться - захист у мене.... :(

Додано (29.04.2009, 14:24)
---------------------------------------------
Ой, забула - проект ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ (німецькою)

Newbie Дата: Ср, 29.04.2009, 16:22 | Повідомлення № 21
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
мабуть ви вже це знаєте, просто напишу свої "багаті" пізнання по цій темі. колись на курсову з психології шукала, то там був експеримент, коли ставили звукову колонку, зверху листок паперу, на який висипали пісок. потім включали гучно музику, і пісок формував узори якісь. точно не згадаю, та й сама не пробувала, але мені здається то дуже гарною вправою :)

у нас в гімназії друга іноземна - німецька/іспанська, тобто теоретично можуть "підписатись" на якийсь проект. а то на який період часу?

і мабуть краще в окрему тему

ISV Дата: Ср, 29.04.2009, 17:03 | Повідомлення № 22
Я тут недавно...
Все, створила нову темку. Я думаю, що затягувати такий проект не варто - зробити його потрібно короткотривалим, але то все - по домовленості! ;)
filnick Дата: Вт, 05.05.2009, 21:57 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (ISV)
Основні запитання - чи можна почути колір або побачити звук?
Quote (ISV)
Чи є істота, яка може сприймати колір, видимий для людини, як звук і навпаки?

З точки зору фізики (фізична оптика, електромагнітна теорія світла та квантова механіка):
колір - це електромагнітна хвиля фіксованої частоти (від 395 ТГц для червоного до 789 ТГц для фіолетового), звук - це механічна хвиля значно нижчих частот (порядку від 16 Гц до 20 кГц). Природа їх дуже різна. Хоча можна звернутися до робіт нобелівського лауреата Л. де Бройля (20-і рр ХХ ст.) про хвильову природу електрона. За цією теорією потік швидких частинок (а за квантовою теорією, світло - це потік частинок-фотонів) можна перетворити у хвилю. Тому теоретично можна припустити про певний зв'язок. Але у цьому питанні Вам краще допоможуть не вчителі інформатики, і навіть не вчителі фізики, а ті, хто глибше займається проблемою.
ISV Дата: Ср, 06.05.2009, 14:19 | Повідомлення № 24
Я тут недавно...
Дякую, я, як ви розумієте, не фізик, але про хвильову природу світла і звуку пам"ятаю, тому і цікаво - і не лише мені. Ми на уроках обговорювали теорію співвідношення світла і кольору Кандінського, тому і виникло таке питання... Можна спробувати скласти за його таблицею таблицю співвідношення діапазонів частот різних кольорів та звуків різних музичних інструментів. У нього є картина "Концерт". Існує теорія, що написана вона під впливом конкретного музичного твору (науковці називають їх навіть кілька), а тепер, якщо скласти таку таблицю, можна буде установити, чи відповідатиме діапазон частот того чи іншого музичного твору діапазону частот кольорів. Крім того, є орекстр, який виконує твір Скрябіна "ПрометеЙ", супроводжуючи його демонстацією полотен Кандінського. Я не знаю, як відбирались полотна та визначалась їх послідовність, але тепер таку послідовність можна буде певним чином обгрунтувати (тут уже потрібні культурологи та музикознавці).
А за підказку - дякую! :o
Вчитель Дата: Чт, 04.06.2009, 10:12 | Повідомлення № 25
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Ялта - це прекрасно, але я ("науковець") туди не поїхав, бо "за шмат кишки сім верстов пішки" - дуже дорого просять вельмишановні організатори, а науковцям доводиться їздити за свій рахунок. А от у Хмельницькому побував... На форумі про це - ні звуку, а там було досить багато цікавого. Модераторам побажання - у головці теми не писати "взагалі", що вчителям користно, а давати план семінарів, конференцій. Для цього вийти не тільки на вельмишановного Шаповалова, а й на інших людей.
Шестопалов Дата: Чт, 04.06.2009, 10:15 | Повідомлення № 26
Видавець посібників
Quote (Вчитель)
Для цього вийти не тільки на вельмишановного Шаповалова

А це хто такий? Не чув!
Ktara Дата: Чт, 04.06.2009, 10:44 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Вчитель)
Модераторам побажання - у головці теми не писати "взагалі", що вчителям користно, а давати план семінарів, конференцій. Для цього вийти не тільки на вельмишановного Шаповалова, а й на інших людей.

Иногда планов семинаров просто не найти, иногда их публикуют после окончания семинара (или как только он начался). И еще - модераторы - не вездесущие создания. У нас, так как же и у всех, есть своя работа, а в свободное от работы время мы модерируем. На форуме выкладывается та информация, о которой кто-то знает. И на форум люди приходят добровольно, системы инвайтов не существует.

И еще одно - заранее извиняюсь, но кажется слово "головці" - тут немного не в тему, это ближе к анатомии :) (а то я, рядовой учитель, исправлю без согласия "науковця" текст, ото шуму будет)

Відредаговано: Ktara - Пт, 05.06.2009, 00:47
Шестопалов Дата: Чт, 04.06.2009, 11:04 | Повідомлення № 28
Видавець посібників
Міністерство освіти і науки України повідомляє, що з 9 по 12 червня 2009 року на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар завідуючих кабінетами (методистів, викладачів) інформатики інститутів післядипломної педагогічної освіти.
Програмою семінару передбачається:
- розглянути питання про вивчення інформатики у 2009/2010 навчальному році, організації профільного навчання з інформатики;
- проведення майстер-класу з «Основ комп’ютерної графіки»;
- проведення тренінгу «Онляндія – безпечна веб-країна» в рамках програми «Безпека дітей в Інтернеті».
Детальна інформація на сайті http://www.lito.kr.ua/
Bandalak Дата: Пт, 05.06.2009, 02:07 | Повідомлення № 29
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Шестопалов)
А це хто такий? Не чув!

У мене учень, двіюшник з таким прізвищем був. Можу познайомити!
shapovalov89@mail.ru
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Відредаговано: Bandalak - Пт, 05.06.2009, 02:08
AAN Дата: Пн, 28.09.2009, 17:12 | Повідомлення № 30
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Уважаемые коллеги!
2 октября 2009 года ИГ«Основа» приглашает вас на семинар для учителей математики и информатики.
Тема семинара: Використання прикладного програмного забезпечення для вивчення математики.
Автор: Сіденко Олександр Михайлович, м. Черкаси, учитель информатики, математики и физики, учитель вищої категорії, учитель-новатор, автор наших журналов по математике, информатке и физике.
Место проведения: г. Киев, Дом учителя, ул. Владимирская, 57.
Условия участия: семинар бесплатный, проезд за ваш счет.

Семинар проводится журналами «Математика в школах України» (гл. редактор Маркова Ирина Сергеевна) и «Інформатика в школі» (гл. редактор Новак Анна Александровна) при поддержке Дома учителя. Все желающие смогут не только послушать лекцию, но и обсудить с коллегами интересующие их вопросы, скажем так вживую, а не в рамках форума. Можно сказать это повод объединить небезразличных и творческих людей.
От издательства и журналов приготовлены подарки — журналы и каталог ИГ Основа.
Так же будет проводиться выставка-продажа литературы по математике, информатике, физике и общая педагогическая литература нашего издательства.

У кого возникнут вопросы — пишите мне. Документы (для отчетности в школе) с удовльствием вышлю.

Додано (17.09.2009, 15:38)
Начало семинара в 15.00.

Додано (28.09.2009, 16:12)
Семинар переносится на 12 января.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Наукові конференції (Інформація про конференції та семінари в Україні)
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.