Ср, 22.11.2017, 05:40
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Наукові конференції (Інформація про конференції та семінари в Україні)
Наукові конференції
mouse Дата: Пт, 17.04.2009, 09:34 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Для підвищення свого професійного рівня вчителю потрібно приймати участь у наукових конференціях та семінарах. Але інформація про них як правило надається за 1-2 тижні до проведення і прийняти участь не є можливим.
Прохання поділитись інформацією.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 02:21
Ktara Дата: Пт, 17.04.2009, 10:02 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Принимала участие в 2-х всеукраинских семинарах выступала с докладами. Я думаю, коллеги еще отпишутся, но некоторые делают презентации.
Dron Дата: Вт, 21.04.2009, 11:51 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
с 23 по 25 апреля в Ялте будет проходить Всеукраинский слет учителей информатики. Планирую поучаствовать. Везу свои разработки уроков и материалы по проблемной теме
Шестопалов Дата: Вт, 21.04.2009, 14:17 | Повідомлення № 4
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Dron)
с 23 по 25 апреля в Ялте будет проходить Всеукраинский слет учителей информатики

До встречи! И там планирую быть с материалами "Засоби навчання інформатики у 9 класі 12-річної школи". Желающие могут посмотреть, о чём речь, и многое интересное скачать http://teachlab.ucoz.ua/load/2-1-0-1

Відредаговано: Шестопалов - Вт, 21.04.2009, 14:17
gromko Дата: Пн, 27.04.2009, 19:59 | Повідомлення № 5
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Перші враження про Всеукраїнський зліт вчителів інформатики.
- "город зеленого цвета" "у самого синего моря" - це беззаперечно;
- головне - спілкування, жоден форум чи листування не замінять особистого спілкування;
- можливість "відчути" чим живуть колеги;
- можливість зустрітися з людьми, які мають певну вагу в інформатиці - розробники ПЗ, видавці та автори книг, учасники конкурсу "Вчитель року";
- на мою особисту думку і телемости з Москвою та Вінницею теж були цікавими (але це як для кого);
- можливість побачити "як у них" - і в Ялті є досить цікаві речі для вчителя-практика.

Головне на таких зустрічах - знати, чого ти приїхав. Якщо є конкретна мета, то результат теж буде конкретний.

Шестопалов Дата: Пн, 27.04.2009, 20:44 | Повідомлення № 6
Видавець посібників
Quote (gromko)
Головне на таких зустрічах - знати, чого ти приїхав. Якщо є конкретна мета, то результат теж буде конкретний.

- не було "науковців" і разом з ними білянаукового неконкретного мотлоху;
- багато часу витрачено на "рапорти про успіхі";
- вчителі не мали можливості розказати про свої надбання і поділитися ними;
- за браком часу не обговорили проблеми викладання інформатики за круглим столом.

Відредаговано: Шестопалов - Пн, 27.04.2009, 20:45
VV Дата: Пн, 27.04.2009, 21:28 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Для мене особисто було за щастя познайомитися з видатними людьми України: авторами підручників Шестопаловим Є.А. та Коршуновою О.В., працівниками видавництв Шкільний світ та Весна, методистами, вчителями - неординарні особистості. Сподіваюсь піднятися в житті до їх верших. В будь-якому разі тепер я знаю, чого прагнути. Привезла багато цікавого матеріалу, електронних посібників, літератури та рекламного матеріалу про технічне оснащення Школи майбутнього - це вже для адміністрації (нехай викладають теж кошти на оснащення школи).
До речі, цей Зліт відбувається двічі на рік: восени та навесні. Інформацію можна побачити на сайті http://www.school2yalta.nm.ru/
anton_k Дата: Вт, 28.04.2009, 08:21 | Повідомлення № 8
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (Шестопалов)
- не було "науковців" і разом з ними білянаукового неконкретного мотлоху;
- багато часу витрачено на "рапорти про успіхі";
- вчителі не мали можливості розказати про свої надбання і поділитися ними;
- за браком часу не обговорили проблеми викладання інформатики за круглим столом.

Ви просто дуже рано поїхали. Виступи учителів були протягом усіх днів. Навіть було проведено мінітренінг по олімпіадам. Його провела заслужена вчителька України ІРИНА СКЛЯР (вона виступала від двох установ одночасно: від видавництва Шкільний світ і від Укр.фіз-мат.ліцею). Мені дуже сподобалося що під час телемосту з Москвою вона дуже аргументовано пояснила Угриновичу чому саме Паскаль треба вивчати у школах, а візуальні середовища залишати на факультативні заняття. Порадувало, що дуже професійним був телемост з Вінницею (Пасіхов, як завжди, молодець!). Дякую організаторам за чудові екскурсії (Ливадія, Форос). Отже, враження від заходу лише чудові! Дуже сподобалася школа здоров’язберігаючого напрямку!
Чекатиму осені, щоб приїхати на черговий зльот учителів інформатики України.
До речі, а чого Ви очікували побачити науковців та навколонауковців? Їх не було, саме тому, що це ЗЛЬОТ УЧИТЕЛІВ!
Quote (VV)
До речі, цей Зліт відбувається двічі на рік: восени та навесні. Інформацію можна побачити на сайті http://www.school2yalta.nm.ru/
mouse Дата: Вт, 28.04.2009, 10:24 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Я так зрозумів, що я не в темі...
Можна написати як на такий зліт можна потрапити, що для цього потрібно?
Буду вдячний.
NatVovk Дата: Вт, 28.04.2009, 10:31 | Повідомлення № 10
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (VV)
До речі, цей Зліт відбувається двічі на рік: восени та навесні

Нажаль, цього разу (через завантаженість роботою) мені не вдалося побувати у Ялті. Але спецномер з матеріалами вчителів, які були на цьому зльоті і виявили бажання поділитися з колегами своїми наробками, ми влітку надрукуємо. Адже редакція нашої газети Інформатика (видавництва Шкільний світ) вже багато років є партнерами цього заходу, і вже кілька разів готували такі номери.
Дякую всім хто надав організаторам свої матеріали. Слідкуйте за нашими номерами.

Додано (28.04.2009, 10:31)
---------------------------------------------

Quote (NatVovk)
Я так зрозумів, що я не в темі...
Можна написати як на такий зліт можна потрапити, що для цього потрібно?
Буду вдячний.

Читайте уважніше форум. Я про цей зліт повідомляла (відгукнулися Євген Шестопалов, Скляр, Федорів, мабуть ще багато інших форумчан).
Quote (VV)
Інформацію можна побачити на сайті http://www.school2yalta.nm.ru/
Шестопалов Дата: Вт, 28.04.2009, 10:50 | Повідомлення № 11
Видавець посібників
Quote (anton_k)
Ви просто дуже рано поїхали. Виступи учителів були протягом усіх днів.

Радий за інших, співчуваю самому собі.
Quote (anton_k)
До речі, а чого Ви очікували побачити науковців та навколонауковців?

Я вперше попав на зліт ТІЛЬКИ ВЧИТЕЛІВ і саме НЕТРАДИЦІЙНА відсутність "науковців" мене порадувала.
Dron Дата: Вт, 28.04.2009, 13:27 | Повідомлення № 12
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
У нас була змога познайомитися з системою роботи 2 унікальних шкіл. "Школа майбутнього" унікальна своїм рівнем фінансування. Школа №7 - своїми здоров'я зберігаючими технологіями. Дуже цікава форма організації навчання: діти вчаться більшість часу стоячи за конторками, без взуття, та виконують вправи для зняття зоревого навантаження.
Quote (Шестопалов)
багато часу витрачено на "рапорти про успіхі"

А де ж, як не всередовищі колег та однодумців можна поділитися своїми досягненнями. Завдяки цьому у кожного з'являється можливість віднайти нові, креативні та цікаві вектори в своїй роботі. І чим більше таких напрямків буде, тим цікавіше дітям буде вивчати наш предмет!
Велика вдячність організаторам зльоту!!!
Намагатимусь восени знов приїхати.
mouse Дата: Вт, 28.04.2009, 13:42 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
А можна питання:
Що входить за свій рахунок, а що беруть на себе організатори?
:?
ISV Дата: Вт, 28.04.2009, 13:47 | Повідомлення № 14
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Quote (Шестопалов)
Я вперше попав на зліт ТІЛЬКИ ВЧИТЕЛІВ і саме НЕТРАДИЦІЙНА відсутність "науковців" мене порадувала.

Всім привіт! Хочу розчарувати папа Шестопалова - науковці були, але сиділи тихо... :) У мене особисто - захист дисертації в вересні (ще дату наукова рада не визначила).
gromko Дата: Вт, 28.04.2009, 14:28 | Повідомлення № 15
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (mouse)
А можна питання: Що входить за свій рахунок, а що беруть на себе організатори?

Все залежить від Вашого місцевого відділу (управління) освітою - оплатить відрядження (у багатьох так і є), то буде не за ваш рахунок, а інакше самі розумієте. Але навіть у цьому випадку це цього варте.

Quote (ISV)
Всім привіт! Хочу розчарувати пана Шестопалова - науковці були, але сиділи тихо... У мене особисто - захист дисертації в вересні (ще дату наукова рада не визначила).

Науковці теж потрібні, і не завжди потрібно сидіти тихо.

Quote (Шестопалов)
- вчителі не мали можливості розказати про свої надбання і поділитися ними; - за браком часу не обговорили проблеми викладання інформатики за круглим столом.

А оце вже важливо - організаторам слід дещо змінити (розписати теми виступів, більше уваги звернути як раз на "круглий стіл")
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Наукові конференції (Інформація про конференції та семінари в Україні)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.