Вт, 20.08.2019, 14:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Інформаційні технології в управлінні школою
Інформаційні технології в управлінні школою
RomanPetrovich Дата: Пт, 26.10.2007, 09:00 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні друзі. Прошу залишати повідомлення з даної теми, ділитись враженнями, власним досвідом. Можливо серед вас є і управлінці, то нам є про що тут поговорити.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:23
ssh Дата: Вт, 06.05.2008, 21:31 | Повідомлення № 46
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (WWW)
це закуплялось у фірми "Дієз-продукт" - все ліцензійне

Я приносив своїй адміністрації прайс теж від цієї фірми (нам на конференції роздавали) - вони відмовились. Скажіть, ліцензія як у "Сходинок"- на рік чи більше?
NataliyG Дата: Ср, 07.05.2008, 09:23 | Повідомлення № 47
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (filnick)
А зразків протоколів Вам не давали?

Нам дали тільки ті дані, які знаходяться в файлі samoanaliz.
Але там в кінці є якісь протоколи.
Взагалі ми готували документи тільки за зразком самоаналізу. А протоколи, я так думаю повинні готувати перевіряючі. І так вийшло понад 300 стрінок, там тільки характеристики на кожного вчителя 50 ст. А ще до тих таблиць саоаналізу роботи вчителя ми ще робили діаграми.
filnick Дата: Ср, 07.05.2008, 16:51 | Повідомлення № 48
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (NataliyG)
там тільки характеристики на кожного вчителя 50 ст.

Ми жодної характеристики на вчителів не писали. Зате робили велику кількість копій для нормативних документів (від Статуту школи до актів прийомки)
W-w-W Дата: Ср, 07.05.2008, 23:04 | Повідомлення № 49

Quote (ssh)
Скажіть, ліцензія як у "Сходинок"- на рік чи більше?

на декілька років ліцензія, а потім відділ освіти продовжує її на дані програмні засоби
RUTA Дата: Чт, 08.05.2008, 09:10 | Повідомлення № 50
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
Более года назад управление образования закупило для всех учебнх заведений города программу Дидакт от фирмы Диез-продкут. Администрациям школ дали год на знакомство и внедрение этой прогаммы в работу школы, сказали, что через год вся документация управления образования и школ будет в электронном виде, для этих же целей все школы подключили к Интернет.
Прошло больше года, управление образования про программу ни разу не вспомнило, поэтому программа (которая стоит дороже пакета Office) стоит без дела.
Anatoli Дата: Чт, 08.05.2008, 09:41 | Повідомлення № 51
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Не хвилюйся. В цьому році вони куплять update і ще рік у них буде на що жити.
ssh Дата: Чт, 08.05.2008, 09:56 | Повідомлення № 52
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (WWW)
а потім відділ освіти продовжує її на дані програмні засоби

Так це вам відділ освіти закупив. Нам пропонувалось з шкільного бюджету.
W-w-W Дата: Сб, 10.05.2008, 22:40 | Повідомлення № 53

Quote (ssh)
Так це вам відділ освіти закупив. Нам пропонувалось з шкільного бюджету

так, нам закупляв дані програми відділ освіти, але в цьому році вже ціни на дані програми підскочили і коштуюють дуже дорого
Nicola Дата: Нд, 11.05.2008, 10:57 | Повідомлення № 54
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (RUTA)
Прошло больше года, управление образования про программу ни разу не вспомнило, поэтому программа (которая стоит дороже пакета Office) стоит без дела.

Та мабуть не скоро й згадають. При наших ,,швидкісних'' інтернетах папери ще довго возитимуть до відділів освіти( а їх скільки напридумували, що директору й завучу ніколи основною роботою займатись - все пишуть та пишуть...)
argun Дата: Нд, 11.05.2008, 12:45 | Повідомлення № 55
Прописаний назавжди
Рейтинг: 47
Quote (Nicola)
При наших ,,швидкісних'' інтернетах папери ще довго возитимуть до відділів освіти( а їх скільки напридумували, що директору й завучу ніколи основною роботою займатись - все пишуть та пишуть...)

Що стосується швидкості - у нас в місті у школах 2 Мб безлімітка, але управління освіти придумало цікаву штуку - телефонограми збираються відправляти елекроною поштою, не зважаючи на те, що не у кожного секретаря є комп'ютер, у а кого є - ще не значить що він подключений до мережі Інтернет(наприклад - у нашій школі).
Я попередив, що пошту я перевіряю рідко(на шкільну скриньку приходять інколи повідомлення, а що стусується листування мене, як вчителя - є приватна скринька), тому хай не ображаються, якщо повідомлення я передам серетарці невчасно. Як це буде - подивимось.
filnick Дата: Пн, 12.05.2008, 21:49 | Повідомлення № 56
Мудрий вчитель
Quote (argun)
телефонограми збираються відправляти елекроною поштою

А потім будуть передзвонювати по телефону і повідомляти, що відправили електронкою - подивіться у ящик. smile
Більш раціонально, з моєї точки зору, звіти й інформацію передавати із шкіл у відділ освіти.
W-w-W Дата: Вт, 20.05.2008, 17:23 | Повідомлення № 57

Quote (filnick)
А потім будуть передзвонювати по телефону і повідомляти, що відправили електронкою - подивіться у ящик.
Більш раціонально, з моєї точки зору, звіти й інформацію передавати із шкіл у відділ освіти.

та в нас декілька років трубили про такий спосіб, а толку ніякого, бо не у всіх школах є люди які в цьому розбираються
Anatoli Дата: Вт, 20.05.2008, 18:53 | Повідомлення № 58
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
У нас школи щодня перевіряють сайт науково-методичного центру (міський відділ освіти) і завжди мають останню інформацію. Зручно, швидко, просто.
www.nmc.org

Відредаговано: Anatoli - Ср, 21.05.2008, 09:35
filnick Дата: Вт, 20.05.2008, 20:34 | Повідомлення № 59
Мудрий вчитель
Quote (Anatoli)
У нас школи щодня перевіряють сайт науково-методичного центру (міський відділ освіти) і завжди мають останню інформацію. Зручно, швидко, просто.

В більшості випадків проблема не в школах, а саме у відділах освіти чи їх методичних центрах. Багато "методистів" володіють ПК на рівні пасянсу "Косинка", а про сайти ще й мови не було.
W-w-W Дата: Вт, 20.05.2008, 22:43 | Повідомлення № 60

Quote (filnick)
В більшості випадків проблема не в школах, а саме у відділах освіти чи їх методичних центрах. Багато "методистів" володіють ПК на рівні пасянсу "Косинка", а про сайти ще й мови не було.

Щоправда то правда, в нашому районному центрі більше 30 методистів по різних предметах, на пк вміють працювати нормально декілька, а в інтернет виходить вміє 1 людина і це називається інформаційні технології в управлінні школою????
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Інформаційні технології в управлінні школою
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.