Чт, 27.06.2019, 00:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Інформаційні технології в управлінні школою
Інформаційні технології в управлінні школою
RomanPetrovich Дата: Пт, 26.10.2007, 09:00 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні друзі. Прошу залишати повідомлення з даної теми, ділитись враженнями, власним досвідом. Можливо серед вас є і управлінці, то нам є про що тут поговорити.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:23
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 06.04.2008, 17:57 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Lviza)
В класах ведеться відеоспостереження

Мда. Оце директор молодець. Я уявляю, який порядок там в школі. Такий директор дійсно є авторитетом для учнів.
Мабуть всі спонсорські кошти він витрачає на розвиток школи. Мій уклін пану Гончаренко.
P.S. В Україні це одиночні випадки правильного управління школою. Мені здається, що більшість директорів НЕ ВМІЮТЬ правильно управляти колективом, закладом і практично не дбають про розвиток школи. Можливо, це суб’єктивна думка.
filnick Дата: Пн, 14.04.2008, 21:30 | Повідомлення № 32
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковальчук_Олександр)
Мені здається, що більшість директорів НЕ ВМІЮТЬ правильно управляти колективом, закладом і практично не дбають про розвиток школи. Можливо, це суб’єктивна думка.

Дійсно, думка суб'єктивна. А щодо директор 13 СЗШ м. Полтави - молодець, Вас підтримую.
ViktoriaK Дата: Пн, 21.04.2008, 11:56 | Повідомлення № 33
Я тут недавно...
Рейтинг: 7
Наші керівники не вміють працювати з ПК взагалі! Але майже в кожного з них на столі стоїть ноутбук!
filnick Дата: Пн, 21.04.2008, 17:34 | Повідомлення № 34
Мудрий вчитель
Quote (ViktoriaK)
Наші керівники не вміють працювати з ПК взагалі!

Не всі керівники не вміють.
ViktoriaK Дата: Вт, 22.04.2008, 13:55 | Повідомлення № 35
Я тут недавно...
Я мала на увазі керівників нашого навчального закладу. Вибачте, якщо когось образила!
Nicola Дата: Вт, 22.04.2008, 14:05 | Повідомлення № 36
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (Lviza)
кожний прихід і відлучка вчителя фіксується спеціальними картками.
Як в тюрмі!??

Quote (Lviza)
В класах ведеться відеоспостереження,

А це порушення прав людини.

NataliyG Дата: Ср, 23.04.2008, 08:53 | Повідомлення № 37
Активний учасник
Рейтинг: 37
У моїй школі атестація школи. Кажуть, що правильно називається атестація тепер а не фронтальна перевірка, дирекції дали план по якому вони мають зробити самооналіз роботи школи. А також всім вчителям дали для самоаналізу зразки табличок, які їм требазаповнити (різниця у процентах між директорської, чи інспекторською роботою і семестровою оцінкою). Якшо когось цікавить як виглядає атестація освітньої установи (школи) пишіть поділюся досвідом у області папероманії.
ViktoriaK Дата: Ср, 23.04.2008, 09:13 | Повідомлення № 38
Я тут недавно...
Quote (NataliyG)
Якшо когось цікавить як виглядає атестація освітньої установи (школи) пишіть поділюся досвідом у області папероманії.

Поділіться, будь-ласка. У нас така перевірка очікується наступного року.
ihor_hontar Дата: Ср, 23.04.2008, 16:00 | Повідомлення № 39
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (NataliyG)
У моїй школі атестація школи. Кажуть, що правильно називається атестація тепер а не фронтальна перевірка, дирекції дали план по якому вони мають зробити самооналіз роботи школи. А також всім вчителям дали для самоаналізу зразки табличок, які їм требазаповнити

Перед такою атестацією школи, тобто фронтальною перевіркою, в школу мають дати дирекйії перелік питань, які вони хочуть перевіряти. В іншому випадку - це не етично з їхньої сторони.
filnick Дата: Ср, 23.04.2008, 18:19 | Повідомлення № 40
Мудрий вчитель
Quote (ViktoriaK)
Я мала на увазі керівників нашого навчального закладу. Вибачте, якщо когось образила!

Ображених немає, є дискусія.

Кілька слів про атестацію навчального закладу. Два дні тому проходив заключний етап цієї атестації в обласному управлінні освіти. Мені довелося проводити захист своєї школи разом з районним інспектором-методистом перед обласною атестаційною комісією. Перед тим, протягом кількох місяців проходила відповідна процедура самоаналізу, перевірки відділом освіти, написанням контрольних робіт, потім оформлення звітної документації. Оскільки оформляв сам практично все (від самоаналізу, протоколів до написання підсумкового акту перевірки та наказу по райво), тому зібрав повний пакет всієї документації. Коли роздрукував (а потрібно три примірники - в управління, у відділ освіти та один у школі) вийшли папки десь на 2,5 кг кожна. Майже 500 листків. В електронному виді біля 22 Мб.
Я розумію, що атестація проходить для того, щоб школа могла отримати свідоцтво (ліцензію) на проведення освітньої діяльності. Його дають на 10 років. Але наскільки багато лишньої і непотрібної нікому роботи довелося переробити.
Коли на захисті почав про це говорити, інспектор хватає за руку і шепоче "Перестаньте, перестаньте. Нам наступного року шість шкіл ще атестувати".

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 23.04.2008, 21:00 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
filnick, ViktoriaK, прохання поділитися документацією про атестацію.
В наступному році і в нас вона очікується.
Quote (filnick)
В електронному виді біля 22 Мб.

Це не багато. filnick, дуже вас прошу, завантажте на rapidshare.com чи ifolder.ru, щоб учасники форуму могли її закачати. Будь-ласка, не пожалкуйте трафіку і праці.
filnick Дата: Ср, 23.04.2008, 22:21 | Повідомлення № 42
Мудрий вчитель
Quote (Ковальчук_Олександр)
filnick, дуже вас прошу, завантажте на rapidshare.com чи ifolder.ru

Пане Олександре, я перешлю Вам з диском, який обіцяв. Мені не хочеться викидати в Інет всю документацію по школі, адже це не зразки протоколів чи документів, а повністю оформлена папка з усіма даними про адміністрацію школи, вчителів, дітей, контрольні зрізи, копії базових документів (Статут, ліцензія, свідоцтво про реєстрацію, акти прийомки), оцінка діяльності закладу по різним параметрам та багато іншого. В принципі, для вчителів інформатики вона не потрібна, нею більше зацікавились би директори шкіл чи їх заступники.
W-w-W Дата: Пн, 05.05.2008, 01:18 | Повідомлення № 43

Quote (ssh)
Це заломані програми чи ліцензійні

це закуплялось у фірми "Дієз-продукт" - все ліцензійне
NataliyG Дата: Вт, 06.05.2008, 15:49 | Повідомлення № 44
Активний учасник
Рейтинг: 37
В темі документація по кабінету, я скинула ті документи, які ми триали для атестації.
filnick Дата: Вт, 06.05.2008, 16:26 | Повідомлення № 45
Мудрий вчитель
Quote (NataliyG)
В темі документація по кабінету, я скинула ті документи, які ми триали для атестації.

А зразків протоколів Вам не давали?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Інформаційні технології в управлінні школою
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.