Пт, 23.08.2019, 06:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Інформаційні технології в управлінні школою
Інформаційні технології в управлінні школою
RomanPetrovich Дата: Пт, 26.10.2007, 09:00 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні друзі. Прошу залишати повідомлення з даної теми, ділитись враженнями, власним досвідом. Можливо серед вас є і управлінці, то нам є про що тут поговорити.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:23
melych_st Дата: Пн, 04.02.2008, 13:18 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Наші керівники (директор та заступники) в роботі з комп'ютерами теж не дуже двоє вміють друкувати в Word та зберігати документи. Для директорів ПТО області були курси по програмі Intel в кінці навчання вони мали подати презентацію по обраній темі, я зробив і відав в управління. Постає питання, на мою думку, для чого йому (директору) складати презентації розробляти урокиі т.д. (звичайно, якщо в нього немає годин) його робота управління навчальним закладом. Пошук можливостей заробляння коштів, вирішення питань блогоустрою навчального закладу і т.д. Максимум що йому потрібно (цього вимагає час) робота в Internet.
W-w-W Дата: Пт, 22.02.2008, 17:33 | Повідомлення № 17

Я вже казав, що директор отримав робоче місце з комп'ютером. На пк поставили бази даних, розклад уроків та річний план роботи, тепер роботи дирекції вистачає.
Тепер крім основних функцій директор виконує й ці, по управлінню інф.системами
bochik Дата: Вт, 11.03.2008, 13:24 | Повідомлення № 18
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (WWW)
Я вже казав, що директор отримав робоче місце з комп'ютером. На пк поставили бази даних, розклад уроків та річний план роботи, тепер роботи дирекції вистачає.Тепер крім основних функцій директор виконує й ці, по управлінню інф.системами

Знаю, що десь у Черкасах є школа, де директор особисто оновлює сайт кожен день (здається №17 школа), от так би в кожній школі!!!

А в кого є простенькі, вільні програми для управління шкільною бібліотекою???

NataliyG Дата: Пн, 17.03.2008, 11:06 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (RomanPetrovich)
Я так думаю що сучасна шкільна система скоро перестане існувати, потрібно вибирати і використовувати інші форми навчання,

Добре боло б якби саме так як ви кажете. Ато ви забуваєте, що миживемо в країні паперу. Мені сьогодні закидають не тільки про помилки в журналі. Але і те, що я не хочу відруки писати конспекти уроків, а друкую їх і взагалі в нашій країні страшна бюрократія. Все має бути за кимося створенми правилами.
W-w-W Дата: Ср, 19.03.2008, 23:36 | Повідомлення № 20

Quote (NataliyG)
Добре боло б якби саме так як ви кажете. Ато ви забуваєте, що миживемо в країні паперу. Мені сьогодні закидають не тільки про помилки в журналі. Але і те, що я не хочу відруки писати конспекти уроків, а друкую їх і взагалі в нашій країні страшна бюрократія. Все має бути за кимося створенми правилами.

Це явище дуже поширене, нічого не поробиш. Але не зважаючи на це треба йти вперед. Розвиток інформаційних технологій дає змогу полегшити значно роботу в школі.
Бази даних відіграють велику роль у житті школи, оскільки там відображенна повна інфомація про всіх учнів та вчителів
filnick Дата: Чт, 20.03.2008, 00:26 | Повідомлення № 21
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (NataliyG)
ми живемо в країні паперу. Мені сьогодні закидають не тільки про помилки в журналі. Але і те, що я не хочу відруки писати конспекти уроків, а друкую їх

Давайте відразу розділимо дві речі - помилки в журналі та форму ведення конспектів.
Журнал - це офіційний документ, у якому фіксують рівень навчальних досягнень учнів, на підставі яких видають в кінцевому випадку документ про освіту. Тому, зрозуміло, помилок допускати там не слід. (Уявіть, що у паспорті чи дипломі є помилки - хоча б одна буква не та - документ вже вважається не дійсним).
Що стосується конспекту (точніше - поурочного плану), то його форма не регламентується. Він може бути довільним - поширеним, стислим, опорним, блок-схематичним, написаним від руки, надркукованим на принтері.
Quote (WWW)
Бази даних відіграють велику роль у житті школи, оскільки там відображенна повна інфомація про всіх учнів та вчителів

Свої перші БД створив ще понад 15 років тому, коли почав працювати завучем. З появою ОС Віндовс та МС Оффіс їх вдалося значно вдосконалити. Тепер будь-яку інформацію по своїй школі знаходжу протягом 1-2 хвилин.
В моєму розпорядженні:
1) повна звітність по успішності і навчанню всіх учнів школи
2) повні дані про учнів і їх батьків з 1995 по 2008 рік
3) вся нормативна звітність (форми ЗНЗ, РВК та ін.) по кадрах, матеріальній базі, нормативних документах.
4) практично вся бухгалтерія заробітної плати працівників школи.
Зараз завершуємо з бібліотекарем роботу над БД по бібліотечному фонду.

Ще два роки здав першим звіт у відділ освіти не на папері, а на електронному носії. Зараз практично всі школи району перейшли на саме таку форму звіту. Тепер, коли з'явився Інтернет у райво і у більшості шкіл району, передаю через мережу дані, щоб не кататися за кілька десятків кілометрів. Хоча інспектори спочатку бурчали - вони не вміли користуватися електронкою, але життя заставило

Quote (WWW)
йти вперед. Розвиток інформаційних технологій дає змогу полегшити значно роботу в школі.
. І добавлю - не тільки в школі , а й у відділі освіти.
NataliyG Дата: Чт, 20.03.2008, 16:06 | Повідомлення № 22
Активний учасник
Quote (filnick)
Що стосується конспекту (точніше - поурочного плану), то його форма не регламентується. Він може бути довільним - поширеним, стислим, опорним, блок-схематичним, написаним від руки, надркукованим на принтері.

Це як сказати, я особисто не бачила, положення про написання конспектів, але мої керівники, як в школі так і в відділі освіти наполегливо твердять, що конспекти повинні бути написані від руки в зошиті.
filnick Дата: Чт, 20.03.2008, 22:02 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Quote (NataliyG)
не бачила, положення про написання конспектів

Такого положення не існує в природі.
Quote (NataliyG)
мої керівники, як в школі так і в відділі освіти наполегливо твердять, що конспекти повинні бути написані від руки в зошиті.

Ви можете у них попросити пояснення, чим вони керуються, застосовуючи такі вимоги. Єдина рекомендація, але не правило, яке ще існувало за часів радянської школи, що молодому спеціалісту слід писати поширений (повний) поурочний план. З точки зору педагогіки, це виправдано. Поширений план допомагає чітко і раціонально розподілити час на уроці, звернути увагу на певні методичні чи дидактичні прийоми на уроці тощо. З набуттям вчительського досвіду поурочний план вчитель складає на свій розсуд. Наприклад. (Дата. ТЕМА..., Мета..., Обладннання або наочність. Хід уроку. Короткий план етапів. Д/З)
ssh Дата: Нд, 23.03.2008, 05:15 | Повідомлення № 24
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (sem)
Мав необережність запропонувати завучу програму по складанню розкладу уроків. В результаті за її "проханням" прийшлося вникати в роботу завуча з розкладом - навантеження усіх вчителів, кабінети і т.д.

Також пропонував, але зразу показав прайс - побачивши ціну питання зразу відпало.
Quote (WWW)
На пк поставили розклад уроків та річний план роботи, тепер роботи дирекції вистачає.

Це заломані програми чи ліцензійні.
Nicola Дата: Нд, 23.03.2008, 05:36 | Повідомлення № 25
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Що до розкладу хочеться додати - комп'ютер не враховує особливості навчального процесу. Кому хочеться мати,,вікна", та й не кожен як у нас, наприклад, може приїхати на роботу на 9-30.
filnick Дата: Нд, 23.03.2008, 12:14 | Повідомлення № 26
Мудрий вчитель
Quote (Nicola)
Що до розкладу хочеться додати - комп'ютер не враховує особливості навчального процесу. Кому хочеться мати,,вікна", та й не кожен як у нас, наприклад, може приїхати на роботу на 9-30.

В Ректорі та aSc Timetables ці речі влаштовуються досить просто.
NataliyG Дата: Пт, 04.04.2008, 20:24 | Повідомлення № 27
Активний учасник
До моєї школи їе обласна атестація. Вже в понеділок приїде. В школі сташний переполох. Всі бігають, щось друкують. На днях оголосили всім вчителям, що потрібно підготувати зведені таблиці в яких показати процент розбіжність між директорською (або тематичною останьою, якщо директрської небуло) і семестровою . Так всі взялися за калькулятори. А я зробила все в Excel. Ввела дані з журналу просто і легко. Але одному показала, другому і вже черга. А потім дирекція зобовязала мене створити одну спільну таблицю з придметами всієї школи і побудувати по тому діаграми. Ну і всі вчителі пішли до дому а я сиділа і розбиралася в їх оцінках. От такі справи. sad
bochik Дата: Сб, 05.04.2008, 14:12 | Повідомлення № 28
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (NataliyG)
А потім дирекція зобовязала мене створити одну спільну таблицю з придметами всієї школи і побудувати по тому діаграми. Ну і всі вчителі пішли до дому а я сиділа і розбиралася в їх оцінках. От такі справи.

В цьому також є свої +++++++.
+1 поваги від адміністрації до вас
+1 - ви можете про щось попросити адміністрацію, яка тепер ваш боржник (звісно, психологічно), я до речі часто допомагаю адміністрації під час авралів, але сповна використовую це для своїх потрем, коли слід відпроситися на тиждень на семінар, зробити заміну, щось вибити для каб. інформаики, використати каб. інформатики для власних цілей тощо.!!!

argun Дата: Сб, 05.04.2008, 17:29 | Повідомлення № 29
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 47
Quote (bochik)
використати каб. інформатики для власних цілей тощо.!!!

Пробачте, що ви маєте на увазі під цією фразою?

Lviza Дата: Нд, 06.04.2008, 00:15 | Повідомлення № 30
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (bochik)
Знаю, що десь у Черкасах є школа, де директор особисто оновлює сайт кожен день (здається №17 школа), от так би в кожній школі!!!

У нас в Полтаві є такий директор (ЗШ 13). Всю школу комп'ютеризував, сам програмує, все веде в електронному вигляді. На базі школи зробив сервер, через нього ми одержуємо і надсилаємо інформацію з (в) міськвно. В класах ведеться відеоспостереження, кожний прихід і відлучка вчителя фіксується спеціальними картками. От такий є директор. Може хто чув - Гончаренко.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Інформаційні технології в управлінні школою
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.