Вт, 20.08.2019, 13:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Інформаційні технології в управлінні школою
Інформаційні технології в управлінні школою
RomanPetrovich Дата: Пт, 26.10.2007, 09:00 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні друзі. Прошу залишати повідомлення з даної теми, ділитись враженнями, власним досвідом. Можливо серед вас є і управлінці, то нам є про що тут поговорити.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:23
Ковшун Дата: Пт, 26.10.2007, 15:48 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Я вважаю, що управлінці, мається на увазі працівники РМК та ОІППО повинні досконало володіти комп’ютером на рівні користувача.
У відділах освіти повинні бути комп’ютери і обов’язково підключені до мережі Internet.
Інакше не можна зараз здійснювати управління.
Адже вся інформація і педагогічна в тому числі розміщується на відповідних сайтах.
Та і керівники повинні відвідувати, хоча б, форуми, аби знати які питання піднімаються.
Ковшун Дата: Вт, 06.11.2007, 11:37 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Quote (XXX)
Повністтю з вами згоден але поки що я не бачу щоб керівництво шкіл
дуже хотіло знайомитися з комютерами. Нажаль

Це знаходиться в прямій залежності він начальника районного відділу освіти!
XXX Дата: Вт, 06.11.2007, 14:19 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Справа в тому що якраз начальник нашого відділу освіти, вирішив це питання.
Наша школа провела Курси компютерної грамотності для керівників навчальних закладів Але результат 0 sad
Ковшун Дата: Вт, 06.11.2007, 16:04 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
Quote (XXX)
Справа в тому що якраз начальник нашого відділу освіти, вирішив це питання.
Наша школа провела Курси компютерної грамотності для керівників навчальних закладів Але результат 0

Якщо такий результат, то начальник відділу якраз і не вирішив це питаня!!!
Просто його вказіка була виконана формально.
А він не проконтролював виконання свого розпорядження.
RomanPetrovich Дата: Вт, 06.11.2007, 19:09 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Quote (XXX)
Наша школа провела Курси компютерної грамотності для керівників навчальних закладів Але результат 0

Більшість керівників не бажають вчитися. Вони просто вважають що все знають. Потрібно оновлювати кадри в школах.

Добавлено (06.11.2007, 19:07)
---------------------------------------------

Quote (XXX)

Більшість керівників не бажають вчитися. Вони просто вважають що все знають. Потрібно оновлювати кадри в школах.

Добавлено (06.11.2007, 19:09)

Quote (XXX)

Newbie Дата: Вт, 06.11.2007, 19:19 | Повідомлення № 7
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (RomanPetrovich)
Потрібно оновлювати кадри в школах.

на кого?!?!??!?!?!?

сьогодні я об*єктивно продовжила собі життя - сміялась з вимог щодо ведення журналу smile ТБ, ССБ, АБ - давно так не сміялась. а вимоги - на повному серйозі, ще й перевіряти будуть!
я вже мовчу про реально серйозні питання і порушення, які кожна перевірка намагається виявити. та хто ж з такою системою рветься до школи?!?! я не бачу зараз можливості школі взагалі перебирати кадрами sad

takdiy Дата: Вт, 06.11.2007, 19:20 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Рейтинг: 4
Людям потрібна стабільність і потрібен спокій. Навіщо їм вивчати компи, проги, якісь там інформаційні технології і так далі. Доречі багато хто з цих людей і досі думають що монітори монохромні, а про компютер знають що на ньому граються і друкують. surprised
Дайте їм спокій ще рік другий і на заслужений відпочинок на пенсію. Вони і так останні 15 років насилу кінці з кінцями зводили. wacko
Можливо деякі з них хоч сьогодні отримують більш менш нормальну зарплату=пенсія і 10-15 годин. <_<
Ковшун Дата: Ср, 07.11.2007, 07:15 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
Quote (takdiy)
Людям потрібна стабільність і потрібен спокій. Навіщо їм вивчати компи, проги, якісь там інформаційні технології і так далі. Доречі багато хто з цих людей і досі думають що монітори монохромні, а про компютер знають що на ньому граються і друкують.
Дайте їм спокій ще рік другий і на заслужений відпочинок на пенсію. Вони і так останні 15 років насилу кінці з кінцями зводили.
Можливо деякі з них хоч сьогодні отримують більш менш нормальну зарплату=пенсія і 10-15 годин. dry

Жартуєте!!!
Але, мабуть тут не до жартів!
Повністю згоден з RomanPetrovich!!!
RomanPetrovich Дата: Ср, 07.11.2007, 19:09 | Повідомлення № 10
Я тут недавно...
Я так думаю що сучасна шкільна система скоро перестане існувати, потрібно вибирати і використовувати інші форми навчання, або ж робити кардинальне реформування освіти. Тому що виходить як у Леніна "Верхи (педагоги) не можуть, а низи (учні) не хочуть"
mouse Дата: Чт, 22.11.2007, 23:23 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Саме цікаво як приходять на урок... самі ні бум-бум в ПК, ні бум-бум в методиці викладання інформатики і вони намагаються ще робити зауваження щодо не раціональності, щодо змісту уроку...Чому у Вас діти легко впорались із завданнями? Мене аж сміх бере, коли про це говорять!!! biggrin

(до мене приходили з книга з інформатики і слідкували пальцем, чи правильно я говорю чи ні!!! )

Ось вам і старі кадри.

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 23.11.2007, 16:52 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (mouse)
Саме цікаво як приходять на урок... самі ні бум-бум в ПК, ні бум-бум в методиці викладання інформатики і вони намагаються ще робити зауваження щодо не раціональності, щодо змісту уроку...Чому у Вас діти легко впорались із завданнями? Мене аж сміх бере, коли про це говорять!!!

Влучно сказали! smile
Особливо нервує те, що завуч, коли відвідує уроки, то очевидно думає, що інформатика має таку ж методику, як і інші предмети і дає не завжди коректні зауваження, від яких інколи також смішно робиться. І спробуй йому пояснити, що методика інформатики - нестантартна.
Ковшун Дата: Пт, 23.11.2007, 17:03 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
Влучно сказали!
Особливо нервує те, що завуч, коли відвідує уроки, то очевидно думає, що інформатика має таку ж методику, як і інші предмети і дає не завжди коректні зауваження, від яких інколи також смішно робиться. І спробуй йому пояснити, що методика інформатики - нестантартна.

Не всі такі.
У нас, якщо чогось не знають, то питають: як повинно бути те чи інше.
А взагалі, не мішають працювати!
Newbie Дата: Сб, 24.11.2007, 09:35 | Повідомлення № 14
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
мені в цьому плані пощастило мати чудову адміністрацію, яка ніколи не робить подібних зауважень. один раз у мене були на уроці (коли атестувалась), то ні слова не сказали поганого - тільки хвалили smile хоча мені часто не вистарчало (зараз вже менше це помічаю, таки є досвід трохи) порад старших колег з приводу різних ситуацій. благо є можливість проводити "домашні педради" майже щовечора. знову ж - пощастило smile

Добавлено (24.11.2007, 09:35)
http://www.dt.ua/3000/3300/61216/
таки гарні статті у Дзеркалі тижня

sem Дата: Пт, 01.02.2008, 13:00 | Повідомлення № 15
Новий користувач
Мав необережність запропонувати завучу програму по складанню розкладу уроків. В результаті за її "проханням" прийшлося вникати в роботу завуча з розкладом - навантеження усіх вчителів, кабінети і т.д. (не мала баба клопоту - купила самовар)
Відстали тільки після того, як я пожартував сказавши що скоро завучів у школі не буде бо розклад складатиме комп за 15 хвилин.(Весь труд на плечи машин)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Інформаційні технології в управлінні школою
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.