Нд, 19.11.2017, 18:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Запрошення до співпраці (Реалізація концепції інформаційно-освітнього середовища)
Запрошення до співпраці
pasichov Дата: Ср, 11.03.2009, 13:31 | Повідомлення № 1
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Маємо таку ситуацію:
Є концепція. Є лабораторія з її реалізації.
Власні технічні площадки (канали, серверне господарство, етс... все достатньо потужне)
В мережі вже давно живуть розробки. http://www.edu.vn.ua - далі за посиланнями.
Деталі і контакти - на http://likt.edu.vn.ua
Запрошуємо до співробітництва учителів інформатики ( і не тільки), всіх, хто зацікавлений в тому, щоб освітнє середовище типу "академія Птоломея" трансформувалось в інформаційно-освітнє. Проект не комерційний.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: pasichov - Ср, 11.03.2009, 13:37
ISV Дата: Пн, 11.05.2009, 19:48 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
йду другим шляхом - інформую "буйних". Зацікавленність є, але до початку нового навчального року - відпустки, тому сплеску активності не чекайте. Свою пропозицію залишаю в силі, потихеньку працюю. :)
pasichov Дата: Сб, 23.05.2009, 17:17 | Повідомлення № 17
Наполегливий учасник
Педагогічний експеримент
Педагогічний експеримент «Визначення характеристик середовища дистанційного навчання в середніх загальноосвітніх навчальних закладах». Експеримент проводиться «Відділом дослідження і проектування навчального середовища» ІІТЗН АПН України.

Мета експерименту полягає у аналізі, визначені та експериментальній перевірці ефективності способів організації середовища дистанційного навчання в середніх загальноосвітніх навчальних закладах при вивченні загальноосівтих дисциплін.

Терміни проведення експерименту : 1 березня 2009 р.- 30 вересня 2011 р.

В ході експерименту планується перевірити освітню інновацію, що полягає у використанні технології дистанційного навчання у середніх загальноосвітніх закладах. Зокрема мова йде про вивчення практичної можливості, способів ефективної організації навчального середовища для дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи базовим (українська мова та література, математика, фізика, хімія, географія, біологія, історія, англійська мова тощо) предметам відповідно до затвердженої програми. В рамках експерименту можуть окремо досліджуватись особливості дистанційного навчання школярів на підготовчих курсах, та в профільній школі.
Детальніше - http://www.testportal.org.ua/dls/description
Автор повідомлення - член робочої групи з проведення експеременту.

ISV Дата: Сб, 23.05.2009, 17:31 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Дякую за інформацію. В понеділок передам колегам та адміністрації Участь приймемо обов"язково, а от у форматі - не впевнена. От якби всією школою! Спробую умовити адміністрацію. На мене можете точно розраховувати - завтра пройду реєстрацію, зараз просто часу немає - поспішаю у справах. Ще раз - дякую!!!
mouse Дата: Пн, 25.05.2009, 13:24 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
І я хочу приєднатися!!!
ISV Дата: Ср, 03.06.2009, 09:19 | Повідомлення № 20
Я тут недавно...
Зареєструвались всім навчальним закладом. Я також - окремо, як тьютор/методист. ;) Реєструвати дітей будемо частково протягом цього тижня, частково - у вересні. Наші вчителі думають над питанням тьюторства. Удачі нам всім - і дякую за надану можливість!
Вчитель Дата: Чт, 01.10.2009, 13:35 | Повідомлення № 21
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
ДО - то добре, у нас - отаке http://www.ii.npu.edu.ua/index.p....emid=27

Відредаговано: Вчитель - Чт, 01.10.2009, 13:37
pasichov Дата: Чт, 01.10.2009, 20:08 | Повідомлення № 22
Наполегливий учасник
Quote (Вчитель)
ДО - то добре, у нас - отаке http://www.ii.npu.edu.ua/index.p....emid=27

Так, це чудово!
Але на ниві середньої освіти ..."цілина не орана"
Вчитель Дата: Сб, 03.10.2009, 14:37 | Повідомлення № 23
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Quote (ISV)
Я хочу запропонувати спвіпрацю у створенні повноцінного дистанційного курсу з граматики німецької мови (теоретичний матеріал, тренувальні вправи, тести, повноцінний зворотний зв"язок (тьюторство), тощо.

А не хочете поспівробітничати з ІПІТ? пишіть в приват мені
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Запрошення до співпраці (Реалізація концепції інформаційно-освітнього середовища)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.