Ср, 20.09.2017, 07:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Как найти спонсора?
Как найти спонсора?
Isuel Дата: Чт, 25.12.2008, 00:57 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я работаю в маленькой школе (250 учащихся), государственное финансирование на нуле, родительских денег не хватает практически не на что. Пока у меня есть силы и желание хотелось бы попробовать найти спонсора, который поможет привести компьютерный класс в соответствии с санитарными нормами.
Но я абсолютно не представляю с чего начать, и как это сделать официально.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 03:21
Ketrin Дата: Чт, 25.12.2008, 12:37 | Повідомлення № 2
Часто заходить...
Рейтинг: 3
А в соответствии с санитарными нормами, это что вам нужно сделать? Я так понимаю компьютеры есть, а всё остальное - мелочи (освещение, окна с в нормальными форточками), на которые родительских денег должно хватить.
Ну если вам что-то масштабное надо, то спонсоры ищутся методом отбивания порогов у чиновников или у тех, у кого есть деньги. Но сейчас вы это дело затеяли поздновато, сейчас не каждый раскошелиться.

Можно еще какую-то акцию придумать, праздничный концерт школьников и сбор пожертвований, аукцион детских рисунков или еще чего, теле-марафон :0 - фантазии нет предела.

Відредаговано: Ketrin - Чт, 25.12.2008, 12:39
dpi Дата: Чт, 25.12.2008, 16:14 | Повідомлення № 3
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Откройте курсы Операторов компьютерного набора и зарабатывайте.
Isuel Дата: Чт, 25.12.2008, 16:50 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Quote (Ketrin)
спонсоры ищутся методом отбивания порогов у чиновников или у тех, у кого есть деньги

это я понимаю, но спонсорская помощь минимально выгодна тогда когда она официальная ( там какие-то налоговые льготы и еще что-то). Так вот официально это как? На какие счета должны перечислятся деньги, какие нужны документы?
filnick Дата: Чт, 25.12.2008, 19:11 | Повідомлення № 5
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Isuel, деякі кошти можна офіційно заробити, організувавши у школі курси Інтершколи.
контактна адреса
Isuel Дата: Пт, 26.12.2008, 08:58 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Quote (filnick)
деякі кошти можна офіційно заробити, організувавши у школі курси Інтершколи.

Про Интершколу я знаю, но у меня 1 СD на весь класс,
и очень бедные родители, которые не могут платить 70 грн в месяц.
filnick Дата: Пт, 26.12.2008, 15:25 | Повідомлення № 7
Мудрий вчитель
Quote (Isuel)
у меня 1 СD на весь класс

Цілком достатньо - вміст диску просто копіюється на комп.
Quote (Isuel)
очень бедные родители, которые не могут платить 70 грн в месяц

У мене теж батьки не багаті, але при правильній організації навчання - вони самі приходять і просять записати своїх дітей.
Ketrin Дата: Пт, 26.12.2008, 15:46 | Повідомлення № 8
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Quote (Isuel)
Цитата (Ketrin )
спонсоры ищутся методом отбивания порогов у чиновников или у тех, у кого есть деньги

это я понимаю, но спонсорская помощь минимально выгодна тогда когда она официальная ( там какие-то налоговые льготы и еще что-то). Так вот официально это как? На какие счета должны перечислятся деньги, какие нужны документы?

Не знаю, це питання скоріше до бухгалтерів чи банків.
У школах я знаю організуються благодійні фонди. Знову ж таки про це вам краще розкаже бухгалтер чи економіст.
Isuel Дата: Сб, 27.12.2008, 00:33 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Quote (filnick)
У мене теж батьки не багаті, але при правильній організації навчання - вони самі приходять і просять записати своїх дітей.

а поподробнее про правильную организацию?
filnick Дата: Сб, 27.12.2008, 14:21 | Повідомлення № 10
Мудрий вчитель
Quote (Isuel)
поподробнее про правильную организацию?

Заохочувати до творчих і цікавих завдань (їх слід розробити самому, бо Інтершкола дала свої шаблони, які абсолютно не підходять учням 5-6 класів). Учням наперередодні свят завжди пропоную зробити поздоровлення для своїх рідних чи друзів (чи у Paint, чи у Ворді , чи в презентації чи у фотошопі, залежно від рівня), обов'язково роздрукую і дитина принесе додому. Після виконання основних завдань, вони мають доступ до різноманітних цікавих для себе програм.
Isuel Дата: Сб, 27.12.2008, 14:55 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
ну неужели никто никогда не искал спонсоров?
PanPete Дата: Сб, 27.12.2008, 15:47 | Повідомлення № 12
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Isuel)

Риба СПОНСОР водиться на Україні, але переважно клює лише в період передвиборчого "метания икры". Міжвиборчі прогалини доводиться заповнювати самостійним пошуком необтяжливих форм заробітку. Одна з таких форм - заключення домовлень з малими підприємствами по продажі компютерів та комплектуючих. Ваша основна робота вчителем інформатики (та ще й якщо ви заслужили поагу в учнів як "всезнайко") неодмінно веде до того, що з вами консультуються учні та їх батьки по питаннях купівлі нових та модернізації існуючих ПК. Деякі фірми йдуть на те, що платять "відкат" за кожного клієнта, що прийшов від вас. Звичайно відкат не досить великий , біля 100 гр. з продпаної машини, але це вже дещо. А якщо врахувати можливість отримання комплектуючих для власних потреб (потреб кабінету) без торгової накрутки, то це вже дещо. Проте будьте обережні з вибором фірми - компанйона, якщо вона непорядна, в вас можуть виникнути певні проблеми з тими, хто скористається вашою порадою. В умовах перенасиченого ринку Вінниці це спрацьовує, співпрацюю з 2 фірмами, при цьому в одній з них мені відкрили віддалений доступ до робочого прайса і книги замовлень. З замовником складаємо конфігурацію, через дві години замовник може отримати замовлене в офісі фіми .

Відредаговано: PanPete - Сб, 27.12.2008, 15:48
filnick Дата: Сб, 27.12.2008, 15:52 | Повідомлення № 13
Мудрий вчитель
Quote (Isuel)

Шановна, Анастасія, спробуйте поговорити з директором. Покажіть йому свій маленький бізнес-план (хоча б ідеї).
Запропонуйте йому в разі його допомоги, зробити на базі кабінету інформаційно-методичний центр, залучити колег до до популяризації інформтехнологій і таке інше. Головне - привернути дирекцію до проблеми і підключити їх до реалізації. Скажу чесно, без адміністратиіної підтримки дирекції, Вам буде важко. Тим більше, що відповідно до посадових інструкцій, це безпосередньо робота директора.
argun Дата: Сб, 27.12.2008, 19:04 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата (Isuel )
большая просьба посмотрите тему "Как найти спонсора", может вы сможете что-то конкретное посоветовать.

Продолжение ответа.
Дело в том, что в перерыве педагогической деятельности я работал в фирме, занимающейся обслуживанием электронной техники коммерческих фирм(кассовые аппараты, электронные весы, компьютерная техника, оргтехника). Поэтому я знаю практически всех предпринимателей города(город небольшой, нашей фирмы одной хватало). Многие из них - мои учащиеся еще с советских времен. Многие - родители моих сегодняшних учащихся. Поэтому( не скажу, что очень охотно), но помогают). Много помог хозяин фирмы, где я работал. Работая у него, мы организовали компьютерные курсы(где я и теперь работаю). При апгрейде компьютеров фирмы, он отдавал мне освободившиеся комплектующие, кто то еще что то отдавал. Из всего этого я собирал компьютеры, которые теперь использую в работе.
Поэтому, единственное, что могу посоветовать - попробуйте привлечь родителей. Может, как в моем случае, те кто занимаеся коммерцией чем-то помогут. Пытаться создать зароботок на базе компьютерного класса школы - гиблое дело. Знаю по своему опыту. Чтобы школе разрешили коммеческую деятельность - столько преград нужно преодолеть. Наша директор пыталась с моей подачи (хотели организовать бухгалтерские курсы с ведением бухгалтерии на ПК(тогда это было у нас востребованно), нашли хороших специалистов ), и решила, что овчинка вычинки не стоит. Лучше контактировать с родителями.
Удачи Вам.

Відредаговано: argun - Сб, 27.12.2008, 19:06
Newbie Дата: Нд, 28.12.2008, 12:28 | Повідомлення № 15
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
спробуйте звернутись до комп*ютерних фірм, які займаються продажем комп*ютерів, а ще краще - власне розробкою ПЗ. зацікавте їх , що Ваші випускники будуть краще підготовлені для роботи у них, повісьте рекламу в кабінеті... співпраця з ВНЗ, знову ж з комп*ютерними спеціальностями...
мої спонсори - появляються приблизно по шляху, який описав argun, тільки не я їх вчила ен років назад, а мій батько... в цьому плані мені звісно незрівнянно легше, ніж багатьом вчителям!
але знову ж - зараз мало хто готовий надавати спонсорську допомогу, бо криза...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Как найти спонсора?
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.