Ср, 22.11.2017, 05:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 16«1278910111516»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Економічна криза 2009 (Спілкування про серйозну проблему.)
Економічна криза 2009
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 26.11.2008, 22:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Пропоную в даній темі поговорити про жахливу нестабільну економічну ситуацію, що скадається у всьому світі і в нашій державі.
Розмовляємо про кризу, що пануватиме мінімум протягом 2-х років.
Про причини кризи і її наслідки для економіки, безробіття, масові скорочення, зменшення заробітних плат, девальвацію гривні...

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
alex Дата: Пн, 05.01.2009, 17:14 | Повідомлення № 121
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Ogorodets)
Вы выбрали президента и поддерживаете его бездарную и разрушительную для Украины политику, при этом пытаясь обвинить Россию в общем, и "Газпром" в частности, что они не хотят поставлять халявный газ на Украину, которая хочет в НАТО и натыкать американских военных баз на границе с Россией. Сегодня вычитал в новостях (украинских) почему Украина не согласилась покупать газ у России за 250 долларов. Оказывается, наш президент считает, что это топливо должно стоить 200 - 235 долларов. Круто. Завтра пойду в магазин и скажу, что я считаю, что видеокамера Sony FX 1 стоит 5000 грн, а не 20000. Интересно, что они мне ответят?

Чи халявний газ чи не халявний не рахував не знаю.
Але як можна жити на Україні і так її не любити. На коліна хочуть поставити не президента, а мою державу.
Може вона (моя держава )погана, але вона така як ми. І від того що ми не будем її любити вона краща не стане.
Поганий президент давайте переоберем. Погана Верховна зрада так ми самі вибрали цих депутатів. Їх теж можна змінити. А Батьківщину ? Багато хто виїхав. Спитайте як їм там добре.
Ogorodets Дата: Пн, 05.01.2009, 17:30 | Повідомлення № 122
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Quote (alex)
А Батьківщину ? Багато хто виїхав. Спитайте як їм там добре.

Я еще раз делаю акцент и прошу не путать понятия РОДИНА и ГОСУДАРСТВО. Это две разные вещи.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 05.01.2009, 18:36 | Повідомлення № 123
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (alex)
Поганий президент давайте переоберем. Погана Верховна зрада так ми самі вибрали цих депутатів. Їх теж можна змінити.

Скільки б ми не переобирали, тільки нашим грошам горе. Там все одно залишатимуться одні й ті ж самі, тільки крісла перетасують. Кримінал править Україною.
alex Дата: Пн, 05.01.2009, 19:04 | Повідомлення № 124
Активний учасник
Quote (Ogorodets)
Я еще раз делаю акцент и прошу не путать понятия РОДИНА и ГОСУДАРСТВО. Это две разные вещи

Так я наче і не спутую. Як що і президент і премєр одностайні в цьому питанні (це вже чудо) то хоча я і не економіст всеж можу зробити висновок, що москалики щось переборщили. А в питанні Нато та їх баз. З базами Росії живемо
і Польша не кричить , що ми для них вороги. Нехай москалики спочатку підуть з Криму, а вже потім поговоримо про Натовські бази. А то в завтра скажуть, що потрібно захистити громадян Росії які живуть на Україні і буде ще одна Грузія. (Хай бог милує).
Quote (Ковальчук_Олександр)
Кримінал править Україною.

Які ми ,такі і наші правителі.(Маю на увазі не Вас особисто).

Відредаговано: alex - Пн, 05.01.2009, 19:05
PanPete Дата: Пн, 05.01.2009, 19:47 | Повідомлення № 125
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (alex)
москалики
??????????????
Quote (alex)
Які ми ,такі і наші правителі.
??????????????
Quote (alex)
Маю на увазі не Вас особисто
А кого особисто Ви маєте на увазі?

Відредаговано: PanPete - Пн, 05.01.2009, 19:50
alex Дата: Пн, 05.01.2009, 19:56 | Повідомлення № 126
Активний учасник
Quote (PanPete)
А кого Ви маєте на увазі?

Тих , хто за 50 грн махає прапорами, за пляшку горілки та 1 кг цукру голосував за цих же депутатів та їм подібних

Розрахунки ціни за газ можна прочитати на сайті Української правди. Стаття називається " Чи потрібна Україні ринкова ціна за газ" ( можливе не точне цитування назви).
Відповідно до загальноприйнятих принципів розрахунку ціна за газ в грудні становить трохи більше 130 доларів.
Так що нехай привикають торгувати з нами не по братські , а по чесному.

А москалики це ж лагідно.

Відредаговано: alex - Пн, 05.01.2009, 20:01
PanPete Дата: Пн, 05.01.2009, 20:30 | Повідомлення № 127
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (alex)
хто за 50 грн махає прапорами, за пляшку горілки та 1 кг цукру голосував за цих же депутатів та їм подібних

Так що ви нас всіх відносите в цю категорію (Які ми ,такі і наші правителі)? А відносно ціни - не варто до цього питання підходити з сторони "ось там подивіться, там се ясно написано", це ми вже проходли в помаранчеві роки. Варто враховувати і інші аспекти. Серед чинників ціноутворення в міжнародні торгівлі політичні цілі завжди грали і будуть грати не на останній скрипці, і від цього нікуди не втечеш.
dpi Дата: Пн, 05.01.2009, 20:35 | Повідомлення № 128
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (alex)
Тих , хто за 50 грн махає прапорами, за пляшку горілки та 1 кг цукру голосував за цих же депутатів та їм подібних

Quote (alex)
А москалики це ж лагідно.

Хватит политиканствовать. Доруководились уже аранжевые. На пороге дефолт, а вы все не успокоитесь.

И вообще: политические и национальные вопросы надо убирать с форума!

GarryPotter Дата: Пн, 05.01.2009, 20:42 | Повідомлення № 129
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (alex)
Може вона (моя держава )погана, але вона така як ми. І від того що ми не будем її любити вона краща не стане. Поганий президент давайте переоберем. Погана Верховна зрада так ми самі вибрали цих депутатів. Їх теж можна змінити. А Батьківщину ? Багато хто виїхав. Спитайте як їм там добре.

Підтримую

Quote (Ogorodets)
Я еще раз делаю акцент и прошу не путать понятия РОДИНА и ГОСУДАРСТВО. Это две разные вещи.

Что для Вас РОДИНА?

Quote (Ковальчук_Олександр)
Скільки б ми не переобирали, тільки нашим грошам горе. Там все одно залишатимуться одні й ті ж самі, тільки крісла перетасують. Кримінал править Україною.

З такими думками у нас нічого не може змінитися - хай буде як вже є, ці вже нажерлися то й нам трохи перепаде, нові прийдуть будуть більше красти

Quote (alex)
Так я наче і не спутую. Як що і президент і премєр одностайні в цьому питанні (це вже чудо) то хоча я і не економіст всеж можу зробити висновок, що москалики щось переборщили. А в питанні Нато та їх баз. З базами Росії живемо і Польша не кричить , що ми для них вороги. Нехай москалики спочатку підуть з Криму, а вже потім поговоримо про Натовські бази. А то в завтра скажуть, що потрібно захистити громадян Росії які живуть на Україні і буде ще одна Грузія. (Хай бог милує)

Давайте "москалів", НАТО, Грузію, Польщу не чіпати - слід спочатка навести порядок у своєму домі

Декілька історій з життя (реальних)
Знайомий приїхав до Латвії зустрітися з сестрою, яка там проживає. В Ризі, вийшовши на перон, розкурив цигарку, покурив, погляну вправо-вліво - "мусорки" немає, недопалок кинув під ноги. Аж чує - свисток, підходить дівчина-поліцейський, щось говорить по-своєму. Знайомий - "Не розумію". Тоді вона російською - "Уберите окурок иначе будете оштрафованы на сумму эквивалентную 5 долларам. Урна для мусора вон там". Знахомий підібрав недопалок, викинув у вказане місце, нащо дівчина йому "Спасибо за понимание. Счастливого пути"

П'ята година ранку у невеликому латишському селі. Той самий знайомий прокидається від незрозумілого шурхоту на вулиці. Виглянув - всі жителі ретельно метуть вулицю (і так щодня)

Естонець вирішив пофарбувати вікно на веранді (той самий населений пункт). Перший день оглянув вікно, переміряв його та розрахував необхідну кількість матеріалів. На другий день він купив все необхідне. На третій - витягнув скло та обробив змивкою стару фарбу і зняв її. На четвертий - прогрунтував дерево та пофарбував вікно. На п'ятий - помив скло та поставив шибки. Мого знайомого весь цей процес сильно здивував - у нас так не роблять (щоб пошвидше і подешевше), це він говорив естонцю на шостий день, коли був у нього в гостях.

А ще його здивувало що дуже мало свят - День незалежності, Різдво та ще якихось пару свят. На всі свята необхідно вивісити державний прапор

Зарплати та пенсії значно вищі ніж у нас (і чому ж це?) Багато їздять працювати в інші країни Євросоюзу - на місці вже недостатньо робочих рук. Деякі лікарі літають в Лондон на чергування.

Додано (05.01.2009, 20:42)
---------------------------------------------

Quote (dpi)
Хватит политиканствовать. Доруководились уже аранжевые. На пороге дефолт, а вы все не успокоитесь. И вообще: политические и национальные вопросы надо убирать с форума!

Поддерживаю мнение, что методика и политика это разные вещи

dpi Дата: Пн, 05.01.2009, 20:52 | Повідомлення № 130
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Прожил в Латвии 12 лет. Там урны "трудно" найти. Они не на земле стоят, а на стенах домов прибиты и не большие.
Ogorodets Дата: Пн, 05.01.2009, 20:52 | Повідомлення № 131
Назавжди з нами
Quote (alex)
Нехай москалики спочатку підуть з Криму, а вже потім поговоримо про Натовські бази. А то в завтра скажуть, що потрібно захистити громадян Росії які живуть на Україні і буде ще одна Грузія. (Хай бог милує).

Ну вот и нацики повылазили.
А относительно газа сегодня тоже вычитал: 418 доляров - это среднеевропейская цена на газ. Т.е. кто-то платит меньше этой суммы, кто-то больше, в результате появляется такая цифра.

Відредаговано: Ogorodets - Пн, 05.01.2009, 20:54
alex Дата: Пн, 05.01.2009, 20:56 | Повідомлення № 132
Активний учасник
Quote (PanPete)
Так що ви нас всіх відносите в цю категорію (Які ми ,такі і наші правителі)?

Не думаю, що Ви за 50 грн підете махати прапором, за пляшку горілки та 1 кг цукру будете голосувати за того на кого покажуть. Але якщо теоретично таке припустити ( підкреслюю , що я про Вас хорошої думки , читаючи ваші повідомлення) то Ви відповідаєте за тих кого вибрали. Я їх не обирав.
P.S. Прочитайте яке питання президенту набрало найбільше балів на сайті Української правди
Quote (dpi)
Хватит политиканствовать. Доруководились уже аранжевые. На пороге дефолт, а вы все не успокоитесь.

Знаєте чим відрізняється Янукович від Тимошенко. Тим чим кока-Кола від пепсі- коли. Те і те синтетика.( Кінець
цитати)

Додано (05.01.2009, 20:56)

Quote (Ogorodets)
Ну вот и нацики повылазили.

Що характерно. Коли приїзджали на олімпіади до областей східної Ураїни нас лагідно колеги називали Бендерами.
В областях західної України називали москалями. І тим і іншим я говорив Українці ми.
Українці. В цьому весь мій націоналізм.
Ogorodets Дата: Пн, 05.01.2009, 20:58 | Повідомлення № 133
Назавжди з нами
Quote (alex)
Не думаю, що Ви за 50 грн підете махати прапором

А откуда ж полный майдан получился? Из России, наверно приезжали махать?

Додано (05.01.2009, 20:58)

Quote (alex)
В цьому весь мій націоналізм.

Как и у Ющенко. Иисух Христос, оказывается, имеет украинские корни и т.д.
alex Дата: Пн, 05.01.2009, 21:04 | Повідомлення № 134
Активний учасник
Quote (GarryPotter)
Поддерживаю мнение, что методика и политика это разные вещи

Згоден. Але розділ носить назву криза , а не методика. Давайте запропонуємо адміністратору знищити розділ.
Quote (Ogorodets)
Иисух Христос, оказывается, имеет украинские корни и т.д.

Ні . У нього єврейське коріння. І більша частина українців йому поклоняються.
filnick Дата: Пн, 05.01.2009, 21:10 | Повідомлення № 135
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (dpi)
Хватит политиканствовать.

Твердження правильне.
Quote (dpi)
Доруководились уже аранжевые.

А це вже політиканство.

Варто не провокувати один одного. На форумі присутні люди різних поглядів.
Тому просто необхідно дотримуватись елементарних речей:
1) не ображати національних, релігійних, політичних переконань своїх оппонентів.
2) не вважати свою думку істинною в останній інстанції.
3) не переходити на особисті образи.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Економічна криза 2009 (Спілкування про серйозну проблему.)
Сторінка 9 з 16«1278910111516»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.