Вт, 24.10.2017, 01:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 12 з 16«1210111213141516»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Економічна криза 2009 (Спілкування про серйозну проблему.)
Економічна криза 2009
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 26.11.2008, 23:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Пропоную в даній темі поговорити про жахливу нестабільну економічну ситуацію, що скадається у всьому світі і в нашій державі.
Розмовляємо про кризу, що пануватиме мінімум протягом 2-х років.
Про причини кризи і її наслідки для економіки, безробіття, масові скорочення, зменшення заробітних плат, девальвацію гривні...

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
dpi Дата: Ср, 07.01.2009, 19:51 | Повідомлення № 166
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (PanPete)
Цитата (dpi )
Согласно мнению большинства на этом форуме - "нам на все наплевать

Звідки ж Ви взяли, що думка, озвучена одним і відчутна в дописах ще кількох відображає настрій всіх?

Это не моя цитата.
argun Дата: Ср, 07.01.2009, 19:55 | Повідомлення № 167
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Сначала хотел прокомментировать пост №162.
Но потом передумал, GarryPotter все логично изложил.
Мы такие, какими нас хотят видеть. И от этого некуда не деться.
Кто будет писать - "А вы не пишите заявления, а вы не делайте то, что не должны, и вам ничего не будет",- все это детский лепет.
Пишем одно а делаем как надо верхушкам. И после такого отношения к учителям мы должны говорить детям, что живем в "свободной стране, справедливом обществе и т.д."
Мы так и делаем, но верят ли нам??? :'(
Ogorodets Дата: Ср, 07.01.2009, 20:03 | Повідомлення № 168
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Quote (dpi)
В худшем случае научитесь блефовать, но не сейте в сердцах молодежи неуверенность и обреченность.

Quote (argun)
Пишем одно а делаем как надо верхушкам. И после такого отношения к учителям мы должны говорить детям, что живем в "свободной стране, справедливом обществе и т.д." Мы так и делаем, но верят ли нам???

Я ж и пытаюсь всю дорогу в этой ветке довести, что вся наша страна - сплошной блеф.
Bandalak Дата: Ср, 07.01.2009, 21:52 | Повідомлення № 169
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (filnick)
Прибрати довелося завідування кабінетами та доплату керівникам райметодоб'єднань.

Кому довелося? А обслуговування комп'ютерів залишили?
У нас ще нічого не відомо, усі у відпусці до 12-го січня!

Відредаговано: Bandalak - Ср, 07.01.2009, 21:53
dpi Дата: Ср, 07.01.2009, 22:21 | Повідомлення № 170
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (argun)
Кто будет писать - "А вы не пишите заявления, а вы не делайте то, что не должны, и вам ничего не будет",- все это детский лепет.

Вы как то по детски рассуждаете. Мне, например, предложили написать на 5 дней. Я сказал, что два дня буду работать в компьютерном классе. (Вышел сегодня и выхожу завтра.) Написал на три дня. Три рабочих дня реально отдыхаю, два отработал кто кого обманул не понимаю. Я, что написал, то и сделал. Расслабьтесь и получите удовольствие от праздников. Вы, что в самом деле хотели ходить на праздники на работу?
W-w-W Дата: Ср, 07.01.2009, 23:10 | Повідомлення № 171

Дана тема тимчасово буде закрита, оскільки проявляються різні неадекватні прояви і відношення один до одного!!!!!!!!!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 01.02.2009, 01:01 | Повідомлення № 172
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Шановні колеги! Продовжуємо розмову про наше майбутнє.
Куди котиться Україна?
Що нас чекає далі?
Чи оправдаються песимістичні прогнози президента?
Як вижити безробітним? Важко уявити, як їм там... Чи викарапкається гноблений століттями Український народ з чергової прірви, в яку стрімко падає?
Bandalak Дата: Нд, 01.02.2009, 01:45 | Повідомлення № 173
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Почитайте цікаві коментарі до статті.
http://www.dt.ua/3000/3300/65268/#comments
Ogorodets Дата: Нд, 01.02.2009, 02:35 | Повідомлення № 174
Назавжди з нами
Вот один из вариантов решения проблемы... http://narod.mycityua.com/news/2009/01/29/112057.html

Відредаговано: Ogorodets - Нд, 01.02.2009, 02:35
НІКОЛЯ Дата: Нд, 01.02.2009, 11:52 | Повідомлення № 175
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (Ковальчук_Олександр)
Розмовляємо про кризу, що пануватиме мінімум протягом 2-х років

На мої думку не 2 роками тут пахне . Наш уряд в якому 98% тупіх нероб які дбають тільки про власні інтереси а не продержаву в майбутні 5 років наврят чи щось зробить користне . І судячи по останнім заявам призедента та примєра . Вони не збираются щось робити для подалання кризи . А навпаки пхають народ в ще більшу прірву.
badm Дата: Нд, 01.02.2009, 12:11 | Повідомлення № 176
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (НІКОЛЯ)
На мої думку не 2 роками тут пахне . Наш уряд в якому 98% тупіх нероб які дбають тільки про власні інтереси а не продержаву в майбутні 5 років наврят чи щось зробить користне . І судячи по останнім заявам призедента та примєра . Вони не збираются щось робити для подалання кризи . А навпаки пхають народ в ще більшу прірву.

Згідний повністю. А також і наша успішна опозиція в лиці ПР. Потрібно щось міняти. Потрібні інші люди у владі як мінімум. Або втікати з такої "супер" держави. Криза це наші політики, які вважають політику кількістю майна та млн. у кишені. Мені в деякій мірі повезло, нічого в кредит не купляв живу в місті де бюджет залежить від виплати одного піприємства, яке зупинитися не може, тобто зарплата буде думаю. А от що робити іншим, особливо на Сході та тим у кого кредити?
filnick Дата: Нд, 01.02.2009, 13:05 | Повідомлення № 177
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (badm)
Потрібно щось міняти. Потрібні інші люди у владі як мінімум.

Міняти потрібно т.з. конституційну реформу, започатковану пакетним голосуванням у грудні 2004 та втілену з 1 січня 2006. Саме з цього часу йде неприхований поділ повноважень між гілками влади. А фактично маємо те, що ніхто ні за що не відповідає. І спитати немає кого. Давайте, як пропонує Ogorodets, відправимо Президента в Америку, Прем'єра в Росію, головного оппозиціонера - на Канари. Невже Ви гадаєте, що від цього щось зміниться? Прийде нова пара (тріо, квартет) і заново почнуть ділити повноваження, торгуватися за посади.
Можливо це занадто тривіально, але якщо у мене дома будуть керувати і я, і моя жінка, і теща, і ще хтось, то й буде тривати цей бардак. Тому яка не погана була президентська влада за Кучми - люди знали з кого питати. Зараз спробуйте розібратися. За економіку відповідає де-юре Прем'єр-міністр, але винуватий президент (офіційно голова держави, але формально - парадний генерал). А 450 депутатів - це взагалі унікальна каста - живуть за народні гроші (живуть дуже непогано), але ні за що не відповідають.
НІКОЛЯ Дата: Нд, 01.02.2009, 17:45 | Повідомлення № 178
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (filnick)
А 450 депутатів - це взагалі унікальна каста - живуть за народні гроші (живуть дуже непогано), але ні за що не відповідають.

А вони живуть так як у тостові ( Щоб у нас все було і нам за це нічого не було ) Тільки в них вже все є і їм за це тільки подяки медалі ордени . Раніш за таке до Сибіру або під ростріл відправляли а зараз в країні конституція як проституція в кого більше грошей той і замовляє собі музику.
Ogorodets Дата: Нд, 01.02.2009, 18:28 | Повідомлення № 179
Назавжди з нами
Интересно другое: кто ж кого забодает. Юлька Юща или Ющ Юльку? Или появится треться сила, которая забодает и Юльку и Юща?
filnick Дата: Нд, 01.02.2009, 18:47 | Повідомлення № 180
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ogorodets)
кто ж кого забодает.

Скоріше за все забодають нас з вами.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Економічна криза 2009 (Спілкування про серйозну проблему.)
Сторінка 12 з 16«1210111213141516»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.