Вт, 21.11.2017, 20:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Актуальна проблема освіти - кадри.
Актуальна проблема освіти - кадри.
W-w-W Дата: Ср, 23.07.2008, 23:02 | Повідомлення № 1

Актуальна проблема освіти - кадри. Безумовно, вона викликана низкою проблем в освіті і перш за все приниженням ролі вчителя протягом кількох років. І хоча за останній час відбулися позитивні зміни, проте молодь не хоче йти до школи. Чи не можна було б усе ж розглянути питання про обов'язковий розподіл випускників педвузів між школами в перспективі хоча б на два роки. Чи може держава вийти з цієї ситуації??? Ваші міркування???

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
PanPete Дата: Сб, 27.12.2008, 20:45 | Повідомлення № 31
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
WWW, прийміть мої вибачення за нетактовність. Коментарі слід було все ж додати. Просто Ваші висловлювання наглядно демонструють оте замкнуте коло, що існує нині. Це ні вякому разі не ваша вина - це результат планомірної роботи впровадження "демократичних засад" в управління.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 27.12.2008, 21:30 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (filnick)
Це нонсенс! Де це така школа, що інет є у завуча і директора, а немає у дітей? Це вже пахне криміналом.

Quote (WWW)
Це багато де є, в моєму районі це поширене явище!!!

В моєму також. Я вже писав, що минулого року роздавав інтернет через проксі-сервер. В якості модему використовував власний мобільний, потратив більше 100 грн. на всю тему. Але то було того року, коли я отримував дві зарплати, цього року так не буде, оскільки в умовах кризи треба думати за виживання, ще й РКШ припиняє свою діяльність, при заробітку в 900 грн. далеко не розбіжуся.
В мене інтернет dial-up успішно працював близько року, далі перестав працювати. Звертаюсь до завгоспа і отримую відповідь, що десь перетерся шнур, що йде від директорового кабінету. Обіцяли зробити, до цих пір роблять, вже більше року. Нікого нічого не цікавить. Ух... безграничність на всіх рівнях влади.
Quote (WWW)
Справа в тому, що не скрізь все нормально як ми думаєм, в мене в школі ніби умови створюються, але є багато шкіл, покрайній мірі в нашому районі, що дирекція створює такі "умови", що робить просто неможливо, і молоді кадри тікають швидко, отже гостро стоїть питання чи відповідає тій займаній посаді людина яка є директором. Якби дирекцію контролювали зверху нормально, то б багато проблем відпало зразу. А в нас виходить так, що хто вище вчительської посади, то може робити все що хочеш і довести проти дирекції нічого неможливо!!!!! Я багато можу вам всього розказати про дії дирекції стосовно вчительського персоналу, але вам тепліше від цього небуде і нічого не зміниш, оскільки така корупція скрізь, що просто жах!!!!!

Жах, рівень якого постійно зростає.
argun Дата: Сб, 27.12.2008, 21:34 | Повідомлення № 33
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (WWW)
Методист некваліфікований звертається до начальника відділу освіти мов там задають цікаві питання, а начальник до директорів, ну а директори до нас............ Я думаю здогадались, що далі було?????

Залишається тільки поспівчувати Вам.
Але, якщо це буде тенденція в освіті, то це навіює сумні думки. :'(
gry Дата: Нд, 28.12.2008, 06:06 | Повідомлення № 34
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (argun)
Але, якщо це буде тенденція в освіті, то це навіює сумні думки.

Судячи по масштабах це не тенденція, а чітко спланована акція завалу української освіти. Подивіться які "кадри" сидять у нас по районних методичних кабінетах - крім папірця нічого не потрібно, а вчитель, особливо молодий, залишається сам-на-сам із своїми проблемами. Це добре, якщо в школі ще директор чи завуч на місці. От і проробивши рік-два кидають школу. Я вже не говорю про зарплату.
filnick Дата: Нд, 28.12.2008, 08:49 | Повідомлення № 35
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковальчук_Олександр)
В мене інтернет dial-up успішно працював близько року, далі перестав працювати. Звертаюсь до завгоспа і отримую відповідь, що десь перетерся шнур, що йде від директорового кабінету. Обіцяли зробити, до цих пір роблять, вже більше року. Нікого нічого не цікавить.

Я тягнув навпаки - від кабінету інформатики до кабінету директора. Тоді, якщо не працює у мене, не буде працювати у директора. От він і змушений ворушитися.
Quote (argun)
Методист некваліфікований звертається до начальника відділу освіти мов там задають цікаві питання, а начальник до директорів, ну а директори до нас............ Я думаю здогадались, що далі було????? /uzq/uzquote Залишається тільки поспівчувати Вам. Але, якщо це буде тенденція в освіті, то це навіює сумні думки.

Я не вбачаю чогось поганого, якщо вчитель інформатики буде підказувати чи директору, чи методисту райво, коли вони звертаються з консультацією. Значно гірше, з моєї точки зору, коли директор чи методист приймають некомпетентні рішення.
W-w-W Дата: Вт, 30.12.2008, 10:53 | Повідомлення № 36

Дуже гострою проблемою молодих кадрів є житло!
За його відсутності молодий вчитель, який прийшов на роботу в школу, починає думати не про роботу, уроки, а як вижити і мати принаймі нормальні умови для проживання, точніше виживання.
І прикро, що на цю проблему не звертає уваги місцеве самоврядування!!!

На мою думку можна було б з боку місцевого самоврядування скласти договір з вчителем на отримання житла.
І включити такі приблизно пункти:

1. Вчитель зобов'язаний працювати на території того міс.самоврядування з яким склав договір
2. Немає права вчитель продавати помешкання
3. Визначити термін, після якого будинок переходить в повну власність вчителя: приблизно через років 25
4. і таке подібне

Це б спонукало до вирішення ряду проблем:
забезпеченням особливо сільських шкіл кадрами на перспективу, тим більше з житлом зараз тяжко;
заселення людьми сільських населених пунктів;
підняло б рівень професії вчителя;
заохочення до роботи вчителів

А в нас нажаль думають одним місцем, шкода!!!!!

filnick Дата: Вт, 30.12.2008, 12:11 | Повідомлення № 37
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Шановний, Ігор, перш за все Ви навели ідею, яка була проголошена ще наприкінці 90-х і називалася всеукраїнська державна програма "Вчитель". Але, як завжди, під цю програму не знайшлося коштів.

PS. А що сталося з WWW? %)

W-w-W Дата: Вт, 30.12.2008, 12:23 | Повідомлення № 38

Quote (filnick)
Шановний, Ігор, перш за все Ви навели ідею, яка була проголошена ще наприкінці 90-х і називалася всеукраїнська державна програма "Вчитель". Але, як завжди, під цю програму не знайшлося коштів.

Так які кошти треба для цієї програми??? В нашому населеному пункті залишаєть багато будинків на балансі сільської ради і вона їх продає направо й наліво, а вчителя забезпечити нема. Виходить, що для продажу є, а для освіти нема

Quote (filnick)
PS. А що сталося з WWW?

PS. З WWW нічого не сталось, залишив в минулому році

gry Дата: Вт, 30.12.2008, 19:01 | Повідомлення № 39
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (Махновець_Ігор)
На мою думку можна було б з боку місцевого самоврядування скласти договір з вчителем на отримання житла. І включити такі приблизно пункти: 1. Вчитель зобов'язаний працювати на території того міс.самоврядування з яким склав договір 2. Немає права вчитель продавати помешкання 3. Визначити термін, після якого будинок переходить в повну власність вчителя: приблизно через років 25 4. і таке подібне

Та про яке самоврядування іде мова? Кому потрібний вчитель /медик, соціальний педагог.../ . "Жирні коти" по любюму своє схватять, а ми -------- як завжди. Але йде Новий Рік - вітаю!!!! /А там поживкм-побасимо/
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Актуальна проблема освіти - кадри.
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.