Вт, 19.09.2017, 18:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Актуальна проблема освіти - кадри.
Актуальна проблема освіти - кадри.
W-w-W Дата: Чт, 24.07.2008, 00:02 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Актуальна проблема освіти - кадри. Безумовно, вона викликана низкою проблем в освіті і перш за все приниженням ролі вчителя протягом кількох років. І хоча за останній час відбулися позитивні зміни, проте молодь не хоче йти до школи. Чи не можна було б усе ж розглянути питання про обов'язковий розподіл випускників педвузів між школами в перспективі хоча б на два роки. Чи може держава вийти з цієї ситуації??? Ваші міркування???

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Newbie Дата: Чт, 25.12.2008, 20:51 | Повідомлення № 16
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (gry)
Запитання для роздумів - де вона працює?

випускниці аналогічних спеціальностей знаю в QA тестерами працюють
PanPete Дата: Чт, 25.12.2008, 21:14 | Повідомлення № 17
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (WWW)
Чи не можна було б усе ж розглянути питання про обов'язковий розподіл випускників педвузів між школами в перспективі хоча б на два роки.

Якщо навчання за бюджетний кошт - безсумнівно. Борг необхідно відпрацювати, навіть якщо здобуті знання сумнівні (спеціаліст неперспективний) - нехай відпрацює на замінах чи на другорядних роботах, наприклад лаборантом. Адже нині спостерігається нонсенс - при достатній кількості профільних ВНЗ і відчутному конкурсі абітурієнтів в них, багато шкіл відчувають дефіцит кадрів.
Якщо навчання проходило за контрактом - то де працювати, це вже вирішувати випускнику
filnick Дата: Чт, 25.12.2008, 22:57 | Повідомлення № 18
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Кадрове питання можна вирішувати тільки при умові, що директор школи має матеріальні засоби для стимулювання молодих спеціалістів і можливість самостійного їх підбору. На даний момент ні одне, ні інше не доступне.
PanPete Дата: Чт, 25.12.2008, 23:49 | Повідомлення № 19
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (filnick)
Кадрове питання можна вирішувати тільки при умові, що директор школи має матеріальні засоби для стимулювання молодих спеціалістів

Комерційні кредити вісі змушені повертати. Вступ на навчання по держзамовленню можна розглядати як отримання кредиту від держави на професійну підготовку. То чому цей кредит можна не повертати? Про умови повернення кредиту слід думати перед його отриманням!!!
filnick Дата: Пт, 26.12.2008, 15:18 | Повідомлення № 20
Мудрий вчитель
Quote (PanPete)
Вступ на навчання по держзамовленню можна розглядати як отримання кредиту від держави на професійну підготовку

На жаль, це ніяк юридично не оформлено. Бльше того, свого часу практикували давати направлення в педвузи, але випускники умудрялися не йти працювати туди, звідки їх направляли.
Ketrin Дата: Пт, 26.12.2008, 15:37 | Повідомлення № 21
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Не треба самим себе принижувати і на кожному розі кричати, що ми принижені.
Самим треба піднімати авторитет учителя, постійним самовдосконаленням і діалогом з учнями.
Справа не тільки у відсутності обов'язкового розподілення випускників, а у тому, що ніхто не хоче їхати в село вчителювати, а школи не йдуть, бо не беруть і в школи без хабара.

Після випуску я підійшла до директорів кількох шкіл, в одній мені сказали: "У нас ліцей ми беремо лише вчителів 1 категорії" (а насправді там викладають будь хто, була там на практиці - бачила), в кількох сказали "немає", а потім влаштувалися мої однокурсниці (тож для них було). А ось в одній мені були раді, відмінниця, молода енергійна, беремо з руками і ногами. Проте коли дійшла справа до серпня місяця почалися гальма, то директора нема, то "гороно" проти, а потім:"100 баксів і нема проблем" (це коли зарплата була така ж).
Ось і усе вчителювання.

Isuel Дата: Сб, 27.12.2008, 14:46 | Повідомлення № 22
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
По моему скромному мнению обязательное распределение ничего не решит.
Объясню на примере. На 5 курсе универа пошла работать в школу. Этим летом университет я закончила, и осталась работать в школе. Но сейчас у меня все чаще возникают мысли уйти на другую работу. Почему? Потому что даже моей энергии не хватает делать все одной и за свой счет. У меня в школе 3 молодых учителя ( 20,21 и 22 года), у нас так сказать свой "профсоюз". Так вот реальной помощи мы не дождались ни от кого ( не от коллег, не на МО, нигде).
Хочешь привести кабинет в порядок - приводи (сама) денег нет, хочешь искать спонсора ищи (сама), дети прогуливают уроки - собирай их по школе (сама) а вообще это ты виновата не можешь их заинтересовать, нашала конкурс для школы в котором можно поучаствавать - участвуй (сама), интернет в школу РайОО оплачивает - директору и заучу ( а я плачу за свой сама и таскаю модем из дома в школу).
Некоторые старшие коллеге высказались даже так "Не дергайся ты все равно ничего не изменишь".
Так вот имеет ли смысл отдаваться на 100% работе за которую я получаю 950 грн.

Додано (27.12.2008, 13:46)
---------------------------------------------
При обязательном распределение в школу будут попадать те кто не хочешь там работать и не может откупиться, потому что те кто хотят приходят сами, а качество их работы можно себе представить.

filnick Дата: Сб, 27.12.2008, 15:30 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Quote (Isuel)
интернет в школу РайОО оплачивает - директору и заучу ( а я плачу за свой сама и таскаю модем из дома в школу).

Це нонсенс! Де це така школа, що інет є у завуча і директора, а немає у дітей? Це вже пахне криміналом.

Відредаговано: filnick - Сб, 27.12.2008, 15:30
W-w-W Дата: Сб, 27.12.2008, 16:36 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Quote (filnick)
Це нонсенс! Де це така школа, що інет є у завуча і директора, а немає у дітей? Це вже пахне криміналом.

Це багато де є, в моєму районі це поширене явище!!! Бо начальник відділу далека від всього, що робиться в районі, а доводити не хочу і колеги теж, тому така ситуація!!!!!

А спробуйте довести, що це кримінал- вони найдуть тисячі причин і скажуть, що все нормально і ніяких проблем нема.

argun Дата: Сб, 27.12.2008, 16:38 | Повідомлення № 25
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (Isuel)
потому что те кто хотят приходят сами, а качество их работы можно себе представить.

Я пришел сам, после десятилетнего перерыва работы в образовании.
Не хочу хвалить себя но...
Первый компьютерный класс 9+1 дали в нашу школу, как мне сказали "Учитывая, что у вас он будет работать без проблем"
Сейчас в классе стоит еще 5 моих компьютеров(друзья помогают, есть взможность еще пару поставить, но увы - некуда, один отдал завучам). Дети на уроках не играют, а работают. После года работы присвоили высшую категорию. В нашей школе первой появился интернет, благодаря моему пробиванию(кстати, кто может еще не знает - ОГО хорошо снизило тарифы с 15.12). Не без моего участия в школе месяц назад появился проектор. Так что, кто хочет, тот работает.
Но.... зарплаты дали 30%, когда дадут остальное и что будет с января неизвестно. А семью содержать надо... Пугают бесплатным отпуском, все это опять приведет к оттоку кадров из образования.
Isuel Дата: Сб, 27.12.2008, 16:46 | Повідомлення № 26
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (argun)
Не без моего участия в школе месяц назад появился проектор. Так что, кто хочет, тот работает.

большая просьба посмотрите тему "Как найти спонсора", может вы сможете что-то конкретное посоветовать.
argun Дата: Сб, 27.12.2008, 18:36 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (Isuel)
большая просьба посмотрите тему "Как найти спонсора", может вы сможете что-то конкретное посоветовать.

Я читал эту тему, но боюсь, что мои способы нахождения спонсоров Вам не подойдут.
Продолжение ответа в теме "Как найти спонсора"
filnick Дата: Сб, 27.12.2008, 19:28 | Повідомлення № 28
Мудрий вчитель
Quote (WWW)
А спробуйте довести, що це кримінал- вони найдуть тисячі причин і скажуть, що все нормально і ніяких проблем нема.

Дирекція школи, за означенням, створює умови для для функціювання навчального закладу. Чому не говорити напряму з директором?
W-w-W Дата: Сб, 27.12.2008, 20:25 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Quote (filnick)
Дирекція школи, за означенням, створює умови для для функціювання навчального закладу

Справа в тому, що не скрізь все нормально як ми думаєм, в мене в школі ніби умови створюються, але є багато шкіл, покрайній мірі в нашому районі, що дирекція створює такі "умови", що робить просто неможливо, і молоді кадри тікають швидко, отже гостро стоїть питання чи відповідає тій займаній посаді людина яка є директором.

Якби дирекцію контролювали зверху нормально, то б багато проблем відпало зразу. А в нас виходить так, що хто вище вчительської посади, то може робити все що хочеш і довести проти дирекції нічого неможливо!!!!!

Я багато можу вам всього розказати про дії дирекції стосовно вчительського персоналу, але вам тепліше від цього небуде і нічого не зміниш, оскільки така корупція скрізь, що просто жах!!!!!

W-w-W Дата: Сб, 27.12.2008, 21:25 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Quote (PanPete)
no comments

І що ви хотіли цим сказати??????
Може у вас все добре, то вітаю вас та успіхів вам!!!!!!
Можливо ви не працювали в екстремальних умовах???, я написав
Quote (WWW)
а доводити не хочу і колеги теж
оскільки почали на семінари виносити "Цікаві" питання щодо покращення навчального процесу (ясно діло, що без участі директорів), зокрема інформатики, так почалось: Методист некваліфікований звертається до начальника відділу освіти мов там задають цікаві питання, а начальник до директорів, ну а директори до нас............ Я думаю здогадались, що далі було?????
З землею змішали і все!!!! Ось так дбають про молодих кадрів!!!
І хочуть, щоб робили в школі нормальні люди?????!!!! Та ніколи цього не буде, за таких умов!!!!!
Я всього роблю 5 р. і не збираюсь говорити на чорне, що воно біле і навпаки!!!!!!!!

За те що хотів, щоб було краще поплатився, а ви пишите!!!!

Quote (PanPete)
no comments

Я вже десь створював теми по Інтернету і писав за інтернет, що насиділа наша школа 100 грн. за місяць-так знаєте скільки було розмов в районі??????????? а тепер я наседжую в неті 10 грн. за місяць і мені все пофіг, свою роботу я знаю чітко, а раз район не сприяє розвитку навчального процесу, то хай роблять самі що хочуть, і не кажіть, який повинен бути результат по темі Інтернет!!!!!!

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Актуальна проблема освіти - кадри.
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.