Пт, 15.12.2017, 02:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Актуальна проблема освіти - кадри.
Актуальна проблема освіти - кадри.
W-w-W Дата: Ср, 23.07.2008, 23:02 | Повідомлення № 1

Актуальна проблема освіти - кадри. Безумовно, вона викликана низкою проблем в освіті і перш за все приниженням ролі вчителя протягом кількох років. І хоча за останній час відбулися позитивні зміни, проте молодь не хоче йти до школи. Чи не можна було б усе ж розглянути питання про обов'язковий розподіл випускників педвузів між школами в перспективі хоча б на два роки. Чи може держава вийти з цієї ситуації??? Ваші міркування???

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 24.07.2008, 00:52 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (WWW)
І хоча за останній час відбулися позитивні зміни, проте молодь не хоче йти до школи.

Педвузи перенасичені студентами і багато випускників із-задоволенням ідуть працювати в школу. За свій район скажу, що в нас ситуація з кадрами не проблемна, а скоріше навпаки - перенасичена. Вільних робочих місць практично не має. Наприклад, в моїй школі зараз троє математиків працює, двоє вчителів фізкультури і один інформатик - я. А вчиться на математиків нині ще троє студентів, на інформатиків також 3-є і 4 на фізкультурників. Тому в нашому селі вони наврят чи знайдуть роботу, оскільки ніхто на пенсію ще не йде, хіба із математиків через років 5 хтось один піде. Раніше було на сто простих сільських робочих - один з вищою освітою, тепер знову навпаки. Тому майбутнім вчителям буде важко знайти роботу, так як ВУЗи випускають спеціалістів значно більше, ніж є в державі потреба (щороку набирають до 30% контрактників).
Quote (WWW)
Чи не можна було б усе ж розглянути питання про обов'язковий розподіл випускників педвузів між школами в перспективі хоча б на два роки.

Він зараз існує. Кожен студент після закінчення пед ВУЗу зобов’язаний відпрацювати 3 роки. Це не стосується контрактної форми навчання, там вибір вільний. Я вчився на контрактній основі, проте все одно пішов працювати в школу, так як твердо знав, що бути вчителем - це моє покликання.
NataliyG Дата: Ср, 13.08.2008, 11:48 | Повідомлення № 3
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Ковальчук_Олександр)
що в нас ситуація з кадрами не проблемна, а скоріше навпаки - перенасичена

Так у нас теж подібна проблема. більше того. От наприклая коли я ішла в декрет то в мене була повна ставка, а от коли вийшла то виявилося що в мене вже не має ставки, на частину моїх годин взяли іншу людину. Хоча за законом цього робити не можна.
Uchinfo Дата: Ср, 13.08.2008, 14:53 | Повідомлення № 4
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
А у нас в Киеве, наоборот, учителей информатики не хватает. В прошлом году было что-то около 30 вакансий в районе по информатике (это на 50 школ). На каждом ежегодном собрании информатиков в райметодкабинете процентов 50 - новые люди. Да и в школе средний возраст учителей далеко за 40. Молодежь не задерживается.
NataliyG Дата: Нд, 24.08.2008, 11:04 | Повідомлення № 5
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Так в нашій країїні є якщо можна знайти нормальну роботу, то з житлом проблеми. А коли маєш де жити, то роботи нема. От в малих містечках і селах дійсно важко знайти роботу. Ще раніше вчителів інформатики було мало, а тепер вже і молодих спеціалістів багато. І всі вони десь хочуть працювати і звязки з директором чи начальником відділу освіти у них виявляється є. І нікуди від цього не дінеся всі хочуть жити. Звичайно корупція процвітає.
dpi Дата: Пн, 25.08.2008, 10:38 | Повідомлення № 6
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (WWW)
І хоча за останній час відбулися позитивні зміни, проте молодь не хоче йти до школи.

А вам нужны только молодые?
Мы обычно ищем хороших преподавателей.
W-w-W Дата: Пн, 25.08.2008, 14:41 | Повідомлення № 7

Quote (dpi)
А вам нужны только молодые?

ні не тільки молоді!!! якщо читали уважно тему, то там чітко сказано
Quote (WWW)
І хоча за останній час відбулися позитивні зміни, проте молодь не хоче йти до школи. Чи не можна було б усе ж розглянути питання про обов'язковий розподіл випускників педвузів між школами в перспективі хоча б на два роки.

Quote (dpi)
Мы обычно ищем хороших преподавателей

кожен директор, якщо він нормальний підбирає професійних вчителів!!!! але якщо робити ставку лише на старших, то яка перспектива навчального закладу???

молодь - це прогрес у всьому!!!! молодь приходить працювати в школи нашого району з великим бажанням та ентузіазмом, не знаю як у вас. в мене в школі працює 4 молоді спеціалісти, повірте на слово вони більше зробили за декілька років ніж ті, що вже не один десяток років проробили, я не завсіх говорю, це моя особиста думка. а з часом вони матимуть великий досвід роботи з дітьми і викладання!!!

є винятки і серед молодих спеціалістів, це означає, що вони не в ту галузь потрапили працювати!!!

dpi Дата: Вт, 26.08.2008, 09:25 | Повідомлення № 8
Досвідчений вчитель
А у меня четверо молодых, после того как я их сделал хорошими спецами, ушли с образования на большую зарплату или в декрет
savitoleg Дата: Вт, 26.08.2008, 14:09 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Рейтинг: 11
Quote (www)
повірте на слово вони більше зробили за декілька років ніж ті, що вже не один десяток років проробили

Через несколько лет, они поймут всю «кухню» и будут работать не лучше тех опытных учителей. Разве что, радикально изменится политика в образования.
Anatoli Дата: Вт, 26.08.2008, 19:14 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
А треба менше звертати уваги на кухню, і менше слухати "опитних учітєлєй".
W-w-W Дата: Вт, 26.08.2008, 23:39 | Повідомлення № 11

Quote (dpi)
А у меня четверо молодых, после того как я их сделал хорошими спецами, ушли с образования на большую зарплату или в декрет

а це тому, що така система освіти: заробітна плата, відношення держави та інше
Quote (savitoleg)
Через несколько лет, они поймут всю «кухню» и будут работать не лучше тех опытных учителей. Разве что, радикально изменится политика в образования.

все залежить від самої людини: ніхто і ніщо не може її змінити!!!

Quote (Anatoli)

погоджуюсь з Anatoli, вірна думка!!!

Romek Дата: Ср, 12.11.2008, 18:27 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Рейтинг: 8
Quote (Uchinfo)
А у нас в Киеве, наоборот, учителей информатики не хватает.

Якщо місто велике, то студент (інформатик) після ВУЗу набагато швидше знайде собі роботу не у школі, а десь інше, і з вищою зарплатою. А у провінційних містах чи у селах йому нема сильно з чого вибирати, тому і залишається школа.

W-w-W Дата: Нд, 21.12.2008, 22:50 | Повідомлення № 13

Quote (Romek)
Якщо місто велике, то студент (інформатик) після ВУЗу набагато швидше знайде собі роботу не у школі, а десь інше, і з вищою зарплатою. А у провінційних містах чи у селах йому нема сильно з чого вибирати, тому і залишається школа.

Вірна думка!!! Риба шукає де глибше, а людина де краще!!!!!
dpi Дата: Пн, 22.12.2008, 17:33 | Повідомлення № 14
Досвідчений вчитель
Quote (Anatoli)

Опытных можно и не слушать, вот только они из-за этого не поглупеют и зарплату им не уменьшат.

Відредаговано: dpi - Пн, 22.12.2008, 17:34
gry Дата: Чт, 25.12.2008, 19:13 | Повідомлення № 15
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (Romek)
Якщо місто велике, то студент (інформатик) після ВУЗу набагато швидше знайде собі роботу не у школі, а десь інше, і з вищою зарплатою.

У минулому році моя випускниця закінчила педагогічний університет за спеціальністю " вчитель іноземної (англійської) мови та інформатики /фізматфакультет ПДПУ/. Думаєте пішла в школу???
Запитання для роздумів - де вона працює?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Актуальна проблема освіти - кадри.
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.