Вт, 12.12.2017, 16:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 7«123467»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Використання в школі мережі Інтернет!!!!
Використання в школі мережі Інтернет!!!!
W-w-W Дата: Сб, 12.07.2008, 18:14 | Повідомлення № 1

На днях зіткнувся з такою проблемою: нова адміністрація відділу освіти почала вимагати детальний звіт у дирекції моєї школи за використаний час Інтернету за кожен місяць, оскільки наша школа саме більше в районі ним користується, ну це ще півбіди, а ще почали вимагати письмово на яких ми сайтах буваєм,
ну СКАЖІТЬ КОЛЕГИ ЦЕ НЕ АНЕКДОТ???????
В нашій школі використовується відкритий доступ до Інтернет від Укртелекому, раніше було 1 грн. / 1 год., а тепер 3,50 грн./1 год. ясно що ціна кусається, але що зробиш з такою ну дуже великою швидкістю як у відкритому доступі.

Прошу висловлювати свої думки як вийти з такої ситуації і яким чином виконувати навчальні програми та проводити гуртки, коли керівництво далеке від освіти та не виконує тих програм та законів стосовно інформатизації та комп'ютеризації навчальних закладів.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
W-w-W Дата: Чт, 24.07.2008, 13:09 | Повідомлення № 16

Quote (Newbie)
а я пішла іншим шляхом -" підсадила" на інтернет секретарів, завучів, показала різні цікаві для них сайти: починаючи від мон, закінчуючи рецептами, прогонозами погоди і т.д. вони тепер САМІ піднімають питання про вчасну сплату рахунків, щоб не відключали нет

до цього в моїй школі не дійде, оскільки сама дирекція не проти посидіти в неті, а от платить районна бухгалтерія, а там свої закони. Одне дістало, знають яка швидкість, але не приймають мір ніяких.

Quote (Ktara)
В мене немає таких проблем. В нас для учнів існує окремий обліковий запис і якщо для навчання потрібен інтернет, то попереджаємо адміна, він перекидає кошти на цей обліковий запис і ми маємо змогу працювати.

а в нас ці проблеми не зникнуть ніколи, поки керівництво думати не буде

Quote (Ковшун)
Для того щоб вирішувати проблеми освіти, на плечах треба мати "працюючу" голову!

так, треба мати, вони і мають тільки в свою сторону працює та голова, я знаю точно, що для кожної школи передбачено певна кількість коштів для її розвитку, але вони використовуються не за призначенням і от виходять такі наслідки!!!
swetikccc Дата: Чт, 24.07.2008, 13:22 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
У нас ОГО и проблем нема.
Цікаво скільки платять за інет?
У нас 200 гривень безлімітний.
W-w-W Дата: Чт, 24.07.2008, 14:33 | Повідомлення № 18

Quote (swetikccc)
У нас ОГО и проблем нема.
Цікаво скільки платять за інет?
У нас 200 гривень безлімітний.

і в нас проблем не було б якби ОГО підключили, але в селі мала кількість абонентів, яка хоче користуватись цим нетом тому Укртелеком і не ставить обладнання.
Платимо коли як, в нас почасова оплата: 3,5о грн. за 1 год. швидкість 0,3-1,5 кб/с і тут висновок напрошується!!!
Nicola Дата: Сб, 26.07.2008, 22:34 | Повідомлення № 19
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (WWW)
і в нас проблем не було б якби ОГО підключили, але в селі мала кількість абонентів, яка хоче користуватись цим нетом тому Укртелеком і не ставить обладнання.
Щоб поставити ОГО потрібно до головного сервера з села або скловолокно тягнути або радіоканал. Звичайні мережі на відстані >2км не тягнуть. А це бабки. У нашій місцевості запрацював CDMA від інтертелекому. Максимальна тестована швидкість 19кбайт через термінал із зовнішньою антеною і за 45грн. 750метрів
amprig Дата: Сб, 26.07.2008, 23:08 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановний WWW, ми маємо безлімітний та з гарною швидкістю, живемо в місті. Майже всі діти мають дома комп підкючений до Інету, тому витрачати час на реєстрування на форумі сенсу не має. При роботі в інеті під час уроку, вони всі швиденько розбігаються по своїх сайтах і контролювати дуже складно. Крім того весь час являється різна потворна реклама, недивлячись на заборону. Вже другий рік на цій темі використовую імітатор Інтернету з пошуковою системою МЕТА. На швидкість відшукати відповіді на питання - проходить не погано. Якщо такі проблеми - то це вихід.
Yura_Shrol Дата: Пн, 28.07.2008, 22:14 | Повідомлення № 21
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (amprig)
використовую імітатор Інтернету з пошуковою системою МЕТА

З цього місця, будь-ласка, детальніше. Яке програмне забезпечення, як налаштувати, які можливості.
amprig Дата: Вт, 29.07.2008, 00:03 | Повідомлення № 22
Часто заходить...
Рейтинг: 0
Для Имитатора подходит всё - у меня идет и на 98, и на ХР. Устанавливается с диска, ярлычок на рабочем столе, в среде описание системы работы Интернет, можно просто дать для самостоятельного чтения за компом, штук 8 кажется лабораторных. Одна их них ознакомление с разными поисковыми машинами, вторая - пример поэтапного уточнения запроса, и остальные содержат список вопросов - например, Кто такие реестровые казаки, Что такое повоз, Где находится музей милиции, ... Серии вопросов на русском, укр. и англ. языках. Ответ, адрес сайта заносятся в таблицу - и всё это на время. Для поиска заложены необходимые веб-страницы и МЕТА. Сколько весит вся информация точно сказать не могу - диск сейчас в школе - но не больше 600 Мб.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 29.07.2008, 00:35 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
amprig, могли б ви в майбутньому (коли вийдете на роботу) вислати мені даний диск. Я б в замін вислав вам, не менш корисну інформацію. Здійснили б такий собі обмін дисками. То як?
P.S. Давно хочу дістати собі імітатор інтернету з базою сайтів і пошуковою системою. Бачу реальну перевагу - швидкість завантаження сторінок і безкоштовність для учнів. Також було б не погано мати локальний форум. Але цього року мої учні спілкувалися на шкільному форумі, підключав через проксі сервер 6 комп’ютерів і мобілка тягнула без проблем, так що і в селах вихід є.
Jokerz Дата: Вт, 29.07.2008, 08:53 | Повідомлення № 24
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Quote (Ковальчук_Олександр)
Також було б не погано мати локальний форум.

так установите локально форум на сервер в нутри сети, если не знаете как напишите, я опишу процес установки и дам сам форум.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 29.07.2008, 19:19 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Jokerz, буду вдячний за допомогу. А може ви заради цього тему нову створите в розділі "Інтернет"?
GаrDArik Дата: Вт, 29.07.2008, 19:41 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
В мене інет в школі телефонний, але безкоштовний і цілодобовий (провайдер - ЕлВісті. Плата йде лише за телефон.
Quote (WWW)
Саме головне: невже 70-80 грн. на місяць багато для районо?????
Так за минулий місяць прийшло 250грн. Ну, покричали трохи і заплатили. Думаю оце скільки за цей прийде...
Quote (Spirit)
написать им письмо, что в связи с тем, что в школе нет сис.админа, предоставить такую информацию не можем. Или еще жестче, закупленное программное обеспечение не позволяет осуществлять протоколирование работы в Интернете, в случае крайней потребности требуемых отчетов просим закупить Kerio WinRoute или еще что-нибудь
ггг шутник)
Quote (Newbie)
а я пішла іншим шляхом
а я тепер коли потрібно на МОН знайти документ чи якусь роботу в інеті для адміністрації зробити, довго їм розказую, що інет дорогий і за нього прийдуть великі гроші, а тоді я буду крайній. Трохи допомагає)
А взагалі з нового навч. року хочу спробувати або ОГО або WiFi
Nicola Дата: Вт, 29.07.2008, 22:42 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (Ковальчук_Олександр)
P.S. Давно хочу дістати собі імітатор інтернету з базою сайтів і пошуковою системою.
Готую матеріали про інтранет в шкільній комп. мережі. Серевер - Topserver, Є скрипти пошукової системи(щось подібне до Яндекса), форуму, гостьової книги, сторінка анкета. Все це унас працює десь пів року. Тепер хочу привязати FTP цього ж сервера щоб учні могли на ньому розміщувати свої WEB сторінки. І все це у мережі класу. Також більше року працює у цій же мережі сервер електронної пошти. Нажаль зараз жнива(доводиться допомагати друзям) тому часу все описати немає. Думаю до середини серпня зроблю та розміщу , якщо буде інтерес на форумі і паралельно на шкільному сайті.
Spirit Дата: Вт, 07.10.2008, 17:25 | Повідомлення № 28
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Quote (Nicola)
Готую матеріали про інтранет в шкільній комп. мережі. Серевер - Topserver, Є скрипти пошукової системи(щось подібне до Яндекса), форуму, гостьової книги, сторінка анкета. Все це унас працює десь пів року. Тепер хочу привязати FTP цього ж сервера щоб учні могли на ньому розміщувати свої WEB сторінки.

Я бы это делал подругому. Устанавливал Денвер (веб-сервер для локальной сети) на нем разворачивал бы всё что нужно, CMS для внутреннего сайта с гостевой, форумом, персональными страницами пользователей, галлереей и т.д.

А для учеников можно создвать даже свои домены или субдомены главного домена, как угодно, при этом регистрировать домен не обязательно, он псевдо-домен, который виден только в рамках локальной сети.

fizikas Дата: Вт, 07.10.2008, 20:58 | Повідомлення № 29
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (Spirit)
Я бы это делал подругому. Устанавливал Денвер (веб-сервер для локальной сети) на нем разворачивал бы всё что нужно, CMS для внутреннего сайта с гостевой, форумом, персональными страницами пользователей, галлереей и т.д.

підтримую
Налаштування при розгортанні цього сервера в локальній мережі мінімальні. Поштовий сервер ставив сторонній Officce mail server , колись робив опис, як налаштовується, якщо потрібно - звертайтесь.

Відредаговано: fizikas - Вт, 07.10.2008, 21:06
dpi Дата: Ср, 08.10.2008, 07:50 | Повідомлення № 30
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Spirit)
Устанавливал Денвер

Однозначно!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Використання в школі мережі Інтернет!!!!
Сторінка 2 з 7«123467»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.