Нд, 22.10.2017, 05:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 712367»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Використання в школі мережі Інтернет!!!!
Використання в школі мережі Інтернет!!!!
W-w-W Дата: Сб, 12.07.2008, 19:14 | Повідомлення № 1

На днях зіткнувся з такою проблемою: нова адміністрація відділу освіти почала вимагати детальний звіт у дирекції моєї школи за використаний час Інтернету за кожен місяць, оскільки наша школа саме більше в районі ним користується, ну це ще півбіди, а ще почали вимагати письмово на яких ми сайтах буваєм,
ну СКАЖІТЬ КОЛЕГИ ЦЕ НЕ АНЕКДОТ???????
В нашій школі використовується відкритий доступ до Інтернет від Укртелекому, раніше було 1 грн. / 1 год., а тепер 3,50 грн./1 год. ясно що ціна кусається, але що зробиш з такою ну дуже великою швидкістю як у відкритому доступі.

Прошу висловлювати свої думки як вийти з такої ситуації і яким чином виконувати навчальні програми та проводити гуртки, коли керівництво далеке від освіти та не виконує тих програм та законів стосовно інформатизації та комп'ютеризації навчальних закладів.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Anatoli Дата: Сб, 12.07.2008, 22:06 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
От проблема! Придумати дві цифри і перелік трьох сайтів.
W-w-W Дата: Сб, 12.07.2008, 22:57 | Повідомлення № 3

Quote (Anatoli)
От проблема! Придумати дві цифри і перелік трьох сайтів

Це не проблема!!!!!!!!!!!!!!!!!Вже я зробив це. Проблема в тому, що керівництво далеке від сучасності і вимагає зовсім непотрібні дані.
Це те саме, що водій фірми був у командировці і його керівництво питає: покажи на карті кудою ти їхав до місця призначення, тобто намалюй чи опиши всі дороги.

Тепер вони висловлють думку, що ми сидимо в Інтернеті коли треба і коли не треба і будуть приймати міри по зменшенню перебування в неті, але без Інтернета школа не може зараз бути, він є складовою навчального процесу і вирішує ряд питань різного характеру.

Хіба школа винна, що нет повільний і ту інформацію крихітну треба довго зкачувати???????

Саме головне: невже 70-80 грн. на місяць багато для районо????? Це просто смішно!!!!!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 13.07.2008, 00:02 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (WWW)
Проблема в тому, що керівництво далеке від сучасності і вимагає зовсім непотрібні дані.

WWW, як ми висловлювались в багатьох постах, керівництво (зокрема багато директорів) далекі від проблем розвитку інформатики, вони їм просто не цікаві. Вийнятки становлять тільки ті керівники, які безпосередньо викладають інформатику, або вони повністю розуміють важливість цього предмету для майбутнього покоління. Це абсолютний абсурд, сходить з розуму кожен по своєму.
Вони хай попробують при dial-up пройтись по сайтах. Інколи до 5 хвилин проходить, поки сторіка завантажиться.
W-w-W Дата: Нд, 13.07.2008, 00:51 | Повідомлення № 5

Quote (Ковальчук_Олександр)
Це абсолютний абсурд, сходить з розуму кожен по своєму.

я просто дивуюсь, що цікаво це не в комп'ютерному клубі чи ще десь, а в освіті, такі принципи. Освіта покликана дати великі знання учням, інформатизація розширює світогляд як учнів так і підвищує майстерність вчителя.
для себе буду використовувати нет через мобільний, а школа хай вирішує це питання, оскільки з моїм керівництвом в районі нічого не виясниш!!!!
Ковшун Дата: Нд, 13.07.2008, 15:38 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (WWW)
На днях зіткнувся з такою проблемою: нова адміністрація відділу освіти почала вимагати детальний звіт у дирекції моєї школи за використаний час Інтернету за кожен місяць, оскільки наша школа саме більше в районі ним користується, ну це ще півбіди, а ще почали вимагати письмово на яких ми сайтах буваєм,
ну СКАЖІТЬ КОЛЕГИ ЦЕ НЕ АНЕКДОТ???????
В нашій школі використовується відкритий доступ до Інтернет від Укртелекому, раніше було 1 грн. / 1 год., а тепер 3,50 грн./1 год. ясно що ціна кусається, але що зробиш з такою ну дуже великою швидкістю як у відкритому доступі.

Дуже багато ще в освіті, а не лише в школах, людей які займають керівні посади,а дуже далекі від освіти!
У нас поки що з цим проблем немає. Маю на увазі звітність по Інету.
Spirit Дата: Пн, 14.07.2008, 22:43 | Повідомлення № 7
Сис.адмін
Да... тупизм не знает границ!
Я бы на такое ответил способом какой вопрос, такой и ответ.
Написал бы им 10000 сайтов из каталогов, написав что это такая-то категория и мы ее используем для того-то и того-то и каждый месяц отправлял бы одинаковый отчет, может разве пересортировуя этот список.
Вариант второй - написать им письмо, что в связи с тем, что в школе нет сис.админа, предоставить такую информацию не можем. Или еще жестче, закупленное программное обеспечение не позволяет осуществлять протоколирование работы в Интернете, в случае крайней потребности требуемых отчетов просим закупить Kerio WinRoute или еще что-нибудь.
Jokerz Дата: Вт, 15.07.2008, 09:20 | Повідомлення № 8
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Quote (Spirit)
просим закупить Kerio WinRoute или еще что-нибудь.

отжог smile
еще замутить пару серверов там подключить хотябы 100 мегабит натыкать роутеры и раздавать интернет, плюс дедикатед и колокейшен серверов smile вот это школа мля будет- "ДАТА Центр Школьный" самые низкие цены biggrin
W-w-W Дата: Ср, 23.07.2008, 23:50 | Повідомлення № 9

моє доблесне керівництво вдалось до нового методу визначення, що вчителі і дирекція робить в Інтернеті!!!!
Все дуже просто: подають заявку в Укртелеком за даним номером школи про детальну розшифровку коли і скільки годин були в неті і на яких сайтах, в мене висновок один:
люди вирішили попробувати свої сили ще в такій спеціальності як економіст!!!!

Мене такі дії чесно кажучи шокували, оскільки навпаки починають не допомагати, а топити і так в нездоланих проблемах освіти!!!!

І що далі??????? Це так переживають за розвиток освіти!!!!

Я з слідуючого навчального року буду заходити з мобільного телефону і суто по своїх проблемах, а всі шкільні проблеми, хай дирекція вирішує сама!!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 24.07.2008, 01:36 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
WWW, мене вся ситема освіти вже давно шокує. А що ми зробимо? Хіба ми ще не привикнули, що в освіті так само на першому місці брудне відмивання грошей. Мало кого цікавить здоров’я дітей і рівень знань, які вони отримують. Зате дуже багатьох цікавить, як заповнити свій гаманець лівим прибутком. Я маю на це багато аргументів з власного досвіду, але виливати душу не буду. Тому ви не дивуйтеся такому божевіллю. Вони просто бояться, що ви їх розорите. Щоб не дай бог лишню годину не вичерпали. В мене в школі минулого року дивним чином перестав працювати інет, мабуть також із-за того, що я багато сидів там. Але в мене щось там поломалося, правда не сильно старалися справити (точніше ніхто й пальцем не пошивилив, хоч і телефоніст приходив в школу не раз). Ну я наполягати не став, також при вивчені теми "Інтернет" підлючив через проксі-сервер 6 комп’ютерів і мій мобільник потянув, забезпечивши швидкість в разів 3 швидшу за dial-up. Ми успішно вивчили тему, всі одинадцятикласники зареєструвалися на шкільному форумі. Я й не дивуюсь, що ніхто і не запитав, як я вийшов із складної ситуації і як я цю тему вивчав. Я, звичайно, міг із дуру диктувати учням конспекти, мотивуючи це технічними неполадками шкільного "супер-швидкісного" інтернету. Але мої принципи мені не дозволяють. До речі, я потратив на цей інет близько 100 грн. (4 картки поповнення) і в учнів ні копійки не взяв. Хотів був зібрати по 2 грн, але після того, як сказав це одній із груп, один учень відповів: "Як це здавати гроші? Освіта ж має бути безплатною". Тоді я сказав: "Правильно говориш, Саша, здавати гроші не потрібно, в нас знайдуться спонсори..." І я розумію того учня, який задав абсолютно правильне запитання, чесно кажучи мені було б дуже важко зібрати ті гроші. Я навіть не став йому пояснювати, що гроші вони здають не мені "на пиво", а на власне навчання.
Anatoli Дата: Чт, 24.07.2008, 09:25 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
ЦІкаво, чи платите ви профспілкові внески, а якщо так, то навіщо вам профсвілка?
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 24.07.2008, 10:39 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Quote (Anatoli)
ЦІкаво, чи платите ви профспілкові внески

А хто ж не платить? А що допоможе профспілка? Гроші виділить на сплату інтернету? Ні, в нас на таке "не розкрутиш".
Newbie Дата: Чт, 24.07.2008, 12:54 | Повідомлення № 13
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
а я пішла іншим шляхом -" підсадила" на інтернет секретарів, завучів, показала різні цікаві для них сайти: починаючи від мон, закінчуючи рецептами, прогонозами погоди і т.д. вони тепер САМІ піднімають питання про вчасну сплату рахунків, щоб не відключали нет smile
Ktara Дата: Чт, 24.07.2008, 13:05 | Повідомлення № 14
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
В мене немає таких проблем. В нас для учнів існує окремий обліковий запис і якщо для навчання потрібен інтернет, то попереджаємо адміна, він перекидає кошти на цей обліковий запис і ми маємо змогу працювати. У всіх викладачів є свої облікові записи, на якіих знаходиться певна кількість грошей для роботи (ліміт), якщо не вклався в ліміт (що буває дуже рідко) то можна проплати в бухгалтерії. Для учнів ми надаємо інтернет за їхз проханням в позанавчальний час - єдина умова - працювати а не просто в чаті посидіти
Ковшун Дата: Чт, 24.07.2008, 13:31 | Повідомлення № 15
Досвідчений учасник
Quote (WWW)
...Все дуже просто: подають заявку в Укртелеком за даним номером школи про детальну розшифровку коли і скільки годин були в неті і на яких сайтах,...

Замість того, щоб займатись проблемами освіти, вчасно їх вирішувати вдаються до таких заходів!
Для того щоб вирішувати проблеми освіти, на плечах треба мати "працюючу" голову!
А якщо така голова відсутня, тоді можна вдатись до таких дій, про які Ви пишете!

Quote (WWW)
...в мене висновок один:
люди вирішили попробувати свої сили ще в такій спеціальності як економіст!!!!

Видно і економісти з них ДУЖЕ ПОГАНІ!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Використання в школі мережі Інтернет!!!!
Сторінка 1 з 712367»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.