Пн, 23.10.2017, 10:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » МАН
МАН
ViktoriaK Дата: Вт, 18.03.2008, 10:35 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Будь ласка, поділіться досвідом участі у МАН з інформатики.
Яку тему обрали, чому; як працювали, де брали літературу, яке місце зайняли тощо.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 02:26
Вчитель Дата: Ср, 02.12.2009, 00:28 | Повідомлення № 46
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Quote (VV)
А що розуміють під "сесія МАН"? Це заняття з учнями професорів чи самостійна робота?

Якщо є бажання - можна організувати і доцентів (не знаю за професорів, може - й їх...) БЕЗКОШТОВНО!
Є така організація - АПН...
Пишіть!

Додано (01.12.2009, 23:28)
---------------------------------------------
Мабуть - не треба... То навіщо було бідкатись!!!!

gry Дата: Нд, 03.01.2010, 19:35 | Повідомлення № 47
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Ламаю голову - чи варто посилати на область учня, який зайняв у районі І місце (секція програмування) - розробив непогані тести з психології для шкільного психолога, якщо базова дисципліна - математика (контрольна робота також з математики). І якщо в районі ще щось він там порозв’язував, то на області буде провал, тому що вище 6-7 оцінка з математики йому не світила ніколи і не світить, хоча з програмуванням людина дружить.
Ваша порада....
alex Дата: Нд, 03.01.2010, 20:01 | Повідомлення № 48
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (gry)
Ваша порада....

Нехай їде обовязково. Побачить інших учасників. Побуде в тій атмосфері. В більшості випадків
зустріч, хоча і не довга з однолітками, інтелектуально більш розвинутими, приносить користь.

Відредаговано: alex - Нд, 03.01.2010, 21:54
Ktara Дата: Нд, 03.01.2010, 20:09 | Повідомлення № 49
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
gry, пусть идет. Хуже не будет. Я тоже шла с девочкой, которая не очень знала предмет, по которому писали тесты. Да, в первый год на область прошли, но с трудом, а вот на следующий год - до первой тройки (на Украине) не хватило 10 балов. Адреналин в таких дозах полезен. У нее потом стимул появился. Даже была членом Малой Академии Наук Украины. Тогда ей это помогло при поступлении в ВУЗ :)
Так что - несмотря ни на что - опыт и общение будет полезным
gry Дата: Пн, 04.01.2010, 09:43 | Повідомлення № 50
Досвідчений учасник
Рейтинг: 105
Quote (Ktara)
пусть идет. Хуже не будет.

Дякую! Будемо пробувати.
dpi Дата: Пн, 04.01.2010, 12:31 | Повідомлення № 51
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (gry)
Будемо пробувати.
, если есть свободное время.
larisa2007 Дата: Вт, 09.02.2010, 10:04 | Повідомлення № 52
Часто заходить...
Рейтинг: 9
Моего ученика вызвали на Ман. Профилирующей предмет - математика. может кто-нибудь поделится текстами контрольных работ с прошлых лет? понятно, что это уровень олимпиад, но хотелось бы конкретнее.
myscience Дата: Ср, 07.04.2010, 01:55 | Повідомлення № 53
Новий користувач
Рейтинг: 0
Конкурс Малой академии наук - лучший конкурс ;)
LeMa Дата: Пт, 23.12.2011, 21:21 | Повідомлення № 54
Новий користувач
Нову тему відкривати не хочу, тому спитаю тут - чи правда, що додаватимуть бали при тестуванні, якщо дитина пройшла міський МАН? Хто володіє інформацією, викладіть посилання, будь ласка!
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 24.12.2011, 05:09 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
МАН - позашкільний навчальний заклад. Такий як ДЮСШ або музична школа. Ви працюєте в такому закладі?
LeMa Дата: Нд, 25.12.2011, 02:05 | Повідомлення № 56
Новий користувач
Мабуть, я неправильно поставила запитання, переформулюю: учень 11 класу зайняв 1 місце у міському етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт малої академії наук. Чи отримає він додаткові бали за своє 1 місце, які сумуватимуться з тими балами, які він одержить під час зовнішнього незалежного оцінювання?
pasichov Дата: Нд, 25.12.2011, 14:04 | Повідомлення № 57
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
Quote (LeMa)
Мабуть, я неправильно поставила запитання, переформулюю: учень 11 класу зайняв 1 місце у міському етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт малої академії наук. Чи отримає він додаткові бали за своє 1 місце, які сумуватимуться з тими балами, які він одержить під час зовнішнього незалежного оцінювання?

За міський (1 етап) не отримає. Добре було б, щоб не отримував і за наступні. І за перемоги на олімпіадах будь-якого рівня теж. Дітям, що є дійсними переможцями, ці %$%%$% пільги не потрібны, вони ЗА БУДЬ-ЯКИХ обставин набирають на до жаху спимітизованих завданнях ЗНО найвищіі бали (може, не лише вони, але і вони теж, це однозначно), і свого досягають. А ось наявність пільг в нашому корумпованому суспільстві (а освіта одна з найбільш корумпованих та "кумівських" сфер цього суспільства) породжує нестримне бажання дорослих лазити брудними руцями в дитячі ігри з метою отрмання цих пільг.
mouse Дата: Пн, 26.12.2011, 23:44 | Повідомлення № 58
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
важко тут з Вами не погодитись...
Адже, навіть переможці районих олімпіад будуть набирати високи бали на ЗНО, це факт (перевірений).
У нас багато таких парадоксів :) Знаю не по чутках.
dpi Дата: Вт, 27.12.2011, 01:01 | Повідомлення № 59
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
А я согласен мухи отдельно, катлеты отдельно.
PTetyana Дата: Ср, 28.12.2011, 16:35 | Повідомлення № 60
Прописаний назавжди
Рейтинг: 40
Quote (Пилипчук_О_П)
МАН - позашкільний навчальний заклад. Такий як ДЮСШ або музична школа. Ви працюєте в такому закладі?

А хто по школах там працює? Нам сказали, маєте вищу категорію, пишіть з учнями наукову роботу. Добре, написали (вірніше спробували). Я ніколи не займалася науковими, тому точно що і як потрібно робити не знала. Переглянули з учнем зразки тем, що знайшли в інтернеті на сайтах МАН. З програмуванням в учня не дуже, тому вирішили створити базу даних в Access. Багато таблиць, форми (половина з яких містить макроси для запуску різних обєктів і т.д.), запити і все таке інше. Получилася зручна база даних про учнів для класного керівника. І що - нам сказали, нема дослідження і все... Я розумію, що не було створено якогось нового продукту, але якщо написати якусь програму, то це теж не дослідження, а створення. Може хтось стикався з таким ближче?
Почали вчити з учнями Делфі, є плани на наступний рік написати якусь програму, але може не варто. Ліпше дослідити вплив якогось ну дуууже небезпечного віруса на ПК?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » МАН
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.