Пт, 13.12.2019, 11:28
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » МАН
МАН
ViktoriaK Дата: Вт, 18.03.2008, 09:35 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Будь ласка, поділіться досвідом участі у МАН з інформатики.
Яку тему обрали, чому; як працювали, де брали літературу, яке місце зайняли тощо.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:26
Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 11:04 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Я більше не хочу займатися МАН!
За це дуже мало платять!
Подивіться топік "Правий заробіток вчителя інформатик" в кінці!

А матеріали я по МОН я потім викладу у приват!

anton_k Дата: Вт, 18.03.2008, 12:13 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (Bandalak)

Цілком погоджуюсь. Але не тільки тому, що платять мало. Це мене не лякає. Пам’ятаю, як на початку 90 років у нашому інституті затримували з/пл аж на 1,5 року.
Головна причина у тому, що рівень цього проекту впав вже до плінтуса.
bochik Дата: Вт, 18.03.2008, 12:52 | Повідомлення № 4
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Чи правильно я розумію, що мова іде про МАН на базі школи???
Якщо так, то чи може бути у місті декількам МАН з інформатики та коротенько опишіть основні аспекти МАН, як такої, в чому особлиовсті, як створити і т.і.
Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 14:59 | Повідомлення № 5
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Вашківці
План роботи наукового об’єднання юних інформатиків
«Мегабайт», учнів Сокирянського району
на 2007 - 2008 навчальний рік.
№ Місяць Заходи
1. Вересень 1. Ознайомлення учнів школи із створенням наукового об’єднання Сокирянського району, його завданнями та основними положеннями.
2. Формування секції:
- Збір письмових заяв
- Знайомство з планом роботи, правилами і обов’язками членів об’єднання
- Структурою об’єднання
- Діагностика виявлення обдарованості школярів, інтересів, захоплень.
2. Жовтень 1. Складання плану роботи секції
2. Участь учнів у І турі всеукраїнських учнівських олімпіад.
3. Вибір тем учнівських робіт.
4. Участь учнів у конкурсі «Байт».
3. Листопад 1. Виступ на м/о з теми «Підготовка до учнівських олімпіад».
2. Початок роботи над проектами.
3. Участь учнів в ІІ турі всеукраїнських учнівських олімпіад.
4. Грудень 1. Участь в м/о на тему «Робота з молодшими школярами на уроках інформатики».
3. Участь учнів у конкурсі користувачів персональних комп’ютерів.
5. Січень 1. Участь учнів в ІІІ турі учнівських олімпіад.
2. Прослуховування учнівських робіт, корекція та зауваження.
3. Відбір кращих робіт та рекомендація їх участі в наступному етапі конкурсу.
6. Лютий Захист науково-дослідницьких та авторських робіт, надання рекомендацій для їх участі в різних конкурсах та семінарах.
7. Березень 1. Дослідження різноманітних засобів створення мультимедійних проектів.
2. Опанування елементами Web – дизайну.
8. Квітень 1. Вибір тем для створення сайтів.
9. Травень 1. Робота над створенням сайтів. Створення сайту школи.
2. Конференція – звіт членів наукового об’єднання.
ViktoriaK Дата: Ср, 19.03.2008, 09:27 | Повідомлення № 6
Часто заходить...
Рейтинг: 7
У нас на роботу з манівцями виділяють часи гуртка, за гурток і платять. Тим вчителям, хто зайняв ІІІ місце видали премію по 100 грн, за ІІ місце - 200 грн. Учням переможцям теж видали грошову премія. В МАНі по інформатиці участь ще не приймали. Але дуже хочеться. Переможці МАН (І-ІІІ місця) вступають у Запорізький національний університет поза конкурсом. Там вже навчаються кілька наших ліцеїстів. Це реальна допомога тим, хто не має грошей навчатися у вузі на платному відділенні, але мають велике бажання.
Quote (Bandalak)
Вибір тем учнівських робіт.

Quote (Bandalak)
Прослуховування учнівських робіт, корекція та зауваження.
3. Відбір кращих робіт та рекомендація їх участі в наступному етапі конкурсу.
6. Лютий Захист науково-дослідницьких та авторських робіт, надання рекомендацій для їх участі в різних конкурсах та семінарах.

Напишіть будь ласка приклади тем, які ви обирали. Як проходять у вас прослуховування? У нас вчора в ліцеї була наукова конферкнція, на якій діти-манівці захищали свої роботи перед усіма ліцеїстами. Вийшло якось не дуже, скучно.
ihor_hontar Дата: Ср, 23.04.2008, 20:18 | Повідомлення № 7
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Bandalak)

Quote (anton_k)
Але не тільки тому, що платять мало. Це мене не лякає.

Цілком з Вами, шановні колеги, погоджуюсь. Я теж в цьому навчальному році лишився цієї роботи в МАН. Можливо не тільки, що мало платять, а тому, що мало годин дають для роботи в секції МАН (4 год. в тиждень). Прикинемо, щоб добре учня підготувати до ІІ етапу, потрібно: 1) розробити серйозну програму на комп'ютері по вибраній темі; 2) описати цю тему реферативним, або науковим способом. Для цього треба добре навчити учня інформатики. І накінець 3) вивчити математику, бо дають тести для вступників з математики. Були відшукані діти, які в обласному конкурсі занімали 2 і 3 місця, але за такі гроші не вартує так мучити дітей і себе. Бо хочеш не хочеш програмний продукт дитина мусить сама зробити, бо треба їй самій там захищати. Помагав в оформлені документації. Сиділи по 4 год в тиждень. А потім від начальства ні подяки, не кажучи про премії.
Bila Дата: Вт, 09.09.2008, 15:45 | Повідомлення № 8
Новий користувач
Рейтинг: 0
У мене також проблема з вибором актуальної теми. У 2007_2008 р.р. працювали над темою ЕЛЕКТРОННИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ СТВОРЕННЯ WEB-СТОРІНОК «ЕЛЕМЕНТАРНИЙ HTML», зайняли 3 місце на міському етапі. Хочу рухатися далі, а де взяти тему не знаю.
zagrelena Дата: Нд, 19.10.2008, 00:19 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Цілком згодна з шановними колегами. Але хочу звернути Вашу увагу ще на такий аспект проблеми, як досить велика затратність коштів і часу на виконання дійсно сильної, "проходної" роботи. Якщо знаходиться талановита дитина, то Дай Боже щоб і батьки підтримали. А ще в мене питання, чи можуть у МАНі приймати участь восьмикласники? І за яким рівнем вони пишуть контрольну з математики?
GаrDArik Дата: Нд, 19.10.2008, 02:57 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (zagrelena)
чи можуть у МАНі приймати участь восьмикласники? І за яким рівнем вони пишуть контрольну з математики?
В мене аналогічне питання. Питав у методиста, так вона сказала - восмикласники не будуть писати контрольну, отже на місця (не зважаючи на якість) можна не сподіватись.
А взагалі мої учні будуть писати 2 МАНи цей рік (планую) - "Хакерські атаки" і "Створення системи сповіщення школи".
Светлана Дата: Пн, 01.12.2008, 18:47 | Повідомлення № 11
Новий користувач
Рейтинг: 0
В этом году пишем две роботы. На темы "Веб-дизайн сайтов в флеше" и " Мультимедийна підтримка музичних форматів" Работаю только по принципу, что ученик должен сам писать работу, я выступаю в роли консультанта. Ну не каждый год, но стабильно при таком условии имею победителей.
Ogorodets Дата: Сб, 10.01.2009, 17:37 | Повідомлення № 12
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Сегодня отстреляли первый этап МАН. Втюхали мне его насильно. Отпирался как мог, но пришлось тупо брать прошлогоднюю работу и менять титульный лист. Платили мне за него всего 0,5 часа в неделю. Ну и МАН мой получился по принципу: какая зарплата- такая работа. Заняли первое место, но провалив (намеренно) контрольную по математике, на область не поедем.
Я категорически против таких фокусов, как МАН не только по причине низкой оплаты. Просто я уже давно знаю основную причину создания этой "академии наук". А создана она для выявления талантов на местах, с последующим плагиатом интересных работ и продажей их по нормальным ценам, либо для продвижения по карьерной лестнице сидящих выше в нашем "курятнике". Данные из оф. источников. Ярким примером плагиата является программа "Универсал", внедряемая по школам Украины неким профессором Киричуком. Это МАНовская работа Львовского школьника, продаваемая от 800 грн до 2400 грн в зависимости от версии. А школьник получил красивую, яркую грамоту, китайские часы за 10 грн и стипендию 100 грн. А сколько людей поднялись на этой только работе? И так не только по информатике. Плагиат наблюдается во всех дисциплинах... Вот такие пироги, уважаемые...

Відредаговано: Ogorodets - Сб, 10.01.2009, 17:38
Ktara Дата: Сб, 10.01.2009, 18:24 | Повідомлення № 13
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
перестала заниматься МАН после того как на областном этапе один из участников пришел с моей прошлогодней работой. Пришлось завить о плагиате, благо с собой был электронный текст работы. Апелляцию приняли, но ...... осадок остался. На Украину поехали, но без фанатизма. По принципу - главное участие :) На следующий год отказалась. Начальство наседало, наседало и отстало
filnick Дата: Сб, 10.01.2009, 19:07 | Повідомлення № 14
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ogorodets)
создана она для выявления талантов на местах, с последующим плагиатом интересных работ и продажей их по нормальным ценам, либо для продвижения по карьерной лестнице сидящих выше в нашем "курятнике".

Це досить поширена практика. Аналогічно поступають численні "методисти" обласних інститутів освіти. Продаючи переписані роботи за гроші.
gry Дата: Нд, 11.01.2009, 08:04 | Повідомлення № 15
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Quote (Ogorodets)
Платили мне за него всего 0,5 часа в неделю. Ну и МАН мой получился по принципу: какая зарплата- такая работа. Заняли первое место, но провалив (намеренно) контрольную по математике, на область не поедем.

Аналогічно. Єдина відмінність в тому, що мені не платили взагалі. Все робилося на голому ентузіазмі.
На область не поїдемо, тому, що там місця вже зарані розподілені. Мабуть в цьому році це була остання наша робота.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » МАН
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.