Нд, 19.05.2019, 18:32
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 07:36 | Повідомлення № 1

Продивляючись рубрики виділив ряд питань, пов'язаних з примусовою або добровільно-примусовою працею вчителів інформатики.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:54
Ковшун Дата: Вт, 27.05.2008, 08:18 | Повідомлення № 76
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
Зате вчитель інформатики - універсальний для школи. Обслуговує задарма всі існуючі в школі комп’ютери і це повна норма. Ще й мутять із доплатою за обслуговування, а так порадували чутки про доплату 10% з 1 січня 2008 року.

Влучно підмітили!

Виявляється, це все з ініціативи директора має бути. А чи всі директори проявляють ініціативу? Чи відділ освіти проявить?

Звичайно, все починається з директора!
На жаль, ініціатива з боку директорів шкіл дуже мізерна. І щоб ця ініціатива була дієвою, треба щоб директори шкіл зрозуміли, що вже ХХІ століття. І ті методи, і засоби навчання, які приносили позитивний результат вже не діють!

Вони елементарно не розуміють, настільки важко підтримувати в робочому стані гору комп’ютерів.

Ще не скоро мабуть зрозуміють.
Мені пригадуються слова ношого директора, яка колись сказала: "Був би в школі комп’ютер, натиснув би на кнопочку і все...."
КОМП’ЮТЕРНИЙ ЛІКБЕЗ якраз і треба починати з чиновників відділу освіти та директорів шкіл!!!
Тоді справа зрушиться з місця!
Newbie Дата: Вт, 27.05.2008, 16:10 | Повідомлення № 77
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
о, а мене сьогодні "втішили" перспективою участі в літньому таборі для молодших школярів, до 17 червня щодня по 2-3 години... 2 роки тому за це дали якусь премію в серпні, минулого року нічого не дали (бо перед тим мені вже відділ освіти дав премію за олімпіаду здається, тож вирішили, що мені зажирно буде і за табір платити). цікаво як цьогоріч буде...
W-w-W Дата: Вт, 27.05.2008, 17:03 | Повідомлення № 78

я отримав від фірми на школу 5 пк, які були замінені на нові і тепер думаю, як з ними поступити, адже вони ляжуть на мої плечі, як додаткова обуза, я їх настроїв і дав на користування адміністрації школи, але чуть, що мене просять зробити або усунути недоліки, які з'явились, і все це у зв'язку з тим, що нема кому це робити
zagrelena Дата: Чт, 23.10.2008, 23:56 | Повідомлення № 79
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Цілком згодна з Вами, шановні колеги. І ще добре, коли сам можеш усунути недоліки, а коли питання ремонта - велика проблема, а на ставку лаборанта взяли "дівчинку для набору", оскільки сама вже відказуюсь друкувати "на шару", то це вже сумно...
Romek Дата: Ср, 12.11.2008, 18:18 | Повідомлення № 80
Тут живе...
Рейтинг: 8
Quote (Newbie)
що мені зажирно буде і за табір платити

У нашій школі за табір ніхто нікому нічого не платив, це було добровільно-примусово (навіть не за дякую).

Newbie Дата: Ср, 12.11.2008, 18:22 | Повідомлення № 81
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Romek)
У нашій школі за табір ніхто нікому нічого не платив, це було добровільно-примусово (навіть не за дякую).

цього року мені теж нічого не перепало... але по правді, я вже й халявила - включала якусь простеньку іграшку і вони сиділи бавились... так, щоб займатись рази 3-4 мене вистарчило
filnick Дата: Ср, 12.11.2008, 20:19 | Повідомлення № 82
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Romek)
У нашій школі за табір ніхто нікому нічого не платив, це було добровільно-примусово

Якщо це табір літнього оздоровлення дітей на базі школи (у нас називають "оздоровчий майданчик"), то за нього й не заплатять. Крім випадку, коли ви працюєте під час відпустки. У нас в таборі працюють тільки вчителі початкових класів, педагог-організатор. Вчитель музики, фізкультури чи інформатики раз чи два на тиждень можуть попрацювати з дітьми й тільки у період свого робочого часу (для канікул - це в межах 4-5 годин)
Марта Дата: Пт, 24.04.2009, 12:28 | Повідомлення № 83
Новий користувач
Рейтинг: 0
Прошу допомогти!!! [img]http://informatic.org.ua/sml/15.gif[/img] . Як виглядає -Журнал обліку проведення адміністративно-громадського контролю- і що собою являє???
filnick Дата: Пт, 24.04.2009, 23:19 | Повідомлення № 84
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Марта)
Як виглядає -Журнал обліку проведення адміністративно-громадського контролю- і що собою являє???

Взагалі такого журналу в переліку нормативної документації навчального закладу немає. Є книга рестрації звернень громадян, є книга внутрішкільного контролю. Якщо можна конкретизуйте.
Ogorodets Дата: Сб, 25.04.2009, 00:42 | Повідомлення № 85
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Есть у меня такая штука, но только в школе... Если устроит в понедельник сфоткаю и перешлю... И положение об админ-гром. контроле есть...
NatVovk Дата: Сб, 25.04.2009, 10:18 | Повідомлення № 86
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (filnick)
Взагалі такого журналу в переліку нормативної документації навчального закладу немає. Є книга рестрації звернень громадян, є книга внутрішкільного контролю. Якщо можна конкретизуйте

Точно, видавництво Шкільний світ всі такі журнали вже друкувало для керіників не один раз (за це відповідає редакція ДИРЕКТОР ШКОЛИ).
Зокрема для керівників вже надруковано:Тижневик-органайзер навчального року
Книга внутришкільного контролю
Книга протоколів для державної атестації навчальних закладів
Журнал ведення моніторингу НЗ
Журнал запису наслідків внутришкільного контролю
Інспектування шкіл
Модель сучасної сільської школи
Школа і фінанси.Як правильно організувати фінансові потоки у школі
Діагностика управлінської компетентності директора школи
Контроль стану викладання навчальних предметів
Використання позабюджетних коштів у ЗНЗ
Конфліктологія для управлінця.
Для завучів:
Робоча книга заступника директора з НВР
Робоча книга заступника директора з ВР
Робоча книга педагога-організатора
Робота методичних центрів з педагогічними кадрами
Планування методичної роботи
Система робота з батьками. Модель співпраці міського відділу освіти і навчальних закладів

Це лише частка книжок і журналів, що вийшла у Шкільному світі для керівників у 2008 році.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.