Сб, 18.11.2017, 21:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 07:36 | Повідомлення № 1

Продивляючись рубрики виділив ряд питань, пов'язаних з примусовою або добровільно-примусовою працею вчителів інформатики.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:54
GаrDArik Дата: Пт, 16.05.2008, 02:31 | Повідомлення № 61
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Цікаво, а хто яку роботу виконує в школі?
Наприклад, я - Уроки інформатики (само собою), гурток (теж оплачується), підтримую в нормальному стані біля 30 компів (2 класи, адміністрація, бухгалтерія, компи в класах учителів), прийом та відправлення електронної пошти з "районо", набір заявок на дипломи, робота з АС "Школа" (нова програма), набір Карток Учня (конт), проведення і підтримка мережі. Це те, що сточується компів.
За оплату - в мене хороший директор, розуміє все. Компенсував все це відпусткою на ціле літо, канікули (ну, звичайно, крім екстренних випадків).
Сьогодні говорив з ним - обіцяє зняти з лаборантів фізики і хімії по 0,25 ставки і віддати мені 0,5 з наст. року. Побачимо...
Але, помоєму питання сисадмінів у школах треба вирішувати на державному рівні. Хоча... якщо так працює влада як теперішня ВР, то.......(((
filnick Дата: Пт, 16.05.2008, 21:34 | Повідомлення № 62
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (GаrDArik)
питання сисадмінів у школах треба вирішувати на державному рівні.

І не тільки системних адміністраторів. Можна перерахувати не менше десятка питань, пов'язаних з інформатизацією, які необхідно вирішити державними органами.
W-w-W Дата: Пт, 16.05.2008, 23:38 | Повідомлення № 63

Quote (filnick)
І не тільки системних адміністраторів. Можна перерахувати не менше десятка питань, пов'язаних з інформатизацією, які необхідно вирішити державними органами.

я теж підтримаю Вас, оскільки вчителю важко одному за всім дивитись і все робити, він повинен займатись сугубо своєю роботою
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 16.05.2008, 23:54 | Повідомлення № 64
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Зате посаду лаборанта для кабінету хімії наше Міністерство ввело. І що робить той лаборант? Раз на рік розкладе пробірки?
Varkan Дата: Сб, 17.05.2008, 10:33 | Повідомлення № 65
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Ну це вже як в дитинстві.
"ага а в мене така сама відповідь як у нього а ви йому 4 поставили а мені 3"

Це як в яких кабінетах хімії.

filnick Дата: Нд, 18.05.2008, 23:57 | Повідомлення № 66
Мудрий вчитель
Посада лаборанта в кабінетах хімії та фізики була введена ще у 1967 році, тобто задовго до появи інформатики.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 19.05.2008, 00:37 | Повідомлення № 67
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (filnick)
Посада лаборанта в кабінетах хімії та фізики була введена ще у 1967 році, тобто задовго до появи інформатики.

Але можна змінити законодавство і об’єднати ці дві посади в одну. Чи не справляться? Так, занадто сильне навантаження буде. biggrin

Зате вчитель інформатики - універсальний для школи. Обслуговує задарма всі існуючі в школі комп’ютери і це повна норма. Ще й мутять із доплатою за обслуговування, а так порадували чутки про доплату 10% з 1 січня 2008 року. Виявляється, це все з ініціативи директора має бути. А чи всі директори проявляють ініціативу? Чи відділ освіти проявить? Економлять на нас, панове інформатики, хіба їм жалко нашого здоров’я. Вони елементарно не розуміють, настільки важко підтримувати в робочому стані гору комп’ютерів. surprised

ihor_hontar Дата: Пн, 19.05.2008, 08:26 | Повідомлення № 68
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Ковальчук_Олександр)
Чи відділ освіти проявить? Економлять на нас, панове інформатики, хіба їм жалко нашого здоров’я. Вони елементарно не розуміють, настільки важко підтримувати в робочому стані гору комп’ютерів.

От і, власне, що не всі директори розуміють ситуацію вчителя інформатики. А справа в тому, що вони самі не працюють з комп'ютерами. Оскільки мій директор і начальник відділу освіти добре розуміються на комп'ютері, то вони самі ініціювали оплату за обслуговування всі вчителям інформатики. Навіть районна атестація проходить на комп'ютері. Єдине в нас нероречність з оплатою за кабінети, але тут в нас притензії до СЕС(санепедемологічна станція) не дає санітарний паспорт на нові комп'терні класи, які прийшли в 2007 році, а ж поки обласна не зробить заміри.
filnick Дата: Пн, 19.05.2008, 10:27 | Повідомлення № 69
Мудрий вчитель
Quote (Ковальчук_Олександр)
Але можна змінити законодавство і об’єднати ці дві посади в одну.

Так практично зараз і роблять, але на рівні школи.
GаrDArik Дата: Пн, 19.05.2008, 16:13 | Повідомлення № 70
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
у мене дірик хоть і не зовсім добре працює на компі, але розуміє що це все важко - компенсує відпустками, додатковими днями і т.д. Бо нормальний. От і лаборанта півставки пообіцяв з 1 вересня дати)
W-w-W Дата: Вт, 20.05.2008, 17:30 | Повідомлення № 71

добре коли директор входить в становище вчителя інформатики, але інколи занадто розбіжності виникають в поглядах на техніку, комп'ютерні класи і т.д.

Ставку лаборанта в нас не дадуть, мушу все робити сам, бо більше це ніхто не робитиме, а робота комп'ютерного класу повинна бути нормально налагоджена

filnick Дата: Вт, 20.05.2008, 20:29 | Повідомлення № 72
Мудрий вчитель
Quote (WWW)
робота комп'ютерного класу повинна бути нормально налагоджена

Правильно. Роботу кабінету на уроках інформатики Ви забезпечите. А для роботи кабінету як засобу інформаційної підтримки інших навчальних предметів повинна бути участь дирекції, в т.ч. забезпечення відповідної штатної одиниці - лаборанта.

Відредаговано: filnick - Вт, 20.05.2008, 20:30
W-w-W Дата: Пн, 26.05.2008, 16:45 | Повідомлення № 73

справа в тому, що школа малокомплектна і ніхто ставки чи півставки на лаборанта не виділить, тому я роблю суто свою роботу, а для роботи кабінету як засобу інформаційної підтримки та інших навчальних предметів я не збираюсь вилузуватись, це клопітка та невдячна справа та ще й безкоштовна
ihor_hontar Дата: Пн, 26.05.2008, 18:49 | Повідомлення № 74
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
А для роботи кабінету як засобу інформаційної підтримки інших навчальних предметів повинна бути участь дирекції, в т.ч. забезпечення відповідної штатної одиниці - лаборанта.

Цілком з Вами згідний, п. Микола Аркадійовичу.
Там є якась тарифна порівняловка: якщо в школі до 300 учнів, то пів ставки лаборанта (к-ти Хімії і Фізики, які мало що там роблять, це не колись що всі практичні і лабораторні виконувались): більше 500 учнів ціла ставка лаборанта, то тоді пів дають на к-т інформатики.; і т. д. Але ж на кабінет інформатики зараз саме більше потрібно лаборанта в школі ніж на інші кабінети. Коли перевіряють, то по "ПОЛОЖЕНЮ" про к-т інформатики, а там є обов'язково лаборант. Як від нас вимагають всі вимоги виконувати згідно "положення", а я цьому році виписав в перспективниц план 25 пунктів, які повинні виконати районний відділ освіти згідно положення. Тоді раз в місяць даю заявку, що мені згідно "ПОЛОЖЕННЯ" ПРО КАБІНЕТ ІНФОРМАТИКИ потрібно то..., то..

Відредаговано: ihor_hontar - Пн, 26.05.2008, 18:51
filnick Дата: Пн, 26.05.2008, 19:22 | Повідомлення № 75
Мудрий вчитель
Дійсно, всі штатні одиниці. в т.ч. лаборантів визначаються від кількості учнів школи. Але для багатьох шкіл (наприклад нашого району) актуальним є питання фінансування навчального закладу. Воно здійснюється з коштів МІСЦЕВИХ, а не державних бюджетів. А кожний регіон місцевий бюджет має різний. Тому по-різному використовують і можливості штатного розкладу. В окремих закладах їх бюджет дозволяє тримати кілька лаборантів й навіть доплачувати вчителям. У нашому ж районів коштів не вистачає навіть на 100% забезпечення варіативної частини (реалізується близько 50%).
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Сторінка 5 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.