Ср, 22.11.2017, 22:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 07:36 | Повідомлення № 1

Продивляючись рубрики виділив ряд питань, пов'язаних з примусовою або добровільно-примусовою працею вчителів інформатики.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:54
Ogorodets Дата: Пн, 12.05.2008, 22:49 | Повідомлення № 46
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Где-то я писал уже о внедрении в нашей школе психологической программы "Универсал". Прога предназначена для школьных психологов (исключительно для них). Моя задача - установить прогу, переустановить ее в случае глюка и засунуть в нее сохраненные данные.
В нашей школе штатного психолога нет, приезжает какая-то девочка молоденькая пару раз в месяц. Отчет по программе нужно сдать до 20 мая. Сегодня психолог зашел на морозе в кабинет во время урока и дал мне инструкцию: нужно заполнить списки всех классов со 2-го по 11-е, заполнить анкеты учителей и распечатать на каждого ребенка по 4 различных анкеты. Она проведет опрос детей, а потом мне нужно будет забить в прогу полученные ею данные по 280 человечкам. Я, поначалу, попытался нормально ей вдалдонить, что это ей купили эту прогу для облегчения ее же труда. На что психолог ответила, что компьютерной грамоте она не обучена и вообще, все, что связано с компьютерами ее не касается, а касается исключительно учителя информатики.
На этот раз, вместо ответа, я показал ей фигуру из трех пальцев...
filnick Дата: Пн, 12.05.2008, 23:07 | Повідомлення № 47
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ogorodets)
На что психолог ответила, что компьютерной грамоте она не обучена и вообще, все, что связано с компьютерами ее не касается

Треба було відповісти, що все що стосується психології Вас не стосується. І це все її проблеми.
Ogorodets Дата: Пн, 12.05.2008, 23:48 | Повідомлення № 48
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (filnick)
Треба було відповісти, що все що стосується психології Вас не стосується. І це все її проблеми.

Quote (Ogorodets)
Я, поначалу, попытался нормально ей вдалдонить, что это ей купили эту прогу для облегчения ее же труда. На что психолог ответила, что компьютерной грамоте она не обучена и вообще, все, что связано с компьютерами ее не касается, а касается исключительно учителя информатики.
filnick Дата: Вт, 13.05.2008, 16:40 | Повідомлення № 49
Мудрий вчитель
А як їй дали диплом, якщо вона грамоті "не обучена"?
А договір між Вами і володарями програми існує?
Nicola Дата: Вт, 13.05.2008, 19:57 | Повідомлення № 50
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (Ogorodets)
На этот раз, вместо ответа, я показал ей фигуру из трех пальцев...
А психолог -молода? Хіба можна таке їй показувати? Треба навчити працювати з технікою... Або послати - подалі. Звикли нас використовувати кому не лінь, та ще й безкоштовно!
nadya_hontar Дата: Вт, 13.05.2008, 20:25 | Повідомлення № 51
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні колеги! Щоб кожен вчитель міг працювати за комп'ютером потрібно, щоб керівник ЗНЗ вмів працювати і інших заставляв. А в нас на районні атестації всі вчителі повинні були пройти екзамен на комп'ютері при атестаційній комісії, а тоді атестуватися по предмету.
Nicola Дата: Вт, 13.05.2008, 20:37 | Повідомлення № 52
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (nadya_hontar)
А в нас на районні атестації всі вчителі повинні були пройти екзамен на комп'ютері при атестаційній комісії, а тоді атестуватися по предмету.
Керівники шкіл повинні підтримувати нас. Самі вміти хоча б елементарні речі робити на комп-рі. Тоді й ми зможемо займатись і розвитком, і сайтами, і відео, і що головне - допомагати іншим, а не виконувати чужу роботу. Я своїх вже потихеньку до цього привчаю. І завуч у нас МОЛОДЕЦЬ. Та й директор в більшості випадків на моєму боці.(Ох не легко це давалось).
filnick Дата: Вт, 13.05.2008, 21:49 | Повідомлення № 53
Мудрий вчитель
Quote (nadya_hontar)
А в нас на районні атестації всі вчителі повинні були пройти екзамен на комп'ютері при атестаційній комісії, а тоді атестуватися по предмету.

А можна детальніше про екзамен:
- хто проводив (приймав)?
- в якій формі?
- як оцінювали (зараховували)?
- на підставі якого нормативного документу проводився?
Ktara Дата: Вт, 13.05.2008, 22:51 | Повідомлення № 54
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 290
Quote (filnick)
А можна детальніше про екзамен:

У меня есть презентация. автор Морзе Н.В. – професор АПСВ, д.п.н.
Название "Стандарт комп'ютерної грамотності населення країн-членів ЕС. Програма ECDL. Технологічний стандарт для вчителя"
Правда она с семинара 2006 г., но еще тогда говорилось, что каждый учитель будет сдавать что-то вроде экзамена на владение компьютером. Если кому надо, пишите, обязательно сброшу. Состоит изи 23 слайдов, размер около 90Кб
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 13.05.2008, 23:05 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Ktara, ви мені її надіслали.
Вже скидаю.
Прикріплення: Standart_ECDL.rar(22Kb)
filnick Дата: Вт, 13.05.2008, 23:32 | Повідомлення № 56
Мудрий вчитель
Quote (Ktara)
У меня есть презентация. автор Морзе Н.В. – професор АПСВ, д.п.н.

Переглянув. Це - теорія. а практична реалізація?
Anatoli Дата: Ср, 14.05.2008, 08:35 | Повідомлення № 57
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Здається, в цей стандарт цілком вкладається курс інформатики 10-11 кл.
Ktara Дата: Ср, 14.05.2008, 09:26 | Повідомлення № 58
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 290
Quote (filnick)
Переглянув. Це - теорія. а практична реалізація?

Как где происходит я не знаю. Но планировалась так. Тренеры должны были в учебных заведениях провести семинар для учителей "Основы ИКТ", потом каждый из учителей должен был сдать небольшой экзамен. Получал сертификат и считался годным к работе преподавателя. Те кто не сдавал дааный экзамен на владение компьютером, те.......
сть этого проекта была в том, что много учителей не используют в работе ИКТ по той причине, что не умеют с ним работать. У нас все преподаватели(кроме новеньких) имеют сертификат Интела. Во многих аудиториях стоят компьютеры (правда личные преподавателя)
ssh Дата: Ср, 14.05.2008, 15:55 | Повідомлення № 59
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Ktara)
Во многих аудиториях стоят компьютеры (правда личные преподавателя)

А не боятся что КРУ нагрянет и запишет к имуществу школы. Или между школой и учителем есть какойто договор?
А как с лицензионным ПО?
filnick Дата: Ср, 14.05.2008, 16:30 | Повідомлення № 60
Мудрий вчитель
Quote (Ktara)
Тренеры должны были в учебных заведениях провести семинар для учителей "Основы ИКТ", потом каждый из учителей должен был сдать небольшой экзамен. Получал сертификат и считался годным к работе преподавателя.

Саме це я і мав на увазі. Коли два роки тому проводив курси курси Майкрософт, то я перед цим отримав сертифікат на ПРАВО проведення курсів та приймання екзамену, причому це передбачалося умовами договору між авторами курсів і відділом освіти та школою. На підставі цього кожен вчитель, який пройшов курси ОІКТ і виконав передбачений об'єм навчальних завдань, отримав документ.
Мене цікавило питання: на якій піставі атестаційна комісія проводила екзамен?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.