Сб, 18.11.2017, 15:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 07:36 | Повідомлення № 1

Продивляючись рубрики виділив ряд питань, пов'язаних з примусовою або добровільно-примусовою працею вчителів інформатики.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:54
RUTA Дата: Пн, 05.05.2008, 14:26 | Повідомлення № 31
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
На курсах повышения квалификации учителей информатики нам выдали список документов кабинета информатики:

1. Санитарно – гигиенический паспорт кабинета информатики
2. Протокол исследований электромагнитного поля кабинета информатики
3. Протокол проведения исследований освещенности рабочего места в кабинете информатики
4. Копия акта проверки выполнения санитарного законодательства
5. План пожаротушения в кабинете информатики
6. План эвакуации в кабинете информатики
7. Списки учащихся допущенных к работе на компьютере
8. Инструкции по охране труда:
- инструктаж по ТБ при работе за компьютером,
- первичный инструктаж по ТБ для учащихся в кабинете информатики,
- инструктаж по ТБ при выполнении практических и лабораторных работ в кабинете информатики,
- инструктаж по оказанию первой медицинской помощи в кабинете информатики.

9. Журнал регистрации инструктажей по вопросам безопасности жизнедеятельности для учащихся
10. Журнал оперативного контроля за состоянием охраны труда в кабинете информатики
11. Журнал учета рабочего времени ЭВМ в кабинете информатики (заполняет учитель)
12. Журнал учета рабочего времени каждой ЭВМ в кабинете информатики (заполняют учащиеся)
13. Журнал доступа в кабинет информатики
14. Инвентарная книга кабинета информатики
15. Материальная книга кабинета информатики
16. Книга учета состояния учебно-методического обеспечения кабинета информатики

Вести всю эту документацию просто не хватает времени, но проверок пока что не было, поэтому некоторые пункты пока игнорируем.

Для регистрации учета работы учащихся на компьютере, завели специальные тетрадки, которые лежат возле каждого компьютера, первое время напоминала детям о регистрации, но теперь все привыкли, и сами перед работой записываются, так что особых неудобств это не вызывает.

filnick Дата: Пн, 05.05.2008, 18:54 | Повідомлення № 32
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (RUTA)
На курсах повышения квалификации учителей информатики нам выдали список документов...
11. Журнал учета рабочего времени ЭВМ в кабинете информатики (заполняет учитель)
12. Журнал учета рабочего времени каждой ЭВМ в кабинете информатики (заполняют учащиеся)

Цікаво, а якими нормативами керувалися керівники курсів, якщо термін ЕВМ вже не використовується років 15?
Lviza Дата: Вт, 06.05.2008, 19:35 | Повідомлення № 33
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (filnick)
Для прикладу, в нашій школі в Договорі передбачено кожному класному керівнику за облік і звітність по харчуванню учнів класу - по 4 додаткових дні, за чергування під час перерв - по 2 дні тощо. Вчитель може ці дні відгуляти в кагнікулярний період або добавити до відпуски.

Як кажуть в рекламі: "це фантастика, синку".
Я розумію, Ви, filnick, завуч (так видно з повідомлень) і міркуєте як завуч. Але чи є крім Вас в вашій школі інший вчитель інформатики? Це Ви - володієте комп'ютером і не цураєтесь ніякої комп'ютерної роботи. А наші завучі поки що на "первинному етапі засвоєння комп'ютерних знань" і за будь-якою дрібницею (і не дрібницею також) звертаються до вчителя інформатики. І ні про які відгули або компенсації мова не йде. Тим більше, якщо вчитель "безвідмовний"... А в договорі всього не передбачиш. Чи можна було в договорі передбачити безоплатну посаду відповідального за реєстрацію ЗНО чи тренера (знову таки ж безкоштовного) Intel - навчання для майбутнього чи Microsoft - партнерство у навчанні? Що роботи, якщо всі відгули, які ми начебто заробляємо в сумі складають більше, ніж можливо додати до відпустки? biggrin
filnick Дата: Вт, 06.05.2008, 20:50 | Повідомлення № 34
Мудрий вчитель
Quote (Lviza)
це фантастика, синку

Це не фантастика, а нормальна організація праці (можливо не наукова). Якщо я чи директор заставимо людей постійно робити те, що не передбачене нормативними обов'язками, то за рік доведеться їздити по педуніверситетах і шукати собі кадри.
Quote (Lviza)
Але чи є крім Вас в вашій школі інший вчитель інформатики? Це Ви - володієте комп'ютером і не цураєтесь ніякої комп'ютерної роботи. А наші завучі поки що на "первинному етапі засвоєння комп'ютерних знань" і за будь-якою дрібницею (і не дрібницею також) звертаються до вчителя інформатики.

До мене постійно зверталися і продовжують звертатися. Спочатку намагався допомогти всім, тоді зрозумів, що можна, вибачте, загнутися. На нараді повідомив, що ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ПРО КВАЛІФІКАЦІЙНІ КАТЕГОРІЇ кожний вчитель першої та вищої категорії повинен володіти основами роботи на ПК. Тут підвернулись курси Майкрософт для вчителів. Сам проводив заняття з усіма вчителями, пройшли основні модулі, здали свої проекти і отримали корочку. Після цього повідомив, що НІЧОГО НІКОМУ РОБИТИ НЕ БУДУ. На перших порах хотіли "припахати" мого лаборанта, щоб він їм набирав, складав, відправляв. Але - не пройшло (це не його посадові обов'язки). Пройшов рік чи два. Значна частина вчителів вже завела власні ПК (в т.ч. і заступник з виховної, і директор) і обходяться без мене.
Quote (Lviza)
Що роботи, якщо всі відгули, які ми начебто заробляємо в сумі складають більше, ніж можливо додати до відпустки?

Питання дійсно складне. Коли я його задаю своєму директору він відшутковується -"відгуляєш на пенсії". Коли директор задає це питання завідуючому відділом освіти - той взагалі посилає його подалі...
А за курси Майкрософт дали через півроку премію аж 200 грн, за реєстрацію ЗНО - подякували.
Anatoli Дата: Вт, 06.05.2008, 22:05 | Повідомлення № 35
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Що-що? Intel - навчання для майбутнього - безкоштовний тренер? Бідна Intel не платить за роботу? Я не вірю. Ось напишу їм листа, запитаю. Отримаю відповідь - розкажу. Але щось мені здається, що 'всьо уже украдено, до нас".
Kasana Дата: Ср, 07.05.2008, 11:16 | Повідомлення № 36
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Quote (filnick)
за реєстрацію ЗНО - подякували.

Вам хоч подякували а я ще й заробила за те, що дитина читати не вміє і підписується без перевірки даних.
Bandalak Дата: Ср, 07.05.2008, 14:54 | Повідомлення № 37
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Головне, щоб учитель інформатики не виконував обов'язки секретарки-друкарки, а в усьому іншому можна і допомогти колєгам!
filnick Дата: Ср, 07.05.2008, 16:57 | Повідомлення № 38
Мудрий вчитель
Quote (Kasana)
я ще й заробила за те, що дитина читати не вміє і підписується без перевірки даних.

Можна було б переадресувати до того, хто вчив дитину читати.
Quote (Bandalak)
Головне, щоб учитель інформатики не виконував обов'язки секретарки-друкарки, а в усьому іншому можна і допомогти колєгам!

Повністю погоджуюсь. Як казав класик - я не збираюся їм весь час ловити рибу, краще навчу користуватися вудочкою.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 07.05.2008, 19:03 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Bandalak)
Головне, щоб учитель інформатики не виконував обов'язки секретарки-друкарки

Істина.
Останнім часом я дуже радий, що перестав вже з пів року виконувати такі обов’язки.
По-перше, комп’ютер, сканер і принтер є в секретаря, я її навчив працювати і вона добросовісно працює.
По-друге, разом з мультимедійною дошкою, нам привезли і комп’ютер з лазерником і сканером в біологічний кабінет. Завуч наш тепер дуже багато роботи на ньому виконує, за що я його почав поважати. А то раніше я був в нього за особистого секретаря, робив все що треба і не треба.
Наприклад, в мене по розкладу 6-7 уроки, я приходив на 2-3 і виконував всяку єрунду понад свої обов’язки. Результат маю дуже хороший - підгорені очі від дешевого монітору, втрачене здоров’я. Це як називаєтсья? Ти працюєш в школі, тобі дали години, роботу, то й працюй як раб Божий. Це якоби твій обов’язок. Більше писати не буду, щоб не задіти наболіле. Зараз значно легше і ще до того ж у деяких вчителів появились комп’ютери.
Але тема називаєтсья не дурно "дармова робота". Я бачу це багатьох вчителів глибоко задіває. Я розумію, що потрібно допомогти, не без цього. Я без проблем із-задоволенням роблю якісь складні речі, які не можуть через недостаток знань виконати інші. Але ж не все, потрібно якось раціоально розподіляти обов’язки. Коли осінню був в школі обласний семінар, я, секретар, завучі і ще кілька вчителів щоденно працювали до ночі (кілька вечорів до 9-ї вечора засиджувався). А інші то розслаблялися. Правда, я дуже задоволений, що моя праця не була марною. Директор на лінійці персонально назвав наші прізвища і подякува від свого імені та імені зав. райвно. biggrin
filnick Дата: Ср, 07.05.2008, 22:28 | Повідомлення № 40
Мудрий вчитель
Quote (Ковальчук_Олександр)
Директор на лінійці персонально назвав наші прізвища і подякува від свого імені та імені зав. райвно.

Міг би й подяку в трудову написати. А ще краще премію підкинути. Все таки семінар обласний.
W-w-W Дата: Ср, 07.05.2008, 23:39 | Повідомлення № 41

Quote (filnick)
Міг би й подяку в трудову написати. А ще краще премію підкинути. Все таки семінар обласний

Дійсно, погоджуюсь. Дякую зараз не варте того здоровя втраченого за пк, треба матерільне відзначення, щоб людина знала за що вона робить. Да інколи треба в дечому допомогти дирекції, але щоб це не переросло в звичку, ти зобовязаний, бо в нас такі люди, що задарма все хочуть
Ogorodets Дата: Ср, 07.05.2008, 23:40 | Повідомлення № 42
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Ковальчук_Олександр)
Правда, я дуже задоволений, що моя праця не була марною. Директор на лінійці персонально назвав наші прізвища і подякува від свого імені та імені зав. райвно.

Вроде 21 век уже в разгаре, а все как в старом добром "совке": благодарности и грамоты. Вроде бы как и похвалили, но в то же время затрат - ноль. Кстати, школьники уже смекнули относительно грамот и "спасибок" и посылают учителей куда подальше, если где-то нужно какую-то грамоту для школы заработать. За спасибо на линейке - вообще молчу...
filnick Дата: Ср, 07.05.2008, 23:45 | Повідомлення № 43
Мудрий вчитель
Quote (Ogorodets)
Вроде 21 век уже в разгаре, а все как в старом добром "совке": благодарности и грамоты.

Реально вже майже всі сфери нашого життя перейшли на ринкові відносини. За виключенням освіти в державній інтерпретації.
Ogorodets Дата: Ср, 07.05.2008, 23:49 | Повідомлення № 44
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Да нет, я про другое. Я про радость в душе от спасибо на линейке. По мне - лучше бы про это вообще не говорили вслух при людях.
Лучше бы песню по радио заказали...
Newbie Дата: Чт, 08.05.2008, 10:15 | Повідомлення № 45
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
хм, іноді після таких публічних подяк інші колеги ходять, "звіром" дивляться... чого ту малу називали, а їх, таких заслужених, ні...
у мене зараз взагалі майже ідеальна ситуація - завуч пішла в декрет, замість неї виконує обов*язки вчителька фізики, відносно молода і сповнена ентузіазму smile до мене практично не звертається по дурницях, тільки коли справді треба моя участь. іноді навіть сама пропоную допомогу (а то ще загнеться на тій роботі :)), бо мені зробити цю роботу швидше, ніж їй. тому іноді допомагаю. а критичну межу щодо набирання/сканування і т.д. здається перейдено. тепер у багатьох вчителів вдома є компутери+діти, які це вміють робити. та й директор заборонила мене дьоргати: боїться що я геть зі школи піду biggrin
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.