Сб, 18.11.2017, 13:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 07:36 | Повідомлення № 1

Продивляючись рубрики виділив ряд питань, пов'язаних з примусовою або добровільно-примусовою працею вчителів інформатики.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:54
Ковшун Дата: Пн, 10.03.2008, 07:38 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
...А що інакше? Інакшого виходу не має.

Є вихід!
Повністю виконувати свої посадові обов’язки!
Ніхто Вас з роботи не звільнить і стосунки з колегами і начальством будуть нормальні!
Ковшун Дата: Пн, 10.03.2008, 07:39 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
а от реєстрація в спеціальному журналі? - мені сказали, що має бути запис кожного уроку!
спец.журнал щоденного огляду кабінету із взаканням "все ок" чи "не працює третя лампочка над другою партою". крім того є щотижневі огляди голови метод.об*єднання шкільного, і щомісячні директором - на все це спец. журнали.
у вас таке є?!
і ще - там були вказані інструкції під номерами №4,5,7. одна з них - інструкція з техніки безпеки, коли була як додаток до інструктивного листа про вивчення інформатики. а решту тих інструкцій - де брати?!
і хто у вас такими документами займається?

Пробвчне, у Вас там не керівники школи, а щось на зразок самодурства.
Приведіть всю документацію по кабінету в порядок і все буде ОК!
Ковшун Дата: Пн, 10.03.2008, 07:39 | Повідомлення № 18
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
Ось і "мій" перелік
1. Акт-дозвіл
2. Посадові інструкції
• завідуючого кабінетом інформатики
• учителя
3. Інструкції з охорони праці
1) під час проведення навчальних занять
2) правила електробезпеки
3) з пожежної безпеки (на видному місці)
4) надання медичної допомоги при ураженні електричним струмом
5) надання першої медичної допомоги при одержанні травм під час роботи на персональному комп'ютері
4. Орієнтовний перелік питань вступного інструктажу для учнів
5. Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці
6. Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів
7. Журнал обліку проведення адміністративно-громадського контролю
8. Положення про адміністративно-громадський контроль
9. Інструкції з охорони праці при проведенні позашкільних та позакласних масових заходів:
• у навчальних закладах
• при проведенні екскурсій, туристичних походів
• при перевезенні організованих груп дітей автомобільним і залізничним транспортом
10. Інструкції з безпеки життєдіяльності та охорони праці
• з пожежної безпеки при проведенні екскурсій і походів до лісу
• щодо надання першої долі карської допомоги при одержанні травм під час екскурсій і походів до лісу
11. Положення про адміністративно-громадський контроль
12. Граничні норми підіймання і переміщення важких речей неповнолітніми
13. Правила безпеки під час проведення навчально-виховного процесу у кабінетах інформатики у загальноосвітніх навчальних закладах
14. Порядок евакуації учнів з кабінету
15. Посвідчення про перевірку знань

1. Акт-дозвіл
2. Посадові інструкції
• завідуючого кабінетом інформатики
• учителя
3. Інструкції з охорони праці
1) під час проведення навчальних занять
2) правила електробезпеки
3) з пожежної безпеки (на видному місці)
4) надання медичної допомоги при ураженні електричним струмом
5) надання першої медичної допомоги при одержанні травм під час роботи на персональному комп'ютері
4. Орієнтовний перелік питань вступного інструктажу для учнів
5. Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці
6. Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів
13. Правила безпеки під час проведення навчально-виховного процесу у кабінетах інформатики у загальноосвітніх навчальних закладах
14. Порядок евакуації учнів з кабінету

Мабуть оце і все.
А решта Вас не стосується.
Нічого не бійтесь.
Сміло працюйте. Вчіть діток.

Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 07:39 | Повідомлення № 19
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Ковшун)
Пробвчне, у Вас там не керівники школи, а щось на зразок самодурства.

це не школи, а повище! angry

Quote (Ковшун)
Приведіть всю документацію по кабінету в порядок і все буде ОК!

от я і хочу дізнатись що саме НЕОБХІДНО мати в кабінеті, бо мені розказують, що всі ці документи повинні бути

Добавлено (15.11.2007, 16:03)
---------------------------------------------
Дякую! smile

Додано (15.11.2007, 16:04)
а реєстрація інструктажів все-таки - кожного уроку має відбуватись?

Ковшун Дата: Пн, 10.03.2008, 07:39 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
...а реєстрація інструктажів все-таки - кожного уроку має відбуватись?

Звичайно.
Ну, так запишіть в журнал.
Це не важко.
mouse Дата: Пн, 10.03.2008, 07:39 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
З власного досвіду.
В школі працював учителем фізики та інформатики. Набирати тексти не давали (лише допомогав в критичні моменти, коли не знали на що натискати, чи як той папірець витягти з принтера). Додатково (за дякую) відповідав за апаратуру у актовій залі. Знаєте, як було неприємно... коли за власним бажанням звільнився і перейшов на іншу роботу викладачем, за моє колишнє дякую (тобто за обслуговування, причому якісне, всіх заходів) іншому вчителю додали на тиждень за цю працю ... 4 години (на місяць 16 годин!!!!!!!!!). А ви кажете виженуть, ще щось зроблять....
Якщо попросили - а Ви сказали добре. ЦЕ ВЕЛИКА ПОМИЛКА!!! Навіть якщо ви і молоді!!!! Бо потім за те що вас просили, почнуть вже вимагати!!!!

Я це питання і на новій роботі вирішив.... через 4 роки....
Ось рецепт (який пан Ковшун вже писав):
1. Лише казати як це роботи.
2. Казати що ви вчитель інформатики, а не Фотограф, звукорежисер, вантажник, маляр, секретар тощо.
3. Прочитати Закон України про освіту "...заборонено залучати вчителя виконувати доручення, які не пов*язані з його службовими обов*язками".
4. Якщо є наказ про щось, то його можна завжди "обжаловать".
5. Говорити з директором треба з повагою, пояснювати, що ви не просто сидите за ПК у робочий час, а працюєте.
6. Виконувати свої обов*язки вчителя інформатики, дуже важливо заповнювати всю документацію.

Можна ще щось додати, звичайно... wink

Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 07:39 | Повідомлення № 22
Хелпер
Quote (mouse)
дуже важливо заповнювати всю документацію

власне - що таке "вся документація"?
існує ж десь офіційний документ з переліком?!

Добавлено (28.12.2007, 08:09)
знайшла. не знаю наскільки це офіційно - було в якомусь готовому журналі реєстрації інструктажів. там ще багато документів, я незабаром все це оформлю і викладу на свій сайт. якщо будуть бажаючі, то й сюди.

Первинний інструктаж з безпеки життєдіяльності проводиться на початку навчального року перед початком занять у кожному кабінеті.
Запис про проведення первинного інструктажу робиться в окремому журналі реєстрації інструктажів. Учні і вихованці, які інструктуються, розписуються в журналі, починаючи з 9-го класу.

але
Первинний інструктаж, який проводиться перед початком кожного практичного заняття (практичної, лабораторної роботи тощо), реєструється в журналі обліку навчальних занять, виробничого навчання на сторінці предмета в розділі про запис змісту уроку, заняття. Вихованці, учні, студенти, слухачі, які інструктуються, не розписуються про такий інструктаж.

тобто перед кожним уроком (практичною) вчитель робить запис, а учні - ні. це вже простіше, адже саме на учнівські "каракулі" йшла маса часу, якого просто шкода
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 07:40 | Повідомлення № 23

як на мене все залежить від того який в школі директор і куди він упряжки тяне.в моїй школі до 2005 р. був директор якому нічого нетреба було, в школі не було предмету інформатики, а про компютерний клас і мови не могло бути. В 2005 призначили нового директора і все почало грати: спочатку 1 пк, потім компютерний клас, потім ще директорське місце. Сам директор мало розбирається в пк, але він завжди розпитує як робить, прагне до самоосвіти, питає мене порад, але в ніякому разі не намікає тим більше не заставляє хоч я молодий спеціаліст, щоб я щось робив. я дістав програми по замовленню атестатів і свідоцтв, встановив їх, показав як роблять вони, а далі він все сам виконує інколи в ході роботи консультується.
Правду кажучи коли завал по набиранню паперів, то я допоможу, це в майбутньому мені допоможе:
через деякий час він пару дисководів приніс, там ще щось., ну а сама приємна для мене новина була це коли прийшло директорське місце з пк, то він мені дозволив поміняти свій системний блок на блок вчительський з компютерного класу, а там 512 ОЗП, 80 жосткий, відео краща, та й ще DVD пишущий у порівнянні з попереднім цей системний ляпота. тобто мої старання мене боком не обійшли
Ogorodets Дата: Пн, 10.03.2008, 07:40 | Повідомлення № 24
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Добрій ночі, шановні колеги. Радий приєднатися до Вас.
Відразу почну з проблем. З 11 лютого в нашій школі фронтальна перевірка. Виявляється, на кабінет потрібно мати купу потрібних і непотрібних папірців у вигляді інструктажів, актів і так далі
Для вас, я дивлюся, це давно не секрет.
Ну і, власне, прохання: шановні колеги, чи немає у кого-небудь всього цього барахла в електронному вигляді? Якщо можна - виручите.
Заздалегідь вдячний.
Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 07:40 | Повідомлення № 25
Хелпер
Quote (Ogorodets)
всього цього барахла в електронному вигляді

http://astra.lviv.ua/cs/references.html ось тут власне трохи того "барахла" smile успіхів
Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 07:42 | Повідомлення № 26
Хелпер
Quote (Ogorodets)
Дістанційне навчання - навчання без втручання вчителя напряму. Робота відбувається безпосередньо з компом (якась навчальна програма). Оцінки виставляє теж комп в кінці урока. Втручання живого вчителя мінімальне. Ось по цьому треба в Міськво відвезти розробку.

це не стільки дистанційне, як програмоване навчання: вчитель визначає "дорогу", якою має пройти учень в процесі опрацювання матеріалу і подає все це в певній електронній формі (презентація з певними текстовими елементами, флеш-роликами, лінками до Інтернет-ресурсів тощо). оцінювання знань без втручення вчителя - є готові програми, ті ж test-w, які справляються з цим завданням.
дистанційне ж навчання передбачає контакт учня і вчителя засобами ІКТ, тобто обов*язково має бути спілкування учня і вчителя, в електронній формі.
для початку визначтесь із термінологією, потім виберіть тему для роботи (бо урок на тему "Дистанційне навчання" не може бути! це все-рівно, що урок на тему "Урок" - він можливий лише для слухачів пед.вузів wink ), а крім того - це не той розділ форуму, де варто задавати такі питання smile
iruna_gnatuk Дата: Вт, 15.04.2008, 21:13 | Повідомлення № 27
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я теж спершу робила все за дякую, тоді почала садити самих вчителів, завучів за ПК і хоча пояснення займає довше часу, хоча б почали цінити мій час.
тепер навіть якщо щось просять, або роблять самі(якщо в межах їхніх знань) або зразу кажуть скільки відгулів я буду мати під час канікул, за роботу(в нас на канікулах ходимо на роботу)
Nicola Дата: Вт, 15.04.2008, 23:07 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (iruna_gnatuk)
скільки відгулів я буду мати під час канікул,
Відгули - це класссссссссссс!!! Так може канікул або відпустки не хватити! А за даром ми повинні ВСІ працювати!
W-w-W Дата: Пн, 05.05.2008, 00:48 | Повідомлення № 29

Просто роботу вчителів інформатики ще не навчились дирекції оцінювать обєктивно, тому ми ще є беззахисними і працюєм за "ДЯКУЮ"
filnick Дата: Пн, 05.05.2008, 12:44 | Повідомлення № 30
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Будь-яка робота має мати відповідну оплату. Це факт, гарантований Конституцією. Оскільки бюджетні та штатні можливості шкіл обмежені, то реальним засобом компенсації роботи вчителю є надання додаткової відпуски (відгулів). В кожній школі оюов'язковим документом є КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР між адміністрацією закладу та профспілковим комітетом. В цьому Договорі передбачається варіант компенсації роботи вчителя, не передбаченої трудовим договором чи посадовими обов'язками. Для прикладу, в нашій школі в Договорі передбачено кожному класному керівнику за облік і звітність по харчуванню учнів класу - по 4 додаткових дні, за чергування під час перерв - по 2 дні тощо. Вчитель може ці дні відгуляти в кагнікулярний період або добавити до відпуски.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Сторінка 2 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.